Serwis iPhone 11

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 11!

Naprawa iPhone 11

Wymagająca naprawa iPhone 11? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Cennik Naprawa iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Telefon upadł i przód wygląda bardzo źle, ale uszkodzenie ograniczyło się do zbicia tylko osłony? Nieskazitelną estetykę i pełen zakres ochrony można przywrócić niedrogą i ekspresową naprawą!

Ogromne doświadczenie techników oraz najlepiej wyposażone zaplecze serwisowe pozwala z gwarancją doskonałych rezultatów proponować metodę regeneracji wyświetlacza, jaką jest wymiana szybki iPhone 11 na nową.

Naprawa umożliwia dalsze korzystanie z dotychczasowego oryginalnego ekranu, dzięki czemu koszt usługi jest wyjątkowo niski. Pozwala ona na zachowanie komponentu o wzorowej jakości wyświetlania treści.

Składający się na wiele etapów proces rozwarstwiania, ścinania uszkodzonych powłok, czyszczenia, laminacji i wielokrotnych kontrol gwarantuje całkowitą refabrykację ekranu. Wymiana szybki iPhone 11 wykonywana jest z precyzją, która zapewnia idealne dopasowanie elementów po ponownym montażu.

Na zakończenie wykonywane są dodatkowe testy, dzięki którym będziesz mieć pewność prawidłowego działania. Na tę usługę udzielona jest półroczna gwarancja.

Zbita Szybka iPhone 11

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 zdecydowanie powinna zostać powierzona doświadczonym serwisantom, którzy takich napraw przeprowadzili już setki.

Opłacalna i trwała realizacja wymaga demontażu Face ID, mikrofonu oraz głośnika przed wstawieniem nowego modułu. Naprawa w serwisie eliminuje ryzyko przypadkowego uszkodzenia tych elementów.

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 zapewnia zastosowanie oryginalnego panelu Retina, a w budżetowej opcjitylko najlepszych zamienników. Usługa zawiera ponowne programowanie TrueTone, nowe szkło i fachowe przeniesienie wszystkich sprawnych podzespołów spod wadliwej matrycy.

Wymiana Wyswietlcza iPhone 11

Wymiana ekranu iPhone 11

Wymiana ekranu iPhone 11 to naprawa, której koszt szybko się zwraca w przypadku tego rewelacyjnego i wartego inwestowania w działanie modelu. Profesjonalnie, starannie i wzorowo wykonany montaż sprawnego ekranu Retina pozwoli Ci przez bardzo długi czas cieszyć się nienagannym działaniem telefonu.

Wymiana ekranu iPhone 11 na oryginalną część OEM to zaledwie ułamek ceny nowego urządzenia. Koszt naprawy możesz dodatkowo obniżyć, decydując się na montaż wysokiej jakości zamiennika.

W ramach serwisu otrzymujesz też programowanie nowego ekranu i szybkę ochronną. Na całość przysługuje 6 miesięcy gwarancji.

Wymiana Wyswietlcza iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11 to nieprawdopodobnie niedroga usługa, jakiej pod względem stosunku ceny do otrzymanej jakości nic nie jest w stanie dorównać. Zużyta bateria z czasem doprowadza urządzenie do stanu, w którym pracuje ono gorzej od podróbki.

W cenie takiej usługi nie otrzymasz nawet urządzenia z najniższej półki do realizacji najbardziej podstawowych zadań. Wymiana baterii iPhone 11 zawsze będzie najlepszą opcją gwarantującą oszczędność pieniędzy i przywrócenie najwyższej wygody oraz niezawodności użytkowania.

AppleFix słabe baterie wymienia jedynie na stuprocentowo oryginalne akumulatory OEM pochodzące od zweryfikowanego bezpośredniego dostawcy Apple.

Surowa selekcja dostawców i rygorystyczne testy, jakim poddawana jest każda bateria, gwarantują spełnienie wymogów bezpieczeństwa i zapewniają wzorową pracę telefonu po naprawie.

Uratowaliśmy telefony po niejednym zamienniku wstawionym „po taniości”. Jako serwisanci z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, że wyłącznie nowa oryginalna bateria poprawi responsywność systemu i wydłuży czas pracy bez ładowania do pierwotnego maksimum.

Wymiana Baterii iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Wymiana Głośnika iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11 wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 11 oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana mikrofonu iPhone Warszawa

Wymiana obudowy iPhone 11

Wymiana obudowy iPhone 11 to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 11 nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Wymiana Obudowy iPhone 11

Wymiana aparatu iPhone 11

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 11 jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 11 wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Serwis iPhone 11

Wymiana gniazda ładowania iPhone 11

Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Wymiana Gniazda Ladowania iPhone 11

Zalany iPhone 11

Zalany iPhone 11 bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 11 przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Zalany iPhone 11

Brak sieci iPhone 11

Brak sieci iPhone 11 to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 11 to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

Brak sieci iPhone Opole

Naprawa Face ID iPhone 11

Specyfika budowy mechanizmu rozpoznawania twarzy iPhone sprawia, że wymiana części nie pomoże, jeśli Face ID  iPhone 11 nie działa.

Moduły tworzące mapę głębi twarzy („Romeo”) oraz kamery odpowiedzialne za odczyt danych biometrycznych („Julia”) są do siebie nierozerwalnie przypisane.

Jedyną opcją naprawy, gdy Face ID iPhone 11 nie działa, jest zlokalizowanie źródła problemu i serwis bądź wymiana uszkodzonej taśmy dotkniętego usterką modułu w sytuacji, gdy naprawa tego elementu będzie możliwa.

Wymiana Face ID iPhone 11

Wymiana przycisków iPhone 11

Wymiana przycisków iPhone 11 może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 11 skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Wymiana bocznych przycisków iPhone Poznań

Naprawa układu U2-IC iPhone 11

Naprawa układu U2-IC iPhone 11 to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 11 polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Uklad U2 iPhone 11

Masz problem z inną usterką iPhone 11?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 11

 

iPhone 11 to podstawowy, najmniejszy ze swojej generacji, model flagowy, mający swoją premierę we wrześniu 2019 roku. Wyposażono go w matrycę Liquid Retina o przekątnej 6,1 cala oraz baterię o pojemności 3110 mAh. Ekran telefonu wykonano w technologii IPS  i zastosowano w nim obsługę funkcji 3D Touch oraz opcji TrueTone.

Jako skuteczne zabezpieczenie biometryczne zastosowano umieszczony w przedniej kamerze moduł Face ID.

obudowę urządzenia pokryto z przodu i z tyłu szkłem wzmocnionym Gorilla Glass, a do tego przedni panel pokryto powłoką oleofobową. Tył obudowy wykonano z aluminium, jednak dzięki rozwojowi technologii możliwe było już zastosowanie bezprzewodowego ładowania Qi prawidłowo współpracującego z tym materiałem. iPhone 11 wspiera także szybkie ładowanie 15 W. Bryła urządzenia jest odporna na pył i wodę w zgodności ze standardem certyfikatu IP68.

Urządzenie pracuje na procesorze Apple A13 Bionic i posiada 4 GB pamięci RAM. Występuje w wersji 64, 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej. Model dostępny jest w kolorach czarnym, zielonym, żółtym, fioletowym, czerwonym oraz białym.

Główna kamera to wyposażony w podwójną diodę doświetlającą dwusoczewkowy 12-megapikselowy aparat z ultraszerokokątnym obiektywem. Aparat do selfie to moduł o rozdzielczości 7 megapikseli.

Podzespoły

Procesor
A13 Bionic  64-bit

Pamięć RAM
4GB

Pamięć NAND
64GB, 128GB, 256GB

Bateria
3110mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
6,1 cala Liquid Retina HD LCD IPS

Rozdzielczość ekranu
828×1792

Typ ekranu
IPS

Jasność maks.
625 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw ultraszerokokątny i teleobiektyw

Zoom cyfrowy
5x

Aparat przód
7 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR

Komunikacja 

Sieć komórkowa
4G

Wi-Fi
Wi-Fi 6 802.11ax z technologią MIMO

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.0, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2019

Dostępne kolory
Black, White, Yellow, Purple, Green, Product RED

Dostępne modele
A2221, A2222, A2223

Slogan
Just the right amount of everything. 

System i funkcje

System
iOS 11 (Wsparcie do iOS 13 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr. Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz. Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP67

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button