Serwis iPad

Najczęściej Polecany

Serwis iPad!

Naprawa iPad

Wykonujemy naprawy wszystkich modeli iPad. Do każdej naprawy iPad podchodzimy indywidualnie. Z naszej pomocy korzystają również inne Serwisy! Znani jesteśmy jako pionierzy, którzy wprowadzili:

  Bezpłatną diagnostykę
✓  Darmowego kuriera
 Najdłuższą gwarancje na naprawę
 Naprawę dopiero po akceptacji kosztów!

Najczęstsze naprawy iPad.

Od początku istnienia specjalizujemy się wyłącznie w naprawach Apple. Serwisujemy wszystkie modele iPad – zarówno małe jak i te duże. Znajdziemy rozwiązanie problemu… niezależnie od tego czy posiadasz miniaturowego iPad Mini, ultracieńkiego iPad Air czy też superszybkiego iPad Pro. Zobacz najpopularniejsze naprawy wykonywane w Serwis iPad:

Błyskawiczna naprawa.
Korzystamy z paneli OEM.

Wymiana Szybki iPad

Potrzebujesz doładowania?
Zacznij od całego dnia na nowej baterii.

Wymiana Baterii iPad

Naprawa z wizją...
tylko oryginalne matryce.

Wymiana LCD iPad

Ciepło, gorąco...
czas to zmienić!

Wymiana Obudowy iPad

Bez obaw...
Zdarza się najlepszym!

iPad ładowanie nie odbywa się

Nasze sekret...
wąska specjalizacja!

Naprawa Płyty Głównej iPad

Dlaczego serwis iPad…
tylko w AppleFix.pl

Naprawą iPad’a zajmujemy się od samego początku czyli od jego premiery w 2010 roku. Na przestrzeni lat nie tylko zgromadziliśmy bogate doświadczenie w zakresie wszystkich możliwych usterek tabletów Apple, ale przede wszystkim zbudowaliśmy zespół wzajemnie uzupełniających się specjalistów.

W trackie naprawy iPad wybierz wieloletnie doświadczenie oraz najwyższej jakości części. Dzięki temu unikniesz nieprzyjemnych sytuacji, gdy zamontowane nowy panel dotykowy odklei się po krótki czasie lub taniej jakości  podzespoły popsują się po kilku miesiącach! W AppleFix korzystamy z części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy iPad udzielamy najdłużej na rynku gwarancji!

Nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka, skorzystaj z usług specjalistów! Wyspecjalizowani technicy stanowią gwarancją sukcesu w trakcie każdej naprawy iPad. Specjaliści w gotowości… sprawdź nas!

Serwis iPad

Ile Kosztuje Naprawa iPada?

Wybierz model, rok produkcji oraz rodzaj usterki. My zajmiemy się resztą…

Masz problem z inną usterką w iPad?

Sprawdź ile kosztuje naprawa iPad bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

INDYWIDUALNA WYCENA.

Nie znalazłeś usterki w cenniku? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Zaufaj profesjonalistom z Serwis iPad Wrocław.

Naprawimy wszystkie modele iPada’a. W Serwis iPad korzystamy wyłącznie z części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy wielomiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się naprawach na płytach głównych, których nie podejmują się inne serwisy pogwarancyjne Apple.

Naprawa iPad

ZESPÓŁ

Wzajemnie uzupełniajacy się zespół nadaje charakter każdej naprawie iPada. Nasi inżynierowie specjalizują się różnych aspektach serwisowych iPadów. Dzięki temu osiągają najwyższą skuteczność napraw.

DIAGNOSTYKA

Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! Poprzedzamy jej szczegółową diagnostyką iPada. W rezultacie podejmujesz świadomą decyzję o Serwisie iPada w oparciu o przedstawione scenariusze naprawy. Dopiero po jej zakończeniu diagnostyki prosimy o akceptacji kosztów.

PEŁNE WSPARCIE

Mamy świadomość, jak ważny narzędziem jest Twój tablet. Jesteśmy pewni swoich umiejętności oraz dostawców, dlatego jako nieliczni udzielamy 6 miesięczną gwarancję na naprawy iPada! Dodatkowo po zakończonym Serwis iPad oferujemy bezpłatne wsparcie merytoryczne.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Zdajemy sobie sprawę jak ważne są Twoje dane! W trakcie naprawy możemy przenieść Twoje dane z naprawianego iPada na specjalnie przygotowany dysk zastępczy. Dzięki temu nie tracisz dostępu do kluczowych informacji nawet w trakcie naprawy!

Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

2. WYSYŁKA

Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

3. NAPRAWA

Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

Zakres napraw w Serwis iPad!

Wspieramy naszych Klientów zarówno w sprawach związanych usterkami mechanicznymi iPada, jak również z problemami z systemem iPadOS. Specjalizujemy się w nawet najtrudniejszych uszkodzeń na płycie głównej.

Jeżeli Twój tablet Apple wymaga naprawy, dobrze trafiłeś! W AppleFix.pl podejmuję się najcięższych napraw iPada. Specjalizujemy się w serwisie pogwarancyjnym sprzętu Apple. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz kontaktom z producentami oryginalnych części naprawimy każde usterkę!

Naprawa iPad Wrocław

Naprawimy każdy modela iPada. Skontaktuj się ze specjalistami!

Niezwykła mobilność oraz niesamowity ekran nie zawsze uchronią iPada przed typowymi usterkami. W Serwis iPad rozwiązujemy wszystkie problemy związane z tabletem Apple. Zaufaj opiniom zadowolonych klientów Serwis iPad Wrocław.

Naprawa sprzętowa...
iPad.

Realizujemy poniższe naprawy oraz wiele więcej:

MacBook inne usterki

Naprawimy wszystko, i wiele więcej...

W czym możemy Ci pomóc?
Zakres napraw w Serwis iPad Wrocław.

Naprawa Systemowa iPad

Sprawdź jak wiele możemy naprawić...

Usterka systemowa...
iPad.

  • Instalacja aktualnie najnowszego mobilnego systemu iOS,
  • Instalacja najnowszego Jailbreak,
  • Optymalizacja działania iPada,
  • Konfiguracja iPada ze wszystkim dostępnymi usługami,
  • Konfiguracja iCloud’a oraz innych usług o charakterystyce cloud/backup,
  • Odzyskanie danych, zdjęć i kontaktów oraz przesłanie ich do chmury.

Nie znalazłeś usterki wśród najczęstszych problemów z iPad?

Nic straconego… skontaktuj się w sprawie indywidualnej wyceny!
Dowiedz się jak wiele możemy dla Ciebie naprawić…

Sprawdź Co piszą o nas Klienci!

Naprawimy wszystko, i wiele więcej…

Odwiedź najczęściej polecany
Serwis iPad Wrocław!


Zapraszamy od pn. do pt.: 10:00 – 19:15 oraz w sob.: 10:00 – 16:00 (dyżury)
do naszych punktów:

Call Now Button