Serwis iPhone XS Max

Najchętniej polecany

Serwis iPhone XS Max!

Naprawa iPhone XS Max

Wymagająca naprawa iPhone XS Max? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Ile Kosztuje Naprawa iPhone XS Max?

Wymiana szybki iPhone XS Max

Wymiana szybki iPhone XS Max w serwisie polega na precyzyjnym rozwarstwieniu przedniego panelu separatorem, usunięciu polaryzatora oraz oczyszczeniu oryginalnego wyświetlacza w celu przygotowania do nałożenia nowej osłony. Niezwykle dokładne metody usuwania uszkodzonych powłok, przygotowywania i laminacji ekranu gwarantują zachowanie jego właściwości.

Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych przez AppleFix rozwiązań oraz doświadczeniu i dbałości techników, po regeneracji praca z doskonałym oryginalnym wyświetlaczem pozostaje dla Ciebie przyjemnością – bez zwiększenia wydatków na naprawę.

Wymiana szybki iPhone XS Max na nowe oryginalne szkło chroni przed powstaniem poważniejszych uszkodzeń, do których może dojść w wyniku interakcji ekranu z uszkodzoną szklaną powłoką. Taka naprawa to więcej niż kosmetyczna korekta wyglądu podnosząca wartość urządzenia. Przedłuża żywotność sprawnej matrycy, eliminując perspektywę nagłej konieczności jej kosztownej wymiany.

Refabrykacja po zbiciu szybki objęta jest półroczną gwarancją ważną w każdym punkcie AppleFix.

Wymiana szybki iPhone XS Max

Wymiana wyświetlacza iPhone XS Max

Wymiana wyświetlacza iPhone XS Max w AppleFix zawsze to niska cena, najwyższa precyzja i najlepsze parametry zamontowanego ekranu – niezależnie od opcji, którą wybierzesz.

By jak najlepiej odpowiedzieć na indywidualne potrzeby I preferencje klientów wymiana wyświetlacza iPhone XS Max realizowana jest w dwóch atrakcyjnych wariantach chroniących domowe finanse.

Zarówno oryginalny panel OEM, jak i doskonałej klasy zamiennik w ramach naprawy otrzymują nową osłonę i programowanie TrueTone w cenie.

Serwis finalizuje pakiet wymagających testów działanie zastosowanych komponentów. Na ich podstawie udzielany jest 6-cio miesięczny okres gwarancji.

Wymiana wyświetlacza iPhone XS Max

Wymiana ekranu iPhone XS Max

Wyświetlacz iPhone XS Max to aż 6,5 cala niezrównanej wygody codziennego użytkowania, które po uszkodzeniu dla niejednego właściciela może się przerodzić w aż 6,5 cala problemów. Jeśli wyświetlaniu treści towarzyszą artefakty, a dotyk nie działa to w praktyce nie działa też cały telefon.

Wymiana ekranu iPhone XS Max na sprawny jest wtedy jedynym rozwiązaniem. Powierzenie naprawy serwisowi AppleFix sprawia, że decyzja o jej realizacji to dobra inwestycja.

Wymiana ekranu iPhone XS Max wraz z szybką na oryginalny panel OEM lub doskonały zamiennik zostanie dla Ciebie wykonana od ręki.

Wymiana wyświetlacza iPhone XS Max

Wymiana baterii iPhone XS Max

Zużycie baterii daje objawy w postaci spadku czasu pracy na ładowaniu, wadliwego działania na mrozie i ogólnego spadku wydajności urządzenia. Całkowicie zużyte ogniwo może wypychać ekran ku górze na skutek puchnięcia. Zła kondycja akumulatora przesądza o konieczności serwisowania.

Wymiana baterii iPhone’a XS Max za niewielką opłatą przywraca sprawne działanie i prawidłowy czas pracy. AppleFix wykonuje usługi polegające na montażu wyłącznie sprawdzonych, bezpiecznych i maksymalnie wydajnych akumulatorów od bezpośrednich dostawców Apple.

 

Niskiej jakości zamienniki nie są montowane nawet na prośbę klienta. Podstawą filozofii AppleFix jest zapewnienie doskonałej jakości i zachowania rygorów bezpieczeństwa, jakie daje tylko wymiana baterii iPhone XS Max na oryginalną część OEM, której pojemność oraz realny pobór mocy można zmierzyć, zapewniając tym samym rezultaty zgodne z oczekiwaniami klientów.

Wykorzystywane do naprawy akumulatory pochodzą od dokładnie zweryfikowanych dostawców oryginalnych części, a wieloetapowy proces montażu przebiega zgodnie ze standardami Apple i realizowany jest przez najbardziej doświadczonych techników.

Wymiana Baterii iPhone XS Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone XS Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone XS Max skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone XS Max wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Wymiana głośnika iPhone XS Max

Wymiana mikrofonu iPhone XS Max

Wymiana mikrofonu iPhone XS Max wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone XS Max oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana głośnika iPhone XS Max

Wymiana obudowy iPhone XS Max

Wymiana obudowy iPhone XS Max to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone XS Max nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Wymiana obudowy iPhone XS Max

Wymiana aparatu iPhone XS Max

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone XS Max jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone XS Max wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Wymiana tylnego aparatu iPhone XS Max

Wymiana gniazda ładowania iPhone XS Max

Wymiana gniazda ładowania iPhone XS Max przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone XS Max polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone XS Max

Zalany iPhone XS Max

Zalany iPhone XS Max bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone XS Max przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Wymiana Baterii iPhone XS Max

Brak sieci iPhone XS Max

Brak sieci iPhone XS Max to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone XS Max to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone XS Max nie czyta karty SIM

Naprawa Face ID iPhone XS Max

Specyfika budowy mechanizmu rozpoznawania twarzy iPhone sprawia, że wymiana części nie pomoże, jeśli Face ID  iPhone XS Max nie działa.

Moduły tworzące mapę głębi twarzy („Romeo”) oraz kamery odpowiedzialne za odczyt danych biometrycznych („Julia”) są do siebie nierozerwalnie przypisane.

Jedyną opcją naprawy, gdy Face ID iPhone XS Max nie działa, jest zlokalizowanie źródła problemu i serwis bądź wymiana uszkodzonej taśmy dotkniętego usterką modułu w sytuacji, gdy naprawa tego elementu będzie możliwa.

Naprawa Face ID iPhone XS Max

Wymiana przycisków iPhone XS Max

Wymiana przycisków iPhone XS Max może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone XS Max skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Serwis iPhone XS Max

Naprawa układu U2-IC iPhone XS Max

Naprawa układu U2-IC iPhone XS Max to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone XS Max polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Układ U2 iPhone XS Max

Masz problem z inną usterką iPhone XS Max?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone XS Max

 

iPhone XS Max to pierwszy model premium, w którym Apple zastosowało nowe nazewnictwo. To  wydany we wrześniu 2018 roku spadkobierca serii Plus, odznaczający się przede wszystkim znacznie zwiększonym ekranem. W iPhone XS Max przydomek ten oznacza matrycę Super Retina AMOLED o przekątnej aż 6.5 cala, o rozdzielczości 2688 x 1242 piksele oraz gęstości pikseli wysokości 456 pikseli na cal. Obsługuje ona 3D Touch oraz TrueTone.

Różnica względem 5,8-calowego iPhone XS przełożyła się na bryłę nie tylko większą, ale też cięższą o 31 gramów, za co odpowiada przede wszystkim większa bateria, której pojemność w iPhone XS Max wynosi 3174 mAh. Konstrukcja jest pyło- i wodoodporna w zakresie spełniającym wymogi certyfikatu IP68.

Kluczowe podzespoły, takie jak procesor, aparaty oraz pamięć RAM pozostały bez zmian – na pokładzie iPhone XS Max znajdują się procesor Apple A12, 4 GB RAM, poczwórna 12-megapikselowa kamera z tyłu oraz 7-megapikselowa soczewka z przodu. Urządzenie obsługuje również bezprzewodowe i szybkie ładowanie 15 W.

Telefon występuje w wersji kosmicznej szarości, srebrnej oraz złotej. Do wyboru Apple zaoferowało użytkownikom 64, 256 bądź 512 GB pamięci wewnętrznej.

Podzespoły

Procesor
A12 Bionic 64-bit

Pamięć RAM
4GB

Pamięć NAND
64GB, 256GB, 512GB

Bateria
3174mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
6,5 cala Super Retina HD OLED

Rozdzielczość ekranu
1242×2688

Typ ekranu
OLED

Jasność maks.
625 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw szerokokątny i teleobiektyw

Zoom cyfrowy
10x

Aparat przód
7 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR

Komunikacja 

Sieć komórkowa
4G

Wi-Fi
Wi-Fi 5 802.11ac z technologią MIMO

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.0, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2018

Dostępne kolory
Silver, Space Gray, Gold

Dostępne modele
A1921, A2101, A2102, A2104

Slogan
Welcome to the big screens 

System i funkcje

System
iOS 12 (Wsparcie do iOS 15 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP67

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button