Serwis iPhone 11 Pro Max

Serwis iPhone 11
Pro Max

Masz problem ze sprzętem Apple i nie możesz go dostarczyć osobiście. Nic straconego! Opracowaliśmy rozwiązanie, dzięki któremu zrealizujesz serwis iPhone 11 Pro Max bez wychodzenia z domu! Przed zamówieniem kuriera pamiętaj, że:

✓  kurier jest bezpłatny w jedną stronę,
✓  kurier sam drukuje etykietę,
  zapakuj bezpiecznie przesyłkę,
 koszt kuriera zwrotnego wynosi 20,00 zł,
  wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Cennik Naprawa iPhone 11 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max

Jeśli usłyszysz, że po zbiciu szybki konieczna jest wymiana całego ekranu nawet pomimo zachowania sprawności matrycy i dotyku, natychmiast zmień wykonawcę

AppleFix to jeden z nielicznych serwisów, w którym koszt naprawy zmniejsza fachowa wymiana szybki iPhone 11 Pro Max zachowująca Twój oryginalny wyświetlacz Retina oraz sprawny digitizer.

Regeneracja przodu telefonu z pękniętą szybką jest każdorazowo wieloetapowo i starannie wykonywana z użyciem najbardziej precyzyjnych metod oddzielania pękniętej osłony od działającego ekranu.

W połączeniu z dokładnym czyszczeniem i ponowną laminacją, wymiana szybki iPhone 11 Pro Max pozwoli Ci cieszyć się dotychczasowym kontrastem barw i szczegółowością wyświetlanego obrazu. To jakość oferowana wyłącznie przez oryginalny ekran w stu procentach zachowywana w procesie refabrykacji.

Ta metoda naprawy to niewielki wydatek dający jednak wielkie efekty. Przywraca urządzenie do nienagannego stanu wizualnego i wykonywana jest w sposób, który zapobiega wystąpieniu niedoskonałości.

Zbita Szybka iPhone 11 Pro Max

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max w AppleFix jest kompleksową usługą gwarantującą rozwiązanie wszystkich problemów z przednim panelem w ramach jednej przystępnej cenowo naprawy.

Zrealizowana z najwyższą dbałością o detale i jakość oferowanych podzespołów wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max przywraca pozbawiony usterek obraz i umożliwia ponowną płynną obsługę dotyku. W nowym ekranie programowana jest funkcja TrueTone i zachowana prawidłową responsywność oryginalnego Face ID. Front zabezpieczony zostaje nową szybką.

Do indywidualnego wyboru oferujemy montaż zweryfikowanego oryginalnego ekranu Retina lub tańsze wstawienie zamiennika wysokiej klasy.

Wymiana Wyswietlcza iPhone 11 Pro Max

Wymiana ekranu iPhone 11 Pro Max

Wymiana ekranu iPhone 11 Pro Max po upadku bez ogromnej dziury w domowym budżecie? Jest to jak najbardziej możliwe bez ryzyka czy przykrych kompromisów w sferze jakości!

Jeżeli poszukujesz najlepszego rozwiązania w najniższej cenie, to właśnie je znalazłeś. AppleFix proponuje wymianę uszkodzonego wyświetlacza z zachowaniem najwyższych standardów jakości w każdym z dostępnych wariantów naprawy.

Wymiana ekranu iPhone 11 Pro Max w cenie jednej usługi zawiera ponowne programowanie funkcji TrueTone, zachowanie działania face ID oraz nową szybkę.

Usługa montażu oryginalnego wyświetlacza Retina gwarantuje doskonały obraz nowego panelu OLED.

W niższej cenie oferowany jest pochodzący od zaufanego dostawcy zamiennik wysokiej jakości przywracający urządzeniu pełne spektrum działania, co stanowi skuteczną i bezpieczną metodę ograniczenia niezbędnego wydatku.

Wymiana Wyswietlcza iPhone 11 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max to niewielki koszt, który przekłada się na rezultaty porównywalne z zakupem nowego urządzenia z segmentu premium. Inwestycja w nową oryginalną baterię o pojemności umożliwiającej ponowną pracę telefonu zgodną z jego najwyższymi parametrami to praktycznie niezauważalny wydatek, który zwraca się praktycznie od razu.

Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max zlecona AppleFix oznacza absolutną pewność montażu wyłącznie oryginalnych akumulatorów od bezpośrednich producentów Apple. Jakość ogniw jest w każdym indywidualnym egzemplarzu weryfikowana miarodajnymi testami.

Staranna selekcja dostawców części wymiennych sprawia, że po wykonaniu naprawy w niskiej cenie nie grozi Ci słaba bateria krótko po wymianie, awaryjność czy nieprawidłowa rzeczywista pojemność ogniwa.

Rygorystyczne standardy AppleFix polegające na montażu wyłącznie oryginalnych podzespołów (nie montujemy niesprawdzonych tanich zamienników nawet, jeśli prosi o to klient) przekładają się na bezpieczeństwo i długi czas działania nowej baterii, na którą udzielana jest aż półroczna gwarancja.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Wymiana głośnika iPhone Katowice

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana mikrofonu iPhone Kraków

Wymiana obudowy iPhone 11 Pro Max

Wymiana obudowy iPhone 11 Pro Max to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 11 Pro Max nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Wymiana Tylnego Aparatu iPhone 11 Pro

Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro Max

Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro Max przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro Max polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Zalany iPhone 11 Pro Max

Zalany iPhone 11 Pro Max bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 11 Pro Max przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Brak sieci iPhone 11 Pro Max

Brak sieci iPhone 11 Pro Max to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 11 Pro Max to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Naprawa Face ID iPhone 11 Pro Max

Specyfika budowy mechanizmu rozpoznawania twarzy iPhone sprawia, że wymiana części nie pomoże, jeśli Face ID  iPhone 11 Pro Max nie działa.

Moduły tworzące mapę głębi twarzy („Romeo”) oraz kamery odpowiedzialne za odczyt danych biometrycznych („Julia”) są do siebie nierozerwalnie przypisane.

Jedyną opcją naprawy, gdy Face ID iPhone 11 Pro Max nie działa, jest zlokalizowanie źródła problemu i serwis bądź wymiana uszkodzonej taśmy dotkniętego usterką modułu w sytuacji, gdy naprawa tego elementu będzie możliwa.

Wymiana Face ID iPhone 11 Pro Max

Wymiana przycisków iPhone 11 Pro Max

Wymiana przycisków iPhone 11 Pro Max może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 11 Pro Max skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Naprawa układu U2-IC iPhone 11 Pro Max

Naprawa układu U2-IC iPhone 11 Pro max to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 11 Pro Max polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Serwis iPhone 11 Pro Max

Masz problem z inną usterką iPhone 11 Pro Max?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 11 Pro Max

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Wrzesień 2019
3969 mAh
64, 256, 512 GB
Silver, Space Grey, Gold, Midnight Green
13. Gen.
A2161, A2220, A2218
A13 Bionic (2,65 GHz)
6,46 cala Super Retina XDR
12-megapikselowy
And then there was Pro.

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 7?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Wymiana szybki iPhone 7

Wymiana szybki iPhone 7 to wykonywana przez nieliczne serwisy usługa skutecznej refabrykacji pękniętej osłony przedniego panelu. Polega na montażu nowego szkła z zachowaniem sprawnego wyświetlacza Twojego telefonu.

Wymiana szybki iPhone 7 rozpoczyna się od testów kwalifikujących urządzenie do wymiany szkła. Tania i skuteczna regeneracja jest możliwa, jeśli ekran oraz dotyk iPhone’a 7 działają poprawnie i uszkodzony panel jest oryginalny (zamienniki różnią się konstrukcją, dlatego przy konieczności wymiany wyświetlacza najlepiej wybrać panel OEM.)

Naprawę właściwą rozpoczyna ostrożne i dokładne oddzielenie przedniego panelu od głównej części korpusu urządzenia. Stary klej usuwa się za pomocą molibdenowej żyłki. Resztki spoiwa i szkła zmywa się specjalnym roztworem, a polaryzator ścina gilotyną.

Po usunięciu tej warstwy ekran czyści się alkoholem w komorze bezpyłowej. Tam również ponownie zakłada się panel oraz montuje się nową szybkę z warstwą polaryzującą. Wszystkie elementy ostatecznie łączy specjalny autoklaw.

Staranność techników podczas każdego etapu gwarantuje przywrócenie idealnego wyglądu i zachowania wzorowej szczelności telefonu.

Wymiana Szybki iPhone 7

Wymiana wyświetlacza iPhone 7

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 wykonywana jest, jeśli dotyk nie działa, a ekran pokazuje nieprawidłowy obraz (czarne plamy, linie).

Demontaż uszkodzonego wyświetlacza wymaga odłączenia przedniego aparatu, czytnika linii papilarnych, tylnej osłony ekranu oraz mikrofonu.

Do wymiany wykorzystywany jest wyposażony w nową szybkę oryginalny panel Retina pochodzący z demontażu, spełniający najbardziej rygorystyczne wymogi jakości.

Wykonana w AppleFix wymiana wyświetlacza iPhone 7 gwarantuje długie działanie oraz idealne odwzorowanie barw i responsywność na dotyk.

Wymiana wyswietlacza iPhone 7

Wymiana ekranu iPhone 7

Wymiana ekranu iPhone 7 polega na wstawieniu sprawnego panelu wraz modułem dotykowym i nową szybką. Przeprowadza się ją w wypadku uszkodzenia wyświetlacza, o którym świadczy błędne wyświetlanie obrazu i brak reakcji na dotyk.

Rekomendowany jest montaż oryginalnego ekranu Retina gwarantujący zachowanie popisowej jakości działania i wyświetlania obrazu oraz czułości modułu dotykowego. 

Wymiana ekranu iPhone 7 w AppleFix daje Ci też nową szybkę i aż pół roku gwarancji na nowy podzespół.

Wymiana wyswietlacza iPhone 7

Wymiana baterii iPhone 7

Wymiana baterii iPhone 7 na nowe oryginalne ogniwo jest usługą, dzięki której za niewielką cenę przywrócisz maksymalną wydajność i wzorowy czas pracy telefonu.

Słaba bateria, mimo ładowania, jest zdolna do magazynowania coraz mniejszych zasobów energii, dlatego też powinna być wymieniana co około 500 cykli całkowitego rozładowania i ponownego naładowania.

Wymiana baterii iPhone 7 w serwisie za małe pieniądze zapewnia najwyższe bezpieczeństwo. Wszystkie wykorzystywane w AppleFix akumulatory mają sprawdzone pochodzenie oraz zweryfikowaną pojemność.

To ważne, ponieważ niezgodność faktycznych parametrów z deklarowanymi to powszechny problem tanich zamienników.

Profesjonalne przeprowadzenie wymiany przede wszystkim zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu wyświetlacza lub przewodów podczas próby samodzielnego demontażu zużytej baterii.

Po ponownym złożeniu telefonu działanie ogniwa weryfikują rygorystyczne testy sprawdzające pobór mocy na płycie głównej.

Usługa objęta jest półroczną gwarancją ważną w każdym punkcie AppleFix.

Wymiana Baterii iPhone 7

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7 skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7 wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7

Wymiana mikrofonu iPhone 7

Wymiana mikrofonu iPhone 7 wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 7 oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7

Wymiana obudowy iPhone 7

Wymiana obudowy iPhone 7 to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 7 nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Wymiana Obudowy iPhone 7

Wymiana aparatu iPhone 7

Zamów darmową diagnostykę, zanim zostanie zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 7 jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 7 wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Wymiana aparatu iPhone 7

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7 przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7 polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7

Zalany iPhone 7

Zalany iPhone 7 bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 7 przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Zalany iPhone 7

Brak sieci iPhone 7

Brak sieci iPhone 7 to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 7 to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone 7 nie czyta karty SIM

Naprawa Touch ID iPhone 7

Naprawa Touch ID iPhone 7 jest skomplikowana i obarczona ryzykiem niepowodzenia. Powód to indywidualne przypisanie każdego czytnika linii papilarnych do płyty głównej danego egzemplarza.

Naprawa Touch ID 7 w każdym egzemplarzu oznacza różne szanse na skuteczność i opłacalność usługi. Podstawę wyceny stanowi indywidualna diagnostyka przypadku.

Tańsza i przynosząca pożądane efekty alternatywa to serwis przycisku Home bez przywracania funkcji czytnika. Odzyskujesz pełen zakres korzystania z telefonu i otrzymujesz długą gwarancję prawidłowego działania.

iPhone 7 Touch ID nie działa

Wymiana przycisków iPhone 7

Wymiana przycisków iPhone 7 może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 7 skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Wymiana bocznych przycisków iPhone 7

Układ dotyku touch IC iPhone 7

Układ dotyku Touch IC iPhone 7 to jeden z dwóch zamontowanych w iPhone’ach serii 5 i 6 (nie dotyczy 6s!) modułów odpowiedzialnych za przetwarzanie sygnałów dotykowych.

Uszkodzenie powodujące problemy z działaniem dotyku w tych modelach może występować pomimo sprawnego wyświetlacza, gdy układ dotyku touch IC iPhone 7 odłączy się od płyty. 

Wymiana podzespołu jest możliwa i znacznie tańsza od wymiany kompletnego wyświetlacza z digitizerem, a rozwiązuje problemy z dotykiem równie skutecznie.

Wymiana układu Touch IC iPhone 7

Naprawa układu U2-IC iPhone 7

Naprawa układu U2-IC iPhone 7 to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 7 polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Wymiana układu U2 iPhone 7

Masz problem z inną usterką iPhone 7?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 7

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Wrzesień 2016
32, 128, 256 GB
Onyks, Czarny, Złoty, Srebrny, Różowe Złoto, RED
iPhone 9,3
A1660, A1778, A1779
A10 (2.3 GHz) 64-bit
4,7 cala HD Retina
Aparat 12-megapikselowy
Bigger than bigger

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Call Now Button