fbpx
 • 0

Wymiana Baterii iPhone

Wymiana baterii iPhone poprzedzamy sprawdzeniem żywotności starej baterii. Dzięki temu wykluczamy inne usterki, dające podobne objawy do słabej bateria w iPhone. Po wymianie baterii w iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe. Na każdą nową baterie nasz Serwis iPhone udziela gwarancje.

iPhone Wymiana Baterii

Każda wymiana baterii iPhone jest poprzedzona sprawdzeniem żywotności starej baterii oraz poborów na płycie. Dzięki temu wykluczamy inne usterki, dające podobne objawy do słabej bateria w iPhone. Po zamontowaniu nowej baterii w iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe. Na każdą zamontowaną baterie udzielamy gwarancje.

Ile Kosztuje Wymiany Baterii w iPhone?

Masz problem z inną usterką w iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

CHCESZ POROZMAWIAĆ!

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź rodzaj usterki.

INNA USTERKA?

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

iPhone Wymiana Baterii praktycznie od ręki...

Bogate doświadczenie łączymy z najnowocześniejszym sprzętem do refabrykacji paneli oraz staranie wyselekcjonowaną grupą dostawców. Dzięki temu na każdą wymianę szybki w iPhone oferujemy 6 miesięczną gwarancję oraz bardzo atrakcyjne ceny. Niemożliwe... poznaj nasze sekrety:

Ile kosztuje naprawa zbita Szybka iPhone
Co to jest refabrykowana bateria w iPhone?

Refabrykacja ekranu to inaczej wymiana uszkodzonego szkła ochronnego przy zachowaniu oryginalnego panelu. W przypadku zbitego ekranu nie ma potrzeby wymiany całego wyświetlacza. Taka opcja naprawy w przypadku:

 • Serwisów Autoryzowanych jest znacznie droższa (może stanowić do 50% wartości urządzenia);
 • Serwisów Nieautoryzowanych wiąże się z ryzykiem montażu zamienika (Apple nie dystrybuuje części).

Tylko nieliczne Serwisy oferują refabrykację polegająca na rozłożeniu panelu na warstwy oraz wymianie wyłącznie zbitej szybki. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze oraz pozwala zachować oryginalny wyświetlacz.

Słaba bateria iPhone? Sprawdź jej żywotność.

Bateria w iPhone zachowuję maksymalną wydajność przez pierwsze 300 cykli ładowania*. Większość użytkowników ładuje telefon raz dziennie. Już po roku wydajność baterii w iPhone (pojemność) zaczyna spadać . Po tym okresie ogniwo baterii nie magazynuje tyle energii, co na początku. Mniej energii w ogniwie to krótszy czas pracy na jednym naładowaniu.

Wymiana Baterii iPhone

*Jeden cykl ładowania kończy się po zużyciu energii odpowiadającej 100% pojemności baterii.

5 objawów, kiedy należy wymienić baterię w iPhone.

Nawet jeśli używasz w iPhone oryginalnej baterii, z upływem czasu ulega ona degradacji. Sprawdź listę najczęstszych sygnałów wskazujących na wadliwą baterie:

 • iPhone bardzo szybko się rozładowuję.
 • iPhone  nagrzewa się b. mocno podczas użytkowania.
 • Telefon wyłącza się na mrozie.
 • iPhone wskazuję błędny poziom naładowania baterii.
 • Napuchnięta bateria wypycha ekran do góry .

Główne przyczyny problemów z baterią w iPhone.

Sprawdź najpopularniejsze przyczyny wpływające na wadliwą pracę baterii:

Bateria iPhone
 • postępujący proces starzenie się baterii;
 • Wzrasta samoocena
 • wysoka temperatura i zużycie energii spowodowane wysoką opornością wewnętrzną powodują, że akumulator jest nieużywalny
 • Błąd wskazania głośności akumulatora
 • Materiały o niskiej jakości i niewłaściwe użytkowanie powodują niski poziom ładowania i rozładowania akumulatora, co w końcu prowadzi do krótkiego okresu żywotności baterii
 •  w skutek wysokich temperatur zachodzi wewnętrzna reakcja chemiczna w baterii powodująca proces “gazowania“;
 • Niezrównana bateria i telefon prowadzą do wyników, których telefon nie może się włączyć lub wyświetlać normalnie

Dlaczego warto korzystać z oryginalnych baterii?

Poznaj najczęstsze zagrożenia związane z korzystaniem z baterii o niskiej jakości.

 • niska pojemność w porównaniu do oryginalnej baterii;
 • mała żywotności baterii prowadząca do częstych wymian baterii;
 • błędne wskazania poziomu naładowania akumulatora, mogące spowodować automatyczne wyłączenie się akumulatora;
 • błąd odczyt temperatury  powoduje, że telefon nie może dokładnie reagować na zmiany temperatury, co może doprowadzić to trwałego uszkodzenia telefonu;

Twój pęknięty ekran w iPhone nie nadaje się do regeneracji?

Nic straconego… Sprawdzeni dostawcy dostarczają nam pęknięte ekrany, które później regenerujemy. Dzięki temu możemy zaproponować montaż oryginalnego refabrykowanego wyświetlacza, w sytuacji w której Twój panel w iPhone nie spełnia wymogów regeneracji. 

Twoi Znajomi... Nasi Klienci.

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

  5 star review  Przyjemni Serwisanci, Szybka naprawa układu U2 i wymiana Baterii, Bardzo dobry kontakt, wszystko w przystępnej cenie, nic Tylko Polecić innym 😉

  thumb Dawid Kozłowski
  6/03/2016

  5 star review  mój ipad po upadku z wysokości dzięki naprawie czuje się fantastycznie .Dobrze że go wam powierzyłem. Mogę wrócić do biegania i słuchania .Dziękuję, jak zwykle się nie zawiodłem !!

  thumb Mateusz Stolarski
  9/13/2014

  5 star review  Polecam gorąco! Bardzo miła i przyjazna obsługa, a także szybka naprawa i w przypadku zbitej szybki i wymiany baterii. Możliwość skorzystania z fajnych rabacików dla stałych klientów.

  thumb Ania Dyszy
  7/07/2016

  5 star review  Przyszedłem z telefonem który nie chciał się ładować i nie reagował na nic, od ręki powiedziano mi co jest nie tak z telefonem i w dwie godziny telefon naprawiony i wymienione wadliwe części. Serdecznie polecam Applefix fachowa robota i miła obsługa, zamierzam jeszcze u nich wymienić pęknięty ekran 😉

  thumb Kacper Jaros
  2/17/2018

  5 star review  Bardzo miła i dobra obsługa bardzo polecam

  thumb Rafal Sawajda
  8/25/2016

  5 star review  P jak PRO albo Piotr, SZYMON PIOTR! Jeszcze raz BIG thnx za nowe życie dla mojego jabłuszka <3

  thumb Aneta Filipczuk
  8/31/2017

  1 star review  Brak podstawowego pojęcia o obsłudze klienta. Czekałam kilka miesięcy na diagnozę po to, żeby się dowiedzieć, ze panowie zamontują mi uszkodzoną płytę główną, uszkodzą track pada i wiele innych rzeczy. Przy każdej możliwej okazji byłam oszukiwana i zwodzona co do informacji dot. postępów naprawy. Brak kontaktu ze strony serwisu. Nikt nic nie wie. obiecują, ze zadzwonią - nikt nie dzwoni przez 3 tyg. do momentu aż sama tego nie zrobiłam. Jednym słowem tragedia. Nikomu nie polecam tego serwisu (chyba, że ktoś ma pół roku na to, żeby czekać na wyminę płyty głównej gdzie normalnie robi się to kilka dni w profesjonalnym serwisie)

  thumb Aleksandra Turner
  1/30/2018

  5 star review  Bardzo szybka naprawa i to mnie cieszy bo dzisiaj bez dobrego telefonu to jak bez ręki! Polecam �

  thumb Dominika Papiernik
  2/02/2017

  5 star review  Fachowa pomoc i szybka reakcja - goraco polecam to miejsce. Komputer po aktualizacji softu nie reagowal na jakakolwiek forme restartu - w okresie przedswiatecznym, kiedy byl mi bardzo potrzebny. Panowie podniesli mi komputer kombinacja kilku klawiszy:) Nie tylko lecza, ale i ucza;) Polecam;)

  thumb Marta Kutrowska-Kita
  1/06/2016