Serwis iPhone Katowice

  Najczęściej polecany

  Serwis iPhone
  Katowice!

  Naprawa iPhone

  Wykonujemy wszelkie, nawet najtrudniejsze naprawy iPhone. Twoje zadowolenie z naprawy iPhone  jest najważniejsze! Z myślą o Tobie jako pierwszy serwis iPhone Katowice wprowadziliśmy:

    Darmową diagnostykę
  ✓  Bezpłatnego kuriera
    Najdłuższą gwarancje
   Naprawę po akceptacji kosztów!

  Najczęstsze naprawy iPhone.

  Od samego początku, tj. od 2012 roku zajmujemy się wyłącznie serwisem telefonów Apple. Naprawiamy wszystkie modele iPhone – niezależnie od rodzaju usterki oraz roku produkcji. Szanujemy Twój czas, dlatego większość napraw telefonów Apple wykonujemy od ręki. Do najpopularniejszych napraw wykonywanych w naszym serwis iPhone Wrocław należy:

  Siła przyzwyczajenia...
  nie trać czasu na zamienniki!

  Wymiana wyświetlacza iPhone

  Zwiększ szansę naprawy...
  zaufaj specjalistom.

  Zalany iPhone

  Głośniej, ciszej...
  idealnie.

  iPhone-nie działają boczne przyciski

  Nic nie słychać...
  czas to zmienić!

  Wymiana głośnika iPhone

  Uszkodzona obudowa...
  to nie problem.

  Wymiana obudowy iPhone

  Siła przyzwyczajenia...
  nie trać czasu na zamienniki!

  Serwis iPhone Katowice

  Zachowaj oryginalny
  wyświetlacz.

  Wymiana Szybki iPhone

  Potrzebujesz doładowania?
  Zacznij od całego dnia na nowej baterii.

  Wymiana baterii iPhone

  Oszczędność czasu...
  wszystkie części na miejscu!

  iPhone nie chce się ładować

  Wymiana szybki iPhone Katowice

  Wymiana stłuczonego szkła w iPhonie to najczęstsza naprawa w naszych placówkach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów opracowaliśmy metodę, która pozwala na wymianę tylko stłuczonego szkła iPhone’a. Nasza technologia nie tylko zachowuje oryginalny wyświetlacz LCD , ale także znacznie obniża koszty naprawy!

  Dzięki natychmiastowej regeneracji pękniętego ekranu, naprawiamy go od razu, wykorzystując oryginalną matrycę Retina. Wymiana szkła iPhone’a gwarantuje idealny stan ekranu i obniża koszty naprawy. Oferujemy gwarancję na każdą wymianę szkła w iPhone, która obowiązuje we wszystkich naszych lokalizacjach.

  Wierzymy, że wyznaczony przez nas szlak stanie się standardem wszystkich serwisów, nie tylko w Katowicach. Opracowana technologia regeneracji pozwala zachować wyświetlacz, obniża koszty naprawy iPhone’a, oraz ma pozytywny wpływ na środowisko!

  Wymiana szybki iPhone Katowice

  Wymiana wyświetlacza iPhone Katowice

  Wymiana uszkodzonej szybki nie jest zawsze możliwa. Już przy odbiorze telefonu sprawdzamy stan wyświetlacza pod kątem możliwości wymiany samej szybki. W przypadku uszkodzenia ekranu LCD oferujemy montaż całego wyświetlacza. Podczas wymiany ekranu w iPhone używamy tylko oryginalnych wyświetlaczy Retina.

  Dzięki grupie zaufanych dostawców ekranów, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagającego klientów. Przy naprawie oferujemy trzy rodzaje ekranów. Na specjalne życzenie możemy zamontować wysokiej jakości zamienniki.

  Przed naprawą dokładnie sprawdzamy producenta ekranu. Dzięki temu możemy mieć pewność, że ekran będzie działać poprawnie pod kątem „reakcji na dotyk”. Dodatkowo programujemy również nowy wyświetlacz, dzięki czemu zachowana jest funkcja True Tone.

  Wymiana wyświetlacza iPhone Katowice

  Wymiana baterii iPhone Katowice

  Niska żywotność baterii po kilku latach od zakupu jest problemem, który dotyczy każdego telefonu. Wielu użytkowników stwierdza, że ​​telefon wyłącza się, gdy jest zimno, bateria nie ładuje się w pełni lub iPhone nie włącza się po rozładowaniu. Zwykle jedynym rozwiązaniem jest montaż nowego akumulatora w iPhonie.

  Przed naprawą sprawdzamy żywotność baterii i pobór energii na płycie głównej. Dzięki temu  możemy wykluczyć inne usterki, które mają objawy podobne do słabej baterii. Po zainstalowaniu nowej baterii w iPhonie przeprowadzamy testy wydajnościowe. Dopiero po ich pozytywnym zakończeniu mamy 100% pewność, że iPhone będzie działał przez długi czas bez konieczności ładowania. Na każdy nową baterię udzielamy gwarancję.

  W trakcie naprawy iPhone korzystamy wyłącznie z baterii OEM. Nasze baterie mają oryginalne komponenty i są montowane w tych samych fabrykach, co baterie instalowane fabrycznie w Twoim nowym telefonie. Niestety Apple nie sprzedaje baterii w dystrybucji, stąd brak logo.

  Wymiana baterii iPhone Katowice

  Wymiana tyłu iPhone Katowice

  Zepsuta obudowa iPhone’a to popularna naprawa w serwis iPhone Katowice. Poza walorem estetycznym szklana obudowa pełni kluczową rolę w trakcie ładowania indukcyjnego oraz zabezpieczenia wnętrza telefonu. Niestety pomimo zastosowania przez Apple najtrwalszych materiałów, tylna szyba obudowy jest nadal podatna na pobicie i zarysowanie.

  Niestety wymiana całej obudowy jest droga i nieprzyjazna dla środowiska. Dlatego opracowaliśmy wyjątkową metodę wymiany  samej tylnej szybki w iPhonie. Podczas naprawy korzystamy z niebieskiego lub białego lasera. Proces technologiczny wymiany szklanej obudowy daje niesamowite rezultaty!

  Po zabezpieczeniu obudowy, lasera wypala pobite szkło z pominięciem kamery i cewkę indukcyjnej. Następnie wybieramy odpowiedniego kolor tylnego szkła, nakładamy klej i utwardzamy go poprzez UV. Już nawet następnego dnia możesz odebrać swój telefon.

  Wymiana tyłu iPhone Katowice

  Zalany iPhone Katowice

  Zalany iPhone to trudna i bardzo skomplikowana usterka, która wciąż zyskuje na popularności w serwisie iPhone Katowice. Najwrażliwszym na zalanie elementem jest płyta główna. W czasie diagnostyki iPhone właśnie na niej skupiamy najwięcej uwagi. Nasze ogromne doświadczenie łączymy z nowoczesnym sprzętem serwisowym oraz dostępem do schematów- dzięki temu jesteśmy liderem w naprawach iPhone po zalaniu. Najbardziej skomplikowane  usterki elektroniki płyty głównej naprawiamy pod mikroskopem. Klienci korzystający z naszej pomocy mają pewność, że wybrali najlepiej doświadczony Serwis iPhone.

  Zdecydowaną większość urządzeń Apple jesteśmy w stanie naprawić. Po zalaniu iPhone ważne jest jak najszybsze odpięcie baterii. Ważne, aby nie włączać i nie ładować urządzenia. W ten sposób szansa na bezproblemową naprawę jest większa. Zalany iPhone może pokazać problem dopiero po kilku dniach, ponieważ płyta główna może ulec zwarciu.

  Kiedy dostajemy zalanego iPhone zawsze dokonujemy kompletną diagnostykę. Najpierw osuszamy wnętrze i sprawdzamy wszystkie podzespoły, później informujemy o zasięgu usterek oraz strategii naprawy. Wszystkim naszym przyszłym oraz aktualnym Klientom w przypadku zalania telefonu odradzamy korzystania z usług niewyspecjalizowanych serwisów GSM.

  Zalany iPhone Katowice

  Wymiana głośnika iPhone Katowice

  Jeżeli Twój telefon ma: obniżoną głośność, szumi, słyszysz trzaski oraz masz bardzo cichy dzwonek. To może oznaczać, że głośnik w Twoim telefonie uległ uszkodzeniu. Naprawa głośnika iPhone to częsta usterka w naszym serwisie iPhone

  W każdym modelu iPhone znajdują się dwa głośniki. Dolny to głośnik multimediów jest położony przy gnieździe ładowania. To on jest odpowiedzialny za dźwięk multimediów, dzwonek telefonu oraz tryb głośnomówiący. Uszkodzenie tego głośnika objawia się problemem podczas odtwarzania dźwięku m. in. muzyki i filmów lub problemem z dzwonkiem telefonu oraz podczas rozmowy w trybie głośnomówiącym. Przeznaczenie górnego głośnika to rozmowy telefoniczne. Ma miejsce obok przedniej kamery. Z obserwacji naszego serwisu iPhone można wyciągnąć wnioski, że psuje się częściej niż dolny głośnik. Popularne objawy tej usterki to: szumy, charczenie i niski poziom głośności podczas rozmowy. 

  W iPhone usterka głośnika ma charakter postępujący. Niestety po jakimś czasiem co raz bardziej oswajamy się z problemem dlatego po czasie nie zwracamy na niego uwagi. Ta usterka niestety mocno odbija się na komforcie użytkowania telefonu. Zazwyczaj podczas weryfikacji innych uszkodzeń serwisanci dopiero zwracają uwagę na problem z działaniem głośników. W ten sposób informujemy klientów o możliwości wykonania dodatkowej naprawy. Na naprawę głośnika iPhone udzielamy sześciomiesięczną gwarancję. 

  Wymiana głośnika iPhone Katowice

  Wymiana gniazda ładowania iPhone Katowice

  Przerywanie ładowania, problem z przesyłaniem danych oraz brak możliwości ładowania telefonu. To oznacza jedno- usterka gniazda ładowania, która zwykle ma podłoże eksploatacyjne lub może być skutkiem przepięcia, zalania lub mechanicznego uszkodzenie pinów złącza. Wymiana gniazda ładowania iPhone jest bardzo popularną naprawą w naszym serwisie iPhone.  

  Uszkodzenie gniazda ładowania łatwo pomylić ze zużytą baterią lub problemem z układem ładowania U2/Hydra (komunikacja między gniazdem ładowania oraz płytą główną). tj. w niektórych sytuacjach iPhone nie chce się włączyć. Zanim rozpoczniemy naprawę sprawdzamy pobór prądu na płycie głównej, kondycję baterii oraz stan portu ładowania. Dopiero po dokładnej weryfikacji określamy i usuwamy usterkę.  

  Potwierdzenie usterki gniazda ładowania oznacza wymianę całego modułu – taśmy, na której znajdują się gniazdo, mikrofon oraz port jack (do iPhone 6S).  W miejsce starego modułu, instalujemy nowy. Na naprawę udzielamy 6 miesięczną gwarancję.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone Katowice

  Wymiana tylnego aparatu iPhone Katowice

  Zepsuta tylna kamera to usterka, którą w naszym serwisie iPhone Katowice naprawiamy od ręki. Najczęściej uszkodzenie powstaje w skutek: wstrząsów, upadku lub kontaktu z cieczą. Usterkę kamery rozpoznasz po tym, że Twoje zdjęcia staną się nieostre (problem z focusem lub stabilizacją obrazu), pojawiają się artefakty (widoczne na zdjęciach plamy i kropki) lub aparat przestanie działać (tak samo jak latarka). 

  Wiemy, jak użytkownicy iPhone cenią sobie dobre zdjęcia. W końcu ogromną zaletą telefonów Apple są ich świetnej jakości aparaty. Przed naprawą weryfikujemy źródło problemu. Widoczne na zdjęciach artefakty mogą zniknąć po oczyszczeniu soczewki kamery lub wymianie szkiełka aparatu (element tylnej obudowy). Tak ograniczamy koszt naprawy! 

  Nasz serwis iPhone nie używa tanich zamienników, których wykonanie znacznie jakościowo odbiega od oryginałów. Nowa część jakościowo i wytrzymałościowo jest identyczna z modułem fabrycznie zamontowanym w Twoim telefonie. Na naprawę udzielamy 6 miesięczną gwarancję.

  Wymiana tylnego aparatu iPhone Katowice

  Wymiana przedniej kamery iPhone Wrocław

  Przednia kamera jest częścią modułu odpowiadającego za szereg kluczowych funkcji iPhone. Dlatego jej uszkodzenie jest bardzo uciążliwą usterką powstającą w skutek upadku (zbita szybka przy kamerze) lub zalania. Najczęstsze objawy uszkodzenia przedniej kamery to: niska jakość zdjęć (rozmyta fotografia), artefakty (plamy oraz kropki) oraz brak możliwości nagrywania filmów.

  Przednia kamera znajduje się na taśmie flex obok czujnika światła (autoregulacja jasności ekranu), czujnika zbliżeniowego proximity (wygaszanie ekranu w trakcie rozmowy) oraz mikrofonu (trybu głośnomówiący i FaceTime). W taśmę wpięty jest również głośnik rozmów. W modelach z Face ID na taśmie wlutowany jest flood iluminator odpowiadający  za skanowanie twarzy. 

  Nawet jeśli wykryta zostanie tylko jedna usterka wymianie ulega cała taśma flex proximity! W telefonach z funkcją Face ID podczas naprawy dodatkowo przelutowujemy na nową taśmę: flood iluminatora/proxy (Face ID) i czujnik światła (True Tone). Wymiana tej taśmy łączy się z mikro lutowaniem. Na naprawę udzielamy 4 miesięczną gwarancję.

  Wymiana przedniej kamery iPhone Katowice

  Brak sieci iPhone Katowice

  Układ Baseband odpowiada za komunikację GSM.  Jego usterka objawia się komunikatami: “Brak sieci”, “szukam” lub błąd aktywacji. Jest to bardzo popularny problem w iPhone. Niestety wolno go bagatelizować! Usterka Baseband jest zwykle mylona z uszkodzeniem anteny lub karty SIM.

  Powodem usterki jest zwykle upadek z wysokości lub kontakt z cieczą. Skutkuje to uszkodzeniem połączeń lutowniczych pomiędzy płytą główną i modułem obsługującym sieć GSM lub jego zasilanie. Aby potwierdzić diagnozę wystarczy w telefonie wybrać numer *#06#. Jeśli nie uzyskasz informacji systemowej z unikalnym numerem IMEI, przyczyna jest oczywista – usterka baseband.  

  Układ baseband jest unikalnie przypisany do płyty głównej dlatego szansę naprawy wynoszą 80,00%. Naprawa jest niewykonalna, o ile doszło do fizycznego uszkodzenia wewnątrz układu. W takim wypadku oferujemy wymianę całej płyty głównej. Na naprawę udzielamy cztero miesięczną gwarancję.

  Brak sieci iPhone Katowice

  Naprawa układu U2/Hydra iPhone Katowice

  Twój iPhone nagrzewa się, szybko rozładowuje oraz ma problem z połączeniem z komputerem–mimo wymiany gniazda ładowania i baterii.  Objawy są jasne- usterka układu zasilania U2/Hydra (nomenklatura zależna od generacji iPhone). Od lat wymiana układu ładowania jest najczęstszą naprawą na płycie głównej.

  Popsuty chip utrudnia komunikację płyty głównej ze złączem ładowania –  objawy można pomylić ze zużytą baterią (zwarcie układu) oraz niedziałającym gniazdem ładowania. Podczas diagnostyki rozszerzonej kontrolujemy pobór prądu na płycie głównej i stwierdzamy usterkę układu. Naprawa na płycie głównej jest odbywa się pod mikroskopem i bazuje na wylutowaniu starego chipu tristar i zastąpieniu go nowym

  Najczęściej przyczyną usterki jest używanie nieoryginalnych akcesoriów ładujących bez certyfikatu MFI lub korzystanie z ładowarki samochodowej w czasie zapłonu silnika. Producenci substytutów nie instalują w nich chipów chroniących przed konsekwencjami skoków napięcia, co doprowadza do uszkodzenia układu zasilania. Na naprawę udzielamy cztery miesiące gwarancji. Korzystaj z  certyfikowanych przewodów, aby chronić swoje urządzenie!

  Naprawa układu U2/Hydra iPhone Katowice

  Wymiana bocznych przycisków iPhone Katowice

  Nadmierna eksploatacja przycisków głośności może prowadzić do usterki bocznych klawiszy. Jest to rzadka, ale dość irytująca usterka. Używanie uszkodzonych przycisków może prowadzić do samoczynnego zapadnięcia się ich w obudowie

  W iPhone wymiana przycisków głośności jest równoznaczne z koniecznością zmiany całej taśmy flex (głośniej, ciszej i wycisz). Bez względu na to, czy uszkodzeniu uległy wszystkie, czy też tylko jeden przycisk. Wyjątkiem od tej reguły jest zacinanie się przycisku wyciszenia (mute)  – przeważnie tę usterkę udaje się wyeliminować bez wymiany całej taśmy. 

  Boczne przyciski w iPhone są zamontowane na tej samej taśmie i właśnie ten szczegół sprawia, że konieczna jest wymiana całości. Tych elementów nie da się rozdzielić. Koszt naprawy zamiera wymianę całego modułu na oryginalny i sprawny, zbudowany z  przycisków regulacji głośności, wyciszania oraz zasilania/wybudzania. Na naprawę nasi klienci otrzymują sześciomiesięczną gwarancję.

  Wymiana bocznych przycisków iPhone Katowice

  Wymiana mikrofonu iPhone Katowice

  Problem z mikrofonem to stosunkowo popularna usterka. Każdy iPhone wyposażony jest w trzy mikrofony. Wymiana mikrofonu iPhone konieczna jest w przypadku zalania a nawet jego zabrudzenia. W pierwszej kolejności o usterce dowiesz się od swoich rozmówców

  Niedostateczny poziom głośności zbieranego dźwięku lub też nieprawidłowości w jego przetwarzaniu i przekazywaniu to klasyczne objawy uszkodzonego mikrofonu. W pierwszej kolejności przeprowadzamy pełne testy diagnostyczne. Na ich podstawie zidentyfikujemy źródło usterki

  Jeżeli problem dotyczy rozmów telefonicznych, trybu głośnomówiącego oraz głosowych notatek – oznacza to, że usterka dotyczy mikrofonu znajdującego się na taśmie portu Lightning. W przypadku problemów z nagrywaniem filmów z dźwiękiem przez przednią kamerę, rozmów FaceTime oraz korzystania z Siri problem leży po stronie mikrofonu zintegrowanego na przedniej kamerze. Ostatni mikrofon znajduje się na taśmie przycisków głośności, blokady i mute. Odpowiada za nagrywanie dźwięków podczas korzystania z tylnej kamery. Na wymianę udzielamy 6 miesięcy gwarancji.

  Wymiana mikrofonu iPhone Katowice

  Naprawa Face ID iPhone Katowice

  Popsute Face ID jest coraz częściej spotykaną usterką w serwisie iPhone Katowice. Zazwyczaj jest skutkiem mechanicznego uszkodzenia (zbicie szybki przy “notch”), niepoprawnego demontażu ekranu (urwana taśma Face ID) lub zalania. Rozpoznawanie twarzy to system zbudowany z dwóch modułów flex. Pierwszy z nich – Dot Projector nakłada na skanowaną twarz  ponad 30 tys. punktów– został nazwany Romeo. Drugi moduł (Julia) to zestaw kamer odczytujących wcześniej nałożone na twarz kropki. Oba moduły są ze sobą unikalnie powiązane i nie mogą bez siebie żyć działać.     

  Niestety zdecydowanie częściej psuje się moduł “Julia” – Flood Iluminator / proximity sensor (czytanie z twarzy punktów), głośnik i czujnik światła (funkcja True Tone). Drugą częścią modułu flex jest zespół kamer – Dot Projektor + kamera podczerwieni oraz przednia kamera. 

  Jeśli dojdzie do usterki taśmy z Flood Iluminator proponujemy dwie opcje naprawy: przelutowanie Flood Iluminator /proximity sensor na starej taśmie (stara taśma działa) lub przelutowanie tych części na nową taśmę (stara taśma nie działa). Drugi wariant naprawy obejmuje przelutowanie na nową taśmę również czujnika światła (zachowania funkcji True Tone).

  Naprawa Face ID iPhone Katowice

  Dlaczego serwis iPhone…
  tylko w AppleFix.pl

  Mamy bogatą historię i ogrom doświadczenia w naprawie sprzętu Apple zdobywanego już od 2008 r  – tj. rok po premierze pierwszego telefonu spod znaku „nadgryzionego jabłka”. W tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w naprawie iPhone, każdy telefon Apple traktowany jest przez nas indywidualnie – naprawimy jak dla siebie…“.

  Takie naprawy jak: wymiana baterii w iPhone, wymiana gniazda ładowania oraz wymiana szybki w iPhone są dla nas codziennością i wykonujemy je od ręki.  Nawet najtrudniejsze naprawy płyt głównych w tym m.in.: wymiana układu U2-IC/Hydra, wymiana pamięci NAND oraz zalany iPhone nie mają przed nami tajemnic.

  Dzięki profesjonalnemu podejściu do napraw osiągamy skuteczność napraw niedostępną dla innych serwisów iPhone. Łącząc nasze doświadczenie z najlepszym sprzętem serwisowym oraz niespotykaną pasją do napraw jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Uwielbiamy wyzwania, dlatego wspieramy inne punkty w realizacji najbardziej skomplikowanych napraw.

  Serwis iPhone Katowice

  Nasz entuzjazm do sprzętu Apple przekuwamy w doświadczenie oraz kompetencje, dzięki którym jesteśmy jednym z największych pogwarancyjnych serwisów Apple w Polsce. Wybór naszego Serwisu iPhone jest gwarancją sukcesu.

  Masz problem z inną usterką w iPhone?

  Sprawdź ile kosztuje serwis iPhone bez wychodzenia z domu!

  MASZ PYTANIA?

  Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

  INDYWIDUALNA WYCENA.

  Nie znalazłeś usterki w cenniku? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

  Zaufaj specjalistom od serwis iPhone!

  Naprawiamy wszystkie modele iPhone. W tym celu wykorzystujemy tylko komponenty najwyższej jakości! W ten sposób nawet na najtrudniejsze naprawy oferujemy kilkumiesięczną gwarancję! Wyspecjalizowaliśmy się w serwisie płyt głównych, których nie podejmują się inne serwisy iPhone.

  SZYBKO LUB B. SZYBKO

  Większość napraw iPhone realizujemy od ręki. Doświadczeni technicy są gwarancją szybkiej diagnozy. Magazyn ze wszystkimi częściami zapewnia komfort w trakcie błyskawicznych napraw iPhone. Inteligentny system serwisowy to pewność, że każda naprawa jest priorytetowa

  ATRAKCYJNE RABATY

  Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz zrealizować kilka napraw Apple lub zostałeś fanem AppleFix.pl na Facebook? A może dostałeś atrakcyjniejszą ofertę na Serwis iPhone? Niezależnie od odpowiedzi koniecznie zapytaj o specjalny rabat na naprawę iPhone.

  URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

  Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę Klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest iPhone. Z myślą o wymagających użytkownikach Apple przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

  ORYG. CZĘŚCI

  Podczas napraw iPhone korzystamy z części najwyższej jakości. Montowane podzespoły są wcześniej testowane przez techników. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania najdłuższej na rynku gwarancji serwisowej!

  Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

  Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

  1. FORMULARZ

  Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

  2. WYSYŁKA

  Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

  3. NAPRAWA

  Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

  Zakres napraw w Serwis iPhone Katowice!

  Pomagamy Klientom zarówno w sprawach związanych z oprogramowaniem iOS, jak również z usterkami mechanicznymi. Pracujemy ze wszystkimi modelami iPhone Specjalizujemy się w nawet najtrudniejszych uszkodzeń na płycie głównej. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu oraz bogatej sieci zagranicznych dostawców  jesteśmy w stanie naprawić większość telefonów marki Apple.

  Serwis iPhone Katowice
  Serwis iPhone

  Sprawdź jak wiele możemy naprawić...

  Usterka systemowa...
  iPhone.

  • Instalacja aktualnie najnowszego mobilnego systemu iOS,
  • Instalacja najnowszego Jailbreak,
  • Optymalizacja działania iPhone,
  • Konfiguracja iPhone ze wszystkim dostępnymi usługami,
  • Zdjęcie blokady simlock z iPhone,
  • Odzyskanie danych, zdjęć i kontaktów oraz przesłanie ich do chmury.

  Chcesz odwiedzić nasz Serwis iPhone Katowice?


  Niestety musimy Cię zmartwić. Nasz serwis dopiero powstaje. Dla wszystkich naszych Klientów z Katowic przygotowaliśmy specjalną promocję w postaci darmowego kuriera w obydwie strony na hasło:

  #applefixkato

  DARMOWY KURIER 

  Naprawa bez
  wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Naprawa
  Call Now Button