Poznaj filozofie pracy AppleFix.pl.

AppleFix jest firmą założoną przez absolwentów studiów technicznych oraz byłych pracowników serwisu Apple. Wszyscy w pewnym momencie swojego życia mieliśmy możliwość zetknięcia się ze sprzętem spod marki Apple. Tak zrodziła się pasja, która przekłada się na naszą codzienną filozofię działania.

To połączenie umiejętności oraz doświadczenia jest gwarancją najwyższej jakości usług, oraz indywidualnego podejścia do każdego Macintosha. Przyjemność jaką daje nam praca z produktami marki Apple, przekłada się na nasze ponadprzeciętne wyniki.

O Nas

Doświadczenie, które procentuje!

Sprawdź ostatnie naprawy w Apple.

Pasja. Doświadczenie. Profesjonalizm.

Dowiedz się dlaczego warto naprawiać w AppleFix.pl

Cena-i-czas1. CZAS I PIENIĄDZE

nasze usługi pozwalają zaoszczędzić do 50% czasu i pieniędzy w porównaniu do Autoryzowanych Serwisów. Podejmujemy się napraw sprzętu odrzuconych przez inne serwisy.

O Nas2. ZDALNA NAPRAWA

Naprawa bez wychodzenia z domu – wypełnij formularz na naszej stronie. My zamówimy za Ciebie kuriera. Po otrzymaniu sprzętu skontaktujemy się z Tobą w sprawie wyceny.

Stabilność3. ORYGINALNE CZĘŚCI

nasi inżynierowie posiadają wszelkie uprawnienia do wykonywania napraw Twojego sprzętu. Dzięki oryginalnym częściom udzielamy i realizujemy gwarancje na wykonane naprawy.

Bezplatna-diagnoza4. DARMOWA WYCENA

nasze diagnoza jest bezpłatna. Najpierw podamy koszt naprawy i poprosimy  o akceptację. Dopiero na tej podstawie przystępujemy do naprawy. Wyjątek stanowi diagnoza zalanych urządzeń.

Ochrona5. GWARANCJA

Jesteśmy pewni realizowanych naprawa, na nasze naprawy udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.

Miłośnicy-Apple6. KOCHAMY SPRZĘT APPLE
nasi wszyscy pracownicy to przede wszystkim miłośnicy Apple. To  ponad 15 letnie zauroczenie sprzętem Apple przekłada się na nasze nietuzinkowe podejście do każdej naprawy.

Serwis Apple Fix

Masz problem ze sprzętem Apple.

Spokojnie, wszystko będzie dobrze...

Pracujemy ze wszystkimi modelami Apple. Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim sprzętem nie ryzykuj – zgłoś się do nas, pomożemy zarówno w sprawach związanych z naprawą Jabłka, optymalizacją jego działania czy też wymianą podzespołów. Z przyjemnością doradzimy w każdym aspekcie związanym z Apple. Na Twoje życzenie drogi Kliencie zbudujemy również Hacintosha czyli komputer o specyfikacji Maca!

apple-serwis

Call Now Button