Serwis iPhone 12 Mini

  Najchętniej polecany

  Serwis iPhone 12 Mini!

  Naprawa iPhone 12 Mini

  Wymagająca naprawa iPhone 12 Mini? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

   darmową diagnostykę,
   atrakcyjny rabat,
   
  ekspresową realizację,
   
  najdłuższą gwarancję.

  Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

   ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
  bezpłatnego kuriera do serwisu,
  odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

  Cennik Naprawa iPhone 12 Mini

  Wymiana szybki iPhone 12 Mini

  Wymiana szybki iPhone 12 Mini to niedroga i ekspresowo wykonywana naprawa, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy – szczególnie w dalszej perspektywie.

  Wykonywana specjalnymi metodami regeneracja panelu ze zbitą szybką, lecz sprawnym ekranem, pozostawia oryginalny wyświetlacz OLED Retina w nienaruszonym stanie, co oznacza, że nie musisz wybierać pomiędzy oszczędnością i jakością z konieczności montażu zamiennika, który nie będzie już wyświetlać obrazu równie pięknie jak oryginał.

  Wymiana szybki iPhone 12 Mini realizowana jest w specjalnych warunkach dających pełne zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami, które mogłyby negatywnie wpłynąć na wygląd urządzenia.

  Precyzyjne separatory oraz gilotyny w rękach doświadczonych techników gwarantują ostrożne i bezpieczne odseparowanie pękniętej osłony od sprawnego, ale wrażliwego na uszkodzenia ekranu. Właściwie zastosowane rozpuszczalniki umożliwiają gruntowne oczyszczenie wyswietlacza w komorze bezpyłowej.

  Staranne pozycjonowanie nowej szybki, specjalistyczna laminacja i ostateczne zespolenie ekranu i osłony w autoklawie dają nieskazitelny wygląd po naprawie.

  Wymiana Szybki iPhone 12 Mini

  Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Mini

  Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Mini okazuje się niezbędna w przypadku stwierdzenia wadliwego działania matrycy i połączonego z nią modułu dotykowego.

  Naprawa gwarantuje przywrócenie możliwości użytkowania urządzenia, a jej profesjonalna realizacja sprawia, że koszt szybko się zwraca, ponieważ wymiana wyświetlacza iPhone 12 Mini na zweryfikowany komponent OEM zapewnia bardzo długą bezawaryjną pracę modułu po serwisie. Dzięki temu perspektywa znacznie droższej wymiany telefonu na model o podobnych osiągach stanie się tematem odległej przyszłości.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Mini

  Wymiana ekranu iPhone 12 Mini

  Wymiana ekranu iPhone 12 Mini to naprawa przeważnie wykonywana po upadku urządzenia. Jej realizacja w serwisie AppleFix zawsze przywraca frontowemu panelowi doskonały wygląd i długotrwałe niezawodne działanie uszkodzonego dotyku i wyświetlacza.

  Wymiana ekranu iPhone 12 Mini oznacza dla Ciebie nową szybkę bez konieczności płacenia za dodatkową usługę. W cenie serwisu przeprowadzane jest również programowanie funkcji TrueTone i zagwarantowanie zachowania dotychczasowej sprawności Face ID.

  Do montażu wykorzystywane są wyłącznie dające idealną jakość i w pełni oryginalne matryce OEM pozyskiwane od zweryfikowanych dostawców.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Mini

  Wymiana baterii iPhone 12 Mini

  Wymiana baterii iPhone 12 Mini powinna zostać fachowo przeprowadzona po zużyciu akumulatora – w praktyce sygnalizowanego przez system pogorszeniem czasu pracy na jednym ładowaniu, spadkiem płynności oraz redukcją pojemności do około 80 procent  wartości nominalnej.

  Druga sytuacja to awaria baterii urządzenia po gwarancji, skutkująca nieadekwatnym poborem mocy lub nawet wypychaniem ekranu wskutek puchnięcia ogniwa.

  Wymiana baterii iPhone 12 Mini na bezpieczny i oryginalny akumulator poddany rygorystycznym testom jakościowym sprawia, że urządzenie działa równie szybko i długo jak nowe.

  Nie stosujemy do naprawy żadnych zamienników akumulatorów, ponieważ ich jakość i bezpieczeństwo nie spełniają standardów serwisu.

  W AppleFix każde ogniwo OEM przeznaczone do montażu pozyskane zostało od dedykowanego dostawcy Apple i odznacza się pełną zgodnością z wymogami firmy.

  Nowy akumulator sprawdzany jest dokładnie przed i po wymianie, dzięki czemu możesz mieć pewność otrzymania nowej baterii objętej aż półroczną gwarancją.

  Wymiana baterii iPhone Wrocław

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Mini

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Mini skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

  Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Mini wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

  Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

  Wymiana Glosnika iPhone 12 mini

  Wymiana mikrofonu iPhone 12 Mini

  Wymiana mikrofonu iPhone 12 Mini wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

  Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

  Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

  Wymiana mikrofonu iPhone 12 Mini oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

  Wymiana Mikrofonu iPhone 12 mini

  Wymiana obudowy iPhone 12 Mini

  Wymiana obudowy iPhone 12 Mini to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

  Wymiana obudowy iPhone 12 Mini nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

  W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

  Wymiana Obudowy iPhone 12 mini

  Wymiana aparatu iPhone 12 Mini

  Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 12 Mini jest konieczna.

  Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

  Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 12 Mini wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

  Wymiana Tylnego Aparatu iPhone 12 mini

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 12 Mini

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 12 Mini przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 12 Mini polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

  W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

  Serwis iPhone 12 Mini

  Zalany iPhone 12 Mini

  Zalany iPhone 12 Mini bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

  Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

  Zalany iPhone 12 Mini przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

  Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

  Serwis iPhone 12 Mini

  Brak sieci iPhone 12 Mini

  Brak sieci iPhone 12 Mini to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

  W praktyce brak sieci iPhone 12 Mini to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

  Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

  Brak sieci iPhone Warszawa

  Naprawa Face ID iPhone 12 Mini

  Specyfika budowy mechanizmu rozpoznawania twarzy iPhone sprawia, że wymiana części nie pomoże, jeśli Face ID  iPhone 12 Mini nie działa.

  Moduły tworzące mapę głębi twarzy („Romeo”) oraz kamery odpowiedzialne za odczyt danych biometrycznych („Julia”) są do siebie nierozerwalnie przypisane.

  Jedyną opcją naprawy, gdy Face ID iPhone 12 Mini nie działa, jest zlokalizowanie źródła problemu i serwis bądź wymiana uszkodzonej taśmy dotkniętego usterką modułu w sytuacji, gdy naprawa tego elementu będzie możliwa.

  Wymiana Face ID iPhone 12 mini

  Wymiana przycisków iPhone 12 Mini

  Wymiana przycisków iPhone 12 Mini może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

  Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

  Wymiana przycisków iPhone 12 Mini skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

  Nie Dziala Przycisk Boczny iPhone 12 mini

  Naprawa układu U2-IC iPhone 12 Mini

  Naprawa układu U2-IC iPhone 12 Mini to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

  Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

  Naprawa układu U2-IC iPhone 12 Mini polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

  Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

  Uklad U2 iPhone 12 mini

  Masz problem z inną usterką iPhone 12 Mini?

  Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

  POROZMAWIAJMY…

  Nie jesteś pewien usterki.
  Skorzystaj z infolinii.

  INNA USTERKA?

  Bezpłatna diagnoza.
  Poznaj koszt naprawy.

  Specyfikacja iPhone 12 mini

  iPhone 12 mini to najbardziej kompaktowy iPhone od czasu SE pierwszej generacji. Jest nieznacznie większy i cięższy, jednak oferuje znacznie większy i nowocześniejszy wyświetlacz, czyli matrycę Super Retina XDR AMOLED o przekątnej aż 5,4 cala. Rekordowe jest także zagęszczenie pikseli wyświetlacza, wynoszące 476 ppi.

  W iPhone 12 Mini znacznie zwiększono też pojemność baterii (w porównaniu do wcześniejszych kompaktowych modeli), wynoszącą 2227 mAh, deklasując tym samym również nowszego iPhone’a SE 2020.

  Front urządzenia pokryto ceramiczną warstwą ochronną, natomiast tył wykonano z ultrawytrzymałego i lekkiego lotniczego aluminium.

  Kluczowa różnica tkwi jednakże w podstawowych odpowiadających za wydajność podzespołach. Na pokładzie urządzenia znalazł się procesor Apple A14 Bionic wraz z 4 GB pamięci RAM. Technologia Touch ID została zastąpiona przez Face ID.

  Główny aparat to podwójna 12-megapikselowa soczewka z ultraszerokokątnym obiektywem, optyczną stabilizacją obrazu oraz dwukrotnym optycznym zoomem, gwarantującym znacznie wyższą jakość względem cyfrowego odpowiednika. Poprawiono także parametry przedniej kamerki do selfie, zwiększając jej rozdzielczość z 7 do 12-megapikseli.

  Podzespoły

  Procesor
  A14 Bionic 64-bit

  Pamięć RAM
  4GB

  Pamięć NAND
  64GB, 128GB, 256GB 

  Bateria
  2227mAh

  Wyświetlacz

  Przekątna ekranu
  5,4 cala Super Retina XDR OLED

  Rozdzielczość ekranu
  1080×2340

  Typ ekranu
  OLED

  Jasność maks.
  625 cd/m2 

  Kamera i aparat

  Kamera tył
  12 MP obiektyw ultraszerokokątny

  Zoom cyfrowy
  5x

  Aparat przód
  12 MP

  Dodatkowe
  autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR, retina flash

  Komunikacja 

  Sieć komórkowa
  5G

  Wi-Fi
  Wi-Fi 6 802.11ax z technologią MIMO

  Technologie bezprzewodowe
  Bluetooth 5.0, NFC

  Złącza
  Lightning

  Inne

  Premiera
  Październik 2020

  Dostępne kolory
  Black, White, Purple, Blue, Green, Product RED

  Dostępne modele
  A2176, A2398, A2399, A2400

  Slogan
  Blast past fast.

  System i funkcje

  System
  iOS 15 (Wsparcie do iOS 15 i dłużej)

  Czujniki
  Face ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

  Wodoszczelność
  IP67

  AppleFix

  FAQ

  Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

  Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

  Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

  Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

  Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

  Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

  Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

  Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

  Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

  Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

  Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

  Co to jest naprawa wysyłkowa?

  W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

  Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

  Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

  Call Now Button