Serwis iPhone 6S Plus

iPhone 6s Plus został zaprezentowany 9 września 2015 roku podczas wydarzenia zorganizowanego w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco. 

Poza wzmocnioną obudową, nowy model 6S Plus został również jako pierwszy wyposażony w 3D Touch Force. iPhone 6s Plus jest zasilany przez chip Apple A9. Według zapewnień producenta, jest on do 70% szybszy niż procesor Apple A8 i posiada aż do 90% wydajniejszą kartę graficzną od poprzednika.

Serwis iPhone 6S Plus

Cennik Naprawa iPhone 6S Plus

Ile Kosztuje Serwis iPhone 6S Plus?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Dlaczego warto serwisować iPhone 6S Plus?

Mimo premiery w 2015 roku, iPhone 6S Plus to model, który wciąż bardzo dobrze spełnia swoje kluczowe funkcje, jeśli dba się o jego konserwację. Wskazuje na to nawet fakt, że linia 6S doczeka się aktualizacji do iOS 15. Udostępniona beta udowadnia, że iPhone 6S Plus zdolny jest obsłużyć większość funkcji nadchodzącego uaktualnienia systemu.

Jeśli masz więc u siebie ten model iPhone – zadbaj o niego, a jeszcze dobrze Ci posłuży.

W przypadku iPhone 6S Plus najlepszą formą konserwacji jest serwis polegający przede wszystkim na wymianie zużytych lub uszkodzonych elementów, które negatywnie wpływają na pracę urządzenia.

Serwis iPhone 6S Plus – wykonywane naprawy

Wymiana baterii iPhone 6S Plus

Każda bateria zużywa się z upływem czasu. Bateria iPhone 6S Plus nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Jeżeli Twój iPhone 6S Plus cały czas pracuje na fabrycznej baterii, to jej obecna kondycja znacznie obniża wydajność urządzenia. Wymiana baterii iPhone 6S Plus nie tylko zwiększy czas pracy na jednym ładowaniu, ale też przyspieszy działanie systemu iOS. To niedrogi serwis, ale przynoszący spore korzyści dla właściciela telefonu.

Zbita szybka iPhone 6S Plus – wymiana

Wymiana szybki w iPhone 6S Plus potrzebna jest wtedy, gdy uszkodzeniu uległa osłona ekranu. Jeśli dotyk i wyświetlacz działają, oznacza to, że wstawienie nowej szybki rozwiąże problem i ochroni przed powstawaniem nowych (np. przed uszkodzeniem wyświetlacza).

W naszym serwisie procedura polega na zdjęciu uszkodzonej osłony, oczyszczeniu ekranu, nałożeniu kleju oraz nowej szybki o identycznych parametrach. Naprawa ta nie rozwiązuje problemów spowodowanych awaryjnością ekranu lub dotyku.

Wymiana ekranu iPhone 6S Plus

Wymiana wyświetlacza iPhone 6S Plus konieczna jest wtedy, gdy nie działa dotyk, a ekran pokazuje plamy lub linie. Wówczas niezbędna jest wymiana obu części – zarówno wyświetlacza, jak i szybki. Ekrany wymieniamy na oryginalne panele LCD Retina lub na wysokiej jakości certyfikowane i sprawdzone zamienniki. Wybór w tej kwestii pozostawiony jest klientowi.

Wymiana gniazda ładowania lub układu U2 w iPhone 6S Plus

Usterce ulec może również gniazdo ładowania lub układ odpowiedzialny za realizację tego zadania. Efektem tego jest brak możliwości naładowania urządzenia nawet przy sprawnej baterii. Nasz serwis zdiagnozuje problem Twojego iPhone 6S Plus przed rozpoczęciem naprawy. Po ustaleniu przyczyny zadzwonimy do Ciebie z wyceną i terminem realizacji. Przystąpimy do pracy, gdy wyrazisz zgodę na przedstawione warunki.

Pamiętaj, że w przypadku wady gniazda ładowania konieczna jest wymiana głośnika i mikrofonu, ponieważ części te są ze sobą połączone. 

Inne naprawy iPhone 6S Plus realizowane w naszym serwisie

U nas dokonasz refabrykacji telefonu polegającej na przełożeniu wszystkich części do nowego korpusu. Możesz też skorzystać z opcji wymiany jedynie tylnej osłony iPhone 6S Plus. Nasz serwis iPhone wymieni dla Ciebie takie uszkodzone części, jak aparaty, głośniki oraz mikrofon. Rozwiążemy dla Ciebie problemy z brakiem zasięgu, błędnym odczytem karty SIM lub z uszkodzonym przyciskiem Home.

Podejmiemy się też naprawy iPhone 6S Plus po zalaniu – z nami masz największe szanse na skuteczną naprawę. Pamiętaj tylko, żeby nie włączać, ani nie próbować ładować telefonu. Zamów serwis jak najszybciej, by zminimalizować szkody.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze usługi?

Zrealizowana w naszym serwisie naprawa iPhone dla Ciebie oznacza same korzyści. Po pierwsze, mamy za sobą wiele lat doświadczenia i wysoko wyspecjalizowane zaplecze techniczne.

Po drugie, proponujemy atrakcyjne ceny i najdłuższy na rynku okres gwarancji, który (zależnie od naprawy) trwa do sześciu miesięcy. To znacznie więcej, niż oferuje autoryzowany serwis Apple.

Po trzecie, z łatwością dla Ciebie i w krótkim czasie przeprowadzimy naprawę wysyłkową iPhone 6S Plus. Nie musisz nawet naklejać etykiety, ponieważ nadany bezpłatnie kurier zrobi to za Ciebie.

Po czwarte, doskonale znamy się na całej infrastrukturze Apple. Prowadzimy również serwis iPad oraz serwis MacBook. W razie jakichkolwiek kłopotów, kompleksowo zaopiekujemy się Twoim sprzętem.

Skontaktuj się z nami poprzez formularz, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Masz problem z inną usterką iPhone 6S Plus?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 6S Plus

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Wrzesień 2015
16, 64, 128 GB
Gwiezdna Szarość, Złoty, Srebrny, Różowe Złoto
iPhone 8,2
A1634, A1687, A1699
A9 (1.8 GHz) 64-bit
2750 mAh
5,5 cala HD Retina
Aparat 12-megapikselowy
The only thing that’s changed is everything.

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link