fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Zalany iPhone

Zalany iPhone jest jedną z najczęstszych i najtrudniejszych do usunięcia usterek. Jeżeli iPhone wpadł do wody ważne jest szybkie  odpięcie baterii.  Nie należy włączać i ładować urządzenia! Zobacz poradnik co robić gdy iPhone wpadł do wody i  zwiększ szanse naprawy iPhone. Niestety bardzo często trafiają do naszego Serwis iPhone po zalaniu dopiero po pewnym czasie…

iPhone wpadł do wody...

Zalany iPhone jest jedną z najczęstszych napraw w naszym Serwis iPhone. Jeżeli iPhone wpadł do wody kluczowe jest wypięcie baterii. Pamiętaj, że należy wyłączyć iPhone i nie próbować podłączać go do prądu! Zastosowanie się do poradnika co robić z zalany iPhone zwiększy szanse naprawy. Niestety bardzo często dopiero po pewnym czasie trafiają do nas iPhone po zalaniu …

Zalany iPhone

Zalany iPhone nie został naprawiony w innym Serwisie?

Sukces: Doświadczenie + Specjalizacja!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Co robić gdy iPhone wpadł do wody…

Nasi technicy specjalizują się w naprawach zalany iPhone. Po otrzymaniu telefonu przeprowadzamy kompleksową diagnostykę. Po rozlutowaniu płyty głównej oraz jej wymyciu w myjce ultradźwiękowej przeprowadzimy weryfikację płyty głównej pod mikroskopem.  Po osuszeniu wnętrza i sprawdzenia wszystkich podzespołów poinformujemy o możliwościach i kosztach naprawy. Dopiero po akceptacji przystąpimy do naprawy. Diagnoza jest płatna i jest zaliczana na poczet późniejszej naprawy. Dowiedz się więcej:

Co robić gdy iPhone wpadnie do wody?

5 rzeczy, które należy zrobić w przypadku zalania iPhone!
 1. Nigdy nie włączaj urządzenia! Jeżeli telefon był włączony podczas kontaktu z wodą, wyłącz go.
 2. Zdejmij zewnętrzny futerał/obudowę . Dzięki temu telefon szybicej wyschnie.
 3. Wytrząśnij wodę z telefonu. Jeżeli woda dostała się przez jedno ze złącz (min. gniazdo ładowania, sim lub jack).
 4. Wytrzyj telefon z wody.
 5. Powierz zalany iPhone specjalistom.  Jeżeli chwilowo nie masz takiej możliwości, pozostaw zalany iPhone w ciepłym miejscu.
  Warto wiedzieć, że zalany iPhone może przestać działać dopiero kilka dni od kontaktu z cieczą.  Niestety postępująca elektrokorozja może doprowadzić do nieodwracalnych zmian na płycie głównej.
Specyfika naprawy zalany iPhone.
 1. Przyjęcie telefonu do Serwisu. Orientacyjny czas diagnozy do 3 dni.
 2. Mycie płyty głównej w myjce ultradźwiękowej.
 3. Diagnoza płyty pod mikroskopem.
 4. Weryfikacja pozostałych elementów (m.in. wyświetlacz).
 5. Przekazanie diagnozy usterki oraz proponowanych opcji naprawy.
 6. Realizacja naprawy (po akceptacji kosztów).
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat postępowania w przypadku zalania iPhone ?

Zaufaj profesjonalistom. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Twoi Znajomi… Nasi Klienci.

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

  positive review  Wysłałem do naprawy iPada PRO - zbity ekran, tragedia - naprawa jedna z trudniejszych. Jednak zespół AppleFix zrobił co trzeba było - ściągnął potrzebne części, zamontował, 100% zadowolenia. Ekran działa, idealnie zamontowany - Apple Pencil działa jak ta lala. Co więcej dostałem za darmo szkło hartowane za długi czas oczekiwania. Potrzebowałem rozdzielić płatność - bez problemu. Naprawialiśmy wcześniej tam kilka iPhoneów. Wszystko idealnie. 100% polecam. I had to repair my iPad Pro 10.5 - broken screen, one of worst nightmares happened as the repair is not so easy. Although - these guys know their job - I have experienced one of very best customer service ever. The necessary parts were shipped pretty fast and the repair was done amazingly. Everything works - Apple Pencil still works like a charm, no difference. I have also received a gift - good quality hard glass - for keeping me wait so long. We have also repaired there few older iPhones and everything was fine. 100% recommended. If something bad happened for your Apple product - there is true, fast and reliable place to fix it.

  thumb Szymon Adamczyk
  12/06/2018

  5 star review  Ekspresowa pomoc, jakość usług na najwyższym poziomie, gorąco polecam! 🙂

  thumb Joanna Maria Bajaczyk
  2/29/2016

  5 star review  mój ipad po upadku z wysokości dzięki naprawie czuje się fantastycznie . Dobrze że go wam powierzyłem. Mogę wrócić do biegania i słuchania .Dziękuję, jak zwykle się nie zawiodłem !!

  thumb Mateusz Stolarski
  9/13/2014

  5 star review  Bardzo szybka naprawa i miła obsługa! Polecam 😉

  thumb Marika Sroczyńska
  4/28/2017

  5 star review  Rewelacyjny serwis Apple! Naprawiałem u nich kiedyś iPhone, teraz po paru miesiącach wpadłem na modernizację imac 27. Odebrałem go tydzień temu i nadal nie mogę uwierzyć w to że tak szybko działa po modernizacji którą zrobili. Wielki szacun za to zrobiliście z moim Imac-iem. Dzięki

  thumb Łukasz Bartkowiak
  8/14/2014

  5 star review  szybko i przyjemnie, jak zawsze zresztą ;d

  thumb Kacper Kozłowski
  5/11/2017

  5 star review  Powiek krótko.. Obsługa #PROFESJONALNA. Konkretnie, szybko i sprawnie! #POLECAM ten #serwisApple ❤️??

  thumb Damian Żukiewicz
  4/18/2017

  5 star review  Mistrzowie w swoim fachu, naprawili mojego iPada który spadł z samochodu;( i troszkę bardzo sie powyginał - chłopaki wymienili mi tylna obudowę, ekran i szybkę. Mój iPad air 3G działa jak powinien a pożarem wyglada prawie jak nowy;) dziękuje i pozdrawiam

  thumb Marek Rakowiec
  7/27/2014

  5 star review  Pełen profesjonalizm! Bardzo miła i kompetentna obsługa, potrafiąca rozwiać wszelkie wątpliwości. No i ceny duuuuużo atrakcyjniejsze niż u konkurencji. Polecam !

  thumb Michał Junik
  1/28/2017
Call Now Button