fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

iPhone nie chce się ładować

Najczęstszą przyczyną gdy iPhone się nie ładuje jest usterka gniazda ładowania. Każda wymiana gniazda ładowania w Serwis iPhone objęta jest 6 miesięczną gwarancją! Problem z iPhone nie chce się ładować rozwiązujemy od ręki…

iPhone się nie ładuje

Najczęstszą przyczyną gdy iPhone nie chce się ładować jest usterka gniazda ładowania. Każda naprawa gniazda ładowania iPhone objęta jest 6 miesięczną gwarancją! Jeżeli Twój iPhone się nie ładuje naprawę wykonamy od ręki...

iPhone nie chce się ładować

Masz problem z inną usterką iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY.

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź.

INNA USTERKA?

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Złącze dock, czyli gniazdo ładowania w iPhone, znajduje się w dolnej części telefonu. Ze względu na częste używanie, złącze ładowania jest bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne. Gniazdo ładowania w iPhone znajduje się na jednej taśmie z takimi elementami jak: mikrofon oraz złącze słuchawkowe jack (dotyczy modeli do iPhone 6S). Podczas naprawy gniazda ładowania powyższe elementy są wymieniane.

iPhone się nie ładuje
Jakie rozpoznać uszkodzenia gniazda ładowania w iPhone?

Wymiana Gniazda Ładowania iPhonerki gniazda ładowania do momentu kiedy iPhone nie chce się ładować. W związku z tym trafiają do nas kiedy piny gniazda ładowania są już spalone lub uszkodzone. Sprawdź najpopularniejsze objawy uszkodzenia docka w iPhone:

 • iPhone nie reaguje na ładowarkę;
 • iPhone ładuje się dopiero po dociśnięciu kabla Lightning;
 • iPhone nie może połączyć się z iTunes;
 • iPhonie uniemożliwia zgranie danych z komputera (przy użyciu kabla).
Jakie są przyczyny uszkodzenia gniazda ładowania w iPhone?

Poznaj najczęstsze przyczyny problemów z ładowaniem iPhone:

iPhone nie chce się ładować.

 

 • eksploatacyjne uszkodzenie złącza dock;
 • uszkodzenie gniazda w wyniku zwarcia podczas ładowania;
 • kontakt złącza z wodą lub piaskiem;
 • poruszenie pinów wskutek wkładania do gniazda ostrych przedmiotów;
 • fizyczne uszkodzenie gniazda po upadku z dużej wysokości.
Gniazdo ładowania jest sprawne… co robić?

iPhone nie chce się ładować pomimo wymiany gniazda ładowania?  W takiej sytuacji podejrzewamy usterkę U2-IC.  Układ ładowania znajduje się na płycie głównej i jest odpowiedzialny za zarządzanie energią oraz komunikację przez złącze lightning.

Twoi Znajomi... Nasi Klienci 🙂

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

  5 star review  Panowie odratowali mi ekran 🙂 dzisiaj ide z kolejnym problemem zobaczymy jak się spiszą 🙂

  thumb Maciek Preston Konopka
  9/21/2017

  5 star review  Profesjonalna obsługa. Państwo ożywili mojego zdechłego iPada (potłuczony ekran), który teraz wyglada jak nowy i działa bez zarzutów. Świetna jakość wykonania usługi, bezproblemowy kontakt. Przesyłka zwrotna była doskonale zabezpieczona i sprzęt nie ucierpiał w transporcie. Świetny stosunek jakości do ceny. Polecam tych cudotwórców!

  thumb Marta Py
  3/31/2017

  5 star review  Właśnie powrócił do mnie telefon wysłany we wtorek. Sama naprawa - ekspresowa. Kontakt też udany. Na początku obawiałam się jedynie ceny. Sprawdzając cennik zdałam sobie sprawę, że w moim telefonie naprawić trzeba dwie rzeczy. Przyznam, wysyłałam go z ciężkim sercem. Następnego dnia dostałam już cudowną informację - koszt o wiele mniejszy, niż się spodziewałam. Na prawdę polecam. Szybko, porządnie. Z naprawy telefonu nigdy nie byłam tak zadowolona 😀

  thumb Julia Ronnie Dziwińska
  7/20/2018

  5 star review  Doskonały, profesjonalny serwis. Dotarłem do punktu z beznadziejnym, jak myślałem, przypadkiem; zalana płyta główna i uszkodzony dysk. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony kiedy następnego dnia dowiedziałem się, że da się to zrobić i w zasadzie będzie do odbioru wieczorem. Wow. Panowie nie zdzierają na diagnostyce, wszystko przebiega sprawnie i bardzo profesjonalnie. Polecam.

  thumb Jacek Schmidt
  2/06/2018

  5 star review  Profesjonalny serwis! Fachowa, szybka i miła obsługa! Cały serwis (spora grupa ludzi) jest na miejscu! Polecam!

  thumb Marek Tuliszka
  10/30/2018

  5 star review  mój ipad po upadku z wysokości dzięki naprawie czuje się fantastycznie . Dobrze że go wam powierzyłem. Mogę wrócić do biegania i słuchania .Dziękuję, jak zwykle się nie zawiodłem !!

  thumb Mateusz Stolarski
  9/13/2014

  5 star review  Polecam naprawa teklefona za godzine!! szybko i teraz wyglada jak nowy

  thumb Luda Dusha
  2/23/2018

  positive review  genialna obsługa, ludzkie podejście do problemu klienta i pełen profesjonalizm prac. wzór do podejścia prokonsumenckiego!

  thumb Piotr Piechota
  9/25/2018

  5 star review  sympatyczni i uczciwi 🙂 z czystym sumieniem można polecić! zasłużone 5 gwiazdek

  thumb Maja Kobierska
  11/08/2017
Call Now Button