serwis iPhone 14

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 14!

Naprawa iPhone 13 Pro

Wymagająca naprawa iPhone 14? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Cennik Naprawa iPhone 14

Wymiana szybki iPhone 14

Szkło hartowane iPhone 14 zapobiega przed nieprzyjemnymi skutkami większości uderzeń. Jego głównym zadaniem jest ochrona wrażliwego na uszkodzenia wyświetlacza. Osłona przyjmuje na siebie siłę uderzenia, przez co nie dociera ona do matrycy. Zbita szybka iPhone 14 i sprawny ekran pod nią to powszechne zjawisko. Jest poniekąd jak kask – jeśli on się rozbił, ale ochronił właściciela znaczy to, że zadziałał prawidłowo. Trzeba jednak kupić nowy. Wymiana szybki iPhone 14 działa na tej samej zasadzie. Potrzebny jest montaż nowej warstwy ochronnej, która we właściwym momencie spełniła swoje zadanie.

Jeśli matryca Twojego iPhone’a działa i jest w stu procentach oryginalna, możesz zamówić usługę refabrykacji przedniego panelu, czyli montaż samej szybki. Wariant ten znacznie ogranicza koszt naprawy, a profesjonalne narzędzia w rękach naszych serwisantów sprawiają, że nie widać różnicy pomiędzy nowym, a odnowionym iPhone 14 ze wzorowo spasowaną szybką oraz doskonale responsywnym ekranem.

Naprawę wykonujemy od ręki, w przeciągu kilkudziesięciu minut, a gwarancję dajemy aż na pół roku!

Wymiana Szybki iPhone 14

Wymiana wyświetlacza iPhone 14

Uszkodzony wyświetlacz iPhone 14 i niedziałający dotyk to jeden z najgorszych koszmarów dla właścicieli tych bynajmniej nie najtańszych flagowców. Gdy okaże się, że doszło do usterki w obrębie tego podzespołu, jedyna możliwa naprawa iPhone to wymiana wyświetlacza iPhone 14. Brak alternatyw powoduje, że nie jest warto podejmować się samodzielnych ryzykownych prób rozwiązania problemu.

Zlecenie naprawy serwisowi z wieloletnim stażem i współpracą z najlepszymi dostawcami sprawia, że w każdym wariancie usługi oszczędzasz i jednocześnie inwestujesz. Tylko serwis iPhone daje pewność, że po naprawie smartfon będzie działać bezawaryjnie przez długi czas i nie straci nagle na wartości.

Profesjonalnie i ekspresowo zrealizowana wymiana wyświetlacza iPhone 14 przywraca możliwość korzystania z urządzenia i kosztuje mniej, niż wynosiłby zakup jakiegokolwiek sensownego zamiennika. Cały proces nie pozostawia śladów ingerencji w telefon, a trwa krócej, niż zająłby wybór nowego smartfona w sklepie. Gwarancja na nowy ekran trwa za to u nas aż pół roku!

Wymiana Wyswietlacza iPhone 14

Wymiana ekranu iPhone 14

Zdarza się, że ekran iPhone 14 psuje się mimo hartowanego szkła Gorilla Glass na froncie. Za usterkę niekoniecznie musi odpowiadać pojedyncze mocne uderzenie, choć jest to scenariusz, który w swoim fachu spotykamy najczęściej. Uszkodzony ekran iPhone 14 może też stanowić rezultat kontaktu z cieczą lub efektu naprężeń powstającego na skutek przegrzania podzespołów w zbitym korpusie. Wreszcie, to także częste pokłosie długotrwałego używania telefonu ze zbitą szybką.

Niezależnie od przyczyny, w takich sytuacjach jedynym ratunkiem jest wymiana ekranu iPhone 14 na dokładnie zweryfikowany moduł pozyskany z godnego zaufania źródła. To ważne zarówno w przypadku decyzji o montażu oryginalnego panelu OEM, jak i zamiennika.

Wybierając matrycę OEM masz pewność, że komponent jest stuprocentowo oryginalny i spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi pod względem wierności obrazu i barw. Decydując się na mniej kosztowny zamiennik wiesz natomiast, że matryca spełniać będzie wszystkie swoje funkcje i nie zawiedzie Cię pod kątem długotrwałego użytkowania.

W ramach usługi otrzymujesz z powrotem telefon z nałożoną nową szybką ochronną, zaprogramowaną funkcją TrueTone i sześciomiesięczną gwarancją.

Wymiana Wyswietlacza iPhone 14

Wymiana baterii iPhone 14

iPhone 14 wciąż jest świeżynką na smartfonowym rynku i może się pochwalić oczekiwaną w tym segmencie świetną długością czasu pracy. Jego bateria może, niestety, starzeć się znacznie szybciej, aniżeli wskazywałaby na to metryka tego modelu. Nie jest to wada ani słaby punkt urządzenia – to naturalny dla akumulatorów proces chemiczny uwarunkowany sposobem oraz intensywnością codziennego eksploatowania sprzętu. Sprawia to, że dla wielu osób intensywnie korzystających z najbardziej energożernych funkcji wymiana baterii iPhone 14 jest koniecznością stojącą tuż za rogiem.

Przewidziana przez producenta żywotność ogniwa to 500 cykli pełnego naładowania – przy częstym ładowaniu szybko da się zejść do pułapu 80% pierwotnej pojemności akumulatora. Słaba bateria zauważalnie skraca czas pracy, ale także istotnie pogarsza komfort użytkowania za sprawą redukcji wydajności telefonu.

Wymiana baterii iPhone 14 na dokładnie przetestowane i w stu procentach oryginalne ogniwo już od pierwszego włączenia eliminuje wszystkie doświadczane problemy, dzięki czemu po naprawie możesz cieszyć się urządzeniem, które pod każdym względem działa jak nowe.

Tylko naprawa iPhone zrealizowana przez godny zaufania serwis w cenie usługi daje aż półroczną gwarancję i pewność bezpieczeństwa oraz weryfikowalnych parametrów nowej baterii.

Wymiana Baterii iPhone 14

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 to usługa, która przyniesie Ci spokój, jeśli w trakcie połączeń fatalnie słyszysz osoby po drugiej stronie słuchawki. Jeśli problem nie występuje podczas korzystania z innego urządzenia, najprawdopodobniej nie jest to kwestia utrudnień czy usterek po stronie rozmówcy. Źle zbierany dźwięk przekłada się na cichy bądź zniekształcony głos, a za stan taki odpowiadać może uszkodzenie głośnika z powodu brudu osadzającego się z czasem na membranie. 

Nasi technicy profesjonalnie oczyszczą głośnik lub wymienią go na nowy, sprawdzony moduł zawierający również gniazdo ładowania i mikrofon. Pojedyncza naprawa iPhone 14 usunie aż 3 potencjalne problemy – wszystko to w cenie jednej usługi objętej aż półroczną gwarancją.

Wymiana Glosnika iPhone 14

Wymiana mikrofonu iPhone 14

Źle Cię słychać przez telefon? Jedna szybka i niedroga naprawa iPhone 14 sprawi, że zapomnisz o nieustannym powtarzaniu tego, co masz do powiedzenia i o tłumaczeniu się z fatalnej jakości dźwięku mimo optymalnych warunków do rozmowy. 

Wymiana mikrofonu iPhone 14 uszkodzonego mechanicznie lub profesjonalne czyszczenie zabrudzonej membrany pozwoli Ci od razu po serwisie cieszyć się klarownym dźwiękiem pozbawionym zniekształceń. Pożegnaj efekt głosu z tunelu i zainwestuj w objęte półroczną gwarancją aż trzy bezawaryjne, oryginalne i dokładnie sprawdzone części, które składają się na dock z mikrofonem. Otrzymujesz w tej naprawie również niezawodne gniazdo zasilania oraz głośnik gwarantujący krystalicznie czysty dźwięk.

Wymiana Mikrofonu iPhone 14

Wymiana obudowy iPhone 14

Wykorzystanie przez Apple lotniczej klasy aluminium do budowy korpusu i pokrycie go najwytrzymalszym ceramicznym szkłem uwydatnia jakość premium i podnosi odporność obudowy iPhone 14. Wyjątkowo dotkliwe uderzenia mogą jednak skutkować zbitym tyłem, a nawet zniekształceniem bryły.

Mylisz się, jeśli myślisz, że to problem estetyczny. Odkształcona obudowa faktycznie drastycznie zmniejsza wartość urządzenia, lecz może też uniemożliwiać prawidłową dystrybucję ciepła na zewnątrz i w efekcie uszkodzić podzespoły Twojego telefonu. Wymiana obudowy iPhone 14 to staranna refabrykacja polegająca na przeniesieniu wszystkich części do nowego, oryginalnego korpusu bądź wymianie pękniętej osłony na nową – zależnie od stopnia uszkodzenia. Ta naprawa iPhone 14 to niewielki wydatek, dzięki któremu unikniesz znacznie większych kosztów, a także przywrócisz wartość rynkową swojego flagowca. IMEI nie zmienia się, a naprawa nie pozostawia śladów.

Wymiana Obudowy iPhone 14

Wymiana aparatu iPhone 14

Aparaty iPhone 14 stanowią jeden z głównych atutów tego modelu i jeden z kluczowych argumentów do przesiadki ze starszych modeli. Uszkodzenie kamery iPhone skutkujące fatalnymi zdjęciami lub wręcz niemożliwością ich wykonywania to cios w serce dla amatora fotografii. Bezpłatna podstawowa diagnostyka przed naprawą często wykazuje, że przyczyna jest trywialna, a sama naprawa iPhone 14 okazuje się niedroga.

Za wadliwe działanie aparatu odpowiadać może pęknięcie osłony soczewki, zabrudzenia czy też usterki systemowe. Wymiana aparatu iPhone 14 u nas to ostateczność, co pozwoli Ci zaoszczędzić znaczne pieniądze, jeśli tylko jest to wykonalne. A jeśli ten serwis iPhone 14 okaże się niezbędny? Wymienimy moduł na sprawny, oryginalny podzespół pozwalający Ci robić tak świetne zdjęcia, jak wcześniej.

Wymiana Tylnego Aparatu iPhone 14

Wymiana gniazda ładowania iPhone 14

Twój iPhone 14 nie ładuje się mimo sprawdzenia wszystkich kontaktów w domu? Przewód porusza się wewnątrz gniazda lub też wyświetla Ci się komunikat o nieobsługiwanym akcesorium, chociaż masz pewność, że korzystasz z certyfikowanego przewodu?

Najprawdopodobniej konieczna będzie wymiana gniazda ładowania iPhone 14. Port mógł ulec uszkodzeniu mechanicznemu wskutek uderzenia lub nagromadzenia zabrudzeń. Zamów serwis, a bezpłatnie zostanie przez nas wykonana diagnostyka podstawowa zanim rozpocznie się właściwa naprawa iPhone 14.

W ramach usługi wymieniany jest cały dock, dzięki czemu w ramach jednej usługi otrzymujesz również nowy, sprawny mikrofon oraz głośnik.

Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 14

Zalany iPhone 14

Zalany iPhone 14 nie musi oznaczać końca Twojej przygody z tym stylowym i bajecznie szybkim flagowcem. Wbrew obiegowej opinii, iPhone 14 po zalaniu w większości przypadków da się skutecznie naprawić! Po prostu nie każdy serwis podejmuje się takiego wyzwania – na przeszkodzie stoi najczęściej brak doświadczenia oraz odpowiednio wyspecjalizowanego zaplecza technicznego.

Taka naprawa iPhone 14 jest realizowana u nas po przeprowadzeniu zaawansowanej diagnostyki oraz profesjonalnego oczyszczania i suszenia wnętrza urządzenia. Ten złożony proces pozwala nam przedstawić Ci realne szanse na powodzenie serwisu. Nie podejmujesz decyzji w ciemno, licząc na cud. U nas otrzymasz miarodajną informację zwrotną oraz faktyczny kosztorys, jeśli naprawa okaże się możliwa.

Zalany iPhone 14

Brak sieci iPhone 14

Brak sieci iPhone 14 to poważny problem, który wymaga przeprowadzenia przez serwis iPhone wieloetapowej diagnostyki w celu ustalenia przyczyny oraz miarodajnego ocenienia szans na powodzenie naprawy. To czasochłonny proces, wymagający dostępu do rozbudowanego zaplecza diagnostycznego, dlatego też usługa ta na etapie testów trwać może nawet około 10 dni i jest odpłatna w przypadku rezygnacji z dalszej naprawy.

Mamy też jednak dobre wiadomości – taka naprawa iPhone, choć trudna, w około 80% przypadkach jest możliwa. Jeśli badania wykażą, że skuteczna eliminacja usterki jest możliwa, koszt rozszerzonej diagnostyki wpisany zostanie w koszt naprawy. Jeśli natomiast ocenimy, że w danym przypadku szanse powodzenia są niewielkie, poinformujemy Cię o tym, zanim przystąpimy do realizacji serwisu.

Nie Czyta Karty SIM iPhone 14

Naprawa Face ID iPhone 14

Romeo i Julia kojarzą Ci się tylko ze szkołą lub filmami? Kryją się także w Twoim iPhonie! Tak Apple nazwało moduły tworzące system rozpoznawania twarzy.

Gdy Face ID iPhone 14 nie działa, to właśnie złożoność i wyjątkowość tych „bohaterów” decyduje o tym, że naprawa iPhone związana z tym komponentem nie zawsze jest możliwa. To zabezpieczenie biometryczne oparte jest na częściach trwale przypisanych do siebie i do konkretnego urządzenia, dlatego też wymiana nie rozwiązuje problemu tak, jak ma to miejsce w przypadku większości usterek.

Serwis Face ID można wykonać, jeśli uszkodzona została taśma sygnałowa łącząca te moduły, dlatego też każdy przypadek traktowany jest indywidualnie i wymaga przeprowadzenia diagnostyki zanim serwis iPhone podejmie się naprawy.

Wymiana Face ID iPhone 14

Wymiana przycisków iPhone 14

Codzienne użytkowanie smartfonów opiera się głównie na ekranie dotykowym, w związku z czym generalnie nie przykłada się uwagi do kondycji przycisków dopóty, dopóki nie zaczną sprawiać problemów. Gdy klawisze iPhone 14 zacinają się lub nie reagują prawidłowo dopiero zaczyna się doceniać ich rolę. 

iPhone 14 skonstruowany jest tak, że wszystkie fizyczne przyciski tworzą nierozerwalny komponent. Jeśli więc konieczna jest wymiana jednego z nich, to wszystkie muszą zostać wymienione na nowe.

U nas ta naprawa iPhone 14 realizowana jest w oparciu o oryginalne części wymienne, które pod względem wizualnym i jakościowym są identyczne z dotychczasowym kompletem. Na usługę otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Nie Dziala Przycisk Boczny iPhone 14 Pro Max

Naprawa układu U2-IC iPhone 14

Naprawa układu U2-IC iPhone 14 może być konieczna w sytuacji, gdy urządzenie nagminnie przegrzewa się bądź rozładowuje zbyt szybko względem faktycznego „obciążenia” baterii użytkowaniem.

Ta naprawa iPhone 14 jest szczególnie warta rozważenia, jeżeli masz pewność, że za nieprawidłowe działanie nie odpowiada zużycie się akumulatora (np. bateria była wymieniana niedawno lub prawidłowo działa w innym iPhone 14).

Naprawa układu U2-IC to serwis układu zasilania iPhone 14 objęty półroczną gwarancją, długotrwale i skutecznie rozwiązujący problemy z zarządzaniem energią.

Uklad U2 iPhone 14

Masz problem z inną usterką iPhone 14?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 14

iPhone 14 zadebiutował na rynku we wrześniu 2022 roku, wraz z praktycznie bliźniaczym modelem iPhone 14 Plus. Apple postawiło na sprawdzony design znany z wcześniejszych generacji. Obudowa posiada certyfikację zgodności ze standardem IP68 i występuje w sześciu wersjach kolorystycznych. Jej konstrukcja umożliwia także ładowanie bezprzewodowe o mocy do 20W.

Zastosowany w iPhone 14 wyświetlacz to matryca Super Retina XDR OLED o przekątnej 6’1 cala, pokryta ceramicznym szkłem oraz oleofobową powłoką. Ekran wykorzystuje technologie TrueTone i DolbyVision. Nie wdrożono w niej jednakże obsługi ProMotion oraz Always-on-Display zarezerwowanych dla linii Pro.

W modelu tym brak nowinki w postaci dynamicznej wyspy z serii Pro, jednak wewnątrz bryły z lotniczego aluminium i ceramiki znajdują się elementy wspólne, właściwe tylko 14-tkom. Choć procesor A15 Bionic może brzmieć znajomo, został on wyraźnie przeprojektowany celem zwiększenia wydajności i poprawienia odprowadzania ciepła na zewnątrz. Pozwoliło to uzyskać zauważalnie dłuższy czas działania na jednym ładowaniu i szybszą responsywność względem poprzednika.

Lifting przeszły też aparaty oraz system odpowiedzialny za doświetlanie, co przełożyło się na lepsze zdjęcia w słabych warunkach. Nowe soczewki umożliwiają również nagrywanie w wyższej rozdzielczości, z poprawioną stabilizacją obrazu.

Główne nowości to zaawansowany system wykrywania wypadków wykorzystujący wewnętrzne czujniki i łączność GPS oraz funkcja wysyłania alarmowego SOS przez łączność satelitarną. Dostępność tych funkcji jest uzależniona od regionu i stopniowo poszerzana przez Apple.

Podzespoły

Procesor
A15 Bionic 64-bit

Pamięć RAM
6GB

Pamięć NAND
128GB, 256GB, 512GB

Bateria
3279 mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
6,1 cala Super Retina XDR OLED

Rozdzielczość ekranu
1170×2532

Typ ekranu
OLED

Jasność maks.
1200 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw ultraszerokokątny, teleobiektyw

Zoom cyfrowy
15x

Aparat przód
12 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR, retina flash

Komunikacja 

Sieć komórkowa
5G

Wi-Fi
Wi-Fi 6 802.11ax z technologią MIMO i LAA

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.3, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2022

Dostępne kolory
Blue, Midnight, (PRODUCT) RED, Starlight, Purple, Yellow

Dostępne modele
A2882, A2649, A2881, A2884, A2883

Slogan
Big and bigger. Beautiful.

System i funkcje

System
iOS 16 (Wsparcie do iOS 16 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego, system wykrywania wypadków

Wodoszczelność
IP68

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button