Serwis iPhone 11

Serwis iPhone 11

Masz problem ze sprzętem Apple i nie możesz go dostarczyć osobiście. Nic straconego! Opracowaliśmy rozwiązanie, dzięki któremu zrealizujesz naprawę bez wychodzenia z domu! Przed zamówieniem kuriera pamiętaj, że:

✓  kurier jest bezpłatny w jedną stronę,
✓  kurier sam drukuje etykietę,
  zapakuj bezpiecznie przesyłkę,
 koszt kuriera zwrotnego wynosi 20,00 zł,
  wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Podejmowanie się napraw iPhone 11 – czy ma to sens?

iPhone 11 imponuje wydajnością i czasem pracy. To cały czas jeden z faworytów wśród wielbicieli Apple. Model ten pracuje niezwykle płynnie i szybko. Przede wszystkim czas pracy na jednym ładowaniu w tym iPhone jest rekordowy.

Warto inwestować w jego naprawę. To urządzenie po prostu nie rozczarowuje. Sprawdź więc, jak możemy Ci pomóc.

Naprawa iPhone – poznaj nasze usługi dla iPhone 11

Prowadzony przez nas serwis Apple wyspecjalizował się w sferze napraw sprzętów takich, jak iPad, Mac oraz iPhone. Wiele lat doświadczenia przełożyło się na mocną pozycję w branży. To z kolei pozwala nam oferować najszerszy zakres usług w atrakcyjnej cenie i z najdłuższym okresem gwarancji na serwisowane urządzenia.

Naprawa iPhone 11 jest naszą specjalnością. Oryginalne części niezbędne do napraw mamy na miejscu. Jesteśmy w stanie rozwiązać każdy rozwiązywalny problem Twojego urządzenia – od wymiany ekranu, po kłopoty z pracą wewnętrznych układów i oprogramowania. Nie szukaj dalej, bo trafiłeś właśnie w idealne miejsce na serwis.

Szczegółowe informacje oraz cennik sprawdzisz na zakładkach naszej strony. Tutaj pokrótce przybliżymy Ci zakres napraw, jakie nasz serwis iPhone wykonuje dla modelu 11. 

Wymiana baterii iPhone 11

Każdy cykl ładowania pogarsza kondycję baterii. Akumulator zużywa się i zmniejsza swoją pojemność. Nie jest to wada, lecz chemiczna właściwość litowo-jonowych ogniw. Wymiana baterii pozwala otrzymać sprzęt Apple jak nowy, bez ograniczeń wydajności.

Oryginalne części stosowane podczas napraw pozwalają nam zagwarantować kompatybilność z iOS oraz innymi podzespołami.

Zależy nam na zachowaniu najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Nasz serwis nie podejmuje się usług wymiany na bazie produktów z nieznanych źródeł i pozbawionych certyfikatów Apple.

Być może uznasz, że cena za taki serwis iPhone jest zbyt wysoka. Sprawdź nasz cennik napraw iPhone i zobacz, że nie musi tak być. Do tego dajemy sześć miesięcy gwarancji na naprawę. Nie dostaniesz tyle od samego Apple.

iPhone 11  – naprawa ekranu

Od ręki pozbędziesz się u nas takiego problemu, jak zbita szybka. Równie łatwo wymienisz u nas uszkodzony wyświetlacz.

Tylna obudowa iPhone 11 – zakres usług

Uszkodzone plecki lub aparaty to zmora użytkowników Apple. Jeśli są sprawne, a jedynym problemem jest pęknięcie szklanych osłon, to wymienimy je niższym kosztem. Oczywiście, wymieniamy też zniszczone części.

Inne realizowane przez nas naprawy

Telefon może zacząć sprawiać kłopoty na długo po pozornie niegroźnym upadku. Często pojawiają się też, gdy telefon został zalany.

Do najczęstszych usterek należą niedziałające Face ID, nieprawidłowa obsługa dźwięku, uszkodzenie przycisku Power lub sytuacja, w której iPhone 11 przestaje się ładować.

Wtedy niezbędna jest kompleksowa diagnoza poprzedzająca serwis. Podjąć się jej może tylko serwis Apple mający odpowiednie zaplecze technologiczne.

Naprawa i usługi realizowane przez nasz serwis Apple – jak to wygląda?

Z naszej strony wybierz produkt, który chcesz oddać do naprawy. Zamów usługę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera.

Na miejscu przeprowadzona zostanie darmowa diagnoza uszkodzeń iPhone 11. 

W przypadku braku zgody na naprawę, ponosisz tylko koszt odesłania urządzenia z powrotem do siebie. 

Naprawa iPhone jest ekspresowa. Większość części mamy na miejscu. Pozwala nam to skracać czas na wykonanie usługi.

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naprawy wysyłkowej za pośrednictwem strony, sprzętu możesz się spodziewać u siebie nawet następnego dnia roboczego.

Nie zwlekaj zatem i zamów serwis.

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 11?

Masz problem z inną usterką iPhone 11?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z infolinii lub naszego LiveChat

DARMOWY KURIER

Podjąłeś decyzję o naprawie wysyłkowej. Zamów kuriera w 5 minut...

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link