Naprawa iPhone 15 Pro Max

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 15 Pro Max!

Naprawa iPhone 15 Pro Max

Wymagająca naprawa iPhone 15 Pro Max? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Cennik Naprawa iPhone 15 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 14 Pro

Wymiana szybki iPhone 14 Pro to często przykry efekt korzystania z telefonu bez dodatkowej szybki lub etui ochronnego. Z uwagi na charakterystyczną budowę iPhone 14 Pro jest narażony na uszkodzenia osłony ekranu w sytuacji upadku pod kątem i pęknięcia ściętych na płasko brzegów szybki. Jeżeli pod zbitą szybką znajduje się w pełni sprawna matryca (czyli prawidłowo przetwarzająca obraz i dotyk), to możliwa jest skuteczna refabrykacja przedniego panelu. Metoda pozwala ograniczyć do minimum koszty naprawy i jest w pełni bezpieczna, jeżeli zostaje zlecona profesjonalnemu serwisowi iPhone.

Pęknięta szybka iPhone 14 Pro jest najpierw ścinana specjalną szybką, a znajdujący się pod nią wyświetlacz zostaje dokładnie oczyszczany z pozostałości kleju oraz polaryzatora. Proces ten ma miejsce w warunkach bezpyłowych, co zapewnia ochronę przed przedostaniem się zanieczyszczeń na matrycę.

W bezpyłowej komorze dokonuje się następnie oczyszczania dedykowanymi rozpuszczalnikami bezpiecznymi dla ekranu i przeprowadza się nałożenie nowej warstwy polaryzacji oraz najwyższej jakości szybki identycznej z oryginałem. Podczas naprawy technicy wielokrotnie weryfikują jakość pracy matrycy pod nową osłoną.

Sprawdzony panel trafia do laminatora oraz specjalistycznej prasy, które pozwalają na wzorowe spasowanie części i zachowanie prawidłowego poziomu wodoszczelności. Po ponownym montażu frontu do korpusu sprawdzane są ponownie wszystkie parametry ekranu oraz digitizera.

Doświadczenie i profesjonalizm w działaniu w połączeniu z najbardziej precyzyjnymi narzędziami sprawiają, że po takiej naprawie nie widać śladów ingerencji w urządzenie, a iPhone 14 Pro wygląda jak nowy.

Ta naprawa iPhone 14 Pro objęta jest aż sześcioma miesiącami gwarancji.

Wymiana Szybki iPhone 15 Pro Max

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro to tania alternatywa dla decyzji o wymianie uszkodzonego smartfona na nowy. Cena takiej usługi może w pierwszej chwili zniechęcać, jednak w przypadku tak kosztownego urządzenia jak iPhone 14 Pro jest jedyną oszczędną opcją, pozwalającą na zachowanie dotychczasowych parametrów sprzętowych oraz równie wysokiego komfortu użytkowania.

To naprawdę opłacalna naprawa iPhone 14 Pro w sytuacji, gdy uszkodzeniu uległa jedynie matryca, zaś wszystkie pozostałe podzespoły pozostały nienaruszone i pracują wzorowo. Wykonana przez profesjonalny serwis wymiana wyświetlacza daje gwarancję bezawaryjnej pracy zamontowanej matrycy oraz braku śladów po naprawie.

Oferujemy konkurencyjne ceny naprawy dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami oryginalnych części wymiennych. Pod względem doświadczenia oraz zaplecza technicznego zapewniamy najwyższe standardy, w pełni odpowiadające jakości usług proponowanych przez autoryzowane serwisy Apple.

Co nas odróżnia od konkurencji, to ekspresowy czas realizacji zlecenia oraz dłuższy okres gwarancji. Decydując się na zlecenie naprawy iPhone 14 Pro w jednym z naszych punktów otrzymujesz wyświetlacz OEM ze zweryfikowanego źródła poddany przed wymianą wyczerpującym testom jakościowym. Dostajesz także nową, już nałożoną szybkę. Matryca jest też wstępnie programowana przed oddaniem urządzenia z powrotem w Twoje ręce, dzięki czemu możesz w pełni komfortowo korzystać z telefonu od razu po odbiorze.

Całość realizujemy nawet w 90 minut, a na nowy wyświetlacz udzielamy półrocznej gwarancji.

Wymiana Wyswietlacza-iPhone 15 Pro Max

Wymiana ekranu iPhone 14 Pro

Wymiana ekranu iPhone 14 Pro w naszych punktach napraw to kompleksowa usługa, dzięki której ekspresowo odzyskasz sprzęt gotowy do dalszej pracy. W cenie usługi zawiera się podstawowa diagnostyka kondycji urządzenia, oryginalny panel wymienny OEM ze sprawdzonego źródła (uprzednio dokładnie sprawdzony pod kątem jakości wyświetlania obrazu oraz responsywności digitizera). W ramach montażu otrzymujesz także już nałożone nowe szkło ochronne najwyższej klasy, bez konieczności zamówienia i opłacania kolejnej naprawy.

Podczas realizacji serwisu każda matryca jest indywidualnie dokładnie sprawdzana, a następnie programowana pod kątem działania funkcji TrueTone, dzięki czemu Ty nie musisz się martwić ani o potencjalną awaryjność, ani o ponowne ustawianie parametrów wyświetlacza.

Ta naprawa iPhone 14 Pro jest u nas wykonywana od ręki, ponieważ na bieżąco uzupełniamy stany magazynowe, przez co nie musimy tracić Twojego cennego czasu na pozyskanie komponentów od dostawcy.

W przypadku naprawy wysyłkowej, zależnie od możliwości firmy kurierskiej, urządzenie może być u Ciebie z powrotem nawet kolejnego dnia roboczego. Wybierając wizytę w serwisie, telefon możesz mieć w ręku jeszcze tego samego dnia! Usługa objęta jest półroczną gwarancją – tak długiego okresu ochronnego nie zaoferuje Ci nawet autoryzowany punkt napraw Apple!

Wymiana Wyswietlacza-iPhone 15 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 14 Pro

Akumulatory wykorzystywane przez Apple posiadają mniejszą pojemność nominalną od ogniw większości urządzeń pracujących w oparciu o system Android, w tym również modeli flagowych. Są one jednak projektowane i produkowane na miarę infrastruktury Apple, a więc tworzone pod konkretny model iPhone – czyli jego podzespoły oraz system iOS. Przekłada się to na maksymalne wykorzystanie możliwości parametrów iPhone 14 Pro pod względem optymalizacji czasu działania na jednym ładowaniu.

Daje to efekt w postaci flagowca wydajniejszego i działającego o wiele dłużej od konkurencji, jednak niesie ze sobą konsekwencje w postaci znaczniejszego spadku wydajności i szybszego rozładowywania się, jeśli bateria jest już słaba.

Wymiana baterii iPhone 14 Pro powinna być wykonywana co około 500 cykli pełnego ładowania – czyli w momencie, gdy pojemność akumulatora spadnie do około 80% pierwotnej wartości. We wcześniejszych stadiach optymalizacja ustawień możesz zapobiegać występowaniu takich objawów, jak restartowanie się aplikacji, zawieszanie się iPhone i konieczność częstego ładowania urządzenia.

Poniżej tego pułapu jedyną rozsądną metodą jest wymiana akumulatora. U nas ta naprawa iPhone 14 Pro zostanie wykonana ekspresowo, w oparciu wyłącznie o bezpieczne, oryginalne i dokładnie przetestowane akumulatory.

Na nową baterię otrzymujesz aż pół roku gwarancji, a sama usługa realizowana jest w przeciągu jednego dnia roboczego.

Wymiana Baterii iPhone 15 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro w naszym serwisie trwa kilkadziesiąt minut, za to daje efekt w postaci doskonale słyszalnego i pozbawionego zniekształceń głosu na bardzo długi czas. Zmianę jakości dźwięku zauważysz od razu. Ta naprawa iPhone 14 Pro przywróci Ci pełen komfort rozmów bez konieczności przechodzenia na tryb głośnomówiący.

Wybór tej usługi wiąże się z montażem również nowego mikrofonu oraz portu zasilania, ponieważ elementy te tworzą nierozerwalny podzespół. Płacąc raz, otrzymujesz trzy nowe oryginalne części działające bez zarzutu. Oszczędź sobie problemów i zainwestuj w poprawę dźwięku.

Wymiana Glosnika iPhone 15 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

Przerywanie głosu, słaba i pełna zniekształceń jakość dźwięku jest zmorą Twoich telefonicznych rozmówców? To sygnał, że wskazana jest wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro w Twoim urządzeniu. Nie jesteś pewien albo też nie dowierzasz osobom po drugiej stronie połączenia? Sprawdź swój dyktafon. Jeśli masz do czynienia z brakiem lub nieprawidłowo zebranym głosem, to przyczyną problemu najczęściej jest uszkodzony mikrofon. Naprawa iPhone 14 Pro dotycząca mikrofonu rozwiązuje także usterki w obrębie dolnego głośnika oraz gniazda zasilania. Wszystkie trzy komponenty wymieniane w ramach wspólnego modułu, w cenie jednej usługi.

Wymiana Mikrofonu iPhone 15 Pro Max

Wymiana obudowy iPhone 14 Pro

Wymiana obudowy iPhone 14 Pro to usługa, która w naszych serwisach Apple realizowana jest w dwóch wariantach. Zastosowana droga postępowania z uszkodzoną obudową i jej refabrykacja uzależniona jest od stopnia uszkodzenia korpusu. Jeśli w Twoim urządzeniu jest jedynie zbity tył ze szkła, wymienimy ceramiczną osłonę na nową. Jeśli doszło do wyraźnego zniekształcenia korpusu wskutek uderzenia, naprawa iPhone 14 Pro polegać będzie na ostrożnym przeniesieniu wszystkich części do nowego, oryginalnego korpusu. Usługa nie zmienia numeru IMEI i nie pozostawia śladów naprawy, a bryła zachowuje wodoszczelność.

Wymiana Obudowy iPhone 15 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

Jeśli podczas korzystania z urządzenia doświadczasz problemów z działaniem którejkolwiek z soczewek aparatu, nie zwlekaj z zamówieniem serwisu w obawie o koszty. W zdecydowanej większości przypadków wymiana aparatu iPhone 14 Pro jest ostatecznością, której da się uniknąć, a znacznie tańsza naprawa aparatu w zupełności eliminuje usterki.

W pierwszej kolejności sprawdzamy stan osłony kamer i przeprowadzamy profesjonalne czyszczenie. Często bowiem powodem wadliwej pracy podzespołu są zabrudzenia. Jeśli okaże się, że niezbędna jest naprawa iPhone 14 Pro wymagająca montażu nowego komponentu, zrealizujemy również i taką usługę i zamontujemy w stu procentach sprawną, oryginalną część wymienną gwarantującą wzorową jakość zdjęć i nagrań wideo.

Wymiana Tylnego Aparatu iPhone 15 Pro Max

Wymiana gniazda ładowania iPhone 14 Pro

Wymiana gniazda ładowania iPhone 14 Pro przywraca możliwość normalnego i komfortowego ładowania urządzenia w przypadku problemów z działaniem portu. Gniazdo często ulega uszkodzeniu na skutek uderzeń, znacznych zabrudzeń bądź manipulowania przewodem po podłączeniu. Istotny czynnik stanowią także niecertyfikowane akcesoria mogące nie być idealnie dopasowane do portu.

Naprawa iPhone 14 Pro wiąże się w tym przypadku na montażu całego docka, na który składają się dolny głośnik, mikrofon oraz gniazdo. Zamawiając jedną usługę płacisz raz, a eliminujesz trzy potencjalne problemy z działaniem telefonu.

Wymiana Tylnego Aparatu iPhone 15 Pro Max

Zalany iPhone 14 Pro

Nasze doświadczenie w dziedzinie napraw iPhone wskazuje, że w około 80% procentach przypadków zalany iPhone 14 Pro można skutecznie naprawić. Mimo to, zdecydowana większość pogwarancyjnych serwisów Apple w Polsce nie podejmuje się takiej usługi, stawiając tym samym użytkowników przed koniecznością wymiany urządzenia na nowe. Decyduje o tym fakt, że niewiele punktów napraw ma w swoich laboratoriach odpowiednio zaawansowane narzędzia diagnostyczne i serwisowe, które pozwoliłyby skutecznie wyeliminować skutki zalania.

Naprawa iPhone 14 Pro po zalaniu rozpoczyna się od przeprowadzenia rozszerzonego panelu testów, wymagającego oceny płyty głównej pod mikroskopem oraz jej dogłębnego czyszczenia w myjce ultradźwiękowej. Proces ten zajmuje co najmniej kilka dni, lecz po jego zakończeniu dzwonimy do Ciebie, by podzielić się wynikami ekspertyzy, rokowaniami co do powodzenia naprawy oraz wycena niezbędnych napraw.

Decyzję o kontynuacji naprawy odejmujesz samodzielnie, w oparciu o uzyskane informacje. Zgadzając się na dalszy serwis wiesz dokładnie, ile będzie Cię kosztować naprawa. W takiej sytuacji również koszt diagnostyki wpisany zostaje na poczet dalszej naprawy i jest on już ujęty w przedstawionej wycenie. Nie płacisz podwójnie, za to oszczędzasz ogromnie, bo nie musisz natychmiast inwestować w zakup nowoczesnego smartfona.

Zalany iPhone 15 Pro Max

Brak sieci iPhone 14 Pro

Brak sieci iPhone 14 Pro to częste następstwo pozornie pozbawionych konsekwencji upadków. Usterka nie musi dawać o sobie znać od razu po zdarzeniu, lecz może pojawić się dopiero po pewnym czasie. Typowe objawy uszkodzenia to brak zasięgu dotyczący zarówno łączności GSM, jak i internetowej. Sytuację powoduje uszkodzenie basebandu, czyli modułu łączności przylutowanego do płyty głównej. Naprawa iPhone 14 Pro w przypadku takiej wady wymaga indywidualnej diagnostyki w celu określenia szans powodzenia serwisu. Prawdopodobieństwo skutecznej eliminacji usterki wynosi około 80%.

Nie Czyta Karty SIM iPhone 15 Pro Max

Naprawa Face ID iPhone 14 Pro

Naprawa Face ID iPhone 14 Pro jest jedną z tych usterek, o których eliminacji nie można decydować bez uprzedniego rozłożenia urządzenia i zdiagnozowania źródła problemu. Moduł odpowiadający za zbieranie i przetwarzanie danych biometrycznych jest nierozerwalnie przypisany do danego egzemplarza iPhone, dlatego też standardowa wymiana części nie jest możliwa. Naprawa, gdy Face ID iPhone 14 Pro nie działa, jest możliwa do realizacji jedynie wtedy, gdy usterka dotyczy taśmy sygnałowej podzespołu. Jej ponowne podłączenie rozwiązuje problemy z działaniem systemu rozpoznawania twarzy.

Nie Czyta Karty SIM iPhone 15 Pro Max

Wymiana przycisków iPhone 14 Pro

Zacinające się lub w ogóle niedziałające klawisze iPhone 14 Pro utrudniają codzienne korzystanie z urządzenia, a w przypadku problemów z przyciskiem zasilania mogą wręcz je uniemożliwić. Wymiana przycisków iPhone 14 Pro polega na montażu nowego, oryginalnego kompletu wszystkich fizycznych klawiszy, tworzących nierozerwalny moduł. Wykorzystywane przez nasz serwis części wymienne zapewniają wzorową responsywność oraz idealne spasowanie klawiszy z obudową. Naprawa iPhone 14 Pro w tym przypadku objęta jest półroczną gwarancją.

Nie działa przycisk boczny iPhone 15 Pro Max

Naprawa układu U2-IC iPhone 14 Pro

Twój iPhone 14 Pro nagrzewa się lub zbyt szybko rozładowuje baterię? To znak, że najprawdopodobniej doszło do awarii w obrębie układu zarządzającego poborem energii.

Naprawa układu U2-IC iPhone 14 Pro poprzedzona jest diagnostyką kondycji baterii, sprawdzeniem poboru mocy na płycie oraz ocenie stanu samego układu. Jeśli moduł obsługujący zasilanie uległ uszkodzeniu, nasi serwisanci dokonają niezbędnych napraw lub zamontują w jego miejsce sprawny, oryginalny i dokładnie przetestowany podzespół. Wymiana układu U2-IC iPhone 14 Pro lub jego naprawa objęta jest półrocznym okresem gwarancji.

Uklad U2 iPhone 15 Pro Max

Masz problem z inną usterką iPhone 15 Pro Max?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 15 Pro Max

iPhone 14 Pro został oficjalnie przedstawiony jesienią 2022 roku. To pierwszy model, który nie posiada przebrzmiałego w designie notcha, a jednocześnie proponuje estetyczną i funkcjonalną alternatywę dla łezkowych lub punktowych kamer u konkurencji. Nie zdecydowano się tutaj do całkowitego zmniejszenia wycięcia na kamerę, za to stylowo wpisano ją w design iPhone 14 Pro i zaimplementowano w niej praktyczne funkcje użytkowe, przez co front urządzenia daje spójny i przemyślany wygląd.

Wyświetlacz tego modelu ma przekątną 6’1 cala i jest to matryca OLED Super Retina XDR z odświeżaniem o częstotliwości 120 Hz. Obsługuje  technologię Always-on-Display.

Aparaty stanowią największy atut iPhone 14 Pro i to one przeszły najpoważniejsze zmiany względem poprzednika serii. System obsługujący działanie kamer oraz pierwszorzędne soczewki sprawiają, że to fotograficzny smartfon kompletny, nie tylko dla amatorów zdjęć, lecz także profesjonalnych twórców.

Urządzenie wyposażono w procesor Apple A16 Bionic oraz 6 GB pamięci RAM. Dostępne warianty pamięci na dane to natomiast 128, 256, 512 GB lub 1 TB. Obudowa występuje w czterech kolorach: Srebrny, Kosmiczna Czerń, Złoty, Głęboki Fiolet. Stworzona jest z nierdzewnej stali oraz ceramicznego szkła. Bryła waży 206 gramów.

Pojemność baterii tego modelu wynosi 3200 mAh, jednak pozwala na bardzo długi czas działania z uwagi na świetne zoptymalizowanie systemu z podzespołami.

Podzespoły

Procesor
A16 Bionic 64-bit

Pamięć RAM
6GB

Pamięć NAND
128GB, 256GB, 512GB, 1TB

Bateria
3200 mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
6,1 cala Super Retina XDR OLED

Rozdzielczość ekranu
1179×2556

Typ ekranu
OLED

Jasność maks.
2000 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw ultraszerokokątny, teleobiektyw

Zoom cyfrowy
15x

Aparat przód
12 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR, retina flash, photonic engine

Komunikacja 

Sieć komórkowa
5G

Wi-Fi
Wi-Fi 6 802.11ax z technologią MIMO i LAA

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.3, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2022

Dostępne kolory
Deep Purple, Gold, Silver, Space Black

Dostępne modele
A2650, A2889, A2890, A2892, A2891

Slogan
Pro. Beyond.

System i funkcje

System
iOS 16 (Wsparcie do iOS 16 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego, system wykrywania wypadków

Wodoszczelność
IP68

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button