Serwis iPhone 11 Pro Max

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 11 Pro Max!

Naprawa iPhone 11 Pro Max

Wymagająca naprawa iPhone 11 Pro Max? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Cennik Naprawa iPhone 11 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max

Jeśli usłyszysz, że po zbiciu szybki konieczna jest wymiana całego ekranu nawet pomimo zachowania sprawności matrycy i dotyku, natychmiast zmień wykonawcę

AppleFix to jeden z nielicznych serwisów, w którym koszt naprawy zmniejsza fachowa wymiana szybki iPhone 11 Pro Max zachowująca Twój oryginalny wyświetlacz Retina oraz sprawny digitizer.

Regeneracja przodu telefonu z pękniętą szybką jest każdorazowo wieloetapowo i starannie wykonywana z użyciem najbardziej precyzyjnych metod oddzielania pękniętej osłony od działającego ekranu.

W połączeniu z dokładnym czyszczeniem i ponowną laminacją, wymiana szybki iPhone 11 Pro Max pozwoli Ci cieszyć się dotychczasowym kontrastem barw i szczegółowością wyświetlanego obrazu. To jakość oferowana wyłącznie przez oryginalny ekran w stu procentach zachowywana w procesie refabrykacji.

Ta metoda naprawy to niewielki wydatek dający jednak wielkie efekty. Przywraca urządzenie do nienagannego stanu wizualnego i wykonywana jest w sposób, który zapobiega wystąpieniu niedoskonałości.

Zbita Szybka iPhone 11 Pro Max

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max w AppleFix jest kompleksową usługą gwarantującą rozwiązanie wszystkich problemów z przednim panelem w ramach jednej przystępnej cenowo naprawy.

Zrealizowana z najwyższą dbałością o detale i jakość oferowanych podzespołów wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max przywraca pozbawiony usterek obraz i umożliwia ponowną płynną obsługę dotyku. W nowym ekranie programowana jest funkcja TrueTone i zachowana prawidłową responsywność oryginalnego Face ID. Front zabezpieczony zostaje nową szybką.

Do indywidualnego wyboru oferujemy montaż zweryfikowanego oryginalnego ekranu Retina lub tańsze wstawienie zamiennika wysokiej klasy.

Wymiana Wyswietlcza iPhone 11 Pro Max

Wymiana ekranu iPhone 11 Pro Max

Wymiana ekranu iPhone 11 Pro Max po upadku bez ogromnej dziury w domowym budżecie? Jest to jak najbardziej możliwe bez ryzyka czy przykrych kompromisów w sferze jakości!

Jeżeli poszukujesz najlepszego rozwiązania w najniższej cenie, to właśnie je znalazłeś. AppleFix proponuje wymianę uszkodzonego wyświetlacza z zachowaniem najwyższych standardów jakości w każdym z dostępnych wariantów naprawy.

Wymiana ekranu iPhone 11 Pro Max w cenie jednej usługi zawiera ponowne programowanie funkcji TrueTone, zachowanie działania face ID oraz nową szybkę.

Usługa montażu oryginalnego wyświetlacza Retina gwarantuje doskonały obraz nowego panelu OLED.

W niższej cenie oferowany jest pochodzący od zaufanego dostawcy zamiennik wysokiej jakości przywracający urządzeniu pełne spektrum działania, co stanowi skuteczną i bezpieczną metodę ograniczenia niezbędnego wydatku.

Wymiana Wyswietlcza iPhone 11 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max to niewielki koszt, który przekłada się na rezultaty porównywalne z zakupem nowego urządzenia z segmentu premium. Inwestycja w nową oryginalną baterię o pojemności umożliwiającej ponowną pracę telefonu zgodną z jego najwyższymi parametrami to praktycznie niezauważalny wydatek, który zwraca się praktycznie od razu.

Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max zlecona AppleFix oznacza absolutną pewność montażu wyłącznie oryginalnych akumulatorów od bezpośrednich producentów Apple. Jakość ogniw jest w każdym indywidualnym egzemplarzu weryfikowana miarodajnymi testami.

Staranna selekcja dostawców części wymiennych sprawia, że po wykonaniu naprawy w niskiej cenie nie grozi Ci słaba bateria krótko po wymianie, awaryjność czy nieprawidłowa rzeczywista pojemność ogniwa.

Rygorystyczne standardy AppleFix polegające na montażu wyłącznie oryginalnych podzespołów (nie montujemy niesprawdzonych tanich zamienników nawet, jeśli prosi o to klient) przekładają się na bezpieczeństwo i długi czas działania nowej baterii, na którą udzielana jest aż półroczna gwarancja.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Wymiana głośnika iPhone Katowice

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana mikrofonu iPhone Kraków

Wymiana obudowy iPhone 11 Pro Max

Wymiana obudowy iPhone 11 Pro Max to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 11 Pro Max nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Wymiana Tylnego Aparatu iPhone 11 Pro

Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro Max

Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro Max przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro Max polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Zalany iPhone 11 Pro Max

Zalany iPhone 11 Pro Max bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 11 Pro Max przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Brak sieci iPhone 11 Pro Max

Brak sieci iPhone 11 Pro Max to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 11 Pro Max to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Naprawa Face ID iPhone 11 Pro Max

Specyfika budowy mechanizmu rozpoznawania twarzy iPhone sprawia, że wymiana części nie pomoże, jeśli Face ID  iPhone 11 Pro Max nie działa.

Moduły tworzące mapę głębi twarzy („Romeo”) oraz kamery odpowiedzialne za odczyt danych biometrycznych („Julia”) są do siebie nierozerwalnie przypisane.

Jedyną opcją naprawy, gdy Face ID iPhone 11 Pro Max nie działa, jest zlokalizowanie źródła problemu i serwis bądź wymiana uszkodzonej taśmy dotkniętego usterką modułu w sytuacji, gdy naprawa tego elementu będzie możliwa.

Wymiana Face ID iPhone 11 Pro Max

Wymiana przycisków iPhone 11 Pro Max

Wymiana przycisków iPhone 11 Pro Max może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 11 Pro Max skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Naprawa układu U2-IC iPhone 11 Pro Max

Naprawa układu U2-IC iPhone 11 Pro max to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 11 Pro Max polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Masz problem z inną usterką iPhone 11 Pro Max?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 11 Pro Max

 

Jak sugeruje sama nazwa modelu – iPhone 11 Pro Max to w dużej mierze to samo urządzenie, co iPhone 11 Pro, ale większe. Telefon ten można uznać za creme de la creme linii mające trafić w gusta odbiorców o skrajnie przeciwstawnych preferencjach gabarytowych względem nabywców 11 Pro.

Główny wyróżnik urządzenia to ekran Super Retina XDR AMOLED o przekątnej 6,5 cala oraz identycznemu z matrycą iPhone 11 Pro zagęszczeniu pikseli na cal wysokości 458 ppi, osiągniętemu poprzez zwiększenie rozdzielczości do 1242 x 2688 pikseli.

W tym modelu zdecydowanie zwiększono pojemność baterii kosztem eliminacji 3D Touch. Pojemność akumulatora to aż 3969 mAh, przedłużające pracę urządzenia o nawet 5 godzin w porównaniu z modelem podstawowym.

Bez zmian pozostawiono w iPhone 11 Pro Max aparaty, procesor oraz pamięć RAM – czyli potrójna kamera główna o rozdzielczości 12 megapikseli z ultraszerokokątnym obiektywem i przysłoną f 1/8 oraz aparat do selfie z rozdzielczością 7 megapikseli i przysłoną f 2/2, procesor Apple A13 Bionic oraz 4 GB RAM.

Dostępne wersje kolorystyczne to gwiezdna szarość, srebro, złoto oraz zupełnie nowy wariant o nazwie Midnight Green.

Podzespoły

Procesor
A13 Bionic 64-bit

Pamięć RAM
4GB

Pamięć NAND
64GB, 256GB, 512GB 

Bateria
3969mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
6,5 cala Super Retina HD XDR

Rozdzielczość ekranu
1142×2688

Typ ekranu
OLED

Jasność maks.
625 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw ultraszerokokątny i teleobiektyw

Zoom cyfrowy
10x

Aparat przód
12 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR, retina flash

Komunikacja 

Sieć komórkowa
4G

Wi-Fi

Wi-Fi 6 802.11ax z technologią MIMO

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.0, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2019

Dostępne kolory
Silver, Space Gray, Gold, Midnight Green

Dostępne modele
A2161, A2220, A2218

Slogan
And then there was Pro. Pro Cameras. Pro Display. Pro Performance. iPhone has gone Pro.

 

System i funkcje

System
iOS 13 (Wsparcie do iOS 15 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP67

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button