Cennik Naprawa iPhone

  Wybierz model i usterkę. My zajmiemy się resztą.

  Czy wiesz, że...

  Mamy wiele atrakcyjnych promocji. Lubimy się nimi dzielić...

  BEZPŁATNA WYSYŁKA

  Jesteś z innego miasta? Nie masz czasu nas odwiedzić? Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski. Darmowy kurier jest dostępny po dodaniu usterki.

  25 PLN ZA UDOSTĘPNIENIE

  Planujesz naprawę? Dodaj usterkę, przejdź do podsumowania i wybierz opcję udostępnienia. Na naprawę udzielimy Ci rabat w wysokości 25 zł.

  DARMOWY HARDGLASS

  Wystarczyć dodać usterkę przez stronę. Zamów darmowego kuriera lub odwiedź nas osobiście. Do każdej zrealizowanej naprawy dodamy gratis szkło hartowane lub etui.

  RABAT ZA KILKA NAPRAW

  Im więcej usterek, tym większy rabat... Przekonaj się jak dobrze być naszym Klientem. Dodaj wszystkie usterki. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

  Naprawa iPhone...

  bez wychodzenia z domu!

  Masz problem z iPhone? Nie możesz go dostarczyć do naszej siedziby we Wrocławiu? Nic straconego, opracowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie, dzięki któremu przeprowadzimy naprawę iPhone bez wychodzenia z domu! Wspólnie z największymi firmami logistycznymi stworzyliśmy system wysyłkowych napraw iPhone.

  Usługa zdalnej naprawy iPhone jest dostępna na terenie całego kraju, od poniedziałku do piątku. Czy wspominaliśmy już, że kurier jest darmowy? Od teraz nie jesteś już skazany na lokalny serwis GSM. Chcąc przeprowadzić Serwis iPhone na najwyższym poziomie wybierz jakość oraz wygodę!

  Naprawę wysyłkową iPhone możesz zamówić poprzez skorzystanie z:

  1. Naprawa wysyłkowa – wystarczyć wpisać dane adresowe dla kuriera.
  2. Dodać usterkę poprzez sklep z naprawami iPhone  – należy zaznaczyć opcję darmowego kuriera
  3. Wystarczy wypełnić  formularz i wybrać opcję darmowy kuriera.

  Firma DPD odbierze iPhone do naprawy w wybranym przez ciebie terminie i miejscu (co najmniej w następnym dniu roboczym)

  Więcej informacji dotyczących terminów odbioru przesyłki, sposobu pakowania urządzenia Apple oraz zawartości przesyłki w sekcji darmowy kurier.

  AppleFix

  FAQ

  Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

  Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

  Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

  Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

  Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

  Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

  Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

  Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

  Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

  Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

  Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

  Co to jest naprawa wysyłkowa?

  W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

  Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

  Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

  DARMOWY KURIER 

  Naprawa bez
  wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Call Now Button