Serwis iPhone Gdańsk

  Najczęściej polecany

  Serwis iPhone
  Gdańsk!

  Naprawa iPhone Gdańsk!

  Nasz serwis Apple jest w stanie wykonać, nawet najcięższe naprawy iPhone. Zadowolenie naszych klientów z naprawy jest dla nas kluczowe! Myśląc o was jako pierwszy serwis iPhone Gdańsk wprowadziliśmy:

    Darmową diagnostykę
  ✓  Kuriera GRATIS!
    Najdłuższą gwarancję na naprawy
   Naprawa dopiero po zaakceptowaniu kosztów!

  Najczęstsze naprawy iPhone.

  Już od początku działalności, czyli w 2012 roku skupiliśmy się wyłącznie na serwisie telefonów Apple. Niezależnie od usterki oraz modelu- naprawiamy wszystkie modele iPhone. Liczymy się z  potrzebami naszych zabieganych klientów, dlatego większość napraw iPhone wykonujemy od ręki. Do najpopularniejszych napraw w naszym serwisie iPhone Gdańsk należą:

  Zachowaj oryginalny
  wyświetlacz.

  Wymiana Szybki iPhone

  Potrzebujesz doładowania?
  Zacznij od całego dnia na nowej baterii.

  Serwis iPhone Gdańsk

  Oszczędność czasu...
  wszystkie części na miejscu!

  iPhone nie chce się ładować

  Siła przyzwyczajenia...
  nie trać czasu na zamienniki!

  Wymiana wyświetlacza iPhone

  Zwiększ szansę naprawy...
  zaufaj specjalistom.

  Zalany iPhone

  Głośniej, ciszej...
  idealnie.

  iPhone-nie działają boczne przyciski

  Nic nie słychać...
  czas to zmienić!

  Wymiana głośnika iPhone

  Uszkodzona obudowa...
  to nie problem.

  Wymiana obudowy iPhone

  Siła przyzwyczajenia...
  nie trać czasu na zamienniki!

  Serwis iPhone Gdańsk

  Wymiana szybki iPhone Gdańsk

  Wymiana zbitej szybki w iPhone to bardzo częsta naprawa w naszym serwisie. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów opracowaliśmy metodę dającą możliwość wymiany wyłącznie zbitej szybki w iPhone. Dzięki opracowanej technologii zachowujemy oryginalny LCD w iPhone, oraz znacznie obniżamy koszt naprawy!

  Jesteśmy w stanie błyskawicznie zregenerować pęknięty ekran. Dlatego oferujemy naprawę praktycznie od ręki. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne matryce Retina. Wymiana szybki w iPhone gwarantuje rewelacyjną jakość wyświetlacza oraz ogranicza koszt naprawy. Na każdą naprawę zbitej szybki w iPhone udzielamy gwarancję, która obowiązuje w każdej naszej placówce.

  Wierzymy, że kierunek, który wybraliśmy stanie się standardem dla wszystkich serwisów iPhone, nie tylko w Gdańsku. Nasza technologia regeneracji  gwarantuje zachowanie oryginalnego wyświetlacza, ogranicza koszt naprawy iPhone i ma dobry wpływ na środowisko! Jeżeli Twój ekran nie nadaje się do regeneracji, skorzystaj z możliwości montażu oryginalnego wyświetlacza.

  Wymiana szybki iPhone 8

  Wymiana wyświetlacza iPhone Gdańsk

  Niestety wymiana zbitej szybki nie zawsze jest możliwa. Zawsze w trakcie przyjęcia telefonu sprawdzamy stan wyświetlacza pod kątem możliwości regeneracji. W przypadku uszkodzenia LCD (objawy: pasy/plamy, brak podświetlenia lub niedziałający dotyk) sugerujemy wymianę całego wyświetlacza. Podczas wymiany ekranu w iPhone korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy Retina.

  Nasza grupa sprawdzonych europejskich dostawców oraz refabrykacja ekranów (we własnym) zakresie sprawia, że spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W trakcie naprawy iPhone’a oferujemy trzy rodzaje ekranów: Original New POP (oryginalny ekrany z fabryki), Original Pulled (oryginalny ekran zdemontowany z telefonu) oraz Original Parts (oryginalny ekran złożony przez podmioty trzecie). Na specjalnie życzenie instalujemy wysokiej jakości zamienniki (niska dostępność).

  Rozpoczynając naprawę dokładnie weryfikujemy dostawcę ekranu (LG, Sharp lub Toshiba). Dzięki jesteśmy pewni, że ekran będzie prawidłowo działać pod kątem “responsywności dotyku”. Nasz serwis iPhone Gdańsk jako jeden z nielicznych oferuje programowanie nowego wyświetlacza (zachowanie funkcji True Tone). Na zakończenie naprawy przekładamy elementy ze starego ekranu m.in. czytnik Touch ID lub Face ID (dzięki temu zawsze działają tak samo jak przed naprawą).  

  Wymiana wyświetlacza iPhone Gdańsk

  Wymiana baterii iPhone Gdańsk

  Krótko trzymająca bateria to bolączka, która dotyczy wielu iPhone. Nierzadko telefon ze zużytą baterią sam się wyłącza na mrozie, bateria nie ładuje się do końca lub telefon nie chce się włączyć po rozładowaniu.  Najczęściej jedynym rozwiązaniem jest wymiana baterii iPhone na nową.

  Najpierw sprawdzamy stan starej baterii oraz pobory na płycie głównej. Dzięki temu wykluczymy inne usterki mające podobne objawy do słabej baterii (np. uszkodzenie układu U2). Po zamontowaniu nowej baterii w iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe. Dopiero po ich pozytywnym zakończeniu mamy 100% pewność, że naprawa iPhone przebiegła prawidłowo a telefon będzie działać przez dłuższy czas bez potrzeby ładowania. Na każdą zamontowaną baterie udzielamy gwarancje.

  W czasie serwis iPhone używamy wyłącznie baterii OEM. Te baterie mają oryginalne podzespoły i są one montowane w tych samych fabrykach, co baterie, które są zamontowane fabrycznie w nowym telefonie. Wersja OEM różni się od oryginalnej baterii: brakiem logo producenta oraz tożsamych testów po produkcji. Wszystkie montowane przez nas baterie wyświetlają swoją kondycję (Ustawienia => Bateria). 

  Wymiana baterii iPhone Gdańsk

  Wymiana tyłu iPhone Gdańsk

  Potłuczona obudowa w iPhone jest częstą naprawą w naszym serwisie. Poza walorami estetycznymi szklana obudowa pełni ważną rolę podczas ładowania indukcyjnego, ale zabezpiecza również wnętrze telefonu. Pomimo zastosowania przez Apple świetnej jakości materiałów tylne szkło obudowy jest w dalszym ciągu podatne na zbicie oraz zarysowania. 

  Wymiana całej obudowy jest  kosztowa i nieekologiczna. Z tego względu jako serwis iPhone opracowaliśmy naszą własną metodę wymiany zbitej tylnej szybki w iPhone przy użyciu niebieskiego lub białego lasera. Proces technologiczny wymiany pękniętej szybki obudowy nie jest prosty ale daje nienagane efekty! Po laserowym wypaleniu starego szkła, usuwamy jego fragmenty omijając aparaty, cewkę indukcyjną i mikrofon. Następnie po doborze odpowiedniego szkła do Twojego modelu, nakładamy klej  i utwardzamy go światłem UV. Dzięki temu szkło nigdy nie odpadnie a jego trwałość zachwyci każdego użytkownika! 

  Na przełomie lat osiągnęliśmy perfekcję w wymianie zbitego tyłu, dzięki temu mamy pewność, że po naprawie funkcja ładowania indukcyjnego oraz płatności Apple Pay zostaną zachowane. W zależności od modelu telefonu w trakcie naprawy istnieje również możliwość zmiany koloru szkła obudowy. Nasz serwis iPhone precyzję oraz najwyższą staranność łączy z błyskawicznym czasem realizacji! 

  Wymiana tyłu iPhone Gdańsk

  Zalany iPhone Gdańsk

  Zalany iPhone to jedna z najtrudniejszych i najbardziej popularnych usterek. Płyta główna jest najbardziej wrażliwym na zalanie elementem. Podczas diagnostyki iPhone poświęcamy jej najwięcej uwagi. W przypadku skomplikowanych uszkodzeń elektroniki płyty głównej naprawy wykonujemy pod mikroskopem. Ogromne doświadczenie, najnowocześniejszy sprzęt serwisowy oraz dostęp do schematów to narzędzia, dzięki którym jesteśmy liderem w naprawach iPhone po zalaniu. Korzystając z naszej pomocy klienci mają pewność, że wybrali najbardziej doświadczony Serwis iPhone.

  Zdecydowaną większość zalanych sprzętów Apple udaje nam się naprawić. W przypadku zalania iPhone ważne jest aby najszybciej jak to możliwe odpiąć baterię. Radzimy również, aby nie włączać i nie ładować urządzenia. W ten sposób rosną szansę bezproblemowej naprawy. Po zalaniu iPhone problem może pojawić się dopiero po kilku dniach – najczęściej w skutek zwarcia na płycie głównej.

  Kiedy otrzymujemy zalanego iPhone zawsze w pierwszej kolejności wykonujemy kompletną diagnozę. Osuszamy wnętrze i sprawdzamy wszystkie podzespoły. Później informujemy o zakresie usterek oraz planie naprawy. Naszym przyszłym i obecnym Klientom w przypadku zalania telefonu radzimy aby nie korzystać z usług niewyspecjalizowanych serwisów GSM.

  Zalany iPhone Gdańsk

  Wymiana głośnika iPhone Gdańsk

  Wymiana głośnika iPhone to jedna z najpopularniejszych usterek telefonów naprawianych w naszym serwisie Apple. Jeśli podczas rozmowy borykasz się z obniżoną głośnością, szumami, trzaskami oraz bardzo cichym dzwonkiem, to znak, że problem dotyczy również Twojego telefonu.

  Każdy iPhone zawiera conajmniej dwa głośniki. Dolny głośnik, czyli głośnik multimediów znajduje się przy gnieździe ładowania. Odpowiada za dźwięki multimediów, dzwonek telefonu oraz tryb głośnomówiący. Uszkodzenie tego głośnika możesz poznać po problemie z odtwarzanym dźwiękiem m. in. muzyki i filmów lub też problemem z dzwonkiem telefonu i podczas rozmowy w trybie głośnomówiącym. Głośnik górny służy do rozmów telefonicznych. Znajduje się obok przedniej kamery. Z naszego doświadczenia wysnuliśmy wnioski, że ulega uszkodzeniu częściej niż dolny. Zwykle objawia się szumami, charczeniem i niskim poziomem głośności podczas rozmowy. 

  Problem z głośniem w iPhone ma charakter postępujący. Z czasem użytkownik co raz bardziej przyzwyczaja się do narastającej usterki, dlatego po czasie nie zwraca uwagi na niedogodności. Jego specyfikacja mocno wpływa na komfort korzystania z telefonu. Zwykle w czasie diagnostyki innych usterek zwracamy uwagę na problem z działaniem głośników. Na jej podstawie klienci dostają informację odnośnie możliwości wykonania dodatkowej naprawy. Na naprawę głośnika nasz serwis iPhone udziela sześciomiesięczną gwarancję. 

  Wymiana głośnika iPhone Gdańsk

  Wymiana gniazda ładowania iPhone Gdańsk

  Wymiana gniazda ładowania iPhone to bardzo częsta naprawa w naszym serwisie. Uszkodzenie “złącza dock” może mieć źródło eksploatacyjne lub powstać w wyniku przepięcia, zalania lub fizycznego uszkodzenie pinów złącza. Objawia się zwykle  przerywaniem ładowania, problemem z przesyłaniem danych (przez iTunes) i brakiem możliwości ładowania telefonu. 

  Problematyczne gniazdo ładowania może objawiać się podobnie do usterki baterii lub układu ładowania U2/Hydra (komunikacja pomiędzy gniazdem ładowania i płytą główną). tj. w skrajnych sytuacjach iPhone nie chce się włączyć. Przed rozpoczęciem naprawy kontrolujemy pobór prądu na płycie głównej, stan baterii oraz kondycję portu ładowania. Dopiero na tej podstawie weryfikujemy i usuwamy usterkę.  

  Jeśli potwierdzimy usterkę gniazda ładowania, wymianie podlega cały moduł – taśma, na której wspólnie zamontowane są gniazdo, mikrofon oraz port jack (w starszych generacjach iPhone). W miejsce uszkodzonego podzespołu montujemy nowy, sprawny element. Nasz serwis iPhone Gdańsk na naprawę udziela 6 miesięczną gwarancję.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone Gdańsk

  Wymiana tylnego aparatu iPhone
  Gdańsk

  Uszkodzenie tylnej kamery to bardzo popularny problem, który w naszym serwisie iPhone Gdańsk naprawiamy od ręki. Najczęściej do usterki dochodzi pod wpływem wielokrotnych wstrząsów, upadków lub kontaktu z cieczą. Przez uszkodzenie kamery Twoje zdjęcia stają się nieostre (problem z focusem lub stabilizacją obrazu), pojawiają się artefakty (widoczne na zdjęciach plamy i kropki) lub aparat po prostu nie działa (tak samo jak latarka). 

  Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są dobre zdjęcia i jak wielkim atutem iPhone jest aparat. Tuż przed rozpoczęciem naprawy sprawdzamy przyczynę usterki. W przypadku widocznych na zdjęciach artefaktów czasem wystarczy czyszczenie soczewki kamery lub wymiana szkiełka aparatu (element tylnej obudowy). Takie rozwiązanie zauważalnie obniży koszt naprawy!

  W serwisie iPhone Gdańsk  nie korzystamy z tanich zamienników, które jakością znacząco różnią się od oryginału. Jakość oraz wytrzymałość nowej części jest identyczna z modułem fabrycznie zamontowanym w Twoim telefonie. Na naprawę udzielamy 6 miesięczną gwarancję.

  Wymiana tylnego aparatu iPhone Gdańsk

  Wymiana przedniej kamery iPhone Gdańsk

  Przednia kamera selfie psuje się zwykle w efekcie upadku (zbita szybka przy kamerze) lub zalania. Częste objawy tej usterki to: niska jakość zdjęć (rozmyta fotografia), artefakty (plamy oraz kropki) i brak możliwości nagrywania filmów. Poza tym kamera jest elementem modułu odpowiadającego za szereg kluczowych funkcji iPhone.

  Przednia kamera jest zamontowana na taśmie flex tuż obok czujnika światła (autoregulacja jasności ekranu), czujnika zbliżeniowego proximity (wygaszanie ekranu w czasie rozmowy) oraz mikrofonu (trybu głośnomówiący i FaceTime). Do taśmy wpięty jest również głośnik rozmów. W modelach z Face ID (modele powyżej iPhone X) na taśmie wlutowany jest flood iluminator, który jest odpowiedzialny za skanowanie twarzy. 

  W przypadku wystąpienia tylko jednej usterki zwykle wymianie podlega cała taśma flex proximity. W telefonach z funkcją rozpoznawania twarzy podczas naprawy trzeba dodatkowo przelutować na nową taśmę: flood iluminatora/proxy (Face ID) i czujnik światła (True Tone). Wymiana tej taśmy wiąże się z koniecznością mikro lutowania. Na naprawę udzielamy 4 miesięczną gwarancję.

  Wymiana przedniej kamery iPhone Gdańsk

  Brak sieci iPhone Gdańsk

  “Brak sieci”, komunikat “szukam” lub błąd aktywacji to częsta przypadłość w iPhone. Niestety lekceważenie jej jest niewskazane! Usterka jest zwykle mylona z uszkodzeniem anteny lub karty SIM. Problem okazuje się być poważniejszy – dotyczy układu Baseband odpowiadającego za komunikację GSM. 

  Najczęściej powodem wystąpienia usterki jest upadek z wysokości lub kontakt z cieczą. W efekcie uszkodzeniu ulegają połączenia lutownicze pomiędzy płytą główną i modułem odpowiedzialnym za obsługę sieci GSM lub jego zasilanie. Aby potwierdzić diagnozę wystarczy w telefonie wybrać numer *#06#. Jeżeli nie otrzymasz informacji systemowej z unikalnym numerem IMEI, przyczyna jest oczywista – usterka baseband.  

  Układ baseband jest unikalnie przypisany do płyty głównej, dlatego szansę naprawy wynoszą 80,00%. Zdarzą się, że naprawa jest jest niemożliwa do wykonania, jeżeli doszło do fizycznego uszkodzenia wewnątrz układu. W takiej sytuacji proponujemy wymianę całej płyty głównej. Na wykonaną usługę udzielamy cztero miesięczną gwarancję.

  Brak sieci iPhone Gdańsk

  Naprawa układu U2/Hydra iPhone Gdańsk

  Twój iPhone nie chce się ładować, nie łączy się z komputerem, bardzo szybko się nagrzewa i rozładowuje – pomimo wymiany gniazda ładowania i baterii. To tylko część objawów potwierdzających usterkę układu zasilania U2/Hydra (nazewnictwo zależy od generacji iPhone). Wymiana układu ładowania to od wielu lat jedna z najczęściej wykonywanych przez nasz serwis iPhone Gdańsk napraw na płycie głównej.

  Uszkodzony chip odpowiada za komunikację płyty głównej ze złączem ładowania  –  objawia się podobnie do zużytej baterii (zwarcie układu) oraz zepsutego gniazda ładowania. W trakcie rozszerzonej diagnostyki sprawdzamy pobór prądu na płycie głównej i potwierdzamy usterkę układu. Naprawa na płycie głównej jest wykonywana pod mikroskopem i polega na wylutowaniu starego chipu tristar i wstawieniu nowego.

  Najczęściej usterkę powoduje korzystanie z nieoryginalnych akcesoriów ładujących bez certyfikatu MFI lub korzystanie z ładowarki samochodowej w trakcie zapłonu silnika. Producenci zamienników nie instalują w nich chipów chroniących przed konsekwencjami skoków napięcia, co prowadzi do uszkodzenia układu zasilania. Na naprawę udzielimy cztery miesiące gwarancji. Używaj certyfikowanych przewodów, aby chronić swoje urządzenie!

  Naprawa układu U2/Hydra iPhone Gdańsk

  Wymiana bocznych przycisków iPhone Gdańsk

  Uszkodzenie bocznych klawiszy jest rzadką, ale niezwykle uciążliwą usterką. Najczęściej za problem z guzikami odpowiada nadmierna eksploatacja przycisków głośności. Użytkowanie uszkodzonych przycisków może prowadzić do ich samoistnego zapadnięcia się w obudowie

  Podczas wymiany klawiszy głośności w iPhone konieczna jest wymiana całej taśmy flex (głośniej, ciszej i wycisz). Niezależnie od tego czy uszkodzone zostały wszystkie, czy tylko jeden przycisk. Wyjątkiem od tej reguły jest zacinanie się klawisza wyciszenia (mute)  – przeważnie usterkę tę udaje się naprawić bez wymiany całej taśmy. 

  Boczne klawisze iPhone są montowane na wspólnej taśmie i właśnie ten detal sprawia, że konieczna jest wymiana całości. Tych elementów nie da się rozdzielić. Koszt naprawy obejmuje wymianę całego podzespołu na oryginalny i sprawny, składający się z przycisków regulacji głośności, wyciszania oraz zasilania/wybudzania. Na wykonaną naprawę udzielamy sześciomiesięczną gwarancję.

  Wymiana bocznych przycisków iPhone Gdańsk

  Wymiana mikrofonu iPhone Gdańsk

  Usterka mikrofonu to dość popularny problem. Każdy iPhone posiada aż trzy mikrofony. Wymiana mikrofonu iPhone zwykle jest niezbędna w przypadku zalania a nawet jego zabrudzenia. W pierwszej kolejności o jego usterce poinformują cię Twoi rozmówcy

  Niewystarczający poziom głośności odbieranego dźwięku lub też nieprawidłowości w jego obróbce i przekazywaniu to klasyczne objawy uszkodzonego mikrofonu. Najpierw dokonujemy pełnego testu diagnostycznego. Na tej podstawie weryfikujemy przyczynę usterki

  Jeżeli problem tkwi w  rozmowach telefonicznych, trybie głośnomówiącym oraz głosowych notatkach– to znaczy, że usterka dotyczy mikrofonu zamontowanego na taśmie portu Lightning. Jeżeli problem dotyczy z nagrywania filmów z dźwiękiem przez przednią kamerę, rozmów FaceTime oraz korzystania z Siri usterka dotyczy mikrofonu zintegrowanego na przedniej kamerze. Ostatni mikrofon ma miejsce na taśmie przycisków głośności, blokady i mute. Jego zadaniem jest nagrywanie dźwięków podczas korzystania z tylnej kamery. Na naprawę w serwisie iPhone Gdańsk udzielamy 6 miesięcy gwarancji.

  Wymiana mikrofonu iPhone Gdańsk

  Naprawa Face ID iPhone Gdańsk

  Usterka Face ID to zyskująca na popularności naprawa będąca efektem uszkodzenia mechanicznego (zbita szybka przy “notch”), nieumiejętnego demontażu ekranu (urwana taśma Face ID) lub zalania. System rozpoznawania twarzy został zbudowany z dwóch modułów flex. Pierwszy z nich – Dot Projector odpowiada za nałożenie ponad 30 tys. punktów na skanowaną twarz – nazwany przez projektantów Romeo. Drugi moduł (Julia) to zestaw kamer odpowiadających za odczytanie wcześniej nałożonych na twarz kropek. Obydwa moduły są ze sobą unikalnie powiązane i nie mogą bez siebie żyć działać.     

  Zdecydowanie częściej uszkodzeniu ulega moduł “Julia” – Flood Iluminator / proximity sensor (odczytywanie z twarzy punktów), głośnik i czujnik światła (funkcja True Tone). Drugą część modułu flex stanowi zespół kamer – Dot Projektor + kamera podczerwieni oraz kamera selfie. 

  W przypadku uszkodzenia taśmy z  Flood Iluminator oferujemy dwie opcje naprawy: przelutowanie Flood Iluminator /proximity sensor na starej taśmie (stara taśma jest sprawna) lub przelutowanie tych elementów na nową taśmę (stara taśma jest uszkodzona). W przypadku drugiej opcji naprawy przelutowujemy na nową taśmę również czujnik światła (zachowania funkcji True Tone).

  Dowiedz się więcej o naprawa Face ID iPhone >

  Naprawa Face ID iPhone Gdańsk

  Dlaczego serwis iPhone…
  tylko w AppleFix.pl

  Jesteśmy wyspecjalizowani się w naprawach iPhone. Doświadczenie w serwisowaniu sprzętu Apple zaczęliśmy zdobywać już od 2008 r  – tj. rok po premierze pierwszego telefonu spod znaku „nadgryzionego jabłka”. Pomimo bogatej historii każdą naprawę iPhone traktujemy indywidualnie – naprawimy jak dla siebie…“.

  Doświadczenie łączymy z najnowocześniejszym sprzętem serwisowym oraz  wielką pasją do napraw. Dzięki tej kombinacji nasza skuteczność napraw jest niedostępna dla innych serwisów iPhone. Lubimy wyzwania, dlatego pomagamy innym punktom w realizacji najbardziej skomplikowanych napraw.

  Takie naprawy jak: wymiana baterii w iPhone, wymiana gniazda ładowania oraz wymiana szybki w iPhone są dla nas codziennością, dlatego wykonujemy je od ręki. Naszą specjalnością są również naprawy płyt głównych w tym m.in.: wymiana układu U2-IC/Hydra, wymiana pamięci NAND oraz zalany iPhone.

  Serwis iPhone Gdańsk

  Swój entuzjazm do sprzętu Apple przekuliśmy w doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym jesteśmy jednym z największych pogwarancyjnych serwisów Apple w Polsce. Wybór naszego Serwisu iPhone jest gwarancją sukcesu.

  Masz problem z inną usterką w iPhone?

  Sprawdź ile kosztuje serwis iPhone bez wychodzenia z domu!

  MASZ PYTANIA?

  Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

  INDYWIDUALNA WYCENA.

  Nie znalazłeś usterki w cenniku? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

  Zaufaj specjalistom od serwis iPhone!

  Serwisujemy wszystkie modele iPhone. Do napraw telefonów Apple wykorzystujemy tylko części najwyższej jakości! Dzięki temu nawet na najbardziej skomplikowane naprawy oferujemy kilkumiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się serwisie płyt głównych, których nie podejmują się inne serwisy iPhone.

  SZYBKO LUB B. SZYBKO

  Większość napraw iPhone realizujemy od ręki. Doświadczeni technicy są gwarancją szybkiej diagnozy. Magazyn ze wszystkimi częściami zapewnia komfort w trakcie błyskawicznych napraw iPhone. Inteligentny system serwisowy to pewność, że każda naprawa jest priorytetowa

  ATRAKCYJNE RABATY

  Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz zrealizować kilka napraw Apple lub zostałeś fanem AppleFix.pl na Facebook? A może dostałeś atrakcyjniejszą ofertę na Serwis iPhone? Niezależnie od odpowiedzi koniecznie zapytaj o specjalny rabat na naprawę iPhone.

  URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

  Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę Klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest iPhone. Z myślą o wymagających użytkownikach Apple przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

  ORYG. CZĘŚCI

  Podczas napraw iPhone korzystamy z części najwyższej jakości. Montowane podzespoły są wcześniej testowane przez techników. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania najdłuższej na rynku gwarancji serwisowej!

  Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

  Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

  1. FORMULARZ

  Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

  2. WYSYŁKA

  Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

  3. NAPRAWA

  Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

  Zakres napraw w Serwis iPhone!

   

  Jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom zarówno w sprawach związanych z oprogramowaniem iOS, jak również z usterkami mechanicznymi. Naprawiamy wszystkie modele iPhone. Specjalizujemy się w najcięższych naprawach usterek na płycie głównej, których inne serwisy iPhone nie chcą się podejmować. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz sporej sieci zagranicznych dostawców  jesteśmy w stanie naprawić większość telefonów marki Apple.

  Serwis iPhone Gdańsk
  Serwis iPhone

  Sprawdź jak wiele możemy naprawić...

  Usterka systemowa...
  iPhone.

  • Instalacja aktualnego mobilnego systemu iOS,
  • Instalacja najnowszego Jailbreak,
  • Optymalizacja działania iPhone,
  • Konfiguracja iPhone ze wszystkim dostępnymi usługami,
  • Zdjęcie blokady simlock z iPhone,
  • Odzyskanie danych, zdjęć i kontaktów oraz przesłanie ich do chmury.

  Chcesz odwiedzić nasz Serwis iPhone Gdańsk?

  Niestety musimy Cię zmartwić. Nasz serwis dopiero powstaje. Dla wszystkich naszych Klientów z Gdańska przygotowaliśmy specjalną promocję w postaci darmowego kuriera w obydwie strony na hasło:

  #applefixgdansk

  Call Now Button