Serwis iPhone 13 Pro Max

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 13 Pro Max!

Naprawa iPhone 13 Pro

Wymagająca naprawa iPhone 13 Pro Max? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Cennik Naprawa iPhone 13 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 13 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 13 Pro Max jest usługą, dzięki której zaoszczędzisz spore pieniądze na naprawie, a otrzymasz długotrwały, satysfakcjonujący efekt. Nasz serwis posiada na miejscu najwyższej jakości części wymienne oraz specjalistyczny sprzęt przeznaczony do regenerowania urządzeń z pękniętą szybką. Naprawa iPhone 13 Pro Max ze zbitym szkłem, ale sprawnym ekranem i dotykiem to korzystna alternatywa cenowa do wymiany całego frontu.

Uszkodzone warstwy usuwane są specjalną żyłką, a wyświetlacz przechodzi następnie gruntowne czyszczenie w warunkach bezpyłowych, co pozwala uniknąć ryzyka dostania się zanieczyszczeń i gwarantuje dotychczasową wodoszczelność telefonu.

Na każdym etapie naprawy ekran poddawany jest testom, by mieć pewność prawidłowego działania po serwisie. Wyświetlacz na koniec jest na nowo laminowany, a przedni panel połączony z korpusem w profesjonalnej prasie, dzięki której iPhone 13 Pro Max z nową szybką prezentuje się i pracuje idealnie. Na tę naprawę udzielamy aż pół roku gwarancji.

Wymiana Szybki iPhone 13 Pro Max

Wymiana wyświetlacza iPhone 13 Pro Max

Wymiana wyświetlacza iPhone 13 Pro Max stanowi jedyną metodę przywrócenia funkcjonalności smartfona po uszkodzeniu matrycy i modułu przetwarzającego dotyk. Zlecenie tej usługi doświadczonemu serwisowi daje pewność, że inwestycja opłaci się, przynosząc trwałe i zgodne z oczekiwanymi rezultaty.

Stuprocentowa gwarancja montażu oryginalnego wyświetlacza OEM dokładnie sprawdzonego przed wymianą daje pewność, że moduł będzie bezawaryjnie pracować przez bardzo długi czas, oferując jednocześnie ostry i wiernie odwzorowany obraz.

Jeśli naprawa iPhone 13 Pro Max oparta na oryginalnych komponentach przekracza Twoje bieżące możliwości finansowe, zapytaj o możliwość wyboru sprawdzonego zamiennika wysokiej klasy. Jako jedni z niewielu dokładnie weryfikujemy dostawców zamienników, dzięki czemu także na te części oferujemy aż pół roku gwarancji.

Zamawiając jedną usługę, otrzymujesz od razu nałożenie na ekran nowej szybki, która zabezpieczy go przed ponownym uszkodzeniem. W ramach naprawy programujemy także wyświetlacz, dzięki czemu rozpoznawanie twarzy i funkcja TrueTone działają bez zarzutu.

Wymiana Wyswietlacza iPhone 13 Pro Max

Wymiana ekranu iPhone 13 Pro Max

Wymiana ekranu iPhone 13 Pro Max wskazana jest do przeprowadzenia, jeśli na wyświetlaczu pokazują się pionowe linie lub ciemne plamy, dotyk iPhone nie działa właściwe bądź też doszło do zbicia szybki osłaniającej nieoryginalną matrycę. W takich przypadkach nie ma możliwości przywrócenia sprawności telefonu inną metodą.

Taka naprawa iPhone 13 Pro Max w dalszym ciągu pozostaje zdecydowanie tańszym rozwiązaniem od zakupu nowego telefonu – tym bardziej, gdy urządzenie na co dzień musi sprostać wysokim wymaganiom i będzie nadal użytkowane przez długi czas. Trzeba mieć na uwadze, że w cenie nowego ekranu trudno jest nabyć smartfon, który nawet jako zastępstwo umożliwi komfortową pracę.

Wymiana ekranu iPhone 13 Pro Max na oryginalny panel OEM to niezbędna inwestycja w zachowanie sprzętu o topowych parametrach, przekładających się na lata wygody.

W ramach jednej usługi uzyskujesz nową szybkę oraz programowanie ekranu tak, by działanie Face ID oraz TrueTone było zapewnione od razu po powrocie sprzętu z naprawy. Udzielamy aż półrocznej gwarancji na tę naprawę – to dłużej, niż w autoryzowanym serwisie.

Wymiana Wyswietlacza iPhone 13 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 13 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 13 Pro Max to podstawowa forma konserwacji flagowego urządzenia, z którym planujesz spędzić w komforcie co najmniej kilka lat. Choć akumulator iPhone 13 Pro Max pod względem zoptymalizowania i długości pracy bez ponownego ładowania bije całą konkurencję na głowę, to niestety także i jego ogniwo ulega stopniowemu zużyciu.

To, kiedy potrzebna okazuje się taka naprawa iPhone 13 Pro Max, uzależnione jest od intensywności i charakteru codziennego działania telefonu. Jeśli dużo grasz, często nagrywasz lub oglądasz filmy na urządzeniu bądź często przebywasz w miejscach ze słabym zasięgiem, bateria Twojego iPhone’a 13 Pro Max może zużywać się szybciej od identycznego modelu ładowanego znacznie rzadziej.

Słaba bateria sprawia, że smartfon nie jest zdolny do działania na najwyższych obrotach, co przekłada się na zawieszanie się, pogorszenie responsywności o ogólny spadek kultury pracy telefonu. Wymiana baterii iPhone 13 Pro Max na nowe, sprawdzone i w pełni oryginalne ogniwo przywraca szczytowe możliwości smartfona, dzięki czemu na powrót jest on niezawodny i wart wyłożonych na niego pieniędzy.

Szybkość i długość działania nowego sprzętu otrzymujesz za wręcz symboliczna kwotę, a do tego na nową baterię dostajesz u nas aż 6 miesięcy gwarancji.

Wymiana Baterii iPhone 13 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 13 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 13 Pro Max jest usługą, której realizacja skutecznie eliminuje aż 3 potencjalne problemy. To sprawdzona metoda uwolnienia się od zniekształconego, mało wyraźnego dźwięku podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Specyfika naprawy przekłada się na to, że w cenie jednej usługi otrzymujesz od razu bezawaryjny mikrofon oraz bezpieczne gniazdo ładowania, dzięki czemu przez długi czas nie będzie potrzebna Ci naprawa iPhone 13 Pro Max dotycząca żadnej z tych części. Tworzą one wspólny moduł, który musi zostać wymieniony bez oddzielania komponentów. Zapewniamy montaż oryginalnego podzespołu oraz sześciomiesięczną gwarancję na usługę.

Wymiana Glosnika iPhone 13 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 13 Pro Max

Jeżeli źle słyszy Cię przez telefon i komunikatory wielu rozmówców, to wyraźny znak, że wymiana mikrofonu iPhone 13 Pro Max jest konieczna. Przeczekanie sytuacji bynajmniej nie pomoże, jeśli za problem nie odpowiada niefortunna aktualizacja oprogramowania. Wręcz odwrotnie – zniekształcenia będą coraz gorsze.

Przyczyną usterki najczęściej jest uszkodzenie mechaniczne w wyniku uderzenia lub zebrania się znacznej warstwy zabrudzeń. Naprawa iPhone 13 Pro Max dotycząca mikrofonu w praktyce przywraca także bezawaryjne działanie dolnego głośnika i gniazda ładowania. Części te łączy wspólna taśma, przez co muszą one być wymieniane jednocześnie. To potrójny serwis objęty półroczną gwarancją, a kosztuje tyle, co wymiana pojedynczego elementu.

Wymiana Mikrofonu iPhone 13 Pro Max

Wymiana obudowy iPhone 13 Pro Max

Uderzenie skutkujące zbiciem i wygięciem plecków iPhone 13 Pro Max to problem znacznie poważniejszy od jedynie estetycznej zmory. Skokowy spadek wartości urządzenia to pierwsza poważna konsekwencja wypadku, jaka może Ci przyjść na myśl, jednak nie jest to najgorszy możliwy scenariusz.

Zbity tył powoduje, że kluczowe podzespoły telefonu ściśnięte są zbyt mocno, a kumulujące się ciepło nie ma jak efektywnie wydostać się na zewnątrz. Wymiana obudowy iPhone 13 Pro Max chroni przed powstaniem przez to efektu naprężeń, który może zakończyć się nawet odklejeniem ekranu.

Gdy do tego dojdzie, naprawa iPhone 13 Pro Max będzie konieczna natychmiast i w ostatecznym rozrachunku okaże się znacznie droższym przedsięwzięciem.

Zamów już teraz wymianę zbitej obudowy iPhone i bądź mądry przed szkodą. Wszystkie sprawne części przełożymy do nowego, oryginalnego korpusu.

Uszkodził się sam szklany tył, a obudowa uniknęła zbicia? Wymienimy zbitą szybkę, a Ty dodatkowo zaoszczędzisz na serwisie.

Wymiana Obudowy iPhone 13 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 13 Pro Max

Jeśli doświadczasz problemów z działaniem któregokolwiek z aparatów, a znalezione w sieci porady nie przyniosły efektów, poproś o darmową diagnostykę podczas składania zamówienia. Wymiana aparatu iPhone 13 Pro Max z wykorzystaniem oryginalnych części jest u nas możliwa i nie wymaga dodatkowego oczekiwania na sprowadzenie podzespołu.

Ta naprawa iPhone 13 Pro Max to jednak ostateczność i często w ogóle nie jest potrzebna. Za awarię mogą odpowiadać tak niepozorne czynniki, jak pęknięcie bądź zabrudzenie osłony soczewki. W takiej sytuacji wymieniamy zbitą szybkę obiektywu lub przeprowadzamy profesjonalne czyszczenie – to znacznie tańsze usługi zdolne całkowicie wyeliminować usterkę.

Wymiana Tylnego-Aparatu iPhone 13 Pro Max

Wymiana gniazda ładowania iPhone 13 Pro Max

Wymiana gniazda ładowania iPhone 13 Pro Max jest wskazana, jeżeli telefon nie ładuje się lub „nie widzi” ładowarki, pomimo korzystania ze sprawnych, dedykowanych akcesoriów

Często uszkodzenie docka zauważalne jest podczas samodzielnej oceny jego stanu. Przewód luźno porusza w porcie, odłącza podczas lekkiej zmiany pozycji telefonu, a iPhone ładuje się jedynie pod misternie ustawionym kątem.

Naprawa iPhone 13 Pro Max wymagająca wymiany docka – czyli modułu, na który składają się gniazdo ładowania, dolny głośnik oraz mikrofon – w naszym serwisie odbywa się wyłącznie z wykorzystaniem dokładnie przetestowanych i stuprocentowo oryginalnych części wymiennych. Płacąc za jedną usługę, otrzymujesz aż trzy oryginalne komponenty i aż pół roku gwarancji na naprawę.

Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 13 Pro Max

Zalany iPhone 13 Pro Max

Zalany iPhone 13 Pro Max w zdecydowanej liczbie przypadków można uratować i przywrócić do pierwotnej sprawności, jeśli zareaguje się odpowiednio szybko i przekaże się sprzęt do wyspecjalizowanego serwisu. Ważne, by natychmiast odłączyć źródło zasilania i nie próbować samodzielnego osuszania na kaloryferze czy suszarką.

Po zalaniu każdy telefon musi przejść indywidualną diagnostykę podzieloną na etapy specjalistycznego suszenia i czyszczenia płyty w myjce ultradźwiękowej, po której stan podzespołu jest dokładnie sprawdzany pod mikroskopem. Taka czasochłonna dokładność w działaniu jest kosztowna, ale pozwala rzetelnie sprawdzić, czy naprawa iPhone 13 Pro Max jest możliwa.

Zalany iPhone 13 Pro Max

Brak sieci iPhone 13 Pro Max

Częste upadki iPhone na podłogę mogą mieć znaczne konsekwencje – nawet wtedy, gdy po oględzinach urządzenia nic nie wskazuje na to, że cokolwiek uległo uszkodzeniu. Kropla drąży skałę także w przypadku wrażliwej elektroniki i po którymś niewinnym uderzeniu brak sieci iPhone 13 Pro Max zamienia się z odizolowanego przypadku w niemiłą regułę.

Po ustaleniu, że problem nie leży po stronie operatora, konieczne będzie „rozebranie” telefonu w serwisie i sprawdzenie stanu basebandu – połączonego z płytą główną modułu odpowiedzialnego za łączność GSM. Naprawa iPhone 13 Pro Max uzależniona jest od wyniku diagnostyki. Szanse na jej powodzenie to około 80%.

Nie Czyta Karty SIM iPhone 13 Pro Max

Naprawa Face ID iPhone 13 Pro Max

Face ID nie działa? To poważna usterka, ale jej pojawienie się nie musi iść w parze z rezygnacją z zabezpieczeń biometrycznych czy też awaryjnego zakupu nowego urządzenia. Naprawa Face ID iPhone 13 Pro Max w wielu przypadkach jest możliwa, jednak każdorazowo wymaga ustalenia przyczyny problemu w toku zaawansowanej diagnostyki wiążącej się z koniecznością „rozebrania’ telefonu.

O tym, czy naprawa iPhone 13 Pro Max ma szanse powodzenia, decyduje charakter uszkodzenia. Wymiana podzespołu nie zadziała. Serwis możemy wykonać tylko wtedy, gdy awaria ogranicza się do taśmy łączącej moduły zbierania danych i mapowania twarzy. Ich zależność względem siebie jest nierozerwalna, a sam moduł jest fabrycznie przypisany do indywidualnego urządzenia.

Zamów diagnostykę, by dowiedzieć się, czy w Twoim urządzeniu można naprawić uszkodzoną taśmę i przywrócić działanie Face ID.

Wymiana Przedniej Kamery iPhone 13 Pro Max

Wymiana przycisków iPhone 13 Pro Max

Jeśli przycisk Power, przełącznik wyciszania lub klawisze regulacji głośności Phone’a nie działają, wymienić należy cały komplet. Konieczność ta podyktowana jest budową urządzenia. Klawiszom przypisane są różne funkcje, jednak tworzą one jeden nierozerwalny podzespół. Naprawa iPhone 13 Pro Max związana z awarią przycisku to koszt montażu jednej części, a w ramach usługi otrzymujesz aż 3 niezawodne klawisze.

Wymiana przycisków iPhone 13 Pro Max w naszym serwisie daje Ci pewność zamontowania oryginalnych, doskonałej jakości klawiszy dokładnie sprawdzonych pod kątem responsywności. Nowy zestaw przycisków zostanie wzorowo spasowany z obudową, a naprawa nie zostawia żadnych śladów. Na tę usługę przysługuje Ci aż pół roku gwarancji.

Nie Dziala Przycisk Boczny iPhone 13 Pro Max

Naprawa układu U2-IC iPhone 13 Pro Max

Naprawa układu U2-IC iPhone 13 Pro Max to ostatnia z możliwych dróg usuwania awarii dającej takie symptomy, jak przegrzewanie się smartfona, skokowe rozładowywanie się baterii bądź komunikat o nierozpoznanych akcesoriach.

Pierwszy etap pracy serwisu to sprawdzenie parametrów akumulatora oraz diagnostyka poboru mocy na płycie. Jeżeli testy wykażą uszkodzenie układu zasilania, niezbędna będzie jego wymiana na oryginalny, w stu procentach sprawny podzespół.

Montowane przez nas części wymienne przechodzą przed instalacją rygorystyczne testy jakościowe, a po wykonaniu wymiany dokładnie sprawdzana jest praca urządzenia z nowym komponentem.

Pewność używanych części oraz dokładna diagnostyka w oparciu o dedykowane narzędzia  sprawiają, że naprawa iPhone 13 Pro Max dotycząca układu połączonego z płytą objęta jest wyjątkowo długim okresem gwarancji.

Układ U2 iPhone 13 Pro Max

Masz problem z inną usterką iPhone 13 Pro Max?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro Max to najmocniejszy smartfon zaprezentowany przez Apple jesienią 2021 roku. To urządzenie spełniające wymagania najbardziej wybrednych klientów i w pełni odpowiadający na potrzeby osób profesjonalnie zajmujących się fotografią oraz nagrywaniem filmów.

Soczewki aparatów iPhone 13 Pro Max składają się z 12-megapikselowych jednostek zarówno w przedniej kamerze do selfie, jak i w tylnym module. Trzy główne aparaty pracują wspólnie, konwertująca materiał na doskonałej jakości obraz o wzorowej ostrości i głębi niezależnie od warunków oświetleniowych. Umożliwiają to zastosowanie większych pikseli oraz przysłon przepuszczających do 2,2 razy więcej światła. Szybkość responsywności aparatu gwarantują możliwości przetwarzania topowego procesora Apple A15 Bionic.  Zmiany te przekładają się na szybszy i dokładniejszy autofocus oraz 3-krotny zoom optyczny wiernie oddający detale.

W iPhone 13 Pro Max postawiono na matrycę OLED Super Retina XDR o przekątnej 6’7 cala. W przeciwieństwie do poprzednich generacji ekran działa w oparciu o technologię ProMotion odpowiedzialną za adaptatywną częstotliwość odświeżania w zakresie od 10 do aż 120 Hz. W maksymalnym trybie działania oznacza to natychmiastową reakcję ekranu podczas gier, dynamiczny ruch na filmach oraz idealną płynność przewijania. W najbardziej oszczędnym natomiast pozwala znacznie wydłużyć pracę baterii o pojemności aż 4352 mAh, w najmniejszym detalu zoptymalizowanej do uzyskania fenomenalnego czasu pracy.

Całość zamknięto w bryle z nierdzewnej stali i szkła hartowanego, dostępnej w aż pięciu elegancko stonowanych wariantach kolorystycznych.

Podzespoły

Procesor
A15 Bionic 64-bit

Pamięć RAM
6GB

Pamięć NAND
128GB, 256GB, 512GB, 1TB

Bateria
4352 mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
6,7 cala Super Retina XDR OLED

Rozdzielczość ekranu
11284×2778

Typ ekranu
OLED

Jasność maks.
1200 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw ultraszerokokątny, teleobiektyw

Zoom cyfrowy
15x

Aparat przód
12 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR, retina flash

Komunikacja 

Sieć komórkowa
5G

Wi-Fi
Wi-Fi 6 802.11ax z technologią MIMO i LAA

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.0, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2021

Dostępne kolory
Sierra Blue, Graphite, Gold, Silver, Alpine Green

Dostępne modele
A2483, A2636, A2638, A2639, A2640

Slogan
Oh. So. Pro.

System i funkcje

System
iOS 15 (Wsparcie do iOS 15 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP68

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button