Serwis iPhone SE

iPhone SE został zaprezentowany 21 marca 2016 roku. Zarówno pod względem kształtu i designu jest następcą iPhone 5S.

Model SE w odróżnieniu od swojego poprzednika parametrami przypomina iPhone 6S m.in. obsługuje Apple Pay, głosową aktywację Siri oraz Live Photo.  Dostępny był również w nowym kolorze Rose Gold. 

Serwis iPhone SE

Cennik Naprawa iPhone SE

Ile Kosztuje Naprawa iPhone SE?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

 

Dlaczego warto naprawiać iPhone SE 2016?

iPhone SE I generacji, wydany w 2016 roku, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem klientów. Za niższą cenę oferował osiągi ubiegłorocznego flagowca Apple. Do tego już w 2016 roku był jednym z ostatnich kompaktowych smartfonów.

To model, który nawet dziś zachwyca klasyczną formą, wyjątkowym doborem barw obudowy oraz wytrzymałym aluminiowym wykończeniem.

Ma nadal swoich wielbicieli, co doceniło samo Apple, zapewniając iPhone SE 2016 kompatybilność z nadchodzącym iOS 15.

iPhone SE 2016 doskonale spełnia podstawowe zadania większości użytkowników telefonów. Posiada złącze mini-jack i mieści się nawet w kieszeni damskich spodni. Waży zaledwie 113 g. Powiedzenie, że takich telefonów już się nie robi, bynajmniej nie jest przesadą.

iPhone SE 2016 jest jednak telefonem, o który trzeba dbać, aby nadawał się do codziennego użytku. W jaki sposób?

Należy wymieniać uszkodzone lub zużyte części, by uniknąć poważniejszych i bardziej kosztownych napraw.

Serwis iPhone SE 2016 – nasze usługi

iPhone SE 2016 – wymiana baterii

Bateria iPhone SE 2016 zużywa się po 500 cyklach ładowań, które przekładają się na spadek pojemności akumulatora do około 80% wartości nominalnej.

Brak gotowości na szczytowy pobór mocy przez urządzenie wiąże się z obniżeniem wydajności i płynności działania i responsywności. Oznacza to też utratę komfortu użytkowania, powodowaną krótkim czasem pracy iPhone SE 2016 na jednym ładowaniu.

Wymiana baterii iPhone SE 2016 polega na wstawieniu nowego akumulatora o mierzalnych, identycznych parametrach. Usługa ta przywróci zarówno fabryczny czas pracy telefonu, jak i jego pierwotne osiągi pod względem płynności działania.

Naprawa gniazda ładowania lub układu U2 iPhone SE 2016

Problemy spowodowane usterkami w obrębie układu U2 lub samego gniazda ładowania iPhone SE 2016 również uniemożliwiają normalne użytkowanie urządzenia.

W takim przypadku wskazana jest diagnostyka w celu ustalenia źródła uszkodzenia przed rozpoczęciem faktycznej naprawy. Nasz serwis w krótkim czasie ustali, dlaczego iPhone SE 2016 nie ładuje się, przekaże Ci informację z wyceną i wymieni niezbędne części po zaakceptowaniu warunków naprawy.

Wymiana obudowy iPhone SE 2016

iPhone SE 2016 z uszkodzoną obudową może mieć problemy z zasięgiem lub rozklejeniem się ekranu. Odpowiada za to efekt naprężeń i brak możliwości odprowadzania ciepła z urządzenia, co skutkuje uszkodzeniami podzespołów.

Naprawa iPhone powinna być zrealizowana idealnie jeszcze zanim dojdzie do uszkodzeń, a więc jak najszybciej po upadku. W zależności od stanu Twojego iPhone SE 2016 może ona polegać na wymianie jedynie tyłu obudowy iPhone lub przeniesieniu wszystkich części do nowego korpusu. 

Decydując się na taką usługę, chronisz swoje urządzenie przed wystąpieniem usterek wymagających znacznie droższych napraw.

Wymiana szybki iPhone SE 2016

Zbita szybka iPhone SE 2016 nie tylko psuje wygląd i grozi skaleczeniem się, lecz także potrafi znacznie utrudniać odczytywanie informacji z ekranu o przekątnej zaledwie 4 cali. Przedłużanie pracy z urządzeniem o zbitej szybce może w konsekwencji doprowadzić do uszkodzenia samego wyświetlacza.

Wymiana szybki w iPhone SE 2016 polega na usunięciu uszkodzonej osłony oraz oczyszczeniu wyświetlacza z resztek kleju. Na odpowiednio przygotowaną powierzchnię zostaje nałożona nowa warstwa spoiwa wraz z nową szybką. Ta naprawa nie ingeruje w żaden sposób w fabrycznie zamontowany wyświetlacz Retina.

Wymiana ekranu iPhone SE 2016

Zbity ekran w iPhone SE 2016 objawia się problemami z działaniem dotyku oraz plamami bądź liniami na wyświetlaczu. Urządzenie wymaga wówczas wymiany zarówno tego podzespołu, jak i osłaniającej go szybki.

iPhone SE 2016 – naprawa po zalaniu

Większość przypadków zalanych iPhone SE 2016 udaje nam się naprawić. Kluczowe jest jak najszybsze przekazanie telefonu do serwisu. Jeśli Twój iPhone SE 2016 wpadł do wody, zamów diagnostykę już teraz.

Nie włączaj ani nie próbuj ładować telefonu. Możesz go włożyć do ryżu na czas do przyjazdu kuriera.

Sprawdzimy zakres uszkodzeń urządzenia i telefonicznie powiadomimy Cię o możliwości i kosztach serwisu.

Jeśli naprawa okaże się niemożliwa bądź odstąpisz od jej realizacji, pokrywasz jedynie koszt przeprowadzonej diagnostyki oraz kuriera zwrotnego. Gdy zgodzisz się na naprawę, cena diagnostyki zostanie wliczona w całościowy koszt usługi. Nasz serwis iPhone daje gwarancję nawet na iPhone SE 2016 naprawiany po zalaniu.

Inne usługi dla iPhone SE 2016

Masz problemy z odczytaniem karty SIM, z Wi-Fi lub głośnikami? A może problem sprawia któryś z aparatów lub przycisków? Nawet, jeśli nie masz pojęcia, jakiego uszkodzenia doznał Twój iPhone SE 2016 albo nie widzisz swojego problemu na liście, i tak postaramy się Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami przez specjalny formularz.

Dlaczego naprawić iPhone SE 2016 właśnie u nas?

Oferujemy najlepsze ceny i najdłuższą gwarancję na rynku.

Realizujemy naprawę wysyłkową, w ramach której koszt przesyłki do serwisu pokrywamy my, a kwestię drukowania etykiet pozostawiamy w rękach firmy kurierskiej.

Mamy za sobą wiele lat doświadczenia, maksymalnie wyspecjalizowane zaplecze techniczne, które pozwala nam również oferować serwis iPad i serwis MacBook.

Powierzając nam swojego iPhone SE 2016 masz pewność realizacji usług w najwyższym standardzie, z użyciem oryginalnych części i profesjonalnych narzędzi.

Masz problem z inną usterką iPhone SE?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone SE

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Marzec 2016
16, 32, 64, 128 GB
Gwiezdna Szarość, Złoty, Srebrny, Różowe Złoto
iPhone 8,4
A1662, A1723, A1724
A9 (1.85 GHz) 64-bit
1,624 mAh
4,0 cala HD Retina
Aparat 12-megapikselowy
A big step for small

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Czy naprawy są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas urządzenia przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować sprzęt. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link