Serwis iPhone XR

iPhone XR to jeden z trzech modeli zaprezentowany w 2018 roku obok iPhone XS oraz iPhone XS Max. Model XR charakteryzowała bardzo atrakcyjna cena. Użytkownicy cenią ten model za długo działającą baterie, a także wyświetlacz LCD Liquid Retina, który jest większy od iPhone XS.

Znakomicie na tle konkurencji wypada również pojedynczy aparat fotograficzny. Na pokładzie iPhone’a XR nie zabrakło również modułu Face ID. Masz problem ze swoim telefonem? Sprawdź cennik napraw iPhone’a. 

Serwis iPhone XR

Ile Kosztuje Naprawa iPhone X?

Cennik Naprawa iPhone XR

Wymiana szybki iPhone XR

Wymiana szybki iPhone XR jest jedną z częściej wykonywanych w tym modelu napraw. Prosty dostęp do sieciowych instruktaży oraz zestawów narzędzi dla amatorów wiele osób może kusić do zrealizowania wymiany po kosztach.

Za tę decyzję w większości przypadków przychodzi zapłacić wysoką cenę, a sprzęt ostatecznie znacznie droższego serwisu. Ekran jest modułem wysoko podatnym na uszkodzenia. Usunięcie pękniętej szybki wymaga umiejętności, ostrożności i doświadczenia, jakim dysponują wyłącznie technicy.

Przeprowadzona od A do Z w wyspecjalizowanym zapleczu wymiana szybki iPhone XR oszczędza oryginalny ekran przed zniszczeniem zarówno wskutek kontaktu matrycy ze zbitą osłoną, jak i w wyniku nieprawidłowego demontażu.

W AppleFix refabrykacja po zbiciu szybki wykorzystuje wytrzymałe oryginalne szkła i sprawdzone metody separacji komponentów, które dają idealne rezultaty.

Wieloetapowy proces umożliwia zachowanie sprawnego wyświetlacza w nienagannym stanie oraz wzorowe dopasowanie części po laminacji zregenerowanego panelu.

Wymiana szybki iPhone XR

Wymiana wyświetlacza iPhone XR

Wymiana wyświetlacza iPhone XR to najczęściej nieplanowany wydatek będący następstwem poważnego upadku. Jest ona konieczna nawet wtedy, gdy pozostałe podzespoły pracują poprawnie.

AppleFix łagodzi konsekwencje takiego scenariusza, znacznie redukując koszty naprawy, dzięki czemu wymiana wyświetlacza iPhone XR na sprawny po prostu się opłaca

W cenie nieporównywalnie niższej od wymiany telefonu na nowy otrzymujesz sprzęt z nową szybką, sprawnym dotykiem i oryginalnym ekranem z zaprogramowaną na nowo funkcją TrueTone.

Wymiana wyświetlacza iPhone XR

Wymiana ekranu iPhone XR

Wymiana ekranu iPhone XR jest niezbędna do przywrócenia możliwości korzystania z telefonu. Wykonuje się ją w sytuacji uszkodzenia modułu dotykowego i matrycy. Objawami tej usterki są brak reakcji na dotyk oraz linie bądź plamy na wyświetlaczu.

Usługa różni się od wstawienia w miejsce zbitej szybki nowej osłony, gdyż polega na montażu kompletnego sprawnego podzespołu znajdującego się pod szkłem.

Wymiana ekranu iPhone XR na oryginalną matrycę Retina z nową szybką wykonywana jest tego samego dnia. Autentyczność panelu i jakość serwisu potwierdza aż pół roku gwarancji.

Wymiana wyświetlacza iPhone XR

Wymiana baterii iPhone XR

Tylko zweryfikowana bateria OEM gwarantuje rewelacyjny czas pracy i przywrócenie pierwotnych osiągów sprawnego urządzenia spowalnianego wyłącznie z powodu słabego akumulatora.

Wymiana baterii iPhone XR na oryginalny komponent to właściwy pobór mocy, maksymalne bezpieczeństwo oraz skuteczna ochrona przed puchnięciem baterii i uszkodzeniami innych podzespołów.

Sytuacje te często powodowane są przez tanie zamienniki z niesprawdzonych źródeł, dlatego też nigdy nie warto żałować kilku złotych kosztem braku mierzalnej jakości.

Oddanie telefonu po refabrykacji poprzedzone jest wyczerpującymi testami sprawdzającymi parametry oraz prawidłowość działania każdego nowego akumulatora.

Realizacja wymiany jedynie w oparciu o oryginalne i zweryfikowane podzespoły o sprawdzonej faktycznej pojemności dla zarówno dla serwisu, jak i dla Ciebie oznacza niepodważalną pewność długoterminowej bezawaryjnej pracy.

Dokładna weryfikacja dostawców i szczegółowa diagnostyka po naprawie sprawiają, że wymiana baterii iPhone XR obejmowana jest aż półroczną gwarancją ważną w każdym punkcie AppleFix.

Wymiana Baterii iPhone XR

Wymiana głośnika rozmów iPhone XR

Wymiana głośnika rozmów iPhone XR skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone XR wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Wymiana głośnika iPhone XR

Wymiana mikrofonu iPhone XR

Wymiana mikrofonu iPhone XR wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone XR oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana mikrofonu iPhone XR

Wymiana obudowy iPhone XR

Wymiana obudowy iPhone XR to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone XR nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Wymiana obudowy iPhone XR

Wymiana aparatu iPhone XR

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone X jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone X wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Wymiana tylnej kamery iPhone XR

Wymiana gniazda ładowania iPhone XR

Wymiana gniazda ładowania iPhone XR przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone XR polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone XR

Zalany iPhone XR

Zalany iPhone XR bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone XR przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Zalany iPhone XR

Brak sieci iPhone XR

Brak sieci iPhone XR to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone XR to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone XR nie czyta karty SIM

Naprawa Face ID iPhone XR

Specyfika budowy mechanizmu rozpoznawania twarzy iPhone sprawia, że wymiana części nie pomoże, jeśli Face ID  iPhone XR nie działa.

Moduły tworzące mapę głębi twarzy („Romeo”) oraz kamery odpowiedzialne za odczyt danych biometrycznych („Julia”) są do siebie nierozerwalnie przypisane.

Jedyną opcją naprawy, gdy Face ID iPhone XR nie działa, jest zlokalizowanie źródła problemu i serwis bądź wymiana uszkodzonej taśmy dotkniętego usterką modułu w sytuacji, gdy naprawa tego elementu będzie możliwa.

Naprawa Face ID iPhone XR

Wymiana przycisków iPhone XR

Wymiana przycisków iPhone XR może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone XR skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Nie działa przycisk blokady iPhone XR

Naprawa układu U2-IC iPhone XR

Naprawa układu U2-IC iPhone XR to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone XR polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

U2 iPhone XR

Masz problem z inną usterką iPhone XR?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone XR

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Październik 2018
2942 mAh
64, 128, 256 GB
Black, White, Blue, Yellow, Coral, Product RED
iPhone 12. Gen.
A1984, A2105, A2106, A1207, A1208
A12 Bionic (2.49 GHz) 64-bit
6,1 cala Liquid Retina LCD IPS
Aparat 12-megapikselowy
Make room for color.

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Call Now Button