Wymiana Baterii iPhone

Wymiana baterii iPhone poprzedzamy sprawdzeniem żywotności starej baterii. Dzięki temu wykluczamy inne usterki, dające podobne objawy do słabej bateria w iPhone. Po wymianie baterii w iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe. Na każdą nową baterie nasz Serwis iPhone udziela gwarancje.

iPhone Wymiana Baterii

Każda wymiana baterii iPhone jest poprzedzona sprawdzeniem żywotności starej baterii oraz poborów na płycie. Dzięki temu wykluczamy inne usterki, dające podobne objawy do słabej bateria w iPhone. Po zamontowaniu nowej baterii w iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe. Na każdą zamontowaną baterie udzielamy gwarancje.

Ile Kosztuje Wymiany Baterii w iPhone?

Masz problem z inną usterką iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

iPhone Wymiana Baterii praktycznie od ręki…

Bogate doświadczenie łączymy z najnowocześniejszym sprzętem do refabrykacji baterii oraz staranie wyselekcjonowaną grupą dostawców. Dzięki temu na każdą wymianę szybki w iPhone oferujemy 6 miesięczną gwarancję oraz bardzo atrakcyjne ceny. Niemożliwe… poznaj nasze sekrety:

Ile kosztuje naprawa zbita Szybka iPhone
Co to jest refabrykowana bateria w iPhone?

Refabrykacja ekranu to inaczej wymiana uszkodzonego szkła ochronnego przy zachowaniu oryginalnego panelu. W przypadku zbitego ekranu nie ma potrzeby wymiany całego wyświetlacza. Taka opcja naprawy w przypadku:

 • Serwisów Autoryzowanych jest znacznie droższa (może stanowić do 50% wartości urządzenia);
 • Serwisów Nieautoryzowanych wiąże się z ryzykiem montażu zamienika (Apple nie dystrybuuje części).

Tylko nieliczne Serwisy oferują refabrykację polegająca na rozłożeniu panelu na warstwy oraz wymianie wyłącznie zbitej szybki. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze oraz pozwala zachowaćoryginalnywyświetlacz.

Słaba bateria iPhone? Sprawdź jej żywotność.

Bateria w iPhone zachowuję maksymalną wydajność przez pierwsze 300 cykli ładowania*. Większość użytkowników ładuje telefon raz dziennie. Już po roku wydajność baterii w iPhone (pojemność) zaczyna spadać . Po tym okresie ogniwo baterii nie magazynuje tyle energii, co na początku. Mniej energii w ogniwie to krótszy czas pracy na jednym naładowaniu.

Wymiana Baterii iPhone

*Jeden cykl ładowania kończy się po zużyciu energii odpowiadającej 100% pojemności baterii.

5 objawów, kiedy należy wymienić baterię w iPhone.

Nawet jeśli używasz w iPhone oryginalnej baterii, z upływem czasu ulega ona degradacji. Sprawdź listę najczęstszych sygnałów wskazujących na wadliwą baterie:

 • iPhone bardzo szybko się rozładowuję.
 • iPhone nagrzewa się b. mocno podczas użytkowania.
 • Telefon wyłącza się na mrozie.
 • iPhone wskazuję błędny poziom naładowania baterii.
 • Napuchnięta bateria wypycha ekran do góry .

Główne przyczyny problemów z baterią w iPhone.

Sprawdź najpopularniejsze przyczyny wpływające na wadliwą pracę baterii:

Bateria iPhone
 • postępujący proces starzenie się baterii;
 • Wzrasta samoocena
 • wysoka temperatura i zużycie energii spowodowane wysoką opornością wewnętrzną powodują, że akumulator jest nieużywalny
 • Błąd wskazania głośności akumulatora
 • Materiały o niskiej jakości i niewłaściwe użytkowanie powodują niski poziom ładowania i rozładowania akumulatora, co w końcu prowadzi do krótkiego okresu żywotności baterii
 • w skutek wysokich temperatur zachodzi wewnętrzna reakcja chemiczna w baterii powodująca proces “gazowania“;
 • Niezrównana bateria i telefon prowadzą do wyników, których telefon nie może się włączyć lub wyświetlać normalnie

Dlaczego warto korzystać z oryginalnych baterii?

Poznaj najczęstsze zagrożenia związane z korzystaniem z baterii o niskiej jakości.

 • niska pojemność w porównaniu do oryginalnej baterii;
 • mała żywotności baterii prowadząca do częstych wymian baterii;
 • błędne wskazania poziomu naładowania akumulatora, mogące spowodować automatyczne wyłączenie się akumulatora;
 • błąd odczyt temperatury powoduje, że telefon nie może dokładnie reagować na zmiany temperatury, co może doprowadzić to trwałego uszkodzenia telefonu;

Jak dbać o baterię iPhone?

Nie czekaj, aż się rozładuje

Ogniwa litowo-jonowe, które są stosowane m.in. w iPhone’ach nie powinny być rozładowywane do 0%. Ich częste rozładowywanie do końca może trwale uszkodzić baterię. Jeśli jednak iPhone rozładuje Ci się do końca, nie próbuj go włączać przez kilka pierwszych minut od podpięcia do ładowarki.

Dbaj o właściwy poziom naładowania

Z racji tego, że akumulatory litowo-jonowe nie mają efektu pamięci (tak jak miały starsze typy ogniw), nie musisz obawiać się doładowywania baterii. Zalecany poziom naładowania iPhone’a wynosi od 40% do 80-90%. Jeśli jednak potrzebujesz więcej energii, naładowanie baterii do pełna też nie będzie dla niej szkodliwe.

Nie przejmuj się nocnym ładowaniem

Powszechne jest przekonanie o możliwości “przeładowania” baterii w smartfonie podłączonym na całą noc do ładowarki. To nie jest prawda. Współczesne smartfony posiadają zabezpieczenia przed przeładowaniem, więc całonocne ładowanie nie jest dla nich problemem.

Wyłącz zbędne funkcje

Długość działania na jednym ładowaniu a tym samym żywotność baterii możesz przedłużyć wyłączając zbędne funkcje i moduły łączności. Jeśli nie korzystasz w danym momencie z WiFi czy Bluetooth, wyłącz je. Tak samo możesz zrobić z odświeżającymi się w tle rzadko używanymi aplikacjami. Możesz także zmniejszyć jasność ekranu lub korzystać z funkcji automatycznego dopasowywania jasności do warunków otoczenia.

Używaj oryginalnej ładowarki

Oryginalna ładowarka do iPhone’a to coś więcej niż za drogi kabel. Chipy obecne w gnieździe Lightning chronią smartfon przed nagłymi skokami napięcia i zwarciami.

Unikaj wysokich temperatur

Upał czy mróz to wielcy wrogowie Twojej baterii. Dlatego właśnie unikaj wystawiania swojego iPhone’a na słońce np. na plaży. Zimą staraj się trzymać smartfon np. w wewnętrznej kieszeni kurtki.

Nie zapominaj o nieużywanym iPhone

Jeśli posiadasz w domu iPhone’a, którego aktualnie nie używasz i nie będziesz go używać przez dłuższy czas, podładuj go. Bateria w nieużywanym iPhone potrzebuje energii do powolnego, równomiernego rozładowywania się. Jeśli naładujesz iPhone’a do 50%, będzie on miał wystarczająco dużo energii do rozładowywania się przez pół roku. Dopiero po 6 miesiącach będzie wymagał ponownego naładowania do 50%.

Po wymianie baterii iPhone szybko się rozładowuje...

Nic straconego… najprawdopodobniej przyczyną krótkiej pracy na baterii jest uszkodzenie na płycie głównej. W pierwszej kolejności sprawdzamy pobory płyty głównej, dzięki temu wykluczamy inne usterki takie jak uszkodzenie układu U2-IC, który jest odpowiedzialny za zarządzenia energią.

AppleFix
FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Jak długo potrwa wymiana baterii?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji przystąpimy do naprawy.

Czy wymiana baterii objęta jest gwarancją?

Na każdą naprawę udzielamy 6 miesięczną gwarancję. To znaczniej dłużej niż inne serwisy, w tym również gwarancyjne! Dodatkowo po wykonanej naprawie przeprowadzimy bezpłatne testy całego telefonu.

Ile kosztuje wymiana baterii?

Aktualnie trwa czasowa promocja na większość napraw. Promocja jest czasowa ograniczona.W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

To usługa dzięki, której naprawisz urządzenie bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować telefon. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera, który odbierze sprzęt z każdego zakątka Polski. Po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie. Płatność następuję za pobraniem.

Call Now Button
DARMOWY KURIER

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link