Serwis iPhone 12 Pro Max

Serwis iPhone 11
Pro Max

Masz problem ze sprzętem Apple i nie możesz go dostarczyć osobiście. Nic straconego! Opracowaliśmy rozwiązanie, dzięki któremu zrealizujesz naprawę bez wychodzenia z domu! Przed zamówieniem kuriera pamiętaj, że:

✓  kurier jest bezpłatny w jedną stronę,
✓  kurier sam drukuje etykietę,
  zapakuj bezpiecznie przesyłkę,
 koszt kuriera zwrotnego wynosi 20,00 zł,
  wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Naprawa iPhone 11 Pro Max – sprawdź, jak możemy Ci pomóc

Nawet najbardziej ostrożni właściciele iPhone 11 Pro Max narażeni są na wypadki, których konsekwencją będzie konieczność naprawy telefonu.

Tak wymagające urządzenie powinien doprowadzić do stanu pierwotnej świetności sprawdzony i zaufany serwis iPhone. Naprawa iPhone 11 Pro Max  to nasza specjalność.

iPhone 11 Pro Max – wymiana baterii

Z biegiem czasu wymiana baterii iPhone 11 Pro Max to konieczność. Najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie to wymiana baterii na nową, pochodzącą od Apple. Pozwoli przywrócić maksymalną wydajność iPhone 11 Pro Max.

Wymiana baterii w naszym serwisie odbywa się tylko z użyciem profesjonalnych narzędzi oraz oryginalnych części do iPhone 11 Pro Max. Naprawa u nas to dla Ciebie atrakcyjna cena usługi oraz aż sześć miesięcy gwarancji. Udowadniamy, że w iPhone 11 Pro Max naprawa podzespołów może się opłacać

Tyle nie zaoferuje nawet autoryzowany serwis Apple. iPhone 11 Pro Max to urządzenie z najwyższej półki, więc naprawa u producenta kosztować będzie znacznie więcej.

iPhone 11 Pro Max – naprawa podzespołów

U nas znajdziesz rozwiązanie na każdą usterkę, jaka może przytrafić się Twojemu iPhone 11 Pro Max. Wymiana wyświetlacza, aparatu, gniazda lub układu ładowania iPhone 11 Pro Max to standardowo wykonywane przez nas usługi naprawy.

Brak dźwięku w iPhone 11 Pro Max? Wymiana głośnika to nie jedyne możliwe rozwiązanie

Jeśli masz problemy z dźwiękiem w swoim iPhone, pozwól nam fachowo zdiagnozować przyczynę. Ocenimy, czy wystarczy wymiana głośnika, czy też w Twoim iPhone 11 Pro Max naprawa będzie niezbędna w obrębie samego układu audio.

iPhone 11 Pro Max – wymiana ekranu

Potencjalnie kontrowersyjna wymiana ekranu iPhone u nas odbywa się tylko z zastosowaniem oryginalnych lub certyfikowanych komponentów. Pomożemy Ci również, gdy drażni Cię w iPhone pęknięta szybka.

Dajemy pół roku na zrealizowaną usługę wymiany ekranu.

Wykorzystanie części zweryfikowanych przez Apple nie jest, niestety, domeną każdego serwisu. U nas nie musisz martwić się o jakość nowego wyświetlacza.

Naprawa iPhone 11 Pro Max – problemy z przyciskami i pracą oprogramowania

Niesprawne Face ID uniemożliwiające odblokowanie ekranu, wadliwy przycisk Power czy telefon, który nie czyta karty SIM lub nie działa po zalaniu to kolejne częste usterki iPhone 11 Pro Max, które możemy dla Ciebie usunąć.

Naprawa poprzedzona jest kompleksową diagnostyką. Z wyceną naprawy i terminem jej realizacji dzwonimy do Ciebie dopiero po ustaleniu przyczyny. Wszelkich działań serwisowych podejmujemy się dopiero za Twoją zgodą.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że naprawa sprzętu Apple „w ciemno” jest z perspektywy klienta nie lada stresorem.

Dlaczego powinieneś naprawić iPhone 11 Pro Max właśnie u nas?

Zero ryzyka, najdłuższa gwarancja na serwis i pełna gwarancja zadowolenia

Podsumowując, oferujemy tylko bezpieczne i oryginalne części. Czas naprawy skracamy do minimum, za to dajemy maksimum gwarancji. Mamy za sobą wiele lat doświadczenia pracy nad sprzętem Apple. Do tego u nas iPhone 11 Pro Max naprawisz po prostu najtaniej i najbezpieczniej.

Ekspresowy czas naprawy

W większości przypadków serwis jesteśmy w stanie przeprowadzić praktycznie od ręki, ponieważ niezbędne części mamy na miejscu. Dzięki temu u nas naprawa iPhone odbywa się szybciej niż u konkurencji.

Naprawa iPhone 11 Pro Max dla klientów z całego kraju

Jeśli interesuje Cię naprawa wysyłkowa, to swojego iPhone 11 Pro Max możesz mieć u siebie nawet na drugi dzień.

Poznaj nasz serwis lepiej

Nie musisz wierzyć nam na słowo – wystarczy, że sprawdzisz nasz cennik napraw iPhone. Zamów naprawę przez telefon lub internet, by jak najszybciej mieć z powrotem sprawne urządzenie.

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 11 Pro Max?

Masz problem z inną usterką iPhone Pro 11 Max?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z infolinii lub naszego LiveChat

DARMOWY KURIER

Podjąłeś decyzję o naprawie wysyłkowej. Zamów kuriera w 5 minut...

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link