naprawa iPhone

Cennik Naprawa iPhone.

Potrzebujesz pomocy z iPhone? Interesuję Cię koszt naprawy… jesteś we właściwym miejscu! Naprawą telefonów Apple zajmujemy się od ponad 10 lat. Przygotowaliśmy kompletny cennik naprawa iPhone. Przed decyzją o naprawie iPhone bądź pewny, że:

 
Naprawę poprzedzamy diagnostyką
 Nie usuwamy żadnych danych
 
Naprawiamy dopiero po akceptacji
✓  Wykonujmy testy przed i po naprawie

Ile Kosztuje Naprawa iPhone?

Wybierz model oraz rodzaj usterki. My zajmiemy się resztą…

Czy wiesz, że w trakcie naprawy iPhone

Możesz liczyć na promocyjne ceny!

Jako pro kliencki serwis Apple staramy się, aby wysoka jakość naszych usług szła w parze z korzystnymi cenami. Dlatego specjalnie z myślą o odwiedzających nas osobach obniżamy ceny. Interesuje Cię naprawa iPhone z naszym serwisie? Sprawdź czy Twój wybór nie znajduje się aktualnie w promocji!

Dowiedz się więcej >

Cennik Naprawa iPhone
Naprawa iPhone

Rabatujemy pakiety napraw!

Nasz serwis iPhone dodatkowo rabatuje naprawy kilku urządzeń lub usterek na raz. Pakiety w AppleFix się opłacają. Doceniamy stałych klientów, jeżeli jesteś u nas już po raz kolejny również  możesz liczyć na rabat. Sprawdzone miejsce i najlepsza jakość serwisu, nas naprawa iPhone opłaca się podwójnie!

Dowiedz się więcej >

Zapewniamy bezpieczeństwo danych!

W przeciwieństwie do większości firm zajmujących się naprawą iPhone nie ingerujemy, oraz nie usuwamy danych! Korzystając z usług w serwis iPhone masz gwarancję, że po naprawie odbierzesz iPhone’a z tą samą zawartością. Możemy również wyeksportować Twoje cenne dane na przenośny dysk!

Dowiedz się więcej >

Bezpieczeństwo danych
Serwis Apple Fix

Oferujemy najdłuższa gwarancję!

Udzielamy gwarancję na wszystkie usługi, w tym również na najcięższe naprawy płyt głównych. Nasza gwarancja jest dwukrotnie dłuższa w porównaniu do Serwisów Autoryzowanych, które na naprawy pogwarancyjne udzielają 3 miesięczne wsparcie. Dzięki połączeniu doświadczenia ze staranie wyselekcjonowaną grupą dostawców nie musisz się martwić, że usterka iPhone powróci w najmniej oczekiwanym momencie.

Dowiedz się więcej o gwarancji na naprawę iPhone>

Najpierw diagnozujemy, potem naprawiamy!

Szanujemy Twój budżet przeznaczony na naprawę, dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy pełną diagnostykę urządzenia. Dopiero na tej podstawie informujemy o przyczynie usterki oraz kosztach naprawy. Diagnostyka jest bezpłatna za wyjątkiem urządzeń zalany oraz skomplikowanych napraw płyty głównej. Dopiero po akceptacji kosztów przystępujemy do naprawa MacBook.

Dowiedz się więcej o darmowej diagnostyce iPhone>

Diagnostyka
Naprawa iPhone

Naprawa iPhone bez wychodzenia z domu.

Masz problem z iPhone a w pobliżu nie ma naszego punktu serwis iPhone? Spokojnie! Opracowaliśmy idealne rozwiązanie! Nie jesteś już zdany wyłącznie na lokalne serwisy iPhone. Skorzystaj z systemu napraw wysyłkowych, który dostępny jest w dni robocze na terenie całego kraju. Decydując się na naprawa iPhone wybierz jakość oraz wygodę! Wystarczy wypełnić formularz, my zajmiemy się resztą!  Kurier jest bezpłatny w jedną stronę!

Więcej informacji o naprawie wysyłkowej iPhone >

Otrzymasz od nas szkło hartowane GRATIS!

Zastanawiasz się, co jeszcze możemy ci zaproponować? Do każdej naprawy iPhone wykonywanej na miejscu w jednym z naszych punktów otrzymasz szkło hartowane gratis. Twoje zadowolenie jest dla nas kluczowe! Wystarczy, że znajdziesz najbliższy punkt serwis iPhone. My zajmiemy się Twoim urządzeniem a Ty otrzymasz od nas dodatkową ochronę wyświetlacza. Sprawdź naszą najbliższą lokalizację i skorzystaj z promocji! 

Więcej informacji  >

Naprawa iPhone

Naprawa iPhone...

bez wychodzenia z domu!

Usterka iPhone? Nie masz możliwości odwiedzić nas stacjonarnie? Specjalnie z myślą o Tobie wprowadziliśmy naprawę wysyłkową. Już teraz możesz zamówić wygodną naprawę bez wychodzenia z domu! Dzięki temu nasz serwis obsługuje klientów z całej Polski a nawet z zagranicy. Korzystamy z pomocy największych firm logistycznych, wszystko aby zapewnić Ci najlepszą jakość oraz bezpieczeństwo!

Naprawa wysyłkowa iPhone jest dostępna na terenie całego kraju, od poniedziałku do piątku możesz wysłać do nas swoje urządzenie. Czy wspominaliśmy już, że kurier jest darmowy? Od teraz nie jesteś już skazany na lokalny serwis GSM. Chcąc przeprowadzić Serwis iPhone na najwyższym poziomie wybierz jakość oraz wygodę!

Jak zamówić naprawę wysyłkową?

1. Kliknij Naprawa Wysyłkowa lub dodaj usterkę z cennika!
2. Wybierz wygodniejszą opcję wysyłki: Kurier DHL/ Paczkomat inPost
3. Wypełnij formularz za pomocą swoich danych adresowych
4. Czekaj na kuriera DHL lub zanieś przesyłkę do paczkomatu

Więcej informacji dotyczących terminów odbioru przesyłki, sposobu pakowania urządzenia Apple oraz zawartości przesyłki znajdziesz w sekcji darmowy kurier.

Masz pytanie dotyczące naprawy iPhone?

Uzyskaj błyskawiczną odpowiedź, dzięki rozmowie z naszym specjalistą.

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button