Serwis iPhone 6S Plus

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 6S Plus!

Naprawa iPhone 6S Plus

Wymagająca naprawa iPhone 6S Plus? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Ile Kosztuje Serwis iPhone 6S Plus?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Wymiana szybki iPhone 6S Plus

Wymiana szybki iPhone 6S Plus to najbardziej opłacalna opcja zminimalizowania konsekwencji upadku skutkującego uszkodzeniem przedniego panelu. Początkowo niewielki defekt może się pogłębiać i ostatecznie spowodować nawet o wiele droższą w naprawie awarię wyświetlacza.

Zlecona serwisantom wymiana szybki iPhone 6S Plus trwa zaledwie kilkadziesiąt minut, zapewniając jednocześnie najlepsze rezultaty pod względem wyglądu oraz wytrzymałości.

Profesjonalnie oczyszczony i poddany laminacji panel, dzięki zastosowaniu specjalnej komory oraz autoklawu, nie nosi śladów naprawy. Elementy urządzenia będą idealnie spasowane, uniemożliwiając przedostanie się do wewnątrz pęcherzyków powietrza i pyłu.

Ta forma naprawy zachowuje w nienaruszonym stanie oryginalny ekran oraz pożądaną szczelność telefonu.

Po serwisie wyczerpujące testy sprawdzają prawidłowe działanie ekranu i dotyku pod szybką oraz jakość realizacji wymiany. Usługa objęta jest półroczną gwarancją.

Wymiana Szybki iPhone 6S Plus

Wymiana wyświetlacza iPhone 6S Plus

Wymiana wyświetlacza iPhone 6S Plus rozpoczyna się od sprawdzenia dostawcy oryginalnego uszkodzonego ekranu i na tej podstawie dokonywana jest selekcja panelu do zamontowania w Twoim urządzeniu. To istotny krok, zapewniający maksymalną zgodność komponentów.

Do Ciebie należy decyzja o wariancie naprawy. Wymiana wyświetlacza iPhone 6S Plus może polegać na wstawieniu oryginalnego LCD Retina lub na montażu w pełni funkcjonalnego zamiennika.

Obie opcje serwisu obejmują bezpłatną nową szybkę oraz półroczną gwarancję.

Wymiana Wyświetlacza iPhone 6S Plus

Wymiana ekranu iPhone 6S Plus

Wymiana ekranu iPhone 6S Plus może być łatwa, szybka i przyjemna, jeśli zostanie wykonana w serwisie, a nie w domu. Jeżeli zostanie wykonana w AppleFix, może być też niedroga – tak profesjonalna i opłacalna, że samodzielna naprawa nawet w teorii nie będzie żadną alternatywą.

Ekspresowa wymiana ekranu iPhone 6S Plus z gwarancją zastosowania najlepszych części rozwiązuje również problemy z dotykiem i kwestię zbitej szybki. Montaż nowej szybki realizowany jest bez opłat w ramach jednej usługi – bez względu na to, czy wybierasz oryginalny ekran Retina, czy zamiennik wysokiej klasy.

Wymiana Wyświetlacza iPhone 6S Plus

Wymiana baterii iPhone 6S Plus

Wymiana baterii iPhone 6S Plus za niewielką opłatą podaruje Twojemu urządzeniu drugą młodość, a być może nawet nowe życie.  Zużyta bateria to nie powód, by sprawne pod pozostałymi względami urządzenie zupełnie spisywać na straty.

Ta niedroga naprawa wyróżnia się tym, że nie tylko wydłuża czas działania telefonu bez ładowania do poziomu porównywalnego z zupełnie nowym egzemplarzem, lecz także przyspiesza pracę systemu operacyjnego.

Wymiana baterii iPhone 6S Plus podnosi stabilność funkcjonowania iOS-a i zmniejsza ryzyko awaryjności oraz przypadkowych resetów urządzenia.

Jedynie usługa wykonana przez sprawdzony serwis z silną pozycją na rynku da Ci absolutną pewność, że słaba bateria zostanie wymieniona na oryginalne i bezpieczne ogniwo o faktycznych parametrach zgodnych z deklarowanymi przez dostawcę.

AppleFix dodaje do tego konkurencyjność cen, najdłuższą gwarancję trwającą aż pół roku oraz wyjątkowo krótki czas realizacji naprawy, wynoszący przeważnie kilkadziesiąt minut. Wygodna opcja wysyłkowa najczęściej przedłuża proces zaledwie o 1 dzień roboczy.

Serwis iPhone 6S Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6S Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6S Plus skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6S Plus wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Serwis iPhone 6S Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 6S Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 6S Plus wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 6S Plus oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Serwis iPhone 6S Plus

Wymiana obudowy iPhone 6S Plus

Wymiana obudowy iPhone 6S Plus to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 6S Plus nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Serwis iPhone 6S Plus

Wymiana aparatu iPhone 6S Plus

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 6S Plus jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 6S Plus wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Serwis iPhone 6S Plus

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6S Plus

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6S Plus przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6S Plus polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Serwis iPhone 6S Plus

Zalany iPhone 6S Plus

Zalany iPhone 6S Plus bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 6S Plus przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Serwis iPhone 6S Plus

Brak sieci iPhone 6S Plus

Brak sieci iPhone 6S Plus to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 6S Plus to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone 6S Plus nie czyta karty SIM

Naprawa Touch ID iPhone 6S Plus

Naprawa Touch ID iPhone 6S Plus jest skomplikowana i obarczona ryzykiem niepowodzenia. Powód to indywidualne przypisanie każdego czytnika linii papilarnych do płyty głównej danego egzemplarza.

Naprawa Touch ID iPhone 6S Plus w każdym egzemplarzu oznacza różne szanse na skuteczność i opłacalność usługi. Podstawę wyceny stanowi indywidualna diagnostyka przypadku.

Tańsza i przynosząca pożądane efekty alternatywa to serwis przycisku Home bez przywracania funkcji czytnika. Odzyskujesz pełen zakres korzystania z telefonu i otrzymujesz długą gwarancję prawidłowego działania.

Serwis iPhone 6S Plus

Wymiana przycisków iPhone 6S Plus

Wymiana przycisków iPhone 6S Plus może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 6S Plus skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Serwis iPhone 6S Plus

Naprawa układu U2-IC iPhone 6S Plus

Naprawa układu U2-IC iPhone 6S Plus to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 6S Plus polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Serwis iPhone 6S Plus

Masz problem z inną usterką iPhone 6S Plus?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 6S Plus

 

iPhone 6S Plus Apple zaprezentowało jesienią 2015 roku. To bezpośredni następca pierwszego dużego smartfona producenta i pod wieloma względami zastosowano w nim te same rozwiązania techniczne. Model 6S Plus jest nieznacznie cięższy i grubszy od o rok starszego iPhone 6 Plus. Ma mimo to nieco mniejszą baterię, której pojemność wynosi 2750 mAh. Lepsza optymalizacja podzespołów oraz iOS pozwoliła jednak uzyskać dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu.

iPhone 6S Plus wyposażono w procesor Apple A9, a ilość pamięci RAM zwiększono do 2 GB, dzięki czemu uzyskano niemalże dwukrotnie wyższą wydajność od poprzednika.

Warianty pamięci wewnętrznej oraz kolory do wyboru pozostały bez zmian. Istotną rewolucję przeszły za to aparaty – zarówno przedni, jak i tylny. Rozdzielczość głównej kamery z optyczną stabilizacją obrazu i funkcją Live Photo zwiększono do 12 megapikseli w miejsce 8, natomiast rozdzielczość przedniej kamerki podniesiono aż do 5 megapikseli. W urządzeniu zastosowano także nowszy standard łączności bezprzewodowej LTE, co umożliwiło szybszą transmisję danych i tym samym wygodniejsze korzystanie z internetu.

Podzespoły

Procesor
A9 64-bit

Pamięć RAM
2GB

Pamięć NAND
16GB, 32GB, 64GB, 128GB

Bateria
2400mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
5,5 cala Retina HD z 3D Touch

Rozdzielczość ekranu
1920×1080

Typ ekranu
IPS

Jasność maks.
500 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP

Zoom cyfrowy
5x

Aparat przód
5 MP

Dodatkowe
Nagrywanie 4K 30 kl./s, Flesz True Tone, HDR, optyczna stabilizacja  obrazu

Komunikacja 

Sieć komórkowa
4G, 3G

Wi-Fi
802.11 ac MIMO

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 4.2, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2015

Dostępne kolory
Silver, Space Gray, Gold, Rose Gold

Dostępne modele
A1663, A1668 

Slogan
The only thing that’s changed is everything

System i funkcje

System
iOS 9 (Wsparcie do iOS 15.6 i dłużej)

Czujniki
Barometr. Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
Brak

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button