serwis iphone 14 plus

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 14 Plus!

Naprawa iPhone 14 Plus

Wymagająca naprawa iPhone 14 Plus? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Cennik Naprawa iPhone 14 Plus

Wymiana szybki iPhone 14 Plus

Przedni panel iPhone 14 Plus pokryty został specjalnym szkłem ceramicznym opracowanym we współpracy z firmą Corning, odznaczającym się odpornością znacznie wyższą względem szkieł hartowanych innych producentów. Specyficzna budowa obudowy iPhone 14 Plus, łącząca ekran zajmujący niemalże cały front oraz nawiązujące do starszych generacji spłaszczone boki sprawiają jednak, że urządzenie jest narażone na uszkodzenia osłony wyświetlacza. Szybka iPhone 14 Plus jest bardziej wytrzymała przy upadkach na płasko, jednakże jest bardziej podatna na pęknięcia, jeśli smartfon upadnie pod kątem.

Naprawa iPhone 14 Plus w sytuacji zachowania sprawnego ekranu i dotyku jest możliwa, a do tego niedroga. Warunkiem jej powodzenia jest jednak korzystanie oryginalnej matrycy, czyli takiej, w której szkło i wyświetlacz stanowią dwie odrębne warstwy.

Refabrykacja przeprowadzona w serwisie dysponującym wyspecjalizowanymi narzędziami zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu wyświetlacza i utracie szczelności urządzenia, a do tego nie pozostawia najmniejszych śladów ingerencji w bryłę. Wymiana szybki iPhone 14 w naszych punktach napraw realizowana jest w kilkadziesiąt minut i udzielamy na nią aż sześć miesięcy gwarancji.

Wymiana Szybki iPhone 14 Plus

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus

Uszkodzenie ekranu od zbitej szybki rozróżnisz po tym, że nie działa dotyk iPhone 14 Plus, a na wyświetlaczu widać artefakty w postaci efektu nierównomiernego podświetlenia, ciemnych plam bądź pionowych linii, które nie pokrywają się z pęknięciami szybki. Matrycy ze zintegrowanym modułem dotykowym nie da się naprawić. Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus po stwierdzeniu zaistnienia takiej usterki stanowi jedyną formę rozwiązania problemu i przywrócenia możliwości nawigowania smartfonem.

Wyświetlacz jest jedną z droższych i bardziej złożonych części urządzenia, dlatego też naprawa iPhone 14 Plus wymagająca montażu nowego podzespołu może stanowić spory wydatek. Zwłaszcza, że zazwyczaj jest to wydatek nieprzewidziany. Dobrze zatem nie reagować impulsywnie i starannie wybrać miejsce naprawy.

W naszych punktach otrzymujesz konkurencyjną cenę usługi, która zawiera w sobie montaż oryginalnej, dokładnie sprawdzonej matrycy OEM bądź wysokiej jakości zamiennika godnego inwestycji. Nie płacisz też za nową szybkę i programowanie ekranu. Przeprowadzane przez nas rygorystyczne testy w trakcie i po naprawie pozwalają nam na udzielanie rekordowej, bo aż półrocznej gwarancji na usługę.

Wymiana Wyswietlacza iPhone 14 Plus

Wymiana ekranu iPhone 14 Plus

Wymiana ekranu iPhone 14 Plus po wykryciu usterki w obrębie tego podzespołu jest jedyną opłacalną drogą rozwiązania problemu. To także jedyna możliwa do zrealizowania opcja serwisu, ponieważ uszkodzonej matrycy nie da się naprawić – da się ją jedynie wymienić na sprawny komponent składający się z wyświetlacza i digitizera.

Naprawa iPhone 14 Plus wymaga w takim przypadku znajomości budowy iPhone’ów oraz praktycznego doświadczenia w korzystaniu ze specjalnych narzędzi. Choć zestawy do samodzielnej wymiany i matryce można łatwo kupić, to montaż i pewność otrzymania za wydane pieniądze bezawaryjnego podzespołu nie są już tak oczywiste. Ponadto, wymiana we własnym zakresie oznacza nieszczelne, źle spasowane urządzenie z widocznymi śladami ingerencji, a często także zniekształcony korpus.

Specjalistycznej prasy i laminatora o odpowiednich parametrach nie zdobędziesz już tak łatwo. Zlecając wymianę nam, inwestujesz w pewność wykorzystania dedykowanego sprzętu i oryginalnych części. W cenie usługi objętej półroczną gwarancją otrzymujesz wzorowy wygląd, niezawodne działanie, nową szybkę, a także programowanie matrycy. Wszystko to w zaledwie kilkadziesiąt minut!

Wymiana Wyswietlacza iPhone 14 Plus

Wymiana baterii iPhone 14 Plus

Większy iPhone 14 Plus to większa bateria. Przy tak dużym ekranie dającym ostry obraz większa jest też pokusa, by oglądać słuchać i doświadczać przez iPhone’a jak najwięcej. Wygodne oglądanie filmów i filmików, granie i prowadzenie długich rozmów na FaceTime wciąga, ale też kolosalnie „zjada” baterię. Przewidziane przez Apple 500 pełnych cykli minie w mgnieniu oka i całkiem jeszcze nowe urządzenie może dawać wyraźne oznaki zużycia akumulatora.

Skrócony czas działania na jednym ładowaniu to najbardziej wyraźny objaw tego, że wymiana baterii iPhone 14 Plus za moment będzie koniecznością. Z czasem smartfon spowalnia, zaczyna się zawieszać, resetować, a nawet nagrzewać. Zmiany te zachodzą stopniowo, dlatego też nie są tak łatwo zauważalne.

Naprawa iPhone 14 Plus polegająca na montażu nowego, oryginalnego i sprawdzonego akumulatora daje za to widoczne efekty od razu. Różnica w czasie i jakości działania będzie tak duża, że nie uwierzysz, jak wielki wpływ na wydajność iPhone 14 Plus może mieć sama bateria.

Wybierając nasz serwis, otrzymujesz ekspresową naprawę z zastosowaniem bezpiecznego, rygorystycznie przetestowanego podzespołu OEM, na którego pracę otrzymujesz aż półroczną gwarancję!

Wymiana Baterii iPhone 14 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Plus

Nieprawidłowy odbiór dźwięku może powodować w codziennej komunikacji liczne nieporozumienia. Jeśli sytuacja występuje nagminnie, dobrze byłoby, gdyby sprawie przyjrzał się doświadczony, ale też ekspresowy serwis iPhone 14 Plus. Usterkę da się szybko i trwale wyeliminować – wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Plus na dokładnie sprawdzony i oryginalny komponent daje pewność krystalicznie czystego dźwięku.

Naprawa iPhone wiąże się również z wymianą mikrofonu oraz gniazda ładowania. Płacąc za jedną usługę dostajesz więc aż trzy niezawodne części!

Wymiana Glosnika iPhone 14 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus

Nie słychać Cię przez telefon? Zajmiemy się tym! Wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus to usługa wykonywana szybko, w oparciu o oryginalne i dokładnie zweryfikowane części wymienne. Ze względu na wspólną taśmę sygnałową modułów osadzonych w docku, ta naprawa iPhone 14 Plus rozwiązuje także problemy dotyczące portu ładowania oraz głośnika rozmów.

Nowy mikrofon i pozostałe wspólne komponenty podczas serwisu przechodzą rygorystyczne testy jakościowe, pozwalające udzielać aż pół roku gwarancji. Zamów ekspresowy serwis i odzyskaj swobodę komunikacji.

Wymiana Mikrofonu iPhone 14 Plus

Wymiana obudowy iPhone 14 Plus

Wymiana obudowy iPhone 14 Plus to w stu procentach bezpieczna i sprawdzona naprawa iPhone, dzięki której urządzenie ze zbitą bądź wgniecioną obudową wróci do pierwotnej formy.

Refabrykacja polega na przeniesieniu wszystkich części do nowego, oryginalnego korpusu identycznej jakości. Jeżeli jedynym problemem jest zbity tył iPhone 14 Plus, wykonywana jest wymiana osłony w niższej cenie. Naprawa przywraca wartość urządzenia, a także zapobiega skutkom nadmiernego przegrzewania wnętrza telefonu, chroniąc przed znacznie poważniejszymi usterkami.

Wymiana Obudowy iPhone 14 Plus

Wymiana aparatu iPhone 14 Plus

Aplikacja obsługująca kamery iPhone 14 Plus nie uruchamia się? Aparat nie łapie ostrości, a zdjęcia wychodzą niewyraźne? A może w ogólne nie możesz zrobić zdjęć? Przyczyny problemu mogą być prozaiczne – zabrudzona soczewka, pęknięta osłona, magnetyczne etui zaburzające stabilizację obrazu. Poważniejsze usterki, takie jak błąd oprogramowania czy uszkodzenie matrycy, też trzeba wykluczyć.

Naprawa iPhone 14 Plus u nas poprzedzana jest weryfikacją źródła kłopotów. Wymiana aparatu iPhone 14 Plus wykonywana jest w oparciu o oryginalne części – jeśli jednak profesjonalne czyszczenie lub wymiana szybki rozwiążą problem, wykonamy tylko niezbędną usługę przyjaźniejszą dla Twojego portfela.

Wymiana Tylnego Aparatu iPhone 14 Plus

Wymiana gniazda ładowania iPhone 14 Plus

Wymiana gniazda ładowania iPhone 14 Plus jest usługą zalecaną do realizacji, jeśli telefon nie ładuje się, „nie widzi” ładowarki lub nastąpiło poluzowanie portu. Problem najczęściej tkwi w uszkodzeniu gniazda po uderzeniu, nawarstwieniu zabrudzeń lub na skutek korzystania z wadliwych akcesoriów.

Naprawa iPhone 14 Plus polega na wymianie całego docka – czyli modułu składającego się z gniazda, mikrofonu i głośnika rozmów. Nie ma możliwości wymiany samego portu. W cenie jednej usługi otrzymujesz komplet sprawdzonych, oryginalnych i w pełni niezawodnych części objętych półroczną gwarancją.

Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 14 Plus

Zalany iPhone 14 Plus

Jesteśmy jednym z niewielu serwisów w Polsce, które mają w swoim portfolio profesjonalną naprawę iPhone 14 Plus po zalaniu. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie na podstawie wieloetapowej diagnostyki. Składa się na nią osuszanie wnętrza urządzenia w myjce ultradźwiękowej oraz analiza uszkodzeń płyty głównej realizowana pod mikroskopem. Złożoność procesu wymaga wydłużonego czasu naprawy oraz opłaty za rozszerzony panel testów.

Inwestycja daje jednak pewną odpowiedź na to, czy Twój zalany iPhone 14 Plus da się uratować. W większości przypadków skuteczna naprawa iPhone jest możliwa i pozwala uniknąć konieczności zakupu nowego telefonu. Przed podjęciem decyzji o realizacji naprawy otrzymujesz kosztorys. Jeśli akceptujesz warunki serwisu, nie płacisz oddzielnie za diagnostykę. Na tę naprawę udzielamy do czterech miesięcy gwarancji.

Zalany iPhone 14 Plus

Brak sieci iPhone 14 Plus

Sprawdzenie, czy brak sieci iPhone 14 Plus oznacza problem z urządzeniem, czy też usterkę operatora, jest niezwykle proste. Możesz to zrobić samodzielnie, wpisując z poziomu połączeń kod *#06#. Jeśli wyświetla się Twój numer IMEI, ze strony dostawcy usług wszystko jest w porządku, co oznacza, że może być konieczna naprawa iPhone 14 Plus.

Serwis polega wówczas na eliminacji usterek basebandu, co wiąże się z zaawansowaną diagnostyką płyty głównej. Etap ten jest odpłatny, jeżeli po przedstawieniu kosztorysu i szans powodzenia naprawy zrezygnujesz z kontynuacji usługi. Realnie, prawdopodobieństwo skutecznego rozwiązania problemu wynosi około 80%

Nie Czyta Karty SIM iPhone 14 Plus

Naprawa Face ID iPhone 14 Plus

Naprawa Face ID iPhone 14 Plus, w sytuacji, gdy rozpoznawanie twarzy nie działa, każdorazowo wymaga zaawansowanej diagnostyki. Ten etap jest konieczny, aby serwisanci mogli ocenić, czy wykonanie usługi jest możliwe w danym egzemplarzu.

W przypadku takiej usterki konstrukcja zabezpieczeń biometrycznych iPhone 14 Plus uniemożliwia rozwiązanie problemu drogą wymiany wadliwego podzespołu. Serwis wykonujemy tylko wtedy, jeśli stwierdzimy uszkodzenie taśmy sygnałowej pomiędzy modułami „Romeo” oraz „Julia”, odpowiedzialnymi za zbieranie i przetwarzanie danych biometrycznych.

Wymiana Face ID iPhone 14 Plus

Wymiana przycisków iPhone 14 Plus

Wymiana przycisków iPhone 14 Plus polega na demontażu i wymianie na nowy modułu, na który składają się wszystkie fizyczne klawisze urządzenia. Połączone są one wspólną taśmą sygnałową, co powoduje konieczność założenia całego kompletu – również w sytuacji, gdy doświadczasz problemów tylko z jednym z przycisków.

Podzespół zamieniony zostaje na oryginalną część wymienną, co zapewnia długoterminowe bezawaryjne działanie oraz idealne dopasowanie klawiszy do obudowy. Na tę naprawę iPhone 14 Plus udzielamy pół roku gwarancji.

Nie Dziala Przycisk Boczny iPhone 14 Plus

Naprawa układu U2-IC iPhone 14 Plus

Jeśli Twój iPhone 14 Plus szybko się rozładowuje, a korzystanie z aplikacji powoduje nieproporcjonalny spadek pojemności baterii, może być konieczny serwis układu zasilania. Istotnym objawem tej usterki jest także przegrzewanie się telefonu. Zamów serwis, a my zweryfikujemy źródło problemu i skutecznie go rozwiążemy.

Naprawa układu U2-IC iPhone 14 Plus realizowana jest wtedy, gdy w toku diagnostyki okaże się, że gniazdo ładowania jest sprawne, a kondycja baterii optymalna. Urządzenie poddawane jest testom również po naprawie, dzięki czemu możesz mieć pewność należytego działania sprzętu i właściwego zainwestowania pieniędzy w usługę.

Uklad U2 iPhone 14 Plus

Masz problem z inną usterką iPhone 14 Plus?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 14 Plus

iPhone 14 Plus zaprezentowany został przez Apple we wrześniu 2022 roku, jako rozmiarowa alternatywa dla podstawowego modelu. Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim wyświetlaczem OLED Super Retina XDR o przekątnej 6’7 cala. Ekran oferuje wyrazisty, ostry obraz dzięki wysokiej rozdzielczości, przekładającej się na 458 pikseli na cal. Matryca pokryta jest wytrzymałym szkłem ceramicznym z dodatkową powłoką oleofobową. Całość bryły posiada najwyższy certyfikat wodoszczelności  IP68. Urządzenie to charakteryzuje się standardową częstotliwością odświeżania oraz brakiem dynamicznej wyspy, czyli rozwiązań zaimplementowanych w segmencie Pro.

iPhone 14 Plus występuje w kolorach: Północ, Fioletowy, Niebieski, Księżycowa poświata, Żółty oraz (PRODUCT) RED. Do dyspozycji klientów są także trzy warianty pojemności pamięci wewnętrznej – 128, 256 lub 512 GB. Telefon waży 203 gramy i posiada baterię o pojemności 4323 mAh.

Zastosowano w nim te same aparaty 12-megapikselowe, co w iPhone 14, obsługujące poprawiony tryb nocny, pięciokrotny zoom cyfrowy oraz dwukrotny zoom optyczny z automatyczną stabilizacją obrazu. Kamery pozwalają na wykorzystanie trybu akcji, nagrywanie w trybie kinowym w 4k i 60 klatkach na sekundę w technologii Dolby Vision.

Urządzenie pracuje na zmodernizowanej wersji procesora A15 Bionic, obsługiwanej przez 6 GB pamięci RAM. Model ten wspiera także technologię wykrywania wypadków oraz satelitarnego wysyłania SOS.

Podzespoły

Procesor
A15 Bionic 64-bit

Pamięć RAM
6GB

Pamięć NAND
128GB, 256GB, 512GB

Bateria
4323 mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
6,7 cala Super Retina XDR OLED

Rozdzielczość ekranu
1170×2532

Typ ekranu
OLED

Jasność maks.
1200 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw ultraszerokokątny, teleobiektyw

Zoom cyfrowy
15x

Aparat przód
12 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR, retina flash

Komunikacja 

Sieć komórkowa
5G

Wi-Fi
Wi-Fi 6 802.11ax z technologią MIMO i LAA

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.3, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2022

Dostępne kolory
Blue, Midnight, Starlight, Purple, Yellow, (PRODUCT) RED

Dostępne modele
A2886, A2632, A2885, A2888, A2887

Slogan
Big and bigger. Beautiful.

System i funkcje

System
iOS 16 (Wsparcie do iOS 16 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego, system wykrywania wypadków

Wodoszczelność
IP68

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button