fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Wymiana wyświetlacza LCD iPad

W naszym serwisie łączymy doświadczenie naszych techników z najnowocześniejszym sprzętem do napraw. Wymianą wyświetlaczy LCD trudni się u nas zespół techników, którzy zajmują się naprawą wyłącznie iPadów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój iPad zostanie naprawiony przez osoby znające tablety Apple od podszewki. Ponadto udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na naprawę. Sprawdź inne naprawy w Serwis iPhone.

Wymiana wyświetlacza LCD iPad

W naszym serwisie łączymy doświadczenie naszych techników z najnowocześniejszym sprzętem do napraw. Wymianą wyświetlaczy LCD trudni się u nas zespół techników, którzy zajmują się naprawą wyłącznie iPadów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój iPad zostanie naprawiony przez osoby znające tablety Apple od podszewki. Ponadto udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na naprawę.

Wymiana wyświetlacza LCD iPad

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza LCD iPad?

Masz problem z inną usterką iPad?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY.

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź.

INNA USTERKA?

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Jeśli na swoim iPadzie widzisz zniekształcony obraz, może oznaczać to awarię panelu LCD. Może, ale nie musi. Nietypowe elementy wyświetlające się na ekranie mogą być również wynikiem uszkodzenia płyty głównej. Sprawdzenie tego co jest przyczyną usterki możliwe jest tylko w serwisie.

Usterka ekranu LCD iPad
Jakie są oznaki awarii wyświetlacza?

Jeśli na swoim iPadzie:

  • widzisz pionowe lub poziome paski
  • obraz nie wyświetla się na całej powierzchni ekranu
  • widać różne plamki i przebarwienia…

… oznaczać to może awarię ekranu LCD iPada. Nie jest to jednak przesądzone. Za nieprawidłowe wyświetlanie obrazu może być odpowiedzialna także wadliwie działająca płyta główna.

Nie jest możliwe „chałupnicze” sprawdzenie przyczyn usterek ekranu iPada bez ryzyka poważnego uszkodzenia tabletu. By poznać przyczyny usterki, lepiej poprosić o pomoc Serwis Apple.

Jak wymienia się wyświetlacz?

Wymiana ekranu w iPadzie to składający się z kilkudziesięciu czynności proces.

Naprawa wyświetlacza iPada wymaga demontażu m.in.:

  • przedniej kamery;
  • czytnika linii papilarnych;
  • mikrofonu.

Następnie montuje się nowy panel LCD, który składa się z:

  • polaryzatora;
  • ramki;
  • wyświetlacza Retina;
  • podświetlenia.
Jak zbudowane są iPady?

iPady to specyficzne, niezwykle trudne w naprawie urządzenia. Ich cechą wyróżniającą jest niemal całkowity brak spoiw takich jak śruby. Prawie wszystkie elementy są klejone.

Do ich naprawy potrzebna jest nie tylko duża wiedza techniczna na temat tabletów Apple, ale również specjalistyczne narzędzia do rozklejania i sklejania obudowy oraz taśmy montażowe.

Autoryzowane serwisy Apple nie oferują naprawy iPadów. Proponują jedynie odpłatną wymianę na nowy model. Koszt takiej wymiany może wynosić nawet 75% ceny urządzenia.

Nasz serwis to zespół doświadczonych techników, wśród których są specjaliści zajmujący się tylko naprawami iPadów. Udzielamy również 6-miesięcznej gwarancji na nasze naprawy.

 

Twoi Znajomi... Nasi Klienci 🙂

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

[wprevpro_usetemplate tid="2"]
Call Now Button