Serwis iPhone SE

iPhone SE został zaprezentowany 21 marca 2016 roku. Zarówno pod względem kształtu i designu jest następcą iPhone 5S.

Model SE w odróżnieniu od swojego poprzednika parametrami przypomina iPhone 6S m.in. obsługuje Apple Pay, głosową aktywację Siri oraz Live Photo.  Dostępny był również w nowym kolorze Rose Gold. 

Serwis iPhone SE

Cennik Naprawa iPhone SE

Ile Kosztuje Naprawa iPhone SE?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Wymiana szybki iPhone SE

IPhone SE pierwszej generacji to niezwykle udane i świetnie zaprojektowane urządzenie, które szerokiemu gronu użytkowników w dalszym ciągu w zupełności wystarcza do realizacji codziennych zadań.

Wymiana szybki iPhone SE jest wyjątkowo niedroga, a skutecznie przywraca telefonowi dawny blask i ratuje wyświetlacz przed kosztowną wymianą. Rzetelnie wykonana naprawa nie pozostawia po sobie śladów i nie pogarsza szczelności urządzenia.

Sposób wykorzystywany przez AppleFix daje znaczną oszczędność środków dzięki możliwości zachowania oryginalnego wyświetlacza Retina. Wykorzystywana do usunięcia zbitej szybki specjalna żyłka odznacza się maksymalną precyzją i chroni korpus przed powstaniem defektów. Rezultat wzmacnia zastosowanie gilotyny do pozbycia się warstwy polaryzującej.

Specjalistyczne czyszczenie prawidłowo przygotowuje panel do laminacji i zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza oraz przedostawania się kurzu pod osłonę podczas ponownego łączenia elementów.

Tylko wymiana szybki iPhone SE w serwisie gwarantuje wzorowe dopasowanie części zapobiegające nieprzyjemnemu trzeszczeniu bryły po naprawie.

Wymiana Szybki iPhone SE

Wymiana wyświetlacza iPhone SE

Uszkodzenie ekranu może się kojarzyć z koniecznością wymiany telefonu. Samodzielna wymiana  wyświetlacza iPhone SE może przynieść więcej szkód niż korzyści i przysporzyć niepotrzebnych nerwów. Powoduje to częstą rezygnację z myśli o naprawie.

AppleFix udowadnia, że wymiana wyświetlacza iPhone SE może być niedroga i profesjonalna jednocześnie. Do wyboru masz opcję montażu oryginalnego LCD Retina lub tańszego, ale sprawdzonego zamiennika. Każda z nich idzie w parze z bezpłatną nową szybką i półroczną gwarancją.

Wymiana Wyświetlacza iPhone SE

Wymiana ekranu iPhone SE

Wymiana ekranu iPhone SE po upadku na oryginał Retina lub wysokiej klasy zamiennik niskim nakładem finansowym przywraca funkcjonalność telefonu, który wcale nie musi spędzić wieczności w szufladzie.

Podstawą opłacalności tej usługi jest powierzenie jej serwisantom. Wzorowo przeprowadzona wymiana ekranu iPhone SE przywraca atrakcyjny wygląd i podnosi wartość telefonu. Zlecając naprawę AppleFix dodatkowo oszczędzasz, gdyż w cenie wymiany ekranu znajduje się również nowa, idealnie spasowana szybka ochronna.

Wymiana Wyświetlacza iPhone SE

Wymiana baterii iPhone SE

Wymiana baterii iPhone SE jest grą wartą świeczki i jak najbardziej opłacalną usługą pod warunkiem, że zostanie zrealizowana z wykorzystaniem oryginalnego dedykowanego akumulatora o mierzalnych parametrach i profesjonalnie zweryfikowanej jakości.

Podrabiane zamienniki, często sygnowane nawet logiem Apple, swoją pojemnością odbiegają od deklarowanej. Niestety, nie ma możliwości sprawdzenia faktycznych właściwości takich ogniw.

Wymiana baterii iPhone SE w AppleFix polega na montażu w miejsce zużytej baterii sprawdzonego akumulatora OEM wyprodukowanego w fabryce i według wymogów Apple. Parametry oraz pobór mocy w takich baterii można wiarygodnie zmierzyć, co przekłada się na ich bezpieczeństwo.

Nowa bateria eliminuje problem wadliwego działania na mrozie, zapewnia czas pracy bez ładowania zgodny z prognozowanym i zauważalnie poprawia responsywność urządzenia.

Dzięki tej skutecznej metodzie regeneracji otrzymujesz urządzenie działające jak nowe, objęte po naprawie jest aż sześcioma miesiącami gwarancji na zamontowaną baterię.

Wymiana Baterii iPhone SE

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjnie nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Serwis iPhone SE

Wymiana mikrofonu iPhone SE

Wymiana mikrofonu iPhone SE wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone SE oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Serwis iPhone SE

Wymiana obudowy iPhone SE

Wymiana obudowy iPhone SE to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone SE nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Serwis iPhone SE

Wymiana aparatu iPhone SE

Zamów darmową diagnostykę, zanim zostanie zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone SE jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone SE wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Serwis iPhone SE

Wymiana gniazda ładowania iPhone SE

Wymiana gniazda ładowania iPhone SE przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone SE polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Serwis iPhone SE

Zalany iPhone SE

Zalany iPhone SE bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone SE przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Serwis iPhone SE

Brak sieci iPhone SE

Brak sieci iPhone SE to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone SE to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone SE nie czyta karty SIM

Naprawa Touch ID iPhone SE

Naprawa Touch ID iPhone SE jest skomplikowana i obarczona ryzykiem niepowodzenia. Powód to indywidualne przypisanie każdego czytnika linii papilarnych do płyty głównej danego egzemplarza.

Naprawa Touch ID iPhone SE w każdym egzemplarzu oznacza różne szanse na skuteczność i opłacalność usługi. Podstawę wyceny stanowi indywidualna diagnostyka przypadku.

Tańsza i przynosząca pożądane efekty alternatywa to serwis przycisku Home bez przywracania funkcji czytnika. Odzyskujesz pełen zakres korzystania z telefonu i otrzymujesz długą gwarancję prawidłowego działania.

Serwis iPhone SE

Wymiana przycisków iPhone SE

Wymiana przycisków iPhone SE może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone SE skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Serwis iPhone SE

Naprawa układu U2-IC iPhone SE

Naprawa układu U2-IC iPhone SE to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone SE polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Serwis iPhone SE

Masz problem z inną usterką iPhone SE?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone SE

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Marzec 2016
16, 32, 64, 128 GB
Gwiezdna Szarość, Złoty, Srebrny, Różowe Złoto
iPhone 8,4
A1662, A1723, A1724
A9 (1.85 GHz) 64-bit
1,624 mAh
4,0 cala HD Retina
Aparat 12-megapikselowy
A big step for small

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Call Now Button