Punkt przy ulicy Hubskiej.

  🏢

  NAZWA AppleFix.pl – serwis Apple, iPhone, iPad, Mac Wrocław

  📍

  ADRES ul. Hubska 82, 50-502 Wrocław

  ☎️

  KONTAKT662 737 962

  📧

  EMAIL serwis@applefix.pl

  ⏱️

  GODZINY pn. – pt.: 09:00 – 19:15 sob.: 10:00 – 16:00 (dyżury*)

  Poznaj zespół z Hubskiej!

  Kuba

  Kuba kryptonim Kwiatek to nasz serwisowy Bruce Wayne i Clark Kent w jednej osobie. Musicie zobaczyć go w akcji bo prowadzi podwójne życie łącząc zarządzanie punktem na Hubskiej z konsolą DJ’a. W ciągu dnia prowadzi zespół techników i naprawia telefony, nocą zaś wciela się w imprezowe zwierze, które dostracza niezapomnianych muzycznych wrażeń w klubach nie tylko tych Wrocławskich. Do rzeczy niemożliwych z pewnością należy przegadanie Kwiatka ponieważ jak sam przyznaje rozmawia nawet przez sen, nie zawsze bacząc czy ktoś słucha. Jeśli postanowisz rozpocząć z nim dyskusję o Androidzie to pamiętaj, robisz to na własną odpowiedzialność. Zdeklarowany wyznawca marki Apple, pasjonat elektroniki a w nielicznych wolnych chwilach również gracz. O sobie mówi niepoprawny optymista z apetytem na życie. W jego żyłach płyną bity.

  Hubska

  Alek

  System macOS nie ma przed nim żadnych tajemnic! Poradzi sobie z każdą usterką systemową; od przeniesienia danych na nowe urządzenie do przeprogramowania układów na płycie głównej! Sprawnie operuje lutownicą, dzięki czemu zalane komputery magicznie ożywają na jego biurku! Fan muzyki elektronicznej i długich górskich wycieczek!

  Alek

  Piotr

  Nasz człowiek od niemożliwego. Bezbłędnie klasyfikuje usterki iPhone, szybciej niż szpital pacjentów na SOR. Dokonuje wszelkich napraw na waszych telefonach a ponadto cechuje go profesjonalne podejście do klienta i miła aparycja.
  Piotr jak twierdzi „rzucił to wszystko i przyjechał do Wrocławia”, a musimy tu dodać ze pochodzi z Bieszczad. Po godzinach spełnia się w roli kierowcy ciężarówki w pewnej popularnej grze komputerowej.

  Hubska

  Sebastian

  Seba to specjalista od napraw MacBook. Plotki mówią, że w szafie skrywa ortalionowy dres na specjalne okazje. Z pewnych informacji możemy zdradzić, że Sebastian studiuje na Politechnice Wrocławskiej, a poznać go można po zawieszonym na szyi aparacie fotograficznym.

  Hubska

  Andrzej

  Specjalista od szybkich napraw iPhone oraz obsługi klienta! Dzięki niemu wszystkie naprawy w naszym punkcie zostają przeprowadzane według wyśrubowanych standardów. Oprócz sprzętu Apple pasjonuje się dietetyką i kulturystyką.

  Andrzej z AppleFix

  Maciek

  Najgłośniejszy transfer ostatnich lat to nie ten Lewego a naszego zawodnika o ksywie Proxy. Maciek bo o nim tu mowa, był odnoszącym sukcesem koszykarzem jednak postanowił zamienić piłkę na narzędzia. Zapytany o tę decyzję niczym Grzegorz Markowski z zespołu Perfect zanucił „wszytko ma swój czas”. Jak prawdziwego sportowca cechuje go zawziętość i gra drużynowa, dlatego często oferuje pomoc innym członkom zespołu. Naprawy jakie wykonuje są tak szybkie jak rekord T-Mac’a w meczu ze Spurs. Znajdziecie go w naszym punkcie przy ul. Hubskiej.

  Hubska

  Sprawdź kiedy pracujemy

  GODZINY
  pn. – pt.: 10:00 – 19:15
  sob.: 10:00 – 16:00 (dyżury)

  Zaufaj profesjonalistom!

  Naprawimy wszystkie sprzęty Apple. Stosujemy wyłącznie części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy wielomiesięczną gwarancję! Nasz serwis Apple we Wrocławiu specjalizuje się w szybkich naprawach iPhone, standardowych naprawach płyt głównych, naprawach systemowych macOS oraz modernizacjach Mac’a.

  ZAANGAŻOWANIE

  Precyzja oraz dbałością o najdrobniejsze detale wyznaczają charakter realizowanych napraw MacBooka. Nasi technicy do każdej MacBooka podchodzą jak do własnego komputera Apple.

  PEŁNA DIAGNOZA

  Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! W tym czasie przeprowadzamy kompletną diagnozę. Dopiero po jej zakończeniu prosimy o akceptacji kosztów i naprawiamy Maka.

  PEŁNE WSPARCIE

  W Serwis MacBook jesteśmy świadomi swoje wiedzy oraz umiejętności. Jako nieliczni udzielamy 6 miesięczną gwarancję na naprawy MacBooka! Po zakończeniu naprawy Apple oferujemy wsparcie merytoryczne.

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie MacBook. W trakcie naprawy możemy przenieść Twoje dane z naprawianego MacBooka na specjalnie przygotowany dysk zastępczy.

  Call Now Button