Naprawa iPhone XS Max

iPhone XS Max to największy telefon w ofercie Apple, który został zaprezentowany w 2018 roku razem z iPhone’em XR oraz iPhone’em XS. Jego ogromny 6,5-calowy ekran zmienił sposób korzystania ze smartfona.

Doskonała optymalizacja systemu sprawiła, że korzystanie z tak dużego panelu jest czystą przyjemnością. Nowy iPhone oferuje rekordowy czas pracy na baterii, a jego podwójny aparat jest tym, czego oczekiwali miłośnicy mobilnej fotografii. Masz problem ze swoim telefonem? Sprawdź cennik napraw iPhone. 

Serwis iPhone XS Max

Cennik Naprawa iPhone XS Max

Ile Kosztuje Naprawa iPhone XS Max?

Serwis iPhone XS Max – poznaj nasze usługi

Naprawa iPhone XS Max zrealizowana przez nasz serwis iPhone to najlepsza metoda rozwiązania problemu bez wychodzenia z domu (a nawet drukowania etykiety nadawczej), najszybszego możliwego terminu realizacji naprawy, atrakcyjnej ceny oraz satysfakcjonującej gwarancji.

Poniżej przedstawiamy najczęściej realizowane przez nasz serwis Apple naprawy dla iPhone’a XS Max. Jeśli w pierwszej kolejności interesuje Cię cena usługi, sprawdź nasz cennik napraw iPhone i wybierz swój model z listy. Czytaj dalej, by poznać specyfikę naszych usług dla Twojego urządzenia.

Wymiana wyświetlacza lub zbitej szybki w iPhone XS MAX

Naprawa iPhone XS Max często stanowi następstwo upadków. Najczęściej uszkodzeniom ulega szybka stanowiąca ochronę wyświetlacza. Zdarza się też, że w iPhone XS Max konieczna jest wymiana wyświetlacza oraz szybki.

Wyświetlacz, który działa i dotyk prawidłowo reagujący na bodźce, to oznaka szybki do wymiany. Usługa polega na zdjęciu uszkodzonej części oraz oczyszczeniu oryginalnego wyświetlacza w celu przygotowania do nałożenia nowej osłony. Na koniec montowana jest nowa szybka o identycznych z pierwowzorem parametrach. Ta naprawa iPhone ma nie tylko kosmetyczny charakter – chroni przed powstaniem poważniejszych uszkodzeń, do których może dojść w wyniku interakcji ekranu z uszkodzoną szklaną powłoką.

W iPhone XS Max wyświetlacz do wymiany pokazuje artefakty świadczące o uszkodzeniu i nie reaguje na dotyk. Naprawa polega na wymianie uszkodzonych elementów z użyciem oryginalnych części – zarówno ekranu, jak i chroniącej go szybki.

Ekran działa, szybka cała, a dotyk nie reaguje – naprawa Touch IC w iPhone XS Max

iPhone prezentujący takie symptomy (najprawdopodobniej w wyniku upadku lub uderzenia) ma uszkodzone połączenie płyty głównej oraz układu odpowiadającego za dotyk.

Wymiana aparatów iPhone XS Max

Kolejne częsty skutek upadków to uszkodzenie kamer lub ich osłon. Nasz serwis Apple taką naprawę przeprowadzi praktycznie od ręki.

Brak dźwięku iPhone XS MAX

W iPhone XS Max brak dźwięku nie musi od razu oznaczać uszkodzenia części w postaci głośników. Może się zdarzyć, że naprawy wymaga sam układ audio odpowiedzialny za generowanie dźwięku. Najczęściej jest to jednak kwestia dolnego bądź górnego głośnika lub po prostu zabrudzeń, które niekorzystnie wpływają na funkcjonowanie części.

Aby ocenić charakter uszkodzenia, w pierwszej kolejności przeprowadzamy dokładną diagnostykę. Serwis rozpoczynamy dopiero po ustaleniu przyczyny i zaakceptowaniu przez Ciebie kosztów. Po wyrażeniu zgody na naprawę nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu usługi diagnostyki.

W ramach serwisu związanego z szeroko pojmowaną sferą audio możesz skorzystać także z usług wymiany mikrofonu, przycisków regulowania głośności, a także naprawy wibracji w Twoim iPhone XS Max.

iPhone XS Max – wymiana baterii lub złącza ładowania

iPhone XS Max, jak każdy inny model, z czasem wymaga wymiany akumulatora do odzyskania pełnej wydajności. Wymiana baterii w XS Max w ramach naszego serwisu opiera się na wykorzystywaniu oryginalnych części. To gwarancja bezpieczeństwa i możliwości weryfikacji faktycznych parametrów nowej oryginalnej baterii. Po zrealizowaniu serwisu raz jeszcze sprawdzamy stan Twojego urządzenia, zanim oddamy telefon w Twoje ręce.

Nie zawsze jednakże za problem z zasilaniem ma swoje źródło w zużytym lub wadliwym akumulatorze bądź uszkodzonym układzie U2, dlatego ważne jest przeprowadzenie pełnej diagnostyki przed rozpoczęciem naprawy przez serwis.

Możliwa jest sytuacja, w której wymiany wymagać będzie gniazdo ładowania iPhone XS Max. Taka naprawa wiąże się również z koniecznością wymiany dolnego głośnika oraz mikrofonu, gdyż podzespoły te są ze sobą połączone. Gwarancja po przeprowadzeniu serwisu obejmuje wszystkie części wymienione w ramach usługi.

Naprawa układu WIFI Bluetooth iPhone XS MAX

Jeśli telefon nie jest w stanie połączyć się z siecią WiFi lub nie widzi urządzenia z Bluetooth, trzeba skorzystać z usług serwisu, który zdiagnozuje przyczynę problemu, zanim rozpocznie naprawę.

Wadliwe działanie układu odpowiedzialnego za pracę WiFi oraz Bluetooth w iPhone XS MAX to często znak, że konieczna jest wymiana tej części połączona z zaprogramowaniem pamięci NAND Twojego urządzenia.

Naprawa układu GSM – Baseband/Brak sieci iPhone XS MAX

Brak sieci w iPhone XS Max to zazwyczaj rezultat wymagającego naprawy Basebandu. To układ odpowiedzialny za komunikację iPhone’a z siecią GSM. Usterki przeważnie pojawiają się wskutek mikrouszkodzeń prowadzących do układu BGA ścieżek na płycie głównej. Często to też następstwo nieudanej próby naprawienia układu audio.

Możliwa droga sprawdzenia samodzielnie czy baseband działa polega na wpisaniu odpowiedniego kodu z poziomu połączeń. Wybierz *#06# w swoim iPhone XS Max. Jeśli po wprowadzeniu komendy nie widzisz swojego numeru IMEI, oznacza to, że konieczna jest naprawa iPhone. 

Naprawa zalanego iPhone XS MAX

Nasz serwis Apple jako jeden z nielicznych w Polsce posiada umiejętności i narzędzia niezbędne do przeprowadzenia pełnej diagnostyki oraz skutecznej naprawy iPhone XS Max po zalaniu. W większości przypadków naprawa zalanego iPhone XS Max jest możliwa.

Aby to ocenić, w pierwszej kolejności weryfikujemy uszkodzenia. Jeśli wykonanie usługi przez serwis nie jest możliwe, poinformujemy Cię o tym. Ponosisz wówczas jedynie koszt diagnostyki i kuriera zwrotnego.

Wymiana obudowy iPhone XS MAX

To refabrykacja polegająca na przełożeniu wszystkich sprawnych części do nowego korpusu. Ta naprawa iPhone chroni Twój model przed rozklejeniem ekranu oraz przegrzewaniem się urządzenia. Twój telefon Apple zyska też na wartości przy odsprzedaży.

Wysyłkowa naprawa iPhone XS Max

Wybierz tę opcję, by naprawić swój sprzęt Apple bez wychodzenia z domu, z dowolnego zakątka Polski. Pod Twój adres wyślemy darmowego kuriera. Ty nie musisz nawet drukować etykiety – wystarczy, że prawidłowo zabezpieczysz swój iPhone XS Max do transportu. Jeśli nie jesteś pewien usterki swojego telefonu, poproś o diagnostykę podczas składania zamówienia.

Nasz serwis skontaktuje się z Tobą przed rozpoczęciem działania, aby poinformować cię o kosztach i przewidywanym terminie realizacji. 

Masz problem z inną usterką iPhone XS Max?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

Różnice między wersjami iPhone XS

Serwis iPhone XS Max

iPhone XR nie jest jednym, globalnie dostępnym modelem. Na świecie dostępne są cztery wersje iPhone XR.  Te cztery wersje to modele dostępne na rynki:

 • globalny
 • USA i Kanada
 • Chiny i Hongkong
 • Japonia

Łatwym sposobem jednoznacznej identyfikacji iPhone XR jest numer modelu nadrukowany na  pudełku oraz w aplikacji Ustawienia systemu iOS.

 • globalna – A2105
 • USA i Kanada – A1984
 • Chiny i Hongkong – A2108
 • Japonia – A2106

Specyfikacja techniczna

Dystrybucja

Model ten sprzedawany jest w Europie, Ameryce Północnej, Hongkongu, Chinach, Japonii i wielu innych krajach azjatyckich.

Obsługa pasm

Model iPhone XS Max A2101 jest kompatybilny z pasmami FDD LTE 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 32 i 66 oraz pasma TD LTE 34, 38, 39, 40, 41 i 46. Nie obsługuje pasma 71.

Ekran

Wszystkie wersje iPhone XS Max mają dotykowy wyświetlacz OLED HDR o przekątnej 6,5 cala wykonany w technologii Super Retina Display. Jego rozdzielczość wynosi 2688 x 1242 pikseli, co przekłada się na gęstość rzędu 458 pikseli na cal (ppi). Model ten obsługuje 3D Touch. Współczynnik kontrastu to 1 mln : 1. Wyświetlacz zajmuje prawie całą przednią część urządzenia.

Przednia aparat

Schowana w wycięciu (notch) jednostka to aparat TrueDepth, który oprócz obsługi funkcji identyfikacji Advanced Face ID umożliwia robienie zdjęć o rozdzielczości 7 megapikseli oraz kręcenia filmów w jakości 1080p. W jego oprogramowaniu jest dedykowany tryb Portret wraz z efektami oświetleniowymi.

Tylna kamera

Z tyłu iPhone XS Max znajdują się dwa aparaty. Pierwszy, szerokokątny z przysłoną o jasności f/1.8. Drugi, teleobiektyw z przysłoną o jasności f/2.4. Oba obiektywy mają rozdzielczość 12 megapikseli, obsługują optyczną stabilizację obrazu i robią zdjęcia i wideo w jakości 4K. Dzięki zastosowaniu dwóch aparatów możliwa jest zaawansowana segmentacja głębi, Smart HDR, lepsza jakość efektu rozmycia tła (bokeh) oraz dynamiczna regulacja głębia ostrości z możliwością jej regulacji nawet już po wykonaniu fotografii.

Wykonanie

Obudowa iPhone XS Max  wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wierzchnią warstwę (zarówno przód i tył), w całości wypełnia szkło. Dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – złotym, srebrnym oraz Space Grey.

Certyfikaty

Smartfon ten jest odporny na zachlapanie, wodę i kurz zgodnie ze standardem IP68 (maksymalna głębokość zanurzenia do 2 metrów do 30 minut).

Procesor

iPhone XR wyposażony jest w 64-bitowy procesor 7 nm Apple A12 Bionic z systemem Neural Engine i sześcioma rdzeniami. Dwa z nich to rdzenie o niskiej wydajności, pozostałe cztery to rdzenie o wysokiej wydajności.

Pamięć

Model posiada 4 GB pamięci operacyjne RAM. Do wyboru są dostępne trzy wersje pamięci na dane (ROM) –  64 GB, 256 GB lub 512 GB.

Moduły łączności

iPhone XS Max obsługuje sieć Wi-Fi w standardzie 802.11ac z 2×2 MIMO. Ponadto Bluetooth 5.0, LTELTE (Gigabit-class 4×4 MIMO oraz LAA) , NFC dla płatności Apple Pay, Express Cards dla kompatybilnych systemów. Jeśli chodzi o obsługę kart SIM, jest to model typu dual SIM (jeden sprzętowy nano SIM i jeden wirtualny eSIM) .

Czas pracy

Apple szacuje, że iPhone XR zapewnia do 60 godzin odtwarzania dźwięku, 20 godzin rozmów, 12 godzin korzystania z Internetu i 14 godzin bezprzewodowego odtwarzania wideo.

Standardy ładowania

Szklany tył urządzenia umożliwia ładowanie bezprzewodowe przy pomocy ładowarki indukcyjnej, która obsługuje standard Qi.

Cena

W zależności od wersji pamięci model ten może kosztować około:

 • 64 GB – 5350 zł
 • 256 GB – 6080 zł
 • 512 GB – 7060 zł

Zalety i wady iPhone XS, XS Max i XR

Wypisane poniżej plusy i minusy tych modeli odnoszą się do różnic pomiędzy nimi. Z tego względu w podsumowaniu tym nie uwzględniliśmy zalet wspólnych dla wszystkich modeli iPhone’ów z tej generacji, takich jak np. ładowanie indukcyjne.

Zalety iPhone XS i XS Max

+ Wyświetlacz OLED o wysokiej rozdzielczości.

+ Wodoodporna obudowa z certyfikatem IP68.

+ 4 GB pamięci RAM przekładające się na topową wydajność.

+ Podwójny aparat tylny, z czego jeden to teleobiektyw.

+ Tylny aparat dysponujący dwukrotnym zoomem optycznym.

+ Możliwość wyboru wersji z aż 512 GB pamięci na dane.

 

Wady iPhone XS i XS Max

– Bardzo wysoka cena.

– Duży rozmiar, zwłaszcza modelu XS Max, który utrudnia obsługę jedną ręką.

 

Zalety iPhone XR

+ Długi czas działania na jednym ładowaniu.

+ Certyfikat wodoodporności IP67.

+ Mniejszy rozmiar zapewniający wygodniejszą obsługę jedną ręką.

+ Szczegółowy ekran Liquid Retina HD.

+ Mniejszy koszt zakupu. Za wyraźnie niższą cenę niż w przypadku modeli iPhone XS i XS Max można mieć szybki, wydajny smartfon z dobrymi aparatami z przodu i z tyłu.

 

Wady iPhone XR

– Mniejsza ilość pamięci RAM – 3 GB – przekładająca się na nieco mniejszą szybkość działania.

– Tylko jeden aparat z tyłu; brak teleobiektywu, brak zoomu optycznego, tylko 5-krotny zoom cyfrowy (w XS i XS Max zoom cyfrowy jest 10-krotny).

– Brak wersji pamięci 256 GB.

– Niekorzystny stosunek ceny do możliwości w porównaniu do smartfonów z Androidem, które można kupić w cenie iPhone XR.

 

Wady iPhone XR

– Mniejsza ilość pamięci RAM – 3 GB – przekładająca się na nieco mniejszą szybkość działania.

– Tylko jeden aparat z tyłu; brak teleobiektywu, brak zoomu optycznego, tylko 5-krotny zoom cyfrowy (w XS i XS Max zoom cyfrowy jest 10-krotny).

– Brak wersji pamięci 256 GB.

– Niekorzystny stosunek ceny do możliwości w porównaniu do smartfonów z Androidem, które można kupić w cenie iPhone XR.

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

AppleFix Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ