• 0

Wymiana Szybki iPhone

Dzięki wymianie zbitej szybki w iPhone zyskujesz oszczędność i zachowujesz oryginalny wyświetlacz Retina. Na każdą wymienioną szybkę oferujemy 6 miesięczną gwarancję! Naprawę pękniętej szybki realizujemy od ręki...

Wymiana Szybki iPhone

Dzięki wymianie zbitej szybki w iPhone zyskujesz oszczędność i zachowujesz oryginalny wyświetlacz Retina. Na każdą wymienioną szybkę oferujemy 6 miesięczną gwarancję! Naprawę pękniętej szybki realizujemy od ręki...

Wymiana Szybki iPhone

Ile Kosztuje Wymiany Szybki w iPhone?

Masz problem z inną usterką w iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

CHCESZ POROZMAWIAĆ!

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź rodzaj usterki.

INNA USTERKA?

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

iPhone Wymiana Szybki szybciej niż myślisz ...

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone.

Ile kosztuje naprawa zbita Szybka iPhone

Bogate doświadczenie łączymy z najnowocześniejszym sprzętem do refabrykacji paneli oraz staranie wyselekcjonowaną grupą dostawców. Dzięki temu na każdą wymianę szybki w iPhone oferujemy 6 miesięczną gwarancję oraz bardzo atrakcyjne ceny.Niemożliwe...poznaj nasze sekrety:

Co to jest refabrykowany panel w iPhone?

Refabrykacja ekranu to inaczej wymiana uszkodzonego szkła ochronnego przy zachowaniu oryginalnego panelu. W przypadku zbitego ekranu nie ma potrzeby wymiany całego wyświetlacza. Taka opcja naprawy w przypadku:

 • Serwisów Autoryzowanych jest znacznie droższa (może stanowić do 50% wartości urządzenia);
 • Serwisów Nieautoryzowanych wiąże się z ryzykiem montażu zamienika (Apple nie dystrybuuje części).

Tylko nieliczne Serwisy oferują refabrykację polegająca na rozłożeniu panelu na warstwy oraz wymianie wyłącznie zbitej szybki. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze oraz pozwala zachować oryginalny wyświetlacz.

Na czym polega wymiana szybki w iPhone?

Proces regeneracji zbitego ekranu w iPhone podzielony jest na 7 etapów. W początkowej fazie dochodzi do separacji ekranu tj. oddzielenie uszkodzonej szybki od sprawnego wyświetlacza. Istnieją dwie metody usunięcia zbitej szybki w iPhone za pomocą:

 • molidbendowej żyłki – usunięcie kleju poprzez mechaniczne ścięcie (metoda pracochłonna i wymagająca niskich nakładów);
 • separatora kriogenicznego – wykruszenie kleju w trakcie zamrożenia panelu (metoda szybsza i wymagająca większych nakładów).
iPhone Wymiana Szybki
  Tak przygotowany wyświetlacz zostaje poddany procesowi regeneracji:
 1. Usunięcie pozostałości kleju OCA/LOCA oraz resztek szkła przy użyciu specjalnie przygotowanego roztworu.
 2. Ścięcie polaryzatora znajdującego się na wyświetlaczu przy użyciu gilotyny (możliwość regulacji temperatury).
 3. Czyszczenie wyświetlacza bez warstwy polaryzacyjnej przy użyciu odpowiednio dobranego rozpuszczalnika.
 4. Przygotowanie wyświetlacza do laminacji poprzez jego oczyszczenie alkoholem w komorze bezpyłowej (laminarnej).
 5. Pozycjonowanie oraz montaż przedniego panelu (tj. szybka) wraz z warstwą polaryzacyjną (klej OCA).
 6. Połączenie wszystkich warstw rafabrykowanego wyświetlacza w autoklawie poprzez zastosowanie odpowiedniego dobranego ciśnienia oraz temperatury.

Kiedy wymiany szybki w iPhone jest możliwa?

W trakcie przyjęcia do Serwisu dokładnie weryfikujemy możliwość regeneracji zbitej szybki. Dzięki temu już na początkowym etapie sprawdzamy czy wyświetlacz kwalifikuje się do refabrykacji. Jeżeli jesteś zainteresowany/a wymianą zbitej szybki w iPhone sprawdź czy:

1. Wyświetlacz LCD Retina jest sprawny (matryca wyświetla cały obraz).

2. Warstwa dotykowa działa (wyświetlacz nie generuje gestów).

3. Pęknięty panel jest oryginalny (wyświetlacz nie został wymieniony na zamiennikiem).

Budowa oryginalnej szybki w iPhone

Czy warto wymieniać samą szybkę w iPhone?

Dobrze wykonana refabrykacja ogranicza ryzyko wystąpienia niedoskonałości oraz bąbelków powietrza na wyświetlaczu. Zregenerowany panel przed zamontowaniem jest sprawdzany przy użyciu testera pod kątem odwzorowania kolorów oraz sprawności warstwy dotykowej

Po zakończeniu testów zrefabrykowany panel zostaje przekazany do złożenia. Elementy zdemontowane przed wymianą zbitej szybki zostają powtórnie zamontowane m.in.: taśma proximity, czytnik touch id oraz tylna osłona wyświetlacza. Po zakończonej wymianie szybki iPhone zostaje poddany ostatnim testom, które mają wykluczyć inne usterki.

Wymiana zbitej szybki w iPhone jest metodą naprawy znacznie tańszą niż wymiana całego wyświetlacza w iPhone. W przypadku wyspecjalizowanych Serwisów pozwala również zaoszczędzić czas – w AppleFix naprawa jest realizowana praktycznie od ręki. Dodatkowo zaletą jest również zachowanie oryginalnego wyświetlacza, co ma kluczowe znaczenie w przypadku przyjemności korzystania z urządzenia (m.in. odwzorowanie kolorów oraz responsywność).

Twój pęknięty ekran w iPhone nie nadaje się do regeneracji?

Nic straconego… Sprawdzeni dostawcy dostarczają nam pęknięte ekrany, które później regenerujemy. Dzięki temu możemy zaproponować montaż oryginalnego refabrykowanego wyświetlacza, w sytuacji w której Twój panel w iPhone nie spełnia wymogów regeneracji.