• 0

Wymiana Baterii iPhone

Każda wymiana baterii iPhone jest poprzedzona sprawdzeniem żywotności starej baterii oraz poborów na płycie. Dzięki temu wykluczamy inne usterki, dające podobne objawy do słabej bateria w iPhone. Po zamontowaniu nowej baterii w iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe. Na każdą zamontowaną baterie udzielamy gwarancje.

iPhone Wymiana Baterii

Każda wymiana baterii iPhone jest poprzedzona sprawdzeniem żywotności starej baterii oraz poborów na płycie. Dzięki temu wykluczamy inne usterki, dające podobne objawy do słabej bateria w iPhone. Po zamontowaniu nowej baterii w iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe. Na każdą zamontowaną baterie udzielamy gwarancje.

Ile Kosztuje Wymiany Baterii w iPhone?

Masz problem z inną usterką w iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

CHCESZ POROZMAWIAĆ!

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź rodzaj usterki.

INNA USTERKA?

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

iPhone Wymiana Baterii praktycznie od ręki...

Bogate doświadczenie łączymy z najnowocześniejszym sprzętem do refabrykacji paneli oraz staranie wyselekcjonowaną grupą dostawców. Dzięki temu na każdą wymianę szybki w iPhone oferujemy 6 miesięczną gwarancję oraz bardzo atrakcyjne ceny. Niemożliwe... poznaj nasze sekrety:

Ile kosztuje naprawa zbita Szybka iPhone
Co to jest refabrykowana bateria w iPhone?

Refabrykacja ekranu to inaczej wymiana uszkodzonego szkła ochronnego przy zachowaniu oryginalnego panelu. W przypadku zbitego ekranu nie ma potrzeby wymiany całego wyświetlacza. Taka opcja naprawy w przypadku:

 • Serwisów Autoryzowanych jest znacznie droższa (może stanowić do 50% wartości urządzenia);
 • Serwisów Nieautoryzowanych wiąże się z ryzykiem montażu zamienika (Apple nie dystrybuuje części).

Tylko nieliczne Serwisy oferują refabrykację polegająca na rozłożeniu panelu na warstwy oraz wymianie wyłącznie zbitej szybki. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze oraz pozwala zachować oryginalny wyświetlacz.

Słaba bateria iPhone? Sprawdź jej żywotność.

Bateria w iPhone zachowuję maksymalną wydajność przez pierwsze 300 cykli ładowania*. Większość użytkowników ładuje telefon raz dziennie. Już po roku wydajność baterii w iPhone (pojemność) zaczyna spadać . Po tym okresie ogniwo baterii nie magazynuje tyle energii, co na początku. Mniej energii w ogniwie to krótszy czas pracy na jednym naładowaniu.

Wymiana Baterii iPhone

*Jeden cykl ładowania kończy się po zużyciu energii odpowiadającej 100% pojemności baterii.

5 objawów, kiedy należy wymienić baterię w iPhone.

Nawet jeśli używasz w iPhone oryginalnej baterii, z upływem czasu ulega ona degradacji. Sprawdź listę najczęstszych sygnałów wskazujących na wadliwą baterie:

 • iPhone bardzo szybko się rozładowuję.
 • iPhone  nagrzewa się b. mocno podczas użytkowania.
 • Telefon wyłącza się na mrozie.
 • iPhone wskazuję błędny poziom naładowania baterii.
 • Napuchnięta bateria wypycha ekran do góry .

Główne przyczyny problemów z baterią w iPhone.

Sprawdź najpopularniejsze przyczyny wpływające na wadliwą pracę baterii:

Bateria iPhone
 • postępujący proces starzenie się baterii;
 • Wzrasta samoocena
 • wysoka temperatura i zużycie energii spowodowane wysoką opornością wewnętrzną powodują, że akumulator jest nieużywalny
 • Błąd wskazania głośności akumulatora
 • Materiały o niskiej jakości i niewłaściwe użytkowanie powodują niski poziom ładowania i rozładowania akumulatora, co w końcu prowadzi do krótkiego okresu żywotności baterii
 •  w skutek wysokich temperatur zachodzi wewnętrzna reakcja chemiczna w baterii powodująca proces “gazowania“;
 • Niezrównana bateria i telefon prowadzą do wyników, których telefon nie może się włączyć lub wyświetlać normalnie

Dlaczego warto korzystać z oryginalnych baterii?

Poznaj najczęstsze zagrożenia związane z korzystaniem z baterii o niskiej jakości.

 • niska pojemność w porównaniu do oryginalnej baterii;
 • mała żywotności baterii prowadząca do częstych wymian baterii;
 • błędne wskazania poziomu naładowania akumulatora, mogące spowodować automatyczne wyłączenie się akumulatora;
 • błąd odczyt temperatury  powoduje, że telefon nie może dokładnie reagować na zmiany temperatury, co może doprowadzić to trwałego uszkodzenia telefonu;

Twój pęknięty ekran w iPhone nie nadaje się do regeneracji?

Nic straconego… Sprawdzeni dostawcy dostarczają nam pęknięte ekrany, które później regenerujemy. Dzięki temu możemy zaproponować montaż oryginalnego refabrykowanego wyświetlacza, w sytuacji w której Twój panel w iPhone nie spełnia wymogów regeneracji. 

Twoi Znajomi... Nasi Klienci.

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

  5 star review  Szybko, na wysokim poziomie i adekwatnie tanio 🙂

  thumb Bartosz Biesaga
  11/13/2017

  5 star review  Z czystym sumieniem mogę polecić. Wysłałam ekipie laptop i dysk przenośny - otrzymałam po jakiś 2 tygodniach dysk z danymi odzyskanymi. Bardzo pomocne i niewielki koszt. Komputer trochę posiedział jeszcze na diagnozie ;), ale za to wrócił naprawiony, wyglądał dokładnie tak jak go wysłałam, koszty mnie nie zabiły. Także, co prawda trochę ekipie zajęło czasu zanim naprawili mac book air, ale za to byli skuteczni i cenowo korzystni. 😉 Komputer jest już u mnie jakieś 2 tygodnie i wszystko jest ok. 🙂

  thumb Renata Kin
  11/13/2017

  Polecam Apple Fix - oddałem mojego macbooka, żeby wymienili mi baterię na nową. Przetestowali go i stwierdzili, że bateria jest dobra i nie kwalifikuje się do wymiany. W miejsce tego wyczyścili go w środku i okazało się, że zwykłe odkurzenie i nałożenie nowych past sprawiło, że wiatraki mniej się kręcą, komputer mniej się grzeje i zużywa mniej energii. Polecam 🙂

  thumb Szymon Moszny
  8/06/2018

  5 star review  Najlepsza, najszybsza i najmilsza obsługa ever!!! <3

  thumb Magdalena Pizoń
  3/05/2015

  5 star review  Mega pozytyw za obsługę klienta i co najważniejsze: Macbook odratowany!

  thumb Wojtczak Kamil
  5/11/2018

  5 star review  Najlepszy serwis z najlepszymi fachowcami. Nie dowiesz się jak świetnie Twój Mac może śmigać, dopóki nie oddasz go w ręce Apple fix! Polecam 🙂

  thumb Magdalena Hiller
  7/10/2018

  Fantastyczna obsługa, bardzo profesjonalni, dokładni i extra szybko naprawiają sprzęt. Do tego bardzo uczciwe ceny! Gorąco polecam i pozdrawiam całą załogę AppleFix. Lepszej obsługi we Wrocławiu nie znajdziecie ?

  thumb Filip Adrianna Franc
  10/31/2018

  5 star review  Najwyższa klasa mistrzowska międzynarodowa � gorąco polecam wszystkim ��

  thumb Kay Jay
  11/29/2017

  5 star review  Bardzo polecam firme Applefix. Dzialaja profesjonalnie a do tego mega szybko. 2 razy bylem wymienic u nich ekran i za kazdym razem bylo to zrobione w jakies 2h. Do tego jeszcze bardzo mila obsluga. POLECAM!

  thumb Maciej Pol
  6/01/2018