Serwis iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus zadebiutował podczas konferencji Apple w dniu 12 września 2018 roku, wspólnie z iPhone 8 i iPhone X .

W porównaniu do siódmej generacji wyróżniała go szklana tylna obudowa, która zapewnia bezprzewodowe ładowanie w standardzie Qi oraz funkcja True Tone dostosowująca odcień i intensywność obrazu wyświetlacza do otoczenia. iPhone 8 Plus to jeden z ostatnich modeli wyposażonych w przycisk Home Button.

Serwis iPhone 8 Plus

Cennik Naprawa iPhone 8 Plus

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 8 Plus?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Naprawa iPhone 8 Plus – czy ma sens?

iPhone 8 Plus to mocny i wciąż aktualizowany telefon. Jego podzespoły pozwolą na komfortowe codzienne użytkowanie jeszcze przez długi czas. Wykonanie najwyższej jakości oraz idealna współpraca komponentów i systemu iOS sprawiają, że to model wart serwisowania.

Jakie naprawy iPhone 8 Plus wykonujemy?

Wymiana baterii iPhone 8 Plus

Wymiana baterii iPhone 8 Plus to jedyny słuszny wybór, gdy pojemność akumulatora spada do okolic 80%.

W iPhone 8 Plus bateria wpływa na wydajność zarówno sprzętu, jak i płynność pracy oprogramowania. Zła kondycja akumulatora sprawia iPhone działa wolniej. Telefon ze zużytą baterią może się zacinać i wyłączać.

Wymiana baterii iPhone 8 Plus w naszym serwisie to gwarancja wykorzystania oryginalnych części i tego, że urządzenie działa prawidłowo po naprawie.

Nie używamy zamienników wątpliwego pochodzenia, ponieważ ich rzeczywista pojemność i bezpieczeństwo nie są możliwe do sprawdzenia.

Nasz serwis iPhone daje aż pół roku gwarancji na usługę wymiany baterii w iPhone 8 Plus.

Wymiana szybki iPhone 8 Plus

Zbita szybka iPhone 8 Plus to częsty problem. Mało kto ma jednak świadomość, że może on w konsekwencji doprowadzić do znacznie poważniejszej usterki telefonu – uszkodzenia ekranu.

U nas wymiana szybki iPhone 8 Plus realizowana jest w atrakcyjnej cenie, a do tego od ręki. Fabrycznie zamontowany wyświetlacz oczyszczamy z resztek kleju i nakładamy nową osłonę o identycznych parametrach.

Udzielamy aż sześciu miesięcy gwarancji na tę usługę.

Układ ładowania iPhone 8 Plus – serwis

iPhone 8 Plus nie ładuje się i przegrzewa?

Najczęściej winne są gniazdo lub układ ładowania U2 Twojego iPhone 8 Plus.

Naprawa ładowania iPhone 8 Plus polega na ustaleniu przyczyny usterki i wymianie uszkodzonych części na oryginalne i sprawne.

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus

Kiedy konieczna jest wymiana wyświetlacza w iPhone 8 Plus? Wykonuje się ją, gdy nie działa dotyk, a na ekranie widoczne są plamy lub linie.

W naszym serwisie ekran iPhone 8 Plus wymienisz na oryginalny podzespół. W ramach usługi wymieniamy też szybkę na nową.

Gwarancja na tę naprawę u nas trwa sześć miesięcy.

Wymiana obudowy iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus to mocny i solidnie wykonany sprzęt, lecz w wyniku niefortunnego upadku niestety również ten telefon może wymagać naprawy. Wymiana korpusu iPhone 8 Plus w dalszej perspektywie zapobiega poważniejszym uszkodzeniom innych elementów.

Efekt naprężeń powstający w rezultacie używania iPhone 8 Plus ze zbitą obudową może skutkować uszkodzeniem basebandu, układu ładowania indukcyjnego, a nawet rozklejeniem ekranu.

Wymiana obudowy iPhone 8 Plus na nową w naszym serwisie realizowana jest w dwóch wariantach, uzależnionych od stanu urządzenia.

Możemy przenieść wszystkie podzespoły do nowego korpusu lub wymienić jedynie tylny panel, jeśli tylko on został uszkodzony. Opcja ta pozwoli zmniejszyć koszt naprawy.

Serwis iPhone 8 Plus po zalaniu

W większości przypadków naprawa iPhone 8 Plus po zalaniu jest możliwa. Czas jest jednak na wagę złota, więc nie zwlekaj z zamówieniem serwisu online.

Zaprezentowana usługa dotyczy diagnostyki – jeśli serwis jest możliwy i wyrazisz zgodę na jego cenę, nie ponosisz z jej tytułu dodatkowych kosztów.

W przypadku rezygnacji z naprawy lub braku możliwości jej wykonania, opłacasz jedynie przeprowadzoną diagnostykę oraz koszt przesyłkę zwrotną.

Pozostałe usługi napraw iPhone 8 Plus

Uszkodzone przyciski, głośniki, aparaty lub mikrofon nie stanowią dla nas problemu. Serwisujemy także usterki dotyczące łączności oraz podzespołów odpowiedzialnych za prawidłową pracę iOS.

Nie masz pojęcia, co w Twoim iPhone 8 Plus nie działa lub nie widzisz swojej usterki? Skontaktuj się z nami przez specjalny formularz.

Co sprawia, że warto wybrać właśnie nasz serwis?

Od lat prowadzimy profesjonalny pogwarancyjny serwis Apple. Swoje usługi oferujemy także wysyłkowo, dzięki czemu możemy cieszyć się zadowoleniem klientów z całej Polski.

U nas zrealizujesz również pogwarancyjny serwis iPad oraz serwis MacBook. Zadbamy o wszystkie Twoje urządzenia od Apple.

Kuriera pod Twój adres wyślemy bezpłatnie. Szybki czas realizacji napraw pozwoli Ci już wkrótce mieć u siebie iPhone 8 Plus jak nowy.

Nasz serwis daje najdłuższą na rynku gwarancję na naprawy i niezwykle atrakcyjne ceny.

Masz problem z inną usterką iPhone 8 Plus?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 8 Plus

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Wrzesień 2018
2,675mAh
64, 256 GB
Czarny, Złoty, RED
iPhone10,2 , iPhone10,5
A1864, A1897, A1898, A1899
A11 Bionic (2.4 GHz) 64-bit
5,5 cala HD Retina
Aparat 12-megapikselowy
A new generation of iPhone

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

AppleFix Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ