fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Zalany iPhone

Zalany iPhone jest jedną z najczęstszych i najtrudniejszych do usunięcia usterek. Jeżeli iPhone wpadł do wody ważne jest szybkie  odpięcie baterii.  Nie należy włączać i ładować urządzenia! Zobacz poradnik co robić gdy iPhone wpadł do wody i  zwiększ szanse naprawy iPhone. Niestety bardzo często trafiają do naszego Serwis iPhone po zalaniu dopiero po pewnym czasie…

iPhone wpadł do wody...

Zalany iPhone jest jedną z najczęstszych napraw w naszym Serwis iPhone. Jeżeli iPhone wpadł do wody kluczowe jest wypięcie baterii. Pamiętaj, że należy wyłączyć iPhone i nie próbować podłączać go do prądu! Zastosowanie się do poradnika co robić z zalany iPhone zwiększy szanse naprawy. Niestety bardzo często dopiero po pewnym czasie trafiają do nas iPhone po zalaniu …

Zalany iPhone

Zalany iPhone nie został naprawiony w innym Serwisie?

Sukces: Doświadczenie + Specjalizacja!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Co robić gdy iPhone wpadł do wody…

Nasi technicy specjalizują się w naprawach zalany iPhone. Po otrzymaniu telefonu przeprowadzamy kompleksową diagnostykę. Po rozlutowaniu płyty głównej oraz jej wymyciu w myjce ultradźwiękowej przeprowadzimy weryfikację płyty głównej pod mikroskopem.  Po osuszeniu wnętrza i sprawdzenia wszystkich podzespołów poinformujemy o możliwościach i kosztach naprawy. Dopiero po akceptacji przystąpimy do naprawy. Diagnoza jest płatna i jest zaliczana na poczet późniejszej naprawy. Dowiedz się więcej:

Co robić gdy iPhone wpadnie do wody?

5 rzeczy, które należy zrobić w przypadku zalania iPhone!
 1. Nigdy nie włączaj urządzenia! Jeżeli telefon był włączony podczas kontaktu z wodą, wyłącz go.
 2. Zdejmij zewnętrzny futerał/obudowę . Dzięki temu telefon szybicej wyschnie.
 3. Wytrząśnij wodę z telefonu. Jeżeli woda dostała się przez jedno ze złącz (min. gniazdo ładowania, sim lub jack).
 4. Wytrzyj telefon z wody.
 5. Powierz zalany iPhone specjalistom.  Jeżeli chwilowo nie masz takiej możliwości, pozostaw zalany iPhone w ciepłym miejscu.
  Warto wiedzieć, że zalany iPhone może przestać działać dopiero kilka dni od kontaktu z cieczą.  Niestety postępująca elektrokorozja może doprowadzić do nieodwracalnych zmian na płycie głównej.
Specyfika naprawy zalany iPhone.
 1. Przyjęcie telefonu do Serwisu. Orientacyjny czas diagnozy do 3 dni.
 2. Mycie płyty głównej w myjce ultradźwiękowej.
 3. Diagnoza płyty pod mikroskopem.
 4. Weryfikacja pozostałych elementów (m.in. wyświetlacz).
 5. Przekazanie diagnozy usterki oraz proponowanych opcji naprawy.
 6. Realizacja naprawy (po akceptacji kosztów).
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat postępowania w przypadku zalania iPhone ?

Zaufaj profesjonalistom. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Twoi Znajomi… Nasi Klienci.

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

  1 star review  Panowie z serwisu niestety podczas "napraw" uszkadzają inne elementy urządzenia, żądają dodatkowej zapłaty za naprawę swoich błędów. Nie polecam.

  thumb Magdalena Bargieł-Herbuś
  6/28/2018

  4 star review  Była wpadka, ale o niej zapominamy, bo serwis wykazał się szybką reakcją. Będę na pewno korzystał, oby nie za często 😉

  thumb Radosław Kasprzak
  9/10/2016

  positive review  Polecam Apple Fix - oddałem mojego macbooka, żeby wymienili mi baterię na nową. Przetestowali go i stwierdzili, że bateria jest dobra i nie kwalifikuje się do wymiany. W miejsce tego wyczyścili go w środku i okazało się, że zwykłe odkurzenie i nałożenie nowych past sprawiło, że wiatraki mniej się kręcą, komputer mniej się grzeje i zużywa mniej energii. Polecam 🙂

  thumb Szymon Moszny
  8/06/2018

  5 star review  Dobra robota ! Wymieniony przycisk blokady jak nóweczka 🙂 polecam !!

  thumb Aleksander Bojda
  12/29/2015

  5 star review  Profesjonalna obsługa ! I NO 1 we Wrocławiu 😉

  thumb Przemek Przemek
  2/15/2017

  positive review  Szybka wycena, fachowa naprawa, miła obsługa 😉

  thumb Bartłomiej Pawlak
  8/23/2018

  5 star review  Pro! Szybko, skutecznie. Obsługa na najwyższym poziomie.

  thumb Mariusz Wieczorek
  7/06/2017

  5 star review  Poszedłem wymienić szybkę. A okazało sie ze to nie była jedyna usterka. Drugą usterke naprawili w cenie wymiany szybki. Dziękuje to miłe:)

  thumb Piotr Pałach
  3/30/2016

  5 star review  W moim iMac 27" z 2009 roku padł układ graficzny. Serwis autoryzowany rozłożył ręce - zbyt stary iMac, nie mają już do niego części. W Poznaniu serwisów nieautoryzowanych jest sporo, ale wszędzie gdzie pytałem nie gwarantowali naprawy, proponowali wyłącznie reballing grafiki. AppleFix komputer naprawił, wymieniono chipset GPU. Serwis dał gwarancję na naprawę. Na razie mijają dwa tygodnie, sprzęt świetnie działa.

  thumb Maciej Szymczak
  8/25/2016
Call Now Button