Punkt przy ulicy Pugeta.

  Biskupin

  Sprawdź kiedy pracujemy

  GODZINY
  pn. – pt.: 10:00 – 19:15
  sob.: 10:00 – 16:00 (zawsze)

  Poznaj zespół z Pugeta!

  Przemek

  Człowiek legenda na stanowisku managera. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, jednak ten kto wypowiedział te słowa na pewno nie znał Przemka. To on dba o pracę techników rozdzielając im zadania, gasi pożary, rozwiązuje spory i niejednokrotnie odnajduje zaginione przedmioty. Dla niego nawet trójkąt bermudzki nie miałby tajemnic. Niesamowite połączenie ogromnej wiedzy oraz wykształcenia z wrodzoną dobrocią i wyrozumiałością. Jego magnetyzm przyciąga wszystkie klientki, jest jednak w pełni oddany swoim dziewczynom. Fantastyczny ojciec i człowiek wielu talentów.

  Przemek z AppleFix.pl

  Tomasz

  Charyzmatyczny dowódca naszego oddziału techników. Jego wiedza i doświadczenie zaskakuje nas z każdą najtrudniejszą wręcz niemożliwą naprawą. Specjalizuje się w TouchID i FaceID. Wieloletnie doświadczenie zgromadzone również w zagranicznych serwisach klasyfikuje go jako naszego MVP. Pasjonat sportu i pokonywania własnych słabości, niezwykle rodzinny ojciec trójki maluchów.

  Tomasz z AppleFix.pl

  Tadeusz

  Nasz “Pan Tadek” jest z nami od samego początku co jednocześnie przekłada się na najdłuższy staż pracy i doświadczenie. MacBooki są dla niego niczym otwarta księga – nie mają tajemnic. Swoim eksperckim okiem nadzoruje i podpowiada młodszym kolegom, a jego diagnozy są zawsze trafione. Niezwykle precyzyjny i skrupulatny, z pewną ręką i ogromnymi pokładami cierpliwości. W życiu prywatnym wielki fan wypiekanych słodkości, z miłością do czekolady.

  Tadeusz z AppleFix.pl

  Bartek

  Panuje nad jednym z czterech żywiołów a dokładniej wodą. Zalany sprzęt w jego rękach odzyskuje utopione życie. Patrząc na niego podczas mikro-lutowania układów na płycie głównej można poczuć się jak na występie iluzjonisty, bo to co robi to czarna magia. Doświadczenie to nie tylko zasługa wybitnego wykształcenia, ale również wpływ Ojca- Pana Tadka. Bartek odkrywał kulturę Japońską zanim to było modne, uwielbia Anime a po za tym również niektóre gry komputerowe.

  Bartek z AppleFix.pl

  Adrian

  Mount Everest przy jego aspiracjach to ledwie pagórek. Nieustannie pracuje i doszkala się w naprawach płyt głównych iPhone. Wyspecjalizowany w likwidacji usterek układu AudioIC, szybciej i precyzyjniej niż deratyzator gniazda gryzoni.
  W wolnej chwili oddaje się w ręce natury, fascynują go piesze wędrówki zwłaszcza po górach. Mimo niezwykle spokojnego usposobienia kocha podróże i muzykę rockową.

  Adrian z AppleFix.pl

  Michał

  Znany jako “El Professor”. Pseudonim ten wynika z nieustannego doskonalenia umiejętności i zdobywania wiedzy. Jego upór w odnalezieniu rozwiązania niejednokrotnie motywuje cały zespół. Każdy iMac i MacBook lądujący na jego stole schodzi naprawiony, niczym nowy z taśmy produkcyjnej. Należy dodać, że również w życiu prywatnym cechuje go niezwykła wytrwałość w doskonaleniu siebie i własnej sylwetki. Ponadto złapać go można na Wrocławskich wałach jeśli oczywiście potraficie biegać tak szybko. Jedyną znaną ludzkości słabością jest ta do słodkości.

  Michał z AppleFix.pl

  Kuba

  Saper w świecie sprzętów, jego odwaga i precyzja umożliwia naprawę iPadów których nawet Apple boi się otwierać. Systemy MacOS i wszelkie usterki z nimi związane wywołują uśmiech na jego twarzy. Kręcone włosy to znak rozpoznawczy Kuby.
  W wolnym czasie zajmuje się modelarstwem 3D, grafiką i wszelkimi problemami software’owymi.

  Kuba z AppleFix.pl

  Mateusz

  Nie sposób wybrać jednej ksywki łysego. Sam o sobie mówi deGenerat od stanowiska jakie obejmuje czyli regeneracji paneli LCD oraz OLED. Niezwykle profesjonalny i wykwalifikowany. Dzięki niemu montowane wyświetlacze są oryginalne i niezawodne. Jego życiowa dewiza głosi, że zwiedzać świat można tylko w dobrych i stylowych butach. Prywatnie pasjonują go podróże i pokaźna kolekcja markowego obuwia, którego pozazdrościłaby każda pani.

  Biskupin

  Maciek

  W tygodniu technik w weekendy student. Jego stanowisko pracy jest czystsze niż wnętrza perfekcyjnej Pani domu. Studiuje informatykę a w AppleFix zajmuje się naprawami iPadów. Musimy dodać, że Maciek należy do #teamKOT a jego czworonożny rudy przyjaciel wabi się Gacek.

  Biskupin

  Dominik

  Dominik to niezwykle zagadkowa i tajemnicza postać co idealnie wpisuje się w zamiłowanie do Japońskiej kultury. Jak sam mówi jego serce od dawna jest podzielone na trzy części, na które składają się rodzima Ukraina, zamieszkiwana Polska i niezdobyta Azja. To właśnie ciekawostkami o Azji raczy prawie codziennie wszystkich Fixowców. Zawodnik wagi ciężkiej i oczywiście mówimy tu o sprzęcie, ponieważ Dominik podejmuje najcięższe i skomplikowane naprawy. Technik, rzemieślnik, zapaleniec, jest wiele przymiotników by go opisać ale najlepiej pasuje tutaj ekspert. Dominik należy też do gatunku zagrożonego wyginięciem a dokładniej człowieka zorganizowanego i punktualnego. Kilka to słowo klucz które przylgnęło do niego od początku współpracy i utrzymuje się już kilka miesięcy, ponieważ Dominik zawsze jest kilka minut przed czasem i kilka napraw do przodu.

  Biskupin

  Zaufaj profesjonalistom!

  Naprawimy wszystkie sprzęty Apple. Stosujemy wyłącznie części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy wielomiesięczną gwarancję! Nasz serwis Apple Wrocław specjalizuje się w szybkich naprawach iPhone, standardowych naprawach płyt głównych, naprawach systemowych macOS oraz modernizacjach Mac’a.

  ZAANGAŻOWANIE

  Precyzja oraz dbałością o najdrobniejsze detale wyznaczają charakter realizowanych napraw MacBooka. Nasi technicy do każdej MacBooka podchodzą jak do własnego komputera Apple.

  PEŁNA DIAGNOZA

  Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! W tym czasie przeprowadzamy kompletną diagnozę. Dopiero po jej zakończeniu prosimy o akceptacji kosztów i naprawiamy Maka.

  PEŁNE WSPARCIE

  W Serwis MacBook jesteśmy świadomi swoje wiedzy oraz umiejętności. Jako nieliczni udzielamy 6 miesięczną gwarancję na naprawy MacBooka! Po zakończeniu naprawy Apple oferujemy wsparcie merytoryczne.

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie MacBook. W trakcie naprawy możemy przenieść Twoje dane z naprawianego MacBooka na specjalnie przygotowany dysk zastępczy.

  Call Now Button