fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Wymiana Baterii iPhone

Wymiana baterii iPhone poprzedzamy sprawdzeniem żywotności starej baterii. Dzięki temu wykluczamy inne usterki, dające podobne objawy do słabej bateria w iPhone. Po wymianie baterii w iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe. Na każdą nową baterie nasz Serwis iPhone udziela gwarancje.

iPhone Wymiana Baterii

Każda wymiana baterii iPhone jest poprzedzona sprawdzeniem żywotności starej baterii oraz poborów na płycie. Dzięki temu wykluczamy inne usterki, dające podobne objawy do słabej bateria w iPhone. Po zamontowaniu nowej baterii w iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe. Na każdą zamontowaną baterie udzielamy gwarancje.

Masz problem z inną usterką iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

iPhone Wymiana Baterii praktycznie od ręki…

Bogate doświadczenie łączymy z najnowocześniejszym sprzętem do refabrykacji baterii oraz staranie wyselekcjonowaną grupą dostawców. Dzięki temu na każdą wymianę szybki w iPhone oferujemy 6 miesięczną gwarancję oraz bardzo atrakcyjne ceny. Niemożliwe… poznaj nasze sekrety:

Ile kosztuje naprawa zbita Szybka iPhone
Co to jest refabrykowana bateria w iPhone?

Refabrykacja ekranu to inaczej wymiana uszkodzonego szkła ochronnego przy zachowaniu oryginalnego panelu. W przypadku zbitego ekranu nie ma potrzeby wymiany całego wyświetlacza. Taka opcja naprawy w przypadku:

 • Serwisów Autoryzowanych jest znacznie droższa (może stanowić do 50% wartości urządzenia);
 • Serwisów Nieautoryzowanych wiąże się z ryzykiem montażu zamienika (Apple nie dystrybuuje części).

Tylko nieliczne Serwisy oferują refabrykację polegająca na rozłożeniu panelu na warstwy oraz wymianie wyłącznie zbitej szybki. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze oraz pozwala zachować oryginalny wyświetlacz.

Słaba bateria iPhone? Sprawdź jej żywotność.

Bateria w iPhone zachowuję maksymalną wydajność przez pierwsze 300 cykli ładowania*. Większość użytkowników ładuje telefon raz dziennie. Już po roku wydajność baterii w iPhone (pojemność) zaczyna spadać . Po tym okresie ogniwo baterii nie magazynuje tyle energii, co na początku. Mniej energii w ogniwie to krótszy czas pracy na jednym naładowaniu.

Wymiana Baterii iPhone

*Jeden cykl ładowania kończy się po zużyciu energii odpowiadającej 100% pojemności baterii.

5 objawów, kiedy należy wymienić baterię w iPhone.

Nawet jeśli używasz w iPhone oryginalnej baterii, z upływem czasu ulega ona degradacji. Sprawdź listę najczęstszych sygnałów wskazujących na wadliwą baterie:

 • iPhone bardzo szybko się rozładowuję.
 • iPhone  nagrzewa się b. mocno podczas użytkowania.
 • Telefon wyłącza się na mrozie.
 • iPhone wskazuję błędny poziom naładowania baterii.
 • Napuchnięta bateria wypycha ekran do góry .
Główne przyczyny problemów z baterią w iPhone.

Sprawdź najpopularniejsze przyczyny wpływające na wadliwą pracę baterii:

Bateria iPhone
 • postępujący proces starzenie się baterii;
 • Wzrasta samoocena
 • wysoka temperatura i zużycie energii spowodowane wysoką opornością wewnętrzną powodują, że akumulator jest nieużywalny
 • Błąd wskazania głośności akumulatora
 • Materiały o niskiej jakości i niewłaściwe użytkowanie powodują niski poziom ładowania i rozładowania akumulatora, co w końcu prowadzi do krótkiego okresu żywotności baterii
 •  w skutek wysokich temperatur zachodzi wewnętrzna reakcja chemiczna w baterii powodująca proces “gazowania“;
 • Niezrównana bateria i telefon prowadzą do wyników, których telefon nie może się włączyć lub wyświetlać normalnie
Dlaczego warto korzystać z oryginalnych baterii?

Poznaj najczęstsze zagrożenia związane z korzystaniem z baterii o niskiej jakości.

 • niska pojemność w porównaniu do oryginalnej baterii;
 • mała żywotności baterii prowadząca do częstych wymian baterii;
 • błędne wskazania poziomu naładowania akumulatora, mogące spowodować automatyczne wyłączenie się akumulatora;
 • błąd odczyt temperatury  powoduje, że telefon nie może dokładnie reagować na zmiany temperatury, co może doprowadzić to trwałego uszkodzenia telefonu;
Jak dbać o baterię iPhone?

Nie czekaj, aż się rozładuje

Ogniwa litowo-jonowe, które są stosowane m.in. w iPhone’ach nie powinny być rozładowywane do 0%. Ich częste rozładowywanie do końca może trwale uszkodzić baterię. Jeśli jednak iPhone rozładuje Ci się do końca, nie próbuj go włączać przez kilka pierwszych minut od podpięcia do ładowarki.

Dbaj o właściwy poziom naładowania

Z racji tego, że akumulatory litowo-jonowe nie mają efektu pamięci (tak jak miały starsze typy ogniw), nie musisz obawiać się doładowywania baterii. Zalecany poziom naładowania iPhone’a wynosi od 40% do 80-90%. Jeśli jednak potrzebujesz więcej energii, naładowanie baterii do pełna też nie będzie dla niej szkodliwe.

Nie przejmuj się nocnym ładowaniem

Powszechne jest przekonanie o możliwości „przeładowania” baterii w smartfonie podłączonym na całą noc do ładowarki. To nie jest prawda. Współczesne smartfony posiadają zabezpieczenia przed przeładowaniem, więc całonocne ładowanie nie jest dla nich problemem.

Wyłącz zbędne funkcje

Długość działania na jednym ładowaniu a tym samym żywotność baterii możesz przedłużyć wyłączając zbędne funkcje i moduły łączności. Jeśli nie korzystasz w danym momencie z WiFi czy Bluetooth, wyłącz je. Tak samo możesz zrobić z odświeżającymi się w tle rzadko używanymi aplikacjami. Możesz także zmniejszyć jasność ekranu lub korzystać z funkcji automatycznego dopasowywania jasności do warunków otoczenia.

Używaj oryginalnej ładowarki

Oryginalna ładowarka do iPhone’a to coś więcej niż za drogi kabel. Chipy obecne w gnieździe Lightning chronią smartfon przed nagłymi skokami napięcia i zwarciami. 

Unikaj wysokich temperatur

Upał czy mróz to wielcy wrogowie Twojej baterii. Dlatego właśnie unikaj wystawiania swojego iPhone’a na słońce np. na plaży. Zimą staraj się trzymać smartfon np. w wewnętrznej kieszeni kurtki.

Nie zapominaj o nieużywanym iPhone

Jeśli posiadasz w domu iPhone’a, którego aktualnie nie używasz i nie będziesz go używać przez dłuższy czas, podładuj go. Bateria w nieużywanym iPhone potrzebuje energii do powolnego, równomiernego rozładowywania się. Jeśli naładujesz iPhone’a do 50%, będzie on miał wystarczająco dużo energii do rozładowywania się przez pół roku. Dopiero po 6 miesiącach będzie wymagał ponownego naładowania do 50%.

Po wymianie baterii iPhone szybko się rozładowuje...

Nic straconego… najprawdopodobniej przyczyną krótkiej pracy na baterii jest uszkodzenie na płycie głównej. W pierwszej kolejności sprawdzamy pobory płyty głównej, dzięki temu wykluczamy inne usterki takie jak uszkodzenie układu U2-IC, który jest odpowiedzialny za zarządzenia energią.

Twoi Znajomi… Nasi Klienci.

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

  5 star review  Naprawa szybka i bez zarzutów. Oddałem swojego iPoda, po paru dniach był jak nowy 😉 Bardzo miła obsługa, jak najbardziej polecam!

  thumb Adam Stefański
  11/27/2017

  5 star review  Szybko, sprawnie, komfortowo, niedrogo i co najważniejsze - profesjonalnie! Naprawa ciężkich do zlokalizowania usterek związanych z przelutowaniem układu scalonego to nic w porównaniu z inwidualnym podejściem do klienta i jakością obsługi! Zdecydowanie gorąco polecam 🙂

  thumb P.K. Sapp
  1/08/2018

  5 star review  Wszystko okej! Nawet jeśli zdarzy się mały problem gwarancja działa świetnie, a serwis nie zostawia klientów bez pomocy. Podejście do klienta godne naśladowania, maczek działa jak trzeba, temperatury już nie są problemem ? Polecam chłopaków!

  thumb Tomasz Rotko
  2/02/2018

  5 star review  Rewelacyjny serwis Apple! Naprawiałem u nich kiedyś iPhone, teraz po paru miesiącach wpadłem na modernizację imac 27. Odebrałem go tydzień temu i nadal nie mogę uwierzyć w to że tak szybko działa po modernizacji którą zrobili. Wielki szacun za to zrobiliście z moim Imac-iem. Dzięki

  thumb Łukasz Bartkowiak
  8/14/2014

  5 star review  Szybko i fachowo wykonana naprawa.

  thumb Trela Maciej
  1/25/2016

  5 star review  Bardzo dobrze wykonana usługa, najwyższa jakoś, polecam!

  thumb Monika Weryszko
  11/28/2017

  5 star review  Ekspresowa naprawa i świetne podejście do klienta. Serdecznie polecam 🙂

  thumb Paweł Szczurek
  7/22/2017

  5 star review  Chłopaki wiedzą co robią. Porządny, profesjonalny, uczciwy i miły serwis (i dobra porada). Gorąco polecam.

  thumb Dorian Denes
  4/08/2016

  5 star review  Szybko, sprawnie, skutecznie. Znakomity kontakt. Gdyby polski rząd działał jak ta firma dawno temu sięgalibyśmy od Atlantyku do Morza Czarnego;-)

  thumb Martyna Marcin Nowiccy
  7/24/2016
Call Now Button