Salon przy ulicy Reja.

  Reja

  🏢

  NAZWA AppleFix – serwis iPhone Wrocław i naprawa Apple

  📍

  ADRES ul. Mikołaja Reja 23, 50-338 Wrocław

  ☎️

  KONTAKT 888 071 111

  📧

  EMAIL serwis@applefix.pl

  ⏱️

  GODZINY pn. – pt.: 10:00 – 18:00 sob.: 10:00 – 16:00 (dyżury*)

  Poznaj zespół z Reja!

  Dawid

  Odpowiedzialny za planowanie pracy techników oraz kontakt z klientem na wszystkich płaszczyznach. Z wyglądu łudząco przypomina Wojtka Szczęsnego. Jego poprawność i dyplomacja w rozmowach z drugim człowiekiem na pewno rozwiązałaby największe konflikty na skalę światową. Wielki fan Apple, związany z marką od 2009 roku. Doskonale pamięta dzień, miesiąc i rok zakupu pierwszego iPhone’a, czego nie można powiedzieć o dacie ślubu. W życiu prywatnym samozwańczy montażysta filmów, gitarzysta, i właściciel Samoyeda.

  Dawid z AppleFix.pl

  Denis

  Mimo iż imię wskazywałoby rozrabiakę, jest nadzwyczaj spokojny i skupiony, zwłaszcza podczas napraw. Jego specjalnością są ciężkie naprawy lutownicze w iPhone, a wprawnej, pewnej ręki pozazdrościłby mu nie jeden neurochirurg. Prywatnie Denis zmienił Śląskie na Dolnośląskie bo jak sam mówi „tutaj lepsze zarybienie”.
  Idąc tym tropem nie ciężko się domyślić, że jego pasją jest rybołóstwo.

  Reja

  Jakub

  Obecnie piastuje funkcję świeżaka, ponieważ w serwisie posiadamy sprzęty starsze od niego. Z honorem przyjął nadaną przez kolegów ksywkę Czesio, jednak niech wiek was nie zwiedzie. Jest specjalistą zapoznanym z ekosystemem Apple od lat. Niczym wprawny Ekolog prowadzi badania i opisuje zjawiska które zachodzą w waszych iPhone’ach dzięki czemu sprzęty wracają do Was w idealnym stanie i rekordowym czasie. Współpracownicy spierają się czy Czesio jest nieustraszony czy niepoczytalny ponieważ podejmuje się wymiany całych korpusów a nawet napraw telefonów przejechanych przez koparkę. Wielki fan koszykówki i dziarania, ponadto koneser potraw z całego świata i wielbiciel pieszych wędrówek.

  Reja

  Zaufaj profesjonalistom!

  Naprawimy wszystkie sprzęty Apple. Stosujemy wyłącznie części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy wielomiesięczną gwarancję! Jako serwis Apple Wrocław, specjalizujemy się w szybkich naprawach telefonów komórkowych iPhone, standardowych naprawach płyt głównych, naprawach systemowych macOS oraz modernizacjach Mac’a.

  ZAANGAŻOWANIE

  Precyzja oraz dbałością o najdrobniejsze detale wyznaczają charakter realizowanych napraw MacBooka. Nasi technicy do każdej MacBooka podchodzą jak do własnego komputera Apple.

  PEŁNA DIAGNOZA

  Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! W tym czasie przeprowadzamy kompletną diagnozę. Dopiero po jej zakończeniu prosimy o akceptacji kosztów i naprawiamy Maka.

  PEŁNE WSPARCIE

  W Serwis MacBook jesteśmy świadomi swoje wiedzy oraz umiejętności. Jako nieliczni udzielamy 6 miesięczną gwarancję na naprawy MacBooka! Po zakończeniu naprawy Apple oferujemy wsparcie merytoryczne.

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie MacBook. W trakcie naprawy możemy przenieść Twoje dane z naprawianego MacBooka na specjalnie przygotowany dysk zastępczy.

  Call Now Button