Salon przy ulicy Pugeta.

Biskupin

Sprawdź kiedy pracujemy

GODZINY
pn. – pt.: 10:00 – 19:15
sob.: 10:00 – 16:00 (zawsze)

Poznaj zespół z Pugeta!

Przemek

Człowiek legenda na stanowisku managera. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, jednak ten kto wypowiedział te słowa na pewno nie znał Przemka. To on dba o pracę techników rozdzielając im zadania, gasi pożary, rozwiązuje spory i niejednokrotnie odnajduje zaginione przedmioty. Dla niego nawet trójkąt bermudzki nie miałby tajemnic. Niesamowite połączenie ogromnej wiedzy oraz wykształcenia z wrodzoną dobrocią i wyrozumiałością. Jego magnetyzm przyciąga wszystkie klientki, jest jednak w pełni oddany swoim dziewczynom. Fantastyczny ojciec i człowiek wielu talentów.

Przemek z AppleFix.pl

Tomasz

Charyzmatyczny dowódca naszego oddziału techników. Jego wiedza i doświadczenie zaskakuje nas z każdą najtrudniejszą wręcz niemożliwą naprawą. Specjalizuje się w TouchID i FaceID. Wieloletnie doświadczenie zgromadzone również w zagranicznych serwisach klasyfikuje go jako naszego MVP. Pasjonat sportu i pokonywania własnych słabości, niezwykle rodzinny ojciec trójki maluchów.

Tomasz z AppleFix.pl

Tadeusz

Nasz “Pan Tadek” jest z nami od samego początku co jednocześnie przekłada się na najdłuższy staż pracy i doświadczenie. MacBooki są dla niego niczym otwarta księga – nie mają tajemnic. Swoim eksperckim okiem nadzoruje i podpowiada młodszym kolegom, a jego diagnozy są zawsze trafione. Niezwykle precyzyjny i skrupulatny, z pewną ręką i ogromnymi pokładami cierpliwości. W życiu prywatnym wielki fan wypiekanych słodkości, z miłością do czekolady.

Tadeusz z AppleFix.pl

Bartek

Panuje nad jednym z czterech żywiołów a dokładniej wodą. Zalany sprzęt w jego rękach odzyskuje utopione życie. Patrząc na niego podczas mikro-lutowania układów na płycie głównej można poczuć się jak na występie iluzjonisty, bo to co robi to czarna magia. Doświadczenie to nie tylko zasługa wybitnego wykształcenia, ale również wpływ Ojca- Pana Tadka. Bartek odkrywał kulturę Japońską zanim to było modne, uwielbia Anime a po za tym również niektóre gry komputerowe.

Bartek z AppleFix.pl

Adrian

Mount Everest przy jego aspiracjach to ledwie pagórek. Nieustannie pracuje i doszkala się w naprawach płyt głównych iPhone. Wyspecjalizowany w likwidacji usterek układu AudioIC, szybciej i precyzyjniej niż deratyzator gniazda gryzoni.
W wolnej chwili oddaje się w ręce natury, fascynują go piesze wędrówki zwłaszcza po górach. Mimo niezwykle spokojnego usposobienia kocha podróże i muzykę rockową.

Adrian z AppleFix.pl

Michał

Znany jako “El Professor”. Pseudonim ten wynika z nieustannego doskonalenia umiejętności i zdobywania wiedzy. Jego upór w odnalezieniu rozwiązania niejednokrotnie motywuje cały zespół. Każdy iMac i MacBook lądujący na jego stole schodzi naprawiony, niczym nowy z taśmy produkcyjnej. Należy dodać, że również w życiu prywatnym cechuje go niezwykła wytrwałość w doskonaleniu siebie i własnej sylwetki. Ponadto złapać go można na Wrocławskich wałach jeśli oczywiście potraficie biegać tak szybko. Jedyną znaną ludzkości słabością jest ta do słodkości.

Michał z AppleFix.pl

Kuba

Saper w świecie sprzętów, jego odwaga i precyzja umożliwia naprawę iPadów których nawet Apple boi się otwierać. Systemy MacOS i wszelkie usterki z nimi związane wywołują uśmiech na jego twarzy. Kręcone włosy to znak rozpoznawczy Kuby.
W wolnym czasie zajmuje się modelarstwem 3D, grafiką i wszelkimi problemami software’owymi.

Kuba z AppleFix.pl

Mateusz

Nie sposób wybrać jednej ksywki łysego. Sam o sobie mówi deGenerat od stanowiska jakie obejmuje czyli regeneracji paneli LCD oraz OLED. Niezwykle profesjonalny i wykwalifikowany. Dzięki niemu montowane wyświetlacze są oryginalne i niezawodne. Jego życiowa dewiza głosi, że zwiedzać świat można tylko w dobrych i stylowych butach. Prywatnie pasjonują go podróże i pokaźna kolekcja markowego obuwia, którego pozazdrościłaby każda pani.

Biskupin

Maciek

W tygodniu technik w weekendy student. Jego stanowisko pracy jest czystsze niż wnętrza perfekcyjnej Pani domu. Studiuje informatykę a w AppleFix zajmuje się naprawami iPadów. Musimy dodać, że Maciek należy do #teamKOT a jego czworonożny rudy przyjaciel wabi się Gacek.

Biskupin

Dominik

Dominik to niezwykle zagadkowa i tajemnicza postać co idealnie wpisuje się w zamiłowanie do Japońskiej kultury. Jak sam mówi jego serce od dawna jest podzielone na trzy części, na które składają się rodzima Ukraina, zamieszkiwana Polska i niezdobyta Azja. To właśnie ciekawostkami o Azji raczy prawie codziennie wszystkich Fixowców. Zawodnik wagi ciężkiej i oczywiście mówimy tu o sprzęcie, ponieważ Dominik podejmuje najcięższe i skomplikowane naprawy. Technik, rzemieślnik, zapaleniec, jest wiele przymiotników by go opisać ale najlepiej pasuje tutaj ekspert. Dominik należy też do gatunku zagrożonego wyginięciem a dokładniej człowieka zorganizowanego i punktualnego. Kilka to słowo klucz które przylgnęło do niego od początku współpracy i utrzymuje się już kilka miesięcy, ponieważ Dominik zawsze jest kilka minut przed czasem i kilka napraw do przodu.

Biskupin

Zaufaj profesjonalistom!

Naprawimy wszystkie sprzęty Apple. Stosujemy wyłącznie części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy wielomiesięczną gwarancję! Nasz serwis Apple Wrocław specjalizuje się w szybkich naprawach iPhone, standardowych naprawach płyt głównych, naprawach systemowych macOS oraz modernizacjach Mac’a.

ZAANGAŻOWANIE

Precyzja oraz dbałością o najdrobniejsze detale wyznaczają charakter realizowanych napraw MacBooka. Nasi technicy do każdej MacBooka podchodzą jak do własnego komputera Apple.

PEŁNA DIAGNOZA

Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! W tym czasie przeprowadzamy kompletną diagnozę. Dopiero po jej zakończeniu prosimy o akceptacji kosztów i naprawiamy Maka.

PEŁNE WSPARCIE

W Serwis MacBook jesteśmy świadomi swoje wiedzy oraz umiejętności. Jako nieliczni udzielamy 6 miesięczną gwarancję na naprawy MacBooka! Po zakończeniu naprawy Apple oferujemy wsparcie merytoryczne.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie MacBook. W trakcie naprawy możemy przenieść Twoje dane z naprawianego MacBooka na specjalnie przygotowany dysk zastępczy.

Serwis Apple Biskupin w najbardziej malowniczym miejscu! 

Wrocławski Biskupin jest jednym z piękniejszych miejsc do spędzenia lata i wczesnej jesieni w mieście. Swoim urokiem ta położona na Wielkiej Wyspie dzielnica zachwyca przede wszystkim wiosną, ale i jej zimowe krajobrazy potrafią zatrzymać dech w piersiach.

Dlaczego jednak w ogóle wspominamy o tym na stronie poświęconej serwisowi Apple?

Jest na to jedna bardzo dobra odpowiedź. Większość realizowanych przez nas napraw jest tak ekspresowa, że prawdopodobnie nie zdążysz wrócić do domu nawet, choćbyś chciał.

Serwis Apple Biskupin – gdzie nas znajdziesz i co możesz odwiedzić po drodze?

A tak się składa, że jeden z naszych czterech punktów napraw zlokalizowany jest właśnie na Biskupinie. Jako dumni Wrocławianie wspieramy pozytywną aktywność polegającą na lepszym poznawaniu Wrocławia. Uważamy też, że każdemu raz na jakiś czas przyda się relaksujący spacer z dala od typowo miejskiego zgiełku.

Doskonale wiemy, jakie ciekawe miejsca w okolicy możemy Ci polecić do odwiedzenia w trakcie naprawy. Jeśli masz wolną chwilę, spróbuj spędzić te kilkadziesiąt minut swobody z korzyścią dla swojego organizmu. Pobliski Park Szczytnicki oraz wprowadzający nastrój z odległych zakątków świata Ogród Japoński absolutnie przodują na naszej liście. Pierwsze z miejsc sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Drugie zaś to raj dla poszukujących wyciszenia.

Zupełnie nieopodal bije serce AppleFix – nasz główny serwis Apple Pugeta. Trafia do niego uszkodzony sprzęt Apple z całej Polski. To tam także rozwiązujemy najtrudniejsze zagadki związane z naprawą powierzonych nam urządzeń Apple. Ten punkt to kolebka naszej działalności – nasz pierwszy serwis Apple.

Wrocław masz po drodze lub po prostu tu mieszkasz i Biskupin jest najbliżej Ciebie? To świetnie! Zawsze możesz odwiedzić nas osobiście i porozmawiać z naszymi specjalistami podczas zamawiania naprawy.

Znajdziesz nas przy ulicy Pugeta 10. Pracujemy w dni powszednie od 10 do 19:15 oraz we wszystkie soboty od 10 do 16.

Rozumiemy, że możesz mieć długie i mało elastyczne godziny pracy. By pomóc Ci w potrzebie działamy tak, by nie stanowiły przeszkody na drodze do naprawy Apple we Wrocławiu.

Naprawa Apple Biskupin bez tajemnic – w czym możemy pomóc?

Mówiąc nieskromnie, ale szczerze – z każdą usterką Apple. Nie mają dla nas tajemnic stacjonarne komputery iMac ani przenośne laptopy Macbook – bez znaczenia, ile mają lat na karku. Potrafimy podarować drugie życie nawet leciwym sprzętom i wiemy, jak sprawić, by działały szybciej

Naprawa systemowa, czyszczenie MacBooka, a może wymiana dysku wewnętrznego na nowoczesny dysk SSD? Zajrzymy, doradzimy i pomożemy. Nie wahaj się też przyjść ze swoim sprzętem w przypadku innych kłopotów. Bardzo często udaje się naprawić nawet urządzenia po zalaniu. Koniecznie wpadnij na Pugeta, zanim postawisz krzyżyk na swoim komputerze.

A co z iPadami?

Naprawa Apple w Biskupinie obejmuje również ekspresowe naprawy iPadów! Tablet upadł i potrzebna Ci wymiana szybki lub wymiana ekranu iPad? Nie ma sprawy! Nasi technicy sprawnie zajmą się także prostowaniem lub wymianą zniekształconej obudowy, by zapobiec przegrzewaniu się urządzenia. Rozwiążemy też wszystkie problemy z ładowaniem. Niestraszne nam wymagające przypadki. Naprawy na płycie głównej to nasza specjalność.

Serwis iPhone Biskupin – z jakich usług możesz skorzystać?

Z trudnymi przypadkami pędź na Pugeta

Fundament działalności naszego głównego punktu napraw to od lat, niezmiennie, wyspecjalizowany serwis iPhone Wrocław. Tutaj naprawimy każde uszkodzenie, w dowolnym modelu iPhone. Przeprowadzamy rozbudowane pakiety testów. Wykonujemy zaawansowane i wymagające naprawy iPhone po zalaniu, realizujemy naprawy płyt głównych, a także rozwiązujemy problemy z działaniem Face ID lub Touch ID (gdy diagnostyka wykaże, że w danym przypadku jest to możliwe).

Standardowa naprawa iPhone? Biskupin nigdy Ci nie odmówi!

Wykonujemy też podstawowe naprawy iPhone’ów, takie jak wymiana ekranu, obudowy, montaż nowej, oryginalnej baterii lub refabrykacja przedniego panelu z wymianą szybki.

Serwisujemy bądź wymieniamy wadliwe podzespoły w przypadku problemów z aparatem iPhone, cichym czy trzeszczącym głośnikiem bądź źle zbierającym głos mikrofonem. Naprawa iPhone Wrocław możliwa jest także przy kłopotach z Wi-Fi, dostępem urządzenia do sieci komórkowej lub jeśli iPhone nie ładuje się.

Mało? To jeszcze nie wszystko!

Podstawowa diagnostyka zawsze jest u nas za darmo i na każdą z usług dajemy najdłuższą gwarancję w branży. Powierzając nam sprzęt możesz mieć absolutną pewność, że przyczyna usterki zostanie dokładnie zweryfikowana i fachowo usunięta.

Do napraw iPhone wykorzystujemy tylko oryginalne części i sprawdzone zamienniki, wybór pozostawiając Tobie. Niezbędne wyposażenie posiadamy na miejscu, dzięki czemu nie musisz czekać na ich sprowadzenie od dostawców. Ręczymy za jakość i pochodzenie montowanych komponentów, co przekładamy na maksymalny okres gwarancji.

Jeśli więc liczysz na długi urlop od technologii, to niestety musimy Cię rozczarować. W zdecydowanej większości przypadków wysłanie Cię na prozdrowotny spacer po okolicy Biskupina w zupełności wystarczy, by przywrócić Twój iPhone do dawnej świetności i piękności.

W sytuacji, gdy naprawa iPhone Wrocław ma być bardziej wymagająca i czasochłonna, możemy zaproponować Ci telefon zastępczy, który poradzi sobie ze wszystkimi codziennymi zadaniami.

Wpadnij do nas i sprawdź nasze możliwości. Gwarantujemy szczęśliwy powrót do domu.

Call Now Button