Serwis iPhone 12 Mini

iPhone 12 Mini

Serwis iPhone 12

iPhone 12

Serwis iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro

Serwis iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max

Czy wiesz, że...

Mamy wiele atrakcyjnych promocji. Lubimy się nimi dzielić...

BEZPŁATNA WYSYŁKA

Jesteś z innego miasta? Nie masz czasu nas odwiedzić? Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski. Darmowy kurier jest dostępny po dodaniu usterki.

25 PLN ZA UDOSTĘPNIENIE

Planujesz naprawę? Dodaj usterkę, przejdź do podsumowania i wybierz opcję udostępnienia. Na naprawę udzielimy Ci rabat w wysokości 25 zł.

DARMOWY HARDGLASS

Wystarczyć dodać usterkę przez stronę. Zamów darmowego kuriera lub odwiedź nas osobiście. Do każdej zrealizowanej naprawy dodamy gratis szkło hartowane lub etui.

RABAT ZA KILKA NAPRAW

Im więcej usterek, tym większy rabat... Przekonaj się jak dobrze być naszym Klientem. Dodaj wszystkie usterki. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Twoi Znajomi... Nasi Klienci.

Naprawa iPhone...

bez wychodzenia z domu!

Masz problem z iPhone? Nie możesz go dostarczyć do naszej siedziby we Wrocławiu? Nic straconego, opracowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie, dzięki któremu przeprowadzimy naprawę iPhone bez wychodzenia z domu! Wspólnie z największymi firmami logistycznymi stworzyliśmy system wysyłkowych napraw iPhone.

Usługa zdalnej naprawy iPhone jest dostępna na terenie całego kraju, od poniedziałku do piątku. Czy wspominaliśmy już, że kurier jest darmowy? Od teraz nie jesteś już skazany na lokalny serwis GSM. Chcąc przeprowadzić Serwis iPhone na najwyższym poziomie wybierz jakość oraz wygodę!

Naprawę wysyłkową iPhone możesz zamówić poprzez skorzystanie z:

  1. Naprawa wysyłkowa – wystarczyć wpisać dane adresowe dla kuriera.
  2. Dodać usterkę poprzez sklep z naprawami iPhone – należy zaznaczyć opcję darmowego kuriera
  3. Wystarczy wypełnić formularz i wybrać opcję darmowy kuriera.

Firma DPD odbierze iPhone do naprawy w wybranym przez ciebie terminie i miejscu (co najmniej w następnym dniu roboczym)

Więcej informacji dotyczących terminów odbioru przesyłki, sposobu pakowania urządzenia Apple oraz zawartości przesyłki w sekcji darmowy kurier.

Call Now Button
DARMOWY KURIER

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link