Serwis iPhone Poznań

  Najczęściej polecany

  Serwis iPhone
  Poznań!

  Naprawa iPhone

  Naprawimy każdego iPhone’a, nawet najcięższe naprawy na płytach głównych nie są dla nas przeszkodą. Twoja satysfakcja z naprawy jest dla nas priorytetem! Z myślą o Tobie jako pierwszy serwis iPhone Poznań wprowadziliśmy:

    Brak opłaty diagnostycznej
   BEZPŁATNEGO kuriera!
    Najdłuższą gwarancje na rynku
   Naprawę dopiero po akceptacji kosztów!

  Najczęstsze naprawy iPhone.

  Już na początku naszej działalności, czyli w 2012 roku skupiliśmy na serwisie telefonów Apple. Bez względu na usterkę oraz model- naprawimy każdy model iPhone. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych zabieganych klientów, dlatego w większości przypadków oferujemy naprawę od ręki. Do najczęściej wykonywanych napraw w naszym serwisie iPhone Poznań należą:

  Zachowaj oryginalny
  wyświetlacz.

  Wymiana Szybki iPhone

  Potrzebujesz doładowania?
  Zacznij od całego dnia na nowej baterii.

  Serwis iPhone Poznań

  Oszczędność czasu...
  wszystkie części na miejscu!

  iPhone nie chce się ładować

  Siła przyzwyczajenia...
  nie trać czasu na zamienniki!

  Wymiana wyświetlacza iPhone

  Zwiększ szansę naprawy...
  zaufaj specjalistom.

  Zalany iPhone

  Głośniej, ciszej...
  idealnie.

  iPhone-nie działają boczne przyciski

  Nic nie słychać...
  czas to zmienić!

  Wymiana głośnika iPhone

  Uszkodzona obudowa...
  to nie problem.

  Wymiana obudowy iPhone

  Siła przyzwyczajenia...
  nie trać czasu na zamienniki!

  Serwis iPhone Poznań

  Wymiana szybki iPhone Poznań

  Wymiana zbitej szybki w iPhone jest naprawą, która cieszy się ogromną popularnością w naszym serwisie iPhone Poznań! Zadowolenie naszych klientów jest dla nas kluczowe, dlatego opracowaliśmy technikę umożliwiającą wymianę wyłącznie zbitej szybki w iPhone. Nasza metoda daje nam możliwość zachowania oryginalnego wyświetlacza w iPhone oraz  znacznie ogranicza koszt naprawy. 

  Dzięki najwyższej jakości oraz oryginalnym komponentom, na każdą wymienioną zbitą szybkę w iPhone nasi klienci otrzymują gwarancję. Można ją wykorzystać we wszystkich naszych placówkach. Ekspresowa regeneracja zbitego ekranu daje możliwość naprawy od ręki.  Podczas serwisu wykorzystujemy jedynie oryginalne matryce Retina. Wymiana szybki w iPhone daje pewność idealnej jakości wyświetlacza oraz zmniejszenia kosztów naprawy.

  Opanowana technologia regeneracji  pozwala na  zachowanie oryginalnego wyświetlacza, ogranicza koszt naprawy iPhone ale również ma pozytywny wpływ na środowisko! Wierzymy, że obrany przez nas kierunek stanie się standardem pracy we wszystkich serwisach, nie tylko w Poznaniu. Jeżeli Twojego ekranu nie da się do zregenerować, mamy w ofercie z możliwość instalacji oryginalnego wyświetlacza.

  Wymiana szybki iPhone Poznań

  Wymiana wyświetlacza iPhone Poznań

  Podczas przyjęcia urządzenia diagnozujemy wyświetlacz pod kątem regeneracji. Niestety czasem wymiana zbitej szybki nie rozwiązuje problemu. Usterka LCD objawia się zwykle pasami na ekanie, plamami, brakiem podświetlenia lub niedziałającym dotykiem. W takiej sytuacji oferujemy wymianę całego ekranu. W trakcie wymiany wyświetlacza w iPhone używamy tylko oryginalnych wyświetlaczy Retina.

  Mamy w ofercie trzy rodzaje ekranów: Original New POP (oryginalny ekran z fabryki), Original Pulled (oryginalny ekran z demontażu) oraz Original Parts (oryginalny ekran złożony przez podmioty trzecie).  Jesteśmy w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających użytkowników Apple. Nasze grono zaufanych europejskich dostawców oraz refabrykacja ekranów (we własnym) zakresie oraz opracowane przez nas techniki pracy zaowocowały pozycją lidera wśród serwisów iPhone. Tylko na specjalne życzenie montujemy wysokiej jakości zamienniki.

  Zawsze dokładnie sprawdzamy dostawcę ekranu (LG, Sharp lub Toshiba). Dzięki temu, że każdą naprawę traktujemy indywidualnie mamy pewność, że ekran będzie w 100% funkcjonalny  “reakcja na dotyk”. Jesteśmy jednym z z nielicznych serwisów w Poznaniu, który programuje nowy wyświetlacz (zachowanie funkcji True Tone). Na koniec naprawy przenosimy ze starego ekranu takie elementy jak: czytnik Touch ID lub Face ID (zawsze działają tak samo jak przed serwisem).  

  Wymiana wyświetlacza iPhone Poznań

  Wymiana baterii iPhone Poznań

  Usterka baterii jest częstą przypadłością w telefonach Apple. Objawiają się samoistnym wyłączaniem iPhone’a na mrozie, nie ładującą się do końca baterią lub nie włączaniem się telefonu po rozładowaniu. W takim wypadku jedyną opcją jest wymiana baterii na nową.

  W pierwszej kolejności baterię poddajemy diagnozie poprzez sprawdzenie jej kondycji, pracy oraz poboru mocy na płycie głównej. W ten sposób eliminujemy inne usterki objawiające się podobnie (np. uszkodzenie portu ładowania). Po zamontowaniu nowej baterii iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe. Pozytywny wynik testów daje nam 100% pewności, że telefon będzie sprawny i przez długi czas nie będzie wymagał  ładowania. Na każdą wymienioną baterie udzielamy gwarancje.

  W naszym serwisie korzystamy wyłącznie z baterii OEM. Posiadają one oryginalne podzespoły i są montowane w tych samych fabrykach, co baterie oryginalnie instalowane w nowych iPhone. Jedyną różnicą w wersji OEM jest brak logo producenta oraz brak tożsamych testów po produkcji. Każda zmontowana przez nasz serwis bateria pokazuje swoją kondycję (Ustawienia => Bateria). 

  Wymiana baterii iPhone Poznań

  Wymiana tyłu iPhone Poznań

  Tylne szkło obudowy dość często ulega stłuczeniu oraz zarysowaniu. Rzadziej uszkodzeniu ulega ramka obudowy. Poza wyglądem, który jest niewątpliwą zaletą szklanych iPhone’ów szklana obudowa pełni kluczową rolę w trakcie ładowania indukcyjnego, poza tym chroni wnętrze telefonu. Wymiana całej obudowy jest niestety kosztowna i nieekologiczna. Jeżeli uszkodzeniu poza szkiełkiem ulegnie również ramka telefonu, wymiana całej obudowy staje się koniecznością. Jeżeli jednak mamy do czynienia tylko ze zbitym szkiełkiem, koszt naprawy znacznie się zmniejsza.

  Zbite szkiełko usuwamy przy użyciu niebieskiego lub białego lasera. To nasza autorska metoda wymiany zbitej tylnej szybki w iPhone. Cały proces wymiany zbitej szybki obudowy jest dość skomplikowany, ale efekty są olśniewające! Po wypaleniu laserem starego szkła, usuwamy jego fragmenty uważając na aparaty, cewkę indukcyjną i mikrofon. Później wybieramy odpowiednie szkło do Twojego modelu iPhone, nakładamy klej  i utwardzamy go światłem UV. Dzięki temu szkło nie odpadnie i będzie niezwykle trwałe! 

  W trakcie naprawy można również zmienić kolor szkła obudowy. Dzięki profesjonalnej wymianie zbitego tyłu mamy pewność, że po naprawie funkcje ładowania indukcyjnego oraz płatności Apple Pay pozostaną w pełni funkcjonalne. Nasz serwis łączy precyzję wraz z  najwyższą starannością oraz ekspresową realizacją! 

  Wymiana tyłu iPhone Poznań

  Zalany iPhone Poznań

  Nasz serwis iPhone Poznań zatrudnia najlepszych specjalistów od naprawy iPhone, dlatego bez problemu podejmujemy się nawet najtrudniejszych napraw iPhone po zalaniu. Płyta główna po kontakcie z cieczą często wywołuje usterki. W trakcie diagnostyki to właśnie jej poświęcamy najwięcej uwagi. Skomplikowane uszkodzenia elektroniki płyty głównej naprawiamy pod mikroskopem. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeni oraz najlepszemu sprzętowi serwisowemu i dostępowi do schematów jesteśmy liderem w naprawach iPhone po zalaniu.

  Naprawiamy większość zalanych urządzeń  Apple. W przypadku zalania iPhone sugerujemy, aby nie włączać i nie ładować telefonu. Ważne jest również odpięcie baterii. Dzięki temu szansę na szybką i bezproblemową naprawę rosną. Problem po zalaniu iPhone może się ujawnić dopiero po kilku dniach – najczęściej w skutek zwarcia na płycie głównej. Korzystając z naszej pomocy, klienci mogą być pewni, że wybrali najlepiej doświadczony Serwis iPhone.

  Wszystkim naszym Klientom w przypadku zalania telefonu odradzamy korzystanie z usług niewyspecjalizowanych serwisów GSM. Kiedy dostajemy zalanego iPhone zawsze wykonujemy kompletną diagnostykę. Po wyczyszczeniu wnętrza i weryfikacji wszystkich podzespołów informujemy o zakresie usterek oraz planie naprawy.

  Zalany iPhone Poznań

  Wymiana głośnika iPhone Poznań

  Jedną z najpopularniejszych usterek naprawianych w naszym serwisie Apple jest wymiana głośnika iPhone. Zwykle objawia się: obniżoną głośnością, słyszysz szumy, trzaski a dzwonek stał się cichy. Dyskomfort odczuwalny podczas rozmowy to znak, że problem z głośnikiem może dotyczyć również Twojego telefonu .

  Zazwyczaj iPhone posiadają dwa głośniki. Dolny głośnik czyli głośnik multimediów znajduje się obok gniazda ładowania. Jest odpowiedzialny za dźwięk multimediów, dzwonek telefonu oraz tryb głośnomówiący. Usterkę tego głośnika odczujesz przez problem z odtwarzanym dźwiękiem m. in. muzyką i filmami lub  z dzwonkiem telefonu i podczas rozmowy w trybie głośnomówiącym. Głośnik górny jest przeznaczony do rozmów telefonicznych. Znajduje się przy przedniej kamerze. Z naszych obserwacji wynika, że częściej ulega uszkodzeniu niż dolny głośnik. Najczęstsze objawy to: szumy, charczenie i niski poziom głośności podczas rozmowy. 

  Niestety usterka głośnika w iPhone z czasem postępuje. Użytkownicy zwykle przyzwyczajają się do gorzej działających głośników i nie zwracają na nie uwagi. Często tak naprawdę dopiero w czasie diagnostyki innych usterek zwracamy uwagę na problem z działaniem głośników. Na tej podstawie klienci otrzymują od nas ofertę dokonania dodatkowej naprawy. Uszkodzenie głośnika odczuwalnie wpływa na komfort użytkowania telefonu. Wymiana głośnika iPhone jest objęta sześciomiesięczną gwarancję. 

  Wymiana głośnika iPhone Poznań

  Wymiana gniazda ładowania iPhone Poznań

  Wymiana gniazda ładowania iPhone to bardzo częsta naprawa w naszym serwisie. Najczęstszymi objawami usterki “złącza dock” są: przerywanie ładowania, problem z przesyłem danych (przez iTunes) i niemożliwość ładowania iPhone. Przyczyną usterki może być eksploatacja, wynik przepięcia, zalania lub fizyczne uszkodzenie pinów złącza.

  Problem z  gniazdem ładowania może objawiać się podobnie do usterki baterii lub układu ładowania U2/Hydra (komunikacja gniazda ładowania z płytą główną) w niektórych sytuacjach iPhone może nie chcieć się włączyć. W trakcie diagnostyki sprawdzamy pobory prądu na płycie głównej, kondycję baterii oraz stan portu ładowania. Dopiero na tej podstawie znajdujemy i pozbywamy się usterki.

  Jeśli diagnoza wykazuje usterkę gniazda ładowania konieczna jest wymieniana całego modułu – taśma, na której osadzone są gniazdo, mikrofon jak i port jack (starsze generacje iPhone). Na miejsce uszkodzonego podzespołu montujemy nowy, sprawny komponent. Na tę naprawę udzielamy 6 miesięczną gwarancję.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone Poznań

  Wymiana tylnego aparatu iPhone Poznań

  Problem z kamerą objawia się nieostrymi zdjęciami  (problem z focusem lub stabilizacją obrazu), artefaktami (widoczne na zdjęciach plamy i kropki) lub nie działającym aparatem i latarką. Usterkę aparatu powodują zwykle wielokrotne wstrząsy, upadki lub kontakt z cieczą. Uszkodzenie tego modułu jest bardzo uciążliwe, na szczęście w naszym serwisie iPhone Poznań tylny aparat naprawiamy od ręki. 

  Aparat to ogromny atut iPhone, doskonale rozumiemy  jak ważne są dobre zdjęcia. Zanim zaczniemy naprawę diagnozujemy przyczynę usterki. Artefakty widoczne na zdjęciach mogą  zniknąć po wyczyszczeniu soczewki kamery lub wymianie szkiełka aparatu (element tylnej obudowy). Takie rozwiązanie znacznie ogranicza koszt naprawy!

  W naszym serwisie iPhone korzystamy wyłącznie z oryginalnych części, wysokiej jakości. Jakość i wytrzymałość nowej części jest taka sama jak modułu fabrycznie zamontowanego w Twoim telefonie. Na naprawę udzielamy 6 miesięczną gwarancję.

  Wymiana tylnego aparatu iPhone Poznań

  Wymiana przedniej kamery iPhone Poznań

  Przedni aparat do selfie ulega uszkodzeniu w skutek upadku (zbita szybka przy kamerze) lub zalania. Objawia się: niską jakością zdjęć (rozmyta fotografia), artefaktami (plamy oraz kropki) oraz brakiem możliwości nagrywania filmów. Kamera jest też kluczowym elementem modułu odpowiedzialnego za szereg ważnych funkcji iPhone.

  Kamera selfie jest zamontowana na taśmie flex obok czujnika światła (autoregulacja jasności ekranu), czujnika zbliżeniowego proximity (wygaszanie ekranu w trakcie rozmowy) oraz mikrofonu (trybu głośnomówiący i FaceTime). Do taśmy dołączony jest również głośnik rozmów. W iPhone z Face ID na taśmie wlutowany jest flood iluminator, który odpowiada za skanowanie twarzy. 

  Nawet w przypadku wystąpienia tylko jednej usterki konieczna jest wymiana całej taśmy flex proximity. W telefonach z funkcją Face ID w trakcie naprawy należy dodatkowo przelutować na nową taśmę: flood iluminatora/proxy (Face ID) i czujnik światła (True Tone). Wymiana taśmy wiąże się z koniecznością mikro lutowania. Nasz serwis oferuje 4 miesięczną gwarancję.

  Wymiana przedniej kamery iPhone Poznań

  Brak sieci iPhone Poznań

  Układ Baseband odpowiedzialny za komunikację GSM dość często ulega uszkodzeniu. Typowe objawy problemu z tym układem to: “Brak sieci”, komunikat “szukam” lub błąd aktywacji. Mimo, że usterka jest dość powszechna, nie można jej ignorować! Problem z Baseband mylnie łączony jest z uszkodzeniem anteny lub karty SIM.

  Zazwyczaj źródłem wystąpienie tej usterki jest upadek z wysokości lub kontakt z cieczą. Skutkuje to uszkodzeniem połączeń lutowniczych pomiędzy płytą główną a modułem odpowiadającym za obsługiwanie sieci GSM lub zasilanie jej. Aby potwierdzić diagnozę wystarczy w telefonie wybrać numer *#06#. Jeśli nie otrzymasz informacji systemowej z unikalnym numerem IMEI, przyczyna jest oczywista – usterka baseband.  

  Ponieważ moduł Baseband jest wpasowany do płyty głównej możliwości naprawy wynoszą 80,00%. Naprawa jest niewykonalnajeśli doszło do fizycznego uszkodzenia wewnątrz układu. W takiej sytuacji proponujemy montaż nowej płyty głównej. Na wykonaną naprawę udzielamy cztero miesięczną gwarancję.

  Brak sieci iPhone Poznań

  Naprawa układu U2/Hydra iPhone Poznań

  Wymiana układu ładowania to jedna z najczęstszych napraw na płycie głównej w naszym serwisie. Telefon nie ładuje się, nie chce się połączyć z komputerem, szybko się nagrzewa i rozładowuje – mimo wymiany gniazda ładowania i baterii. To tylko kilka objawów dowodzących o usterce układu zasilania U2/Hydra (nazewnictwo jest zależne od generacji iPhone). 

  Uszkodzony chip odpowiada za komunikację płyty głównej ze złączem ładowania–  objawy są porównywalne do wysłużonej baterii (zwarcie układu) oraz usterki gniazda ładowania. W trakcie diagnostyki rozszerzonej kontrolujemy pobory prądu płyty głównej i w ten sposób stwierdzamy usterkę tego układu. Naprawa na płycie głównej polega na wylutowaniu starego chipu tristar i zastąpieniu go nowym, cała operacja jest przeprowadzana pod mikroskopem

  Jednym z najczęstszych powodów tej usterki jest: korzystanie z  nieoryginalnych akcesoriów ładujących bez certyfikat MFI lub korzystanie z samochodowej ładowarki podczas zapłonu silnika. Producenci zamienników nie montują w nich chipów chroniących iPhone przed skutkami skoków napięcia, które prowadzą do uszkodzenia układu zasilania. Na naprawę udzielamy cztery miesiące gwarancji. Używaj certyfikowanych kabli, aby chronić swoje urządzenie!

  Naprawa układu U2/Hydra iPhone Poznań

  Wymiana bocznych przycisków iPhone Poznań

  Boczne przyciski dość rzadko ulegają uszkodzeniu. Niestety ta usterka jest bardzo męcząca. Nadmierna eksploatacja przycisków głośności jest najczęstszą przyczyną tego problemu. Korzystanie z uszkodzonych przycisków może prowadzić do ich samoistnego zapadnięcia się w obudowę

  Wymiana klawiszy głośności w iPhone wiąże się z koniecznością wymiany całej taśmy flex (głośniej, ciszej i wycisz). Nie ważne, czy popsute są wszystkie, czy tylko jeden klawisz. Wyjątkiem od tej reguły jest zawieszanie się klawisza wyciszenia (mute)– przeważnie ten problem udaje się rozwiązać bez wymiany całej taśmy. 

  Boczne klawisze iPhone są zainstalowane na jednej taśmie i właśnie z tego powodu konieczna jest wymiana całości. Tych elementów nie da się rozdzielić. Naprawa polega na wymianie całego modułu na oryginalny i funkcjonalny, zawierający klawisze regulacji głośności, wyciszania oraz zasilania/wybudzania. Na zrealizowaną naprawę nasi klienci dostają 6-miesięczną gwarancję.

  Wymiana bocznych przycisków iPhone Poznań

  Wymiana mikrofonu iPhone Poznań

  W każdym iPhone zainstalowane są trzy mikrofony, ich usterka jest dość powszechnym problemem. Wymiana mikrofonu iPhone jest niezbędna w przypadku zalania a nawet zabrudzenia. W pierwszej kolejności o problemie dowiesz się od Twoich rozmówców

  Uszkodzony mikrofon objawia się zwykle: słabym poziomem głośności ściąganego dźwięku lub też błędnym przetwarzaniem i przekazywaniem go. Najpierw dokładnie testujemy i diagnozujemy usterkę. Na tej podstawie weryfikujemy źródło problemu

  Uszkodzenie mikrofonu znajdującego się na taśmie portu Lightning rozpoznajemy, po tym, że występuje w czasie rozmów telefonicznych, trybu głośnomówiącego oraz głosowych notatek – Problem leży po stronie mikrofonu zintegrowanego na przedniej kamerze jeśli masz trudności z nagrywaniem filmów z dźwiękiem przednią kamerą, rozmów na FaceTime oraz używaniem Siri. Ostatni mikrofon ma miejsce się na taśmie klawiszy głośności, blokady i mute. Odpowiada za nagrywanie dźwięku podczas użytkowania tylnej kamery. Na wymianę udzielamy 6 miesięczną gwarancję.

  Wymiana mikrofonu iPhone Poznań

  Naprawa Face ID iPhone Poznań

  Usterka Face ID, czyli technologii opracowanej przez Apple i wprowadzonej od modelu iPhone X. Jest zwykle spowodowana uszkodzeniem mechanicznym (zbita szybka przy “notch”), nieumiejętnym demontażem ekranu (przerwana taśma Face ID) lub zalaniem. Naprawa tego modułu wciąż zyskuje na popularności w naszym serwisie iPhone Poznań.

  Rozpoznawanie twarzy działa na podstawie dwóch podzespołów flex. Pierwszy– Dot Projector jest odpowiedzialny za nałożenie ponad 30 tys. punktów na skanowaną twarz – nazwany przez twórców Romeo. Drugi moduł (Julia) to zbiór kamer odpowiedzialnych za odczytanie wcześniej nałożonych na twarz kropek. Obydwa podzespoły są ze sobą w unikalny sposób połączone i nie mogą bez siebie żyć pracować. Najczęściej uszkodzeniu ulega moduł “Julia” – Flood Iluminator / proximity sensor (odczytywanie punktów z twarzy), głośnik i czujnik światła (funkcja True Tone). Drugą część komponentu flex tworzy zbiór kamer – Dot Projektor + kamera podczerwieni i kamera selfie. 

  Jeśli diagnostyka potwierdzi uszkodzenie taśmy z Flood Iluminator oferujemy dwie opcje naprawy: przelutowanie Flood Iluminator /proximity sensor na nową taśmę, jeśli stara taśma uległa uszkodzeniu. Jeżeli jest sprawna- przelutowanie sensora odbywa się na starej taśmie. W pierwszym przypadku naprawy przelutowujemy na nową taśmę też czujnik światła (utrzymania funkcji True Tone). Naprawa jest objęta 4- miesięczną gwarancją. 

  Dowiedz się więcej o naprawa Face ID iPhone >

  Naprawa Face ID iPhone Poznań

  Dlaczego serwis iPhone…
  tylko w AppleFix.pl

  Przede wszystkim wyspecjalizowaliśmy się w serwisie iPhone. Doświadczenie w naprawianiu sprzętu Apple zdobywamy już od 2008 r  – tj. rok po premierze pierwszego telefonu spod symbolu „nadgryzionego jabłka”. Pomimo ogromnego doświadczenia, do każdej naprawy iPhone podchodzimy indywidualnie – naprawiamy jak dla siebie…“.

  Naprawy takie jak: wymiana baterii w iPhone, wymiana gniazda ładowania oraz wymiana szybki w iPhone są dla nas codziennością i są realizowane od ręki. Specjalizujemy się również w naprawach płyt głównych w tym m.in.: instalacja nowego układu U2-IC/Hydra, pamięci NAND oraz naprawie zalanych iPhone.

  Łączymy zdobytą na przestrzeni lat wiedzę z najnowocześniejszym sprzętem serwisowym oraz ogromną pasją do napraw. Dzięki tej mieszance osiągamy efektywność napraw nieosiągalną dla innych serwisów iPhone. Uwielbiamy wyzwania, dlatego wspomagamy inne punkty w realizacji najtrudniejszych napraw.

  Serwis iPhone Poznań

  Swoją pasję do sprzętu Apple przekuliśmy w doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym jesteśmy jednym z największych pogwarancyjnych serwisów Apple w Polsce. Wybór naszego Serwisu iPhone gwarantuje sukces.

  Masz problem z inną usterką w iPhone?

  Sprawdź ile kosztuje serwis iPhone bez wychodzenia z domu!

  MASZ PYTANIA?

  Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

  INDYWIDUALNA WYCENA.

  Nie znalazłeś usterki w cenniku? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

  Zaufaj specjalistom od serwis iPhone!

  Serwisujemy wszystkie modele iPhone. Do napraw telefonów Apple wykorzystujemy tylko części najwyższej jakości! Dzięki temu nawet na najbardziej skomplikowane naprawy oferujemy kilkumiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się serwisie płyt głównych, których nie podejmują się inne serwisy iPhone.

  SZYBKO LUB B. SZYBKO

  Większość napraw iPhone realizujemy od ręki. Doświadczeni technicy są gwarancją szybkiej diagnozy. Magazyn ze wszystkimi częściami zapewnia komfort w trakcie błyskawicznych napraw iPhone. Inteligentny system serwisowy to pewność, że każda naprawa jest priorytetowa

  ATRAKCYJNE RABATY

  Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz zrealizować kilka napraw Apple lub zostałeś fanem AppleFix.pl na Facebook? A może dostałeś atrakcyjniejszą ofertę na Serwis iPhone? Niezależnie od odpowiedzi koniecznie zapytaj o specjalny rabat na naprawę iPhone.

  URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

  Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę Klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest iPhone. Z myślą o wymagających użytkownikach Apple przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

  ORYG. CZĘŚCI

  Podczas napraw iPhone korzystamy z części najwyższej jakości. Montowane podzespoły są wcześniej testowane przez techników. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania najdłuższej na rynku gwarancji serwisowej!

  Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

  Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

  1. FORMULARZ

  Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

  2. WYSYŁKA

  Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

  3. NAPRAWA

  Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

  Zakres napraw w Serwis iPhone!

   

  Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc zarówno w sprawach związanych z oprogramowaniem iOS, jak również z usterkami mechanicznymi. Naprawiamy wszystkie modele iPhone. Specjalizujemy się w najcięższych naprawach uszkodzeń na płycie głównej, których inne serwisy iPhone nie chcą się podejmować. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej sieci zagranicznych dostawców  jesteśmy w stanie naprawić większość telefonów marki Apple.

  Serwis iPhone Poznań
  Serwis iPhone

  Sprawdź jak wiele możemy naprawić...

  Usterka systemowa...
  iPhone.

  • Instalacja aktualnie najnowszego mobilnego systemu iOS,
  • Instalacja najnowszego Jailbreak,
  • Optymalizacja działania iPhone,
  • Konfiguracja iPhone ze wszystkim dostępnymi usługami,
  • Zdjęcie blokady simlock z iPhone,
  • Odzyskanie danych, zdjęć i kontaktów oraz przesłanie ich do chmury.

  Chcesz odwiedzić nasz Serwis iPhone Poznań?

  Niestety musimy Cię zmartwić. Nasz serwis dopiero powstaje. Dla wszystkich naszych Klientów z Poznania przygotowaliśmy specjalną promocję w postaci darmowego kuriera w obydwie strony na hasło:

  #applefixpoznan

  DARMOWY KURIER 

  Naprawa bez
  wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Call Now Button