fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Wymiana układu ładowania iPad

W naszym serwisie łączymy doświadczenie naszych techników z najnowocześniejszym sprzętem do napraw. Naprawą układów ładowania trudni się u nas zespół techników, którzy zajmują się naprawą wyłącznie iPadów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój iPad zostanie naprawiony przez osoby znające tablety Apple od podszewki. Ponadto udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na naprawę. Sprawdź inne naprawy w Serwis iPhone.

Wymiana układu ładowania iPad

W naszym serwisie łączymy doświadczenie naszych techników z najnowocześniejszym sprzętem do napraw. Wymianą wyświetlaczy LCD trudni się u nas zespół techników, którzy zajmują się naprawą wyłącznie iPadów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój iPad zostanie naprawiony przez osoby znające tablety Apple od podszewki. Ponadto udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na naprawę.

Wymiana układu ładowania iPad

Ile kosztuje wymiana gniazda ładowania iPad?

Masz problem z inną usterką iPad?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY.

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź.

INNA USTERKA?

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Wielu użytkowników sprzętu Apple nie zdaje sobie sprawy z tego, że oficjalny kabel Lightning nie jest po prostu zbyt drogim przewodem USB. Zawiera on w sobie kilka chipów usprawniających komunikację z urządzeniem i chronią je przed wahaniami napięcia. Dotyczy to również przewodów innych producentów, którzy posiadają certyfikat Made for iPhone / iPad / iPod (Mfi).

Wymiana gniazda ładowania iPad
Jakie są oznaki awarii układu ładowania?

Jeśli zauważasz, że…

 • ładowarka nie jest rozpoznawana;
 • ładowarka jest rozpoznawana, ale pojawia się komunikat Akcesorium nie jest wpierane (czasami zdarza się to nawet przy użyciu ładowarki lub przewodu, który działał wcześniej);
 • iPad nie ładuje się;
 • iPad w ogóle się nie włącza;
 • bateria rozładowuje się szybciej niż powinien;
 • iPad kończy się ładować przed osiągnięciem 100%;
 • iPad wyłącza się, gdy poziom naładowania baterii spadnie do pewnego poziomu;
 • połączenie USB z komputerem jest przerywane…

… to oznacza usterkę układu ładowania.

Co wyróżnia certyfikowane przewody?

Certyfikowane przewody Lightning zawierają w sobie dwa ważne chipy usprawniające komunikację z urządzeniem oraz chroniące je przed skokami napięcia i odwrotnej polaryzacji. Dotyczy to również przewodów innych producentów, którzy posiadają oficjalny certyfikat Made for iPhone / iPad / iPod (Mfi). Chipy te to E75 i NX20P3.

 

Jak działają chipy E75 i NX20P3?

Gdy przewód jest podłączony, chip E75 informuje układ Tristar, że jest certyfikowaną ładowarką Apple i chciałby naładować baterię. Tristar prosi o hasło, a E75 je podaje, umożliwiając komunikację między przewodem i tabletem.

E75 zapewnia również ochronę iPada i daje urządzeniom peryferyjnym dostęp tylko do tego, czego potrzebuje urządzenie. Na przykład stacja dokująca głośnika nie uzyska pełnego dostępu do tabletu.

Drugi układ to NX20P3, który jest przełącznikiem obciążenia. Jest to zaawansowany układ scalony, który ma funkcje ograniczania prądu, takie jak ochrona przed przepięciem i odwrotną polaryzacją. Jeśli chip ten wykryje skoki napięcia, może szybko przełączyć je na uziemienie.

Twoi Znajomi... Nasi Klienci 🙂

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

  5 star review  Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta, bez żadnych zastrzeżeń. Wyszły małe problemy po wymianie rozbitego ekranu, ale uporali się. Wizytówka schowana głęboko, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie się nie przyda 😉

  thumb Karol Korczyński
  12/09/2016

  5 star review  The guys at AppleFix were super nice, I was happy to see they speak an amazing english, so there was no issue in explaining my problem with my macbook! I strongly recommend them if you have any issue with some apple product and you're in Wroclaw, definitely go to them!!

  thumb Lorenzo Tosi
  6/13/2017

  5 star review  Bardzo miła i kompetentna obsługa. Mój McBook Air z 2011 r. dostał nową baterię i śmiga jak młodziak 🙂 dodatkowe wyrazy uznania za pomoc na miejscu w zresetowaniu utraconego hasła do pęku kluczy, z czym nie mógł wcześniej sobie poradzić serwis ISpot. Szczerze polecam!

  thumb Magda Tomoń
  2/18/2018

  5 star review  pełen profesjonalizm, polecam!

  thumb Łukasz Raczek
  11/29/2015

  1 star review  Panowie z serwisu niestety podczas "napraw" uszkadzają inne elementy urządzenia, żądają dodatkowej zapłaty za naprawę swoich błędów. Nie polecam.

  thumb Magdalena Bargieł-Herbuś
  6/28/2018

  5 star review  Rewelacyjny serwis Apple! Naprawiałem u nich kiedyś iPhone, teraz po paru miesiącach wpadłem na modernizację imac 27. Odebrałem go tydzień temu i nadal nie mogę uwierzyć w to że tak szybko działa po modernizacji którą zrobili. Wielki szacun za to zrobiliście z moim Imac-iem. Dzięki

  thumb Łukasz Bartkowiak
  8/14/2014

  5 star review  Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście, ceny rewelacyjne - tylko chwalić, dzięki Panowie za uratowanie mojego maczka 🙂

  thumb Grzesiek Slovik Słowiński
  1/26/2018

  5 star review  Szybka i profesjonalna obsługa, odratowali mojego iP 5, który nie chciał się obudzić podczas ładowania, polecam i pozdrawiam.

  thumb Arkadiusz Morawski
  5/09/2016

  5 star review  Satysfakcja czy zadowolenie to zdecydowanie ZA MAŁO! AppleFix jest bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o jakość usług, czas ich wykonania, cenę oraz przede wszystkim OBSŁUGĘ KLIENTA. konkretni,profesjonalni i rzetelni serwisanci z którymi bez problemowo można sie porozumieć i służą swoją pomocą.Czego chcieć więcej? BEZAPELACYJNIE - PERFEKCJONIZM. POLECAM!!!!

  thumb Michał Maziarz
  3/14/2017
Call Now Button