Naprawa iPhone XS Max

iPhone XS Max to największy telefon w ofercie Apple, który został zaprezentowany w 2018 roku razem z iPhone’em XR oraz iPhone’em XS. Jego ogromny 6,5-calowy ekran zmienił sposób korzystania ze smartfona.

Doskonała optymalizacja systemu sprawiła, że korzystanie z tak dużego panelu jest czystą przyjemnością. Nowy iPhone oferuje rekordowy czas pracy na baterii, a jego podwójny aparat jest tym, czego oczekiwali miłośnicy mobilnej fotografii. Masz problem ze swoim telefonem? Sprawdź cennik napraw iPhone.

Serwis iPhone XS Max

Cennik Naprawa iPhone XS Max

Ile Kosztuje Naprawa iPhone XS Max?

Masz problem z inną usterką iPhone XS Max?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

  Różnice między wersjami iPhone XS

  iPhone XR nie jest jednym, globalnie dostępnym modelem. Na świecie dostępne są cztery wersje iPhone XR. Te cztery wersje to modele dostępne na rynki:

  • globalny
  • USA i Kanada
  • Chiny i Hongkong
  • Japonia

  Łatwym sposobem jednoznacznej identyfikacji iPhone XR jest numer modelu nadrukowany na pudełku oraz w aplikacji Ustawienia systemu iOS.

  • globalna – A2105
  • USA i Kanada – A1984
  • Chiny i Hongkong – A2108
  • Japonia – A2106

  Specyfikacja techniczna

  Dystrybucja

  Model ten sprzedawany jest w Europie, Ameryce Północnej, Hongkongu, Chinach, Japonii i wielu innych krajach azjatyckich.

  Obsługa pasm

  Model iPhone XS Max A2101 jest kompatybilny z pasmami FDD LTE 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 32 i 66 oraz pasma TD LTE 34, 38, 39, 40, 41 i 46. Nie obsługuje pasma 71.

  Ekran

  Wszystkie wersje iPhone XS Max mają dotykowy wyświetlacz OLED HDR o przekątnej 6,5 cala wykonany w technologii Super Retina Display. Jego rozdzielczość wynosi 2688 x 1242 pikseli, co przekłada się na gęstość rzędu 458 pikseli na cal (ppi). Model ten obsługuje 3D Touch. Współczynnik kontrastu to 1 mln : 1. Wyświetlacz zajmuje prawie całą przednią część urządzenia.

  Przednia aparat

  Schowana w wycięciu (notch) jednostka to aparat TrueDepth, który oprócz obsługi funkcji identyfikacji Advanced Face ID umożliwia robienie zdjęć o rozdzielczości 7 megapikseli oraz kręcenia filmów w jakości 1080p. W jego oprogramowaniu jest dedykowany tryb Portret wraz z efektami oświetleniowymi.

  Tylna kamera

  Z tyłu iPhone XS Max znajdują się dwa aparaty. Pierwszy, szerokokątny z przysłoną o jasności f/1.8. Drugi, teleobiektyw z przysłoną o jasności f/2.4. Oba obiektywy mają rozdzielczość 12 megapikseli, obsługują optyczną stabilizację obrazu i robią zdjęcia i wideo w jakości 4K. Dzięki zastosowaniu dwóch aparatów możliwa jest zaawansowana segmentacja głębi, Smart HDR, lepsza jakość efektu rozmycia tła (bokeh) oraz dynamiczna regulacja głębia ostrości z możliwością jej regulacji nawet już po wykonaniu fotografii.

  Wykonanie

  Obudowa iPhone XS Max wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wierzchnią warstwę (zarówno przód i tył), w całości wypełnia szkło. Dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – złotym, srebrnym oraz Space Grey.

  Certyfikaty

  Smartfon ten jest odporny na zachlapanie, wodę i kurz zgodnie ze standardem IP68 (maksymalna głębokość zanurzenia do 2 metrów do 30 minut).

  Procesor

  iPhone XR wyposażony jest w 64-bitowy procesor 7 nm Apple A12 Bionic z systemem Neural Engine i sześcioma rdzeniami. Dwa z nich to rdzenie o niskiej wydajności, pozostałe cztery to rdzenie o wysokiej wydajności.

  Pamięć

  Model posiada 4 GB pamięci operacyjne RAM. Do wyboru są dostępne trzy wersje pamięci na dane (ROM) – 64 GB, 256 GB lub 512 GB.

  Moduły łączności

  iPhone XS Max obsługuje sieć Wi-Fi w standardzie 802.11ac z 2×2 MIMO. Ponadto Bluetooth 5.0, LTELTE (Gigabit-class 4×4 MIMO oraz LAA) , NFC dla płatności Apple Pay, Express Cards dla kompatybilnych systemów. Jeśli chodzi o obsługę kart SIM, jest to model typu dual SIM (jeden sprzętowy nano SIM i jeden wirtualny eSIM) .

  Czas pracy

  Apple szacuje, że iPhone XR zapewnia do 60 godzin odtwarzania dźwięku, 20 godzin rozmów, 12 godzin korzystania z Internetu i 14 godzin bezprzewodowego odtwarzania wideo.

  Standardy ładowania

  Szklany tył urządzenia umożliwia ładowanie bezprzewodowe przy pomocy ładowarki indukcyjnej, która obsługuje standard Qi.

  Cena

  W zależności od wersji pamięci model ten może kosztować około:

  • 64 GB – 5350 zł
  • 256 GB – 6080 zł
  • 512 GB – 7060 zł

  Zalety i wady iPhone XS, XS Max i XR

  Wypisane poniżej plusy i minusy tych modeli odnoszą się do różnic pomiędzy nimi. Z tego względu w podsumowaniu tym nie uwzględniliśmy zalet wspólnych dla wszystkich modeli iPhone’ów z tej generacji, takich jak np. ładowanie indukcyjne.

  Zalety iPhone XS i XS Max

  + Wyświetlacz OLED o wysokiej rozdzielczości.

  + Wodoodporna obudowa z certyfikatem IP68.

  + 4 GB pamięci RAM przekładające się na topową wydajność.

  + Podwójny aparat tylny, z czego jeden to teleobiektyw.

  + Tylny aparat dysponujący dwukrotnym zoomem optycznym.

  + Możliwość wyboru wersji z aż 512 GB pamięci na dane.

   

  Wady iPhone XS i XS Max

   

  – Bardzo wysoka cena.

  – Duży rozmiar, zwłaszcza modelu XS Max, który utrudnia obsługę jedną ręką.

   

  Zalety iPhone XR

   

  + Długi czas działania na jednym ładowaniu.

  + Certyfikat wodoodporności IP67.

  + Mniejszy rozmiar zapewniający wygodniejszą obsługę jedną ręką.

  + Szczegółowy ekran Liquid Retina HD.

  + Mniejszy koszt zakupu. Za wyraźnie niższą cenę niż w przypadku modeli iPhone XS i XS Max można mieć szybki, wydajny smartfon z dobrymi aparatami z przodu i z tyłu.

   

  Wady iPhone XR

   

  – Mniejsza ilość pamięci RAM – 3 GB – przekładająca się na nieco mniejszą szybkość działania.

  – Tylko jeden aparat z tyłu; brak teleobiektywu, brak zoomu optycznego, tylko 5-krotny zoom cyfrowy (w XS i XS Max zoom cyfrowy jest 10-krotny).

  – Brak wersji pamięci 256 GB.

  – Niekorzystny stosunek ceny do możliwości w porównaniu do smartfonów z Androidem, które można kupić w cenie iPhone XR.

   

  Wady iPhone XR

   

  – Mniejsza ilość pamięci RAM – 3 GB – przekładająca się na nieco mniejszą szybkość działania.

  – Tylko jeden aparat z tyłu; brak teleobiektywu, brak zoomu optycznego, tylko 5-krotny zoom cyfrowy (w XS i XS Max zoom cyfrowy jest 10-krotny).

  – Brak wersji pamięci 256 GB.

  – Niekorzystny stosunek ceny do możliwości w porównaniu do smartfonów z Androidem, które można kupić w cenie iPhone XR.

  POROZMAWIAJMY…

  Nie jesteś pewien usterki.
  Skorzystaj z infolinii.

  INNA USTERKA?

  Bezpłatna diagnoza.
  Poznaj koszt naprawy.

  Call Now Button
  DARMOWY KURIER

  Naprawa bez
  wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  close-link