Serwis iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus został zaprezentowany podczas konferencji Apple w dniu 7 września 2016 roku, wspólnie z iPhone 7 i Apple Watch 2.

W porównaniu do poprzedniej generacji (6S Plus) nową  konstrukcję wyróżnia odporność na wodę i kurz, nowy pojemnościowy przycisk Touch ID oraz brak gniazda słuchawkowego mini jack.

Serwis iPhone 7 Plus

Cennik Naprawa iPhone 7 Plus

Ile Kosztuje Serwis iPhone 7 Plus?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Dlaczego warto inwestować w serwis iPhone 7 Plus?

iPhone 7 Plus to telefon, który mimo upływu kilka lat od premiery nie zestarzał się tak szybko, jak konkurencja. Posiada optymalnych rozmiarów ekran oraz podzespoły, które pozwalają na komfortową pracę. Wciąż otrzymuje najnowsze aktualizacje iOS.

Wymiana zaledwie kilku elementów może sprawić, że iPhone 7 Plus znów będzie działać jak nowy.

Naprawa iPhone 7 Plus – nasze usługi

Wymiana Baterii iPhone 7 Plus

Bateria iPhone 7 Plus zużywa się po około 500 cyklach ładowań. Daje to spadek pojemności akumulatora do wartości rzędu 80%. Powoduje to nie tylko krótszy czas pracy iPhone 7 Plus, lecz także niższą jej jakość.

Urządzenie może działać mniej płynnie i wyłączać się. Wymiana baterii w iPhone 7 Plus to mało kosztowna naprawa, dzięki której telefon znów będzie działać jak nowy.

Naprawa ładowania iPhone 7 Plus

Usterki dotyczące układu ładowania U2 lub gniazda ładowania iPhone 7 Plus również mogą skutkować brakiem możliwości normalnego korzystania z urządzenia.

Jeśli iPhone 7 Plus nie ładuje się, przyczyną zazwyczaj jest jeden z tych podzespołów. U nas szybko wymienisz je na nowe i w pełni sprawne.

Wymiana szybki iPhone 7 Plus

Zbita szybka iPhone 7 Plus teoretycznie pozwala korzystać z telefonu, lecz z czasem doprowadzi do poważniejszych uszkodzeń.

Wymiana szybki iPhone 7 Plus to usługa, która nie narusza fabrycznego wyświetlacza, ale pozwoli ochronić go przed usterkami, do których mogłoby dojść w wyniku pracy na urządzeniu ze stłuczoną osłoną.

Wymiana ekranu iPhone 7 Plus

Objawem tego, że konieczna jest wymiana ekranu iPhone 7 Plus, jest niedziałający dotyk oraz skazy na wyświetlaczu w postaci plam lub linii. Naprawa iPhone 7 Plus polega na wstawieniu nowego, oryginalnego ekranu oraz nowej szybki ochronnej.

Wymiana obudowy iPhone 7 Plus

Wymiana obudowy iPhone 7 Plus wskazana jest wtedy, gdy korpus uległ zniekształceniu w wyniku np. upadku. Uszkodzenie to może powodować problemy z zasięgiem, a nawet doprowadzić do rozklejenia ekranu,

Jeśli uszkodzenia są nieznaczne, być może wystarczająca okaże się jedynie wymiana tyłu obudowy. Zamów diagnozę, by dowiedzieć się więcej o stanie swojego iPhone 7 Plus.

Naprawa iPhone 7 Plus po zalaniu

Zalany iPhone 7 Plus nie musi oznaczać smutnego końca telefonu. Im szybciej zamówisz serwis, tym większe są szanse na sukces naprawy.

Usługa rozpoczyna się od kompleksowej diagnostyki i oceny możliwości naprawy. Po zakończeniu tego etapu zadzwonimy do Ciebie z informacjami dotyczącymi stanu urządzenia i kosztów ewentualnej naprawy Twojego iPhone 7 Plus.

Jeśli zdecydujesz się na serwis, koszt diagnostyki zostanie wliczony w całościową cenę naprawy.

Inne usługi dla iPhone 7 Plus

Nasz serwis iPhone zajmuje się także wymianą wadliwych przycisków, układów oraz części audio i uszkodzonych aparatów. W Twoim iPhone 7 Plus rozwiążemy problemy z łącznością, błędem odczytu karty SIM lub pamięci NAND.

Jeśli na liście nie widzisz swojego problemu, skontaktuj się z nami poprzez specjalny formularz. 

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Na rynku działamy od lat, mamy za sobą wielu zadowolonych klientów i ogromną liczbę naprawionych urządzeń. Oferujemy atrakcyjne ceny i najdłuższą gwarancję na realizowane usługi.

Prowadzimy także wysyłkową naprawę iPhone, w ramach której bezpłatnie wysyłamy na Twój adres kuriera.

Specjalizujemy się we wszystkich sprzętach Apple – prowadzimy także serwis iPad oraz serwis MacBook.

Zamów naprawę iPhone 7 Plus u nas, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości serwisie i solidnej gwarancji na przeprowadzoną dla Ciebie naprawę.

Masz problem z inną usterką iPhone 7 Plus?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 7 Plus

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Wrzesień 2016
32, 128, 256 GB
2900 mAh
Onyks, Czarny, Złoty, Srebrny, Różowe Złoto, RED
iPhone 9,4
A1661, A1784, A1785
A10 (2.3 GHz) 64-bit
5,5 cala HD Retina
Aparat 12-megapikselowy x 2
Bigger than bigger

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

AppleFix Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ