Serwis iPhone 8 Plus

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 8 Plus!

Naprawa iPhone 8 Plus

Wymagająca naprawa iPhone 8 Plus? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Cennik Naprawa iPhone 8 Plus

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 8 Plus?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Wymiana szybki iPhone 8 Plus

Zbita szybka tworzy charakterystyczną pajęczą sieć, której obecność nie wróży dla telefonu niczego dobrego. Do jej powstania dochodzi w wyniku upadku i przyjęcia przez osłonę większej siły niż byłaby w stanie bezpiecznie rozprowadzić.

Pęknięta szybka może od początku przyjąć bruzdy sporych rozmiarów, ale często spotyka się również sytuacje, gdzie początkowo niewielka skaza powiększa się z czasem. Ten stan może doprowadzić do scenariusza, w którym dotychczas sprawny ekran również będzie wymagać uwagi serwisu.

Proponowana przez AppleFix metoda regeneracji uszkodzonego przedniego panelu posiadającego wolny od wad ekran oraz dotyk pozwala ograniczyć poniesione koszty naprawy do minimum.

Zrealizowana precyzyjnie i starannie wymiana szybki iPhone 8 Plus pozwoli w dalszym ciągu cieszyć się zaletami oryginalnego wyświetlacza Retina i zachować wysoką wartość rynkową urządzenia.

Serwis wykorzystuje dokładnie usuwający uszkodzone osłony drut molibdenowy, scinającą polaryztor gilotynę oraz autoklaw gwarantujący idealne dopasowanie części po ponownym montażu. To właśnie te elementy składają się na estetyczną i trwałą naprawę, na którą udzielana jest półroczna gwarancja

Wymiana szybki iPhone 8 Plus

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus w AppleFix łączy w sobie montaż sprawnego panelu OEM pochodzącego bezpośrednio z fabryki Apple lub z demontażu wraz z nałożeniem nowej szybki ochronnej. To dwie usługi wykonane w pełni profesjonalnie, w wyjątkowo atrakcyjnej cenie jednej naprawy.

Jeszcze mniej kosztowna opcja serwisu realizowana jest na specjalne życzenie klienta i również zawiera bezpłatną szybkę. To wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus z użyciem zamiennika od godnego zaufania dostawcy. Ten wariant charakteryzuje się identyczną funkcjonalnością, ale nieco mniej wiernym odwzorowaniem barw względem oryginału.

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus

Wymiana ekranu iPhone 8 Plus

Wymiana ekranu iPhone 8 Plus jest nieunikniona wtedy, gdy dotyk nie działa, a wyświetlacz pokazuje artefakty zamiast prawidłowych treści. To więcej niż problem estetyczny, ponieważ normalne korzystanie z urządzenia i nawigowanie nim nie jest możliwe.

Jeśli do tej pory telefon spełniał wszystkie Twoje wymagania i nie masz zamiaru się z nim rozstawać, wymiana ekranu iPhone 8 Plus na oryginalny panel OEM w atrakcyjnej cenie jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Wyświetlacz Retina oferuje ostrość i jakość obrazu, jakiej nie mogą dorównać części innych producentów. Tańszy wariant naprawy jest z kolei świetną opcją dla osób, którym zależy przede wszystkim na zachowaniu idealnej funkcjonalności urządzenia. 

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus

Wymiana baterii iPhone 8 Plus

Wymiana baterii iPhone 8 Plus jest niedrogą naprawą, której rezultaty znacznie przewyższają poniesione koszty.

Za pogorszenie funkcjonalności urządzenia często odpowiada coraz bardziej zużyta bateria o malejącej pojemności. Zła kondycja baterii stopniowo spowalnia telefon – symptomy tego stanu stają się dotkliwe dopiero w zaawansowanym stadium wyeksploatowania akumulatora.

Nowo zamontowana oryginalna bateria OEM sprawi, że przypomnisz sobie za co na początku tak bardzo ceniłeś swój telefon.

Wymiana baterii iPhone 8 Plus powierzona AppleFix w niskiej cenie zagwarantuje Ci stuprocentową autentyczność zamontowanego ogniwa, weryfikowalność jego pochodzenia oraz rzeczywistych parametrów.

Przede wszystkim taki akumulator jest w pełni bezpieczny i zapewnia długą bezawaryjną pracę na najwyższych osiągach oraz koniec ciągłego przywiązania do ładowarki.

Naprawa objęta jest półroczną gwarancją, co stanowi ofertę, jakiej zaproponować nie są w stanie nawet znacznie droższe autoryzowane serwisy Apple.

Wymiana Baterii iPhone 8 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 8 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 8 Plus skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 8 Plus wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Wymiana glosnika iPhone 8 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 8 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 8 Plus wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 8 Plus oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana mikrofonu iPhone 8 Plus

Wymiana obudowy iPhone 8 Plus

Wymiana obudowy iPhone 8 Plus to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 8 Plus nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Wymiana tylnej obudowy iPhone 8 Plus

Wymiana aparatu iPhone 8 Plus

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 8 Plus jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 8 Plus wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Kamery iPhone 8 Plus wymiana

Wymiana gniazda ładowania iPhone 8 Plus

Wymiana gniazda ładowania iPhone 8 Plus przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 8 Plus polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 8 Plus

Zalany iPhone 8 Plus

Zalany iPhone 8 Plus bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 8 Plus przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Zalany iPhone 8 Plus

Brak sieci iPhone 8 Plus

Brak sieci iPhone 8 Plus to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 8 Plus to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone 8 Plus nie czyta karty SIM

Naprawa Touch ID iPhone 8 Plus

Naprawa Touch ID iPhone 8 Plus jest skomplikowana i obarczona ryzykiem niepowodzenia. Powód to indywidualne przypisanie każdego czytnika linii papilarnych do płyty głównej danego egzemplarza.

Naprawa Touch ID iPhone 8 w każdym egzemplarzu oznacza różne szanse na skuteczność i opłacalność usługi. Podstawę wyceny stanowi indywidualna diagnostyka przypadku.

Tańsza i przynosząca pożądane efekty alternatywa to serwis przycisku Home bez przywracania funkcji czytnika. Odzyskujesz pełen zakres korzystania z telefonu i otrzymujesz długą gwarancję prawidłowego działania.

Serwis iPhone 8 Plus

Wymiana przycisków iPhone 8 Plus

Wymiana przycisków iPhone 8 Plus może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 8 Plus skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Naprawa przyciskow bocznych iPhone 8 Plus

Naprawa układu U2-IC iPhone 8 Plus

Naprawa układu U2-IC iPhone 8 Plus to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 8 Plus polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

U2 iPhone 8 Plus

Masz problem z inną usterką iPhone 8 Plus?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 8 Plus

 

iPhone 8 Plus można nazwać finalnym reprezentantem swojego legendarnego gatunku. W kolejnych generacjach Apple zmieniło nie tylko nomenklaturę dedykowaną większym modelom, lecz przede wszystkim wymiary wyświetlaczy. Jest to w związku z tym ostatni iPhone z wyświetlaczem o przekątnej 5.5 cala.

Matryca Retina oferuje zagęszczenie 401 pikseli na cal oraz rozdzielczość Full HD. Obsługuje także funkcję TrueTone – czyli automatyczną regulację jasności i tonu wyświetlanego obrazu.

W modelu tym zastosowano procesor Apple A11 Bionic podparty 3 GB pamięci RAM.

Główny aparat z 12-megapikselowy z dodatkowym teleobiektywem poza optyczną stabilizacją obrazu umożliwia także dwukrotny zoom optyczny.

Bateria iPhone 8 Plus to ogniwo o pojemności 2691 mAh, które identycznie z iPhonem 8 obsługuje szybkie ładowanie 15 W oraz ładowanie bezprzewodowe Qi, co wiązało się z zastosowaniem tylnej obudowy wykonanej ze szkła. Bryła urządzenia jest wodo- i pyłoodporna w zgodności z certyfikatem IP67.

Telefon wprowadzono do sprzedaży w kolorze złota, kosmicznej szarości oraz w wersji (PRODUCT) RED. Do wyboru zaoferowano także 64, 128 oraz 256 GB pamięci wewnętrznej.

Podzespoły

Procesor
A11 Bionic (2 x2.39 GHz + 4 x 1.42 GHz) 64-bit

Pamięć RAM
3GB

Pamięć NAND
64GB, 256GB

Bateria
2675mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
5,5 cala Super Retina HD LCD

Rozdzielczość ekranu
1920×1080

Typ ekranu
IPS

Jasność maks.
625 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw szerokokątny i teleobiektyw

Zoom cyfrowy
10x

Aparat przód
7 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR

Komunikacja 

Sieć komórkowa
4G

Wi-Fi
802.11ac z technologią MIMO

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.0, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2017

Dostępne kolory
Black, Gold, Product RED

Dostępne modele
A1865, A1901, A1902

Slogan
A new generation of iPhone

System i funkcje

System
iOS 11 (Wsparcie do iOS 15 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr. Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz. Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP67

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button