Wymiana wyświetlacza iPad

Na ekranie iPad’a pojawiły się linie, czarne plamy lub brak treści? Najprawdopodniej problem dotyczy uszkodzonego wyświetlacza. W przypadku wymiany wyświetlacza w iPad sugerujemy montaż oryginalnego ekranu. Przed naprawą warto wiedzieć, że:

✓  montujemy oryginalne wyświetlacze,
przed naprawą wykonujemy pełne testy,
 oferujemy duże rabaty w przypadku kilku napraw!

Wymiana LCD iPad
AppleFix

Jak wygląda w iPad wymiana ekranu?

Jeśli na swoim iPadzie widzisz zniekształcony obraz, może oznaczać to awarię wyświetlacza LCD. Nietypowe elementy wyświetlające się na ekranie mogą być również wynikiem uszkodzenia płyty głównej. Sprawdzenie tego co jest przyczyną usterki możliwe jest tylko w profesjonalnym Serwisie iPad.

Jakie są oznaki awarii wyświetlacza?

Jeśli na swoim iPadzie:

  • widzisz pionowe lub poziome paski
  • obraz nie wyświetla się na całej powierzchni ekranu
  • widać różne plamki i przebarwienia…

… oznaczać to może awarię ekranu LCD iPada. Nie jest to jednak przesądzone. Za nieprawidłowe wyświetlanie obrazu może być odpowiedzialna także wadliwie działająca płyta główna.

Nie jest możliwe „chałupnicze” sprawdzenie przyczyn usterek ekranu iPada bez ryzyka poważnego uszkodzenia tabletu. By poznać przyczyny usterki, lepiej poprosić o pomoc Serwis Apple.

Jak wymienia się wyświetlacz?

Wymiana ekranu w iPadzie to składający się z kilkudziesięciu czynności proces.

Naprawa wyświetlacza iPada wymaga demontażu m.in.:

  • przedniej kamery;
  • czytnika linii papilarnych;
  • mikrofonu.

Następnie montuje się nowy panel LCD, który składa się z:

  • polaryzatora;
  • ramki;
  • wyświetlacza Retina;
  • podświetlenia.
Jak zbudowane są iPady?

iPady to specyficzne, niezwykle trudne w naprawie urządzenia. Ich cechą wyróżniającą jest niemal całkowity brak spoiw takich jak śruby. Prawie wszystkie elementy są klejone.

Do ich naprawy potrzebna jest nie tylko duża wiedza techniczna na temat tabletów Apple, ale również specjalistyczne narzędzia do rozklejania i sklejania obudowy oraz taśmy montażowe.

Autoryzowane serwisy Apple nie oferują naprawy iPadów. Proponują jedynie odpłatną wymianę na nowy model. Koszt takiej wymiany może wynosić nawet 75% ceny urządzenia.

Nasz serwis to zespół doświadczonych techników, wśród których są specjaliści zajmujący się tylko naprawami iPadów. Udzielamy również 6-miesięcznej gwarancji na nasze naprawy.

 

Usterka ekranu LCD iPad

iPad nie generuje treści na ekranie? Zacznij od diagnostyki.

Problem uszkodzonego ekranu w iPad jest rzadką usterką. W większości przypadku pęknięciu ulega wyłączenia sama szybka wyświetlacza. Po zakończonej diagnostyce potwierdzamy zakres usterki oraz przedstawiamy plan naprawy.  Diagnostyka usterki w Serwis iPad jest bezpłatna.

Podczas wymiany ekranu korzystamy z oryginalnych komponentów. Ze względu na specyfikę konstrukcji iPad tj. konieczność rozklejenia urządzenia, wymiana wyświetlacza oraz przełożenie wszystkich elementów ze starego ekranu naprawa jest realizowana w ciągu 3 dni roboczych. Na każdą zamontowany ekran udzielamy gwarancję.

Masz problem z inną usterką w iPad?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Nie znalazłeś swojego iPada?

Skorzystaj z indywidualnej wyceny…

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Jak długo potrwa wymiana wyświetlacza w iPadzie?

Wymiana wyświetlacza iPada zajmuje od 3 do 10 dni roboczych.

Czy wymiana wyświetlacza w iPadzie objęta jest gwarancją?

Na wymieniony wyświetlacz iPada przysługuje do 6-ciu miesięcy gwarancji.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w iPadzie?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Czym się różni wymiana szybki od wymiany wyświetlacza w iPadzie?

Wymiana szybki iPad polega na wymianie osłony pokrywającej wyświetlacz. Wykonuje się ją, gdy ekran jest sprawny. Pozwala to zachować idealną jakość odwzorowania obrazu i zredukować koszt naprawy.

iPad nie reaguje na dotyk. Konieczna jest wymiana wyświetlacza czy szybki?

W przypadku niedziałającego dotyku iPada wskazana jest wymiana szybki, ponieważ to ona odpowiada za pracę dotyku.

Czy warto wymienić wyświetlacz w iPadzie?

Wymiana ekranu w iPadzie jest niezbędna do przywrócenia pełnej funkcjonalności urządzenia. Uszkodzony wyświetlacz nie pokazuje obrazu prawidłowo lub wcale.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera, który zajmie się także drukowaniem i naklejeniem etykiety wysyłkowej. Po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button