Serwis iPhone

Najczęściej polecany

Serwis iPhone!

Naprawa iPhone

Realizujemy wszystkie, nawet najtrudniejsze naprawy iPhone. Zadowolenie z szybko wykonanej naprawy jest dla nas najważniejsze! Z myślą o Tobie jako pierwszy serwis iPhone wprowadziliśmy:

  Bezpłatną diagnostykę
✓  Darmowego kuriera
  Najdłuższą gwarancje na naprawę
 Naprawę dopiero po akceptacji kosztów!

Częstsze naprawy iPhone.

Od samego początku, tj. od 2012 roku zajmujemy się wyłącznie serwisem telefonów Apple. Naprawiamy wszystkie modele iPhone – niezależnie od rodzaju usterki oraz roku produkcji. Szanujemy Twój czas, dlatego większość napraw telefonów Apple wykonujemy od ręki. Do najpopularniejszych napraw wykonywanych w naszym serwis iPhone należy:

Zachowaj oryginalny
wyświetlacz.

Wymiana Szybki iPhone

Potrzebujesz doładowania?
Zacznij od całego dnia na nowej baterii.

Wymiana baterii iPhone

Oszczędność czasu...
wszystkie części na miejscu!

iPhone nie chce się ładować

Siła przyzwyczajenia...
nie trać czasu na zamienniki!

Wymiana wyświetlacza iPhone

Zwiększ szansę naprawy...
zaufaj specjalistom.

Zalany iPhone

Głośniej, ciszej...
idealnie.

iPhone-nie działają boczne przyciski

Nic nie słychać...
czas to zmienić!

Wymiana głośnika iPhone

Uszkodzona obudowa...
to nie problem.

Wymiana obudowy iPhone

Siła przyzwyczajenia...
nie trać czasu na zamienniki!

Serwis iPhone

Dlaczego serwis iPhone…
tylko w AppleFix.pl

Przede wszystkim specjalizujemy się w naprawach iPhone. Doświadczenia w serwisowaniu sprzętu Apple zdobywamy już od 2008 r  – tj. rok po premierze pierwszego telefonu spod znaku „nadgryzionego jabłka”. Pomimo bogatej historii każda naprawa iPhone traktowany jest przez nas indywidualnie – naprawimy jak dla siebie…“.

Takie naprawy jak: wymiana baterii w iPhone, wymiana gniazda ładowania oraz wymiana szybki w iPhone stanowią dla nas codzienność i są wykonywane od ręki.  Naszą specjalnością są również naprawy płyt głównych w tym m.in.: wymiana układu U2-IC/Hydra, wymiana pamięci NAND oraz zalany iPhone.

Łączymy doświadczenie z najlepszym sprzętem serwisowym oraz niespotykaną pasją do napraw. Dzięki tej kombinacja osiągamy skuteczność napraw niedostępną dla innych serwisów iPhone. Lubimy wyzwania, dlatego wspieramy inne punkty w realizacji najbardziej skomplikowanych napraw.

Naprawa iPhone

Swój entuzjazm do sprzętu Apple przekuliśmy w doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym jesteśmy jednym z największych pogwarancyjnych serwisów Apple w Polsce. Wybór naszego Serwis iPhone jest gwarancją sukcesu.

Masz problem z inną usterką w iPhone?

Sprawdź ile kosztuje serwis iPhone bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

INDYWIDULANA WYCENA.

Nie znalazłeś usterki w cenniku. Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Zaufaj specjalistom od serwis iPhone!

Serwisujemy wszystkie modele iPhone. Do napraw telefonów Apple wykorzystujemy tylko części najwyższej jakości! Dzięki temu nawet na najbardziej skomplikowane naprawy oferujemy kilkumiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się serwisie płyt głównych, których nie podejmują się inne serwisy iPhone.

SZYBKO LUB B. SZYBKO

Większość napraw iPhone realizujemy od ręki. Doświadczeni technicy są gwarancją szybkiej diagnozy. Magazyn ze wszystkimi częściami zapewnia komfort w trakcie błyskawicznych napraw iPhone. Inteligentny system serwisowy to pewność, że każda naprawa jest priorytetowa

ATRAKCYJNE RABATY

Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz zrealizować kilka napraw Apple lub zostałeś fanem AppleFix.pl na Facebook? A może dostałeś atrakcyjniejszą ofertę na Serwis iPhone? Niezależnie od odpowiedzi koniecznie zapytaj o specjalny rabat na naprawę iPhone.

URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę Klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest iPhone. Z myślą o wymagających użytkownikach Apple przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

ORYG. CZĘŚCI

Podczas napraw iPhone korzystamy z części najwyższej jakości. Montowane podzespoły są wcześniej testowane przez techników. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania najdłuższej na rynku gwarancji serwisowej!

Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

1. FORMULARZ

Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

2. WYSYŁKA

Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

3. NAPRAWA

Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

Zakres napraw w Serwis iPhone!

Pomagamy Klientom zarówno w sprawach związanych z oprogramowaniem iOS, jak również z usterkami mechanicznymi. Pracujemy ze wszystkimi modelami iPhone Specjalizujemy się w nawet najtrudniejszych uszkodzeń na płycie głównej. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu oraz bogatej sieci zagranicznych dostawców  jesteśmy w stanie naprawić większość telefonów marki Apple.

Serwis iPhone Wroclaw
Naprawa systemowa iOS

Sprawdź jak wiele możemy naprawić...

Usterka systemowa...
iPhone.

  • Instalacja aktualnie najnowszego mobilnego systemu iOS,
  • Instalacja najnowszego Jailbreak,
  • Optymalizacja działania iPhone,
  • Konfiguracja iPhone ze wszystkim dostępnymi usługami,
  • Zdjęcie blokady simlock z iPhone,
  • Odzyskanie danych, zdjęć i kontaktów oraz przesłanie ich do chmury.

Comments are closed.

Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link