Serwis iPhone 12 Pro Max

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 12 Pro Max!

Naprawa iPhone 12 Pro Max

Wymagająca naprawa iPhone 12 Pro Max? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Cennik Naprawa iPhone 12 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max przeprowadzona w dysponującym odpowiednim sprzętem i szeroką wiedzą serwisie jest możliwa bez konieczności wymiany całego wyświetlacza.

AppleFix taką usługę wykonuje jako jeden z niewielu działających w branży serwisów, a do tego przeprowadza ją od ręki. Naprawiony telefon w doskonałym stanie wizualnym i technicznym wróci do Ciebie w przeciągu jednego dnia roboczego przy rezerwacji usługi na miejscu.

Miarodajna i wielokrotnie sprawdzona metoda stosowana przez AppleFix sprawia, że wymiana szybki iPhone 12 Pro Max nie wymaga ponoszenia znacznie wyższego kosztu wstawienia całego wyświetlacza wraz z nową warstwą ochronną.

Twój oryginalny panel, po zweryfikowaniu możliwości refabrykacji, zostanie starannie odseparowany od uszkodzonych powłok oraz poddany wieloetapowemu procesowi oczyszczania, który doskonale przygotuje go na laminację i ponowny montaż.

Końcowe złożenie podzespołów odbywa się z wykorzystaniem prasy i autoklawu zapewniających idealne dopasowanie części, co przywraca maksymalny poziom zabezpieczenia ekranu i szczelności urządzenia.

Wymiana szybki iPhone Opole

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro Max

Pilnie potrzebna Ci jest wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro Max na stuprocentowo oryginalny moduł wraz z programowaniem i nową szybką ochronną? W AppleFix otrzymasz starannie wykonaną, kompleksową naprawę w atrakcyjnej cenie, a do tego z gwarancją jak najszybszej realizacji.

Przeprowadzona przez serwis wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro Max w standardzie oparta jest na zastosowaniu jedynie komponentów OEM od dokładnie sprawdzonych dedykowanych dostawców Apple.

To rozwiązanie pozwoli Ci zachować wierne odwzorowanie barw wyświetlacza i rewelacyjną czułość modułu dotyku.

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro Max

Wymiana ekranu iPhone 12 Pro Max

Wymiana ekranu iPhone 12 Pro Max daje najlepsze rezultaty, jeśli zostanie powierzona serwisantom z ogromnym doświadczeniem oraz indywidualnym, starannym podejściem do każdego przypadku – tylko takich pełnych zaangażowania techników znajdziesz w naszym serwisie 

Wykonana w AppleFix wymiana ekranu iPhone 12 Pro Max da Ci pewność uzyskania świetnej ceny naprawy odznaczającej się zarazem najwyższym poziomem realizacji.

W ramach tej usługi uszkodzone wyświetlacze standardowo wymieniamy na oryginalne, zweryfikowane matryce OEM oferujące gwarancję zgodnej z pierwowzorem jakości oraz dobrej inwestycji w swój telefon.

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 12 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 12 Pro Max to naprawdę niewielka kwota do wydania. Szczególnie, jeśli alternatywą do kontynuacji pracy ze zużytą baterią miałaby być zmiana urządzenia na inne.

Cena montażu nowego, a do tego w pełni oryginalnego i spełniającego najwyższe normy jakościowe akumulatora to ułamek ceny nawet taniego telefonu.

To inwestycja do podjęcia bez wahania, ponieważ wymiana baterii iPhone 12 Pro Max to najbardziej opłacalna forma powrotu do pożądanej jakości pod względem czasu działania i responsywności systemu.

Słaba bateria źle wpływa na pracę nawet tak potężnego telefonu. Pogorszenie czasu działania bez ładowarki to zaledwie pierwszy wyraźny objaw problemów z akumulatorem. Nie czekaj, aż uniemożliwi Ci normalne użytkowanie.

Zamawiając tę naprawę w AppleFix masz całkowitą pewność, że zamontowana zostanie oryginalna bateria OEM, która pozytywnie przeszła liczne wymagające testy jakości. Pozwoli Ci to na długo przywrócić niezawodne działanie, bez konieczności niewygodnego częstego ładowania i noszenia ładowarki bez przerwy przy sobie.

Wymiana baterii iPhone 12 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro Max skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro Max wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Wymiana Glosnika iPhone 12 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro Max wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro Max oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana Mikrofonu iPhone 12 Pro Max

Wymiana obudowy iPhone 12 Pro Max

Wymiana obudowy iPhone 12 Pro Max to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 12 Pro Max nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Wymiana Obudowy iPhone 12 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 12 Pro Max

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 12 Pro Max jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 12 Pro Max wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Serwis iPhone 12 Pro Max

Wymiana gniazda ładowania iPhone 12 Pro Max

Wymiana gniazda ładowania iPhone 12 Pro Max przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 12 Pro Max polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Serwis iPhone 12 Pro Max

Zalany iPhone 12 Pro Max

Zalany iPhone 12 Pro Max bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 12 Pro Max przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Zalany iPhone 12 Pro Max

Brak sieci iPhone 12 Pro Max

Brak sieci iPhone 12 Pro Max to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 12 Pro Max to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

Nie Czyta Karty SIM iPhone 12 Pro Max

Naprawa Face ID iPhone 12 Pro Max

Specyfika budowy mechanizmu rozpoznawania twarzy iPhone sprawia, że wymiana części nie pomoże, jeśli Face ID  iPhone 12 Pro Max nie działa.

Moduły tworzące mapę głębi twarzy („Romeo”) oraz kamery odpowiedzialne za odczyt danych biometrycznych („Julia”) są do siebie nierozerwalnie przypisane.

Jedyną opcją naprawy, gdy Face ID iPhone 12 Pro Max nie działa, jest zlokalizowanie źródła problemu i serwis bądź wymiana uszkodzonej taśmy dotkniętego usterką modułu w sytuacji, gdy naprawa tego elementu będzie możliwa.

Wymiana mikrofonu iPhone Warszawa

Wymiana przycisków iPhone 12 Pro Max

Wymiana przycisków iPhone 12 Pro Max może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 12 Pro Max skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Nie Dziala Przycisk Boczny iPhone 12 Pro Max

Naprawa układu U2-IC iPhone 12 Pro Max

Naprawa układu U2-IC iPhone 12 Pro max to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 12 Pro Max polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Uklad U2 iPhone 12 Pro Max

Masz problem z inną usterką iPhone 12 Pro Max?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max już na pierwszy rzut oka wyróżnia się gabarytami i ogromnym wyświetlaczem. Jest to matryca AMOLED Super Retina XDR o przekątnej 6,7 cala, zatem nieco większa od poprzednio wydanych największych flagowców – różnica wynosi 0,2 cala. W przypadku iPhone’a 12 Pro to już 0,6 cala, iPhone’a 12 0,9, natomiast dla iPhone’a 12 Mini to już kolosalne 1,3 cala więcej.

iPhone 12 Pro Max odznacza się przez to wyższą rozdzielczością, wynoszącą 2778 x 1284 pikseli, jednak posiada nieco niższą od pozostałych modeli z serii 12 gęstość pikseli na cal na poziomie 458 ppi.

Praktycznie wszystkie kluczowe parametry pozostają wspólne z 12 Pro – na plus zaliczyć można jednak 5-krotny zoom optyczny w głównym aparacie oraz baterię o pojemności zwiększonej do 3,687 mAh. Jest to wartość nieco mniejsza niż 6,5 calowym iPhonie 11 Pro Max, jednak wydajniejszy procesor Apple A14 Bionic wraz z 6 GB RAM przekładają się na lepszy czas pracy na jednym ładowaniu.

Urządzenie występuje w tych samych wersjach kolorystycznych, co iPhone 12 Pro (pacyficzna, grafitowa, srebrna oraz złota) i również wykorzystano w nim chirurgiczną nierdzewną stal. Do wyboru w iPhone 12 Pro Max zaoferowano 128, 256 lub 512 GB pamięci wewnętrznej.

Podzespoły

Procesor
A14 Bionic 64-bit

Pamięć RAM
6GB

Pamięć NAND
128GB, 256GB, 512GB

Bateria
2815mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
6,5 cala Super Retina XDR OLED

Rozdzielczość ekranu
1284×2778

Typ ekranu
OLED

Jasność maks.
800 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw ultraszerokokątny, teleobiektyw

Zoom cyfrowy
12x

Aparat przód
12 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR, retina flash

Komunikacja 

Sieć komórkowa
5G

Wi-Fi
Wi-Fi 6 802.11ax z technologią MIMO

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.0, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Październik 2020

Dostępne kolory
Silver, Graphite, Gold, Pacific Blue

Dostępne modele
A2342, A2410, A2411, A2412

Slogan
It’s a leap year.

System i funkcje

System
iOS 15 (Wsparcie do iOS 15 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP67

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button