fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Wymiana układu ładowania iPad

W naszym serwisie łączymy doświadczenie naszych techników z najnowocześniejszym sprzętem do napraw. Naprawą układów ładowania trudni się u nas zespół techników, którzy zajmują się naprawą wyłącznie iPadów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój iPad zostanie naprawiony przez osoby znające tablety Apple od podszewki. Ponadto udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na naprawę. Sprawdź inne naprawy w Serwis iPhone.

Wymiana układu ładowania iPad

W naszym serwisie łączymy doświadczenie naszych techników z najnowocześniejszym sprzętem do napraw. Wymianą wyświetlaczy LCD trudni się u nas zespół techników, którzy zajmują się naprawą wyłącznie iPadów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój iPad zostanie naprawiony przez osoby znające tablety Apple od podszewki. Ponadto udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na naprawę.

Wymiana układu ładowania iPad

Ile kosztuje wymiana gniazda ładowania iPad?

Masz problem z inną usterką iPad?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY.

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź.

INNA USTERKA?

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Wielu użytkowników sprzętu Apple nie zdaje sobie sprawy z tego, że oficjalny kabel Lightning nie jest po prostu zbyt drogim przewodem USB. Zawiera on w sobie kilka chipów usprawniających komunikację z urządzeniem i chronią je przed wahaniami napięcia. Dotyczy to również przewodów innych producentów, którzy posiadają certyfikat Made for iPhone / iPad / iPod (Mfi).

Wymiana gniazda ładowania iPad
Jakie są oznaki awarii układu ładowania?

Jeśli zauważasz, że…

  • ładowarka nie jest rozpoznawana;
  • ładowarka jest rozpoznawana, ale pojawia się komunikat Akcesorium nie jest wpierane (czasami zdarza się to nawet przy użyciu ładowarki lub przewodu, który działał wcześniej);
  • iPad nie ładuje się;
  • iPad w ogóle się nie włącza;
  • bateria rozładowuje się szybciej niż powinien;
  • iPad kończy się ładować przed osiągnięciem 100%;
  • iPad wyłącza się, gdy poziom naładowania baterii spadnie do pewnego poziomu;
  • połączenie USB z komputerem jest przerywane…

… to oznacza usterkę układu ładowania.

Co wyróżnia certyfikowane przewody?

Certyfikowane przewody Lightning zawierają w sobie dwa ważne chipy usprawniające komunikację z urządzeniem oraz chroniące je przed skokami napięcia i odwrotnej polaryzacji. Dotyczy to również przewodów innych producentów, którzy posiadają oficjalny certyfikat Made for iPhone / iPad / iPod (Mfi). Chipy te to E75 i NX20P3.

 

Jak działają chipy E75 i NX20P3?

Gdy przewód jest podłączony, chip E75 informuje układ Tristar, że jest certyfikowaną ładowarką Apple i chciałby naładować baterię. Tristar prosi o hasło, a E75 je podaje, umożliwiając komunikację między przewodem i tabletem.

E75 zapewnia również ochronę iPada i daje urządzeniom peryferyjnym dostęp tylko do tego, czego potrzebuje urządzenie. Na przykład stacja dokująca głośnika nie uzyska pełnego dostępu do tabletu.

Drugi układ to NX20P3, który jest przełącznikiem obciążenia. Jest to zaawansowany układ scalony, który ma funkcje ograniczania prądu, takie jak ochrona przed przepięciem i odwrotną polaryzacją. Jeśli chip ten wykryje skoki napięcia, może szybko przełączyć je na uziemienie.

Twoi Znajomi... Nasi Klienci 🙂

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

[wprevpro_usetemplate tid="2"]
Call Now Button