Naprawa iPhone 7Plus

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 7 Plus!

Naprawa iPhone 7 Plus

Wymagająca naprawa iPhone 7 Plus? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Ile Kosztuje Serwis iPhone 7 Plus?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Wymiana szybki iPhone 7 Plus

Wymiana szybki iPhone 7 Plus zapobiega przed pogłębieniem się stopnia uszkodzenia przedniego panelu telefonu. Ten rodzaj usterki przeważnie stanowi rezultat upadku i uderzenia korpusu pod wrażliwym kątem. Skaza w postaci zbitej szybki utrudnia korzystanie z urządzenia. Z upływem czasu może spowodować nieodwracalne usterki samego wyświetlacza wskutek długotrwałego kontaktu matrycy z wadliwą warstwą ochronną.

Wymiana szybki iPhone 7 Plus  dla uzyskania najlepszych efektów wymaga wykorzystania do ścięcia zniszczonych powłok drutu molibdenowego oraz specjalnej gilotyny.

Przeprowadzone w serwisie czyszczenie i usunięcie popękanego szkła zapewnia przywrócenie pierwotnego wyglądu iPhone’a oraz skuteczną ochronę wyświetlacza.

Sposób naprawy opracowany przez AppleFix ogranicza koszty serwisu, umożliwiając zachowanie oryginalnego ekranu w nienaruszonym stanie, zapobiegając konieczności kosztownej wymiany modułu.

Usługa objęta jest aż półrocznym okresem gwarancji.

Wymiana Szybki iPhone 7 Plus

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus w AppleFix to pewność atrakcyjnej oferty, najdłuższej gwarancji oraz zastosowania oryginalnych części wymiennych i nowej szybki w standardzie.

Zamontowany oryginalny ekran Retina wyświetla doskonale oddane barwy, identyczną z pierwowzorem ostrość obrazu oraz rewelacyjną responsywność na dotyk.

Stała współpraca z zaufanymi dostawcami komponentów OEM pozwala na obniżenie kosztów serwisu przy zachowaniu najwyższych rygorów profesjonalizmu i staranności.

Na specjalne życzenie klientów możliwa jest wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus w jeszcze niższej cenie przy wyborze sprawdzonego zamiennika.

Wymiana Wyświetlacza iPhone 7 Plus

Wymiana ekranu iPhone 7 Plus

Wymiana ekranu iPhone 7 Plus w standardowej ofercie AppleFix polega na demontażu uszkodzonego podzespołu i wstawieniu w jego miejsce oryginalnego panelu Retina wraz z wytrzymałą ochronną szybką w ramach jednej naprawy bez podniesienia kosztów.

W toku naprawy weryfikowany jest producent wyświetlacza pierwotnie zamontowanego w telefonie celem zamontowania maksymalnie zgodnej z urządzeniem części wymiennej.

Możliwość dalszej redukcji wysokości nagłego wydatku stanowi korzystna cenowo wymiana ekranu iPhone 7 Plus na wysokiej jakości zamiennik.

Wymiana Wyświetlacza iPhone 7 Plus

Wymiana baterii iPhone 7 Plus

Wymiana baterii iPhone 7 Plus to nieobciążająca portfela metoda skutecznej regeneracji urządzenia. Słaba bateria ma wpływ zarówno na czas działania telefonu na jednym ładowaniu, jak i na płynność jego pracy. Zużyty akumulator wymieniony na ogniwo spełniające wymogi maksymalnego poboru mocy często rozwiązuje wszystkie problemy z wydajnością.

Zrealizowana w AppleFix wymiana baterii iPhone 7 Plus zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu ekranu przy próbie samodzielnej naprawy oraz daje stuprocentową gwarancję zamontowania do urządzenia akumulatora wyprodukowanego przez bezpośredniego dostawcę Apple w pełnej zgodności z wymogami jakościowymi firmy.

Oryginalna bateria OEM odznacza się sprawdzalnymi parametrami oraz długim, więcej niż satysfakcjonującym, czasem działania bez konieczności ponownego podłączania iPhone’a do ładowarki.

Na tę naprawę udzielana jest sześciomiesięczna gwarancja, czyli okres znacznie przekraczający czas „ochrony” udzielany po wymianie wykonanej w nieporównywalnie droższym autoryzowanym serwisie Apple.

Wymiana Baterii iPhone 7 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7 Plus skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7 Plus wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Serwis iPhone 7 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 7 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 7 Plus wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 7 Plus oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Serwis iPhone 7 Plus

Wymiana obudowy iPhone 7 Plus

Wymiana obudowy iPhone 7 Plus to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 7 Plus nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Serwis iPhone 7 Plus

Wymiana aparatu iPhone 7 Plus

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 7 Plus jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 7 Plus wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Serwis iPhone 7 Plus

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7 Plus

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7 Plus przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7 Plus polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Serwis iPhone 7 Plus

Zalany iPhone 7 Plus

Zalany iPhone 7 Plus bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 7 Plus przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Serwis iPhone 7 Plus

Brak sieci iPhone 7 Plus

Brak sieci iPhone 7 Plus to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 7 Plus to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone 7 Plus nie czyta karty SIM

Naprawa Touch ID iPhone 7 Plus

Naprawa Touch ID iPhone 7 Plus jest skomplikowana i obarczona ryzykiem niepowodzenia. Powód to indywidualne przypisanie każdego czytnika linii papilarnych do płyty głównej danego egzemplarza.

Naprawa Touch ID iPhone 7 Plus w każdym egzemplarzu oznacza różne szanse na skuteczność i opłacalność usługi. Podstawę wyceny stanowi indywidualna diagnostyka przypadku.

Tańsza i przynosząca pożądane efekty alternatywa to serwis przycisku Home bez przywracania funkcji czytnika. Odzyskujesz pełen zakres korzystania z telefonu i otrzymujesz długą gwarancję prawidłowego działania.

Serwis iPhone 7 Plus

Wymiana przycisków iPhone 7 Plus

Wymiana przycisków iPhone 7 Plus może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 7 Plus skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Serwis iPhone 7 Plus

Naprawa układu U2-IC iPhone 7 Plus

Naprawa układu U2-IC iPhone 7 Plus to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 7 Plus polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Serwis iPhone 7 Plus

Masz problem z inną usterką iPhone 7 Plus?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 7 Plus

 

Debiutujący we wrześniu 2016 roku iPhone 7 Plus to kontynuator linii flagowców o zwiększonych gabarytach i jeszcze bardziej topowych podzespołach. Tradycyjnie dla tej serii, iPhone 7 Plus wyposażono w ekran Retina o przekątnej 5,5 cala oferujący zagęszczenie pikseli na poziomie 401 ppi oraz rozdzielczość FHD.

W modelu pamięć RAM zwiększono do 3 GB, a pojemność baterii do 2900 mAh. Zrezygnowano w nim za to z wariantu 64 GB pamięci wewnętrznej, pozostawiając nabywcom do wyboru 32, 128 oraz 256 GB.

Zmieniono także parametry głównego aparatu. Na tylną kamerę składa się szerokokątny obiektyw 12-megapikselowy z przysłoną f 1/8 oraz dodatkowy teleobiektyw z przysłoną f 2/8, co w praktyce pozwoliło uzyskać wyższą jakość przede wszystkim dla zdjęć realizowanych w rozbudowanym trybie portretowym. Przedni aparat o rozdzielczości 7-megapikseli pozostawiono bez zmian.

Całość napędza ten sam procesor, co w modelu bazowym, czyli Apple A10 Fusion, uzyskujący jednakże lepszą responsywność urządzenia dzięki wspomnianemu zastosowaniu większej pamięci RAM.

Podzespoły

Procesora
A10 Fusion 64-bit

Pamięć RAM
3GB

Pamięć NAND
32GB, 64GB, 256GB

Bateria
2900 mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
5,5 cala Super Retina HD 

Rozdzielczość ekranu
1920×1080

Typ ekranu
IPS

Jasność maks.
625 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw szerokokątny i teleobiektyw

Zoom cyfrowy
10x

Aparat przód
7 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR

Komunikacja 

Sieć komórkowa
4G, 3G

Wi-Fi
802.11ac z technologią MIMO

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 4.2, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2016

Dostępne kolory
Silver, Black, Gold, Rose Gold, Onyx, Product Red

Dostępne modele
A1661, A1784, A1785

Slogan
This is 7

System i funkcje

System
iOS 10.0.1 (Wsparcie do iOS 15 i dłużej)

Czujniki
Touch ID, Barometr. Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz. Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP67

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button