Serwis iPhone 6 Plus

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 6 Plus!

Naprawa iPhone 6 Plus

Wymagająca naprawa iPhone 6 Plus? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 6 Plus?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Wymiana szybki iPhone 6 Plus

Wymiana szybki iPhone 6 Plus to często wykonywana naprawa, która niesie ze sobą znacznie więcej, niż tylko przywrócenie pierwotnych walorów estetycznych telefonu. Zbita szybka może doprowadzić z czasem do uszkodzenia ekranu, co oznacza zdecydowanie droższą naprawę.

Specjalne rozwiązania wykorzystywane w AppleFix umożliwiają usunięcie pękniętej szybki z zachowaniem oryginalnego wyświetlacza Retina. Ta metoda naprawy obniża koszty serwisu i jednocześnie jest na tyle korzystna cenowo, że ryzykowanie z samodzielną naprawą staje się zupełnie nieopłacalne.

Wymiana szybki iPhone 6 Plus polega na usunięciu tylko zniszczonych powłok oraz wieloetapowym oczyszczaniu frontowego panelu, zakończonym laminacją w bezpyłowej komorze.

Ostatecznie wszystkie elementy są łączone w dedykowanym autoklawie.

Przed oddaniem telefon przechodzi szczegółowe testy.

Tylko profesjonalny serwis oferuje ekspresową naprawę dającą trwałe rezultaty. Twój telefon odzyska rewelacyjny wygląd, zachowując wzorową szczelność. Ty odzyskasz komfort codziennego użytkowania i otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Wymiana Szybki iPhone 6 Plus

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus, mimo zamówienia wymiany szybki, czasem jest koniecznością. 

Montaż nowego ekranu to jedyne rozwiązanie, jeśli dotyk nie działa, a wyświetlacz pokazuje artefakty. Wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus w AppleFix daje jednak możliwość ograniczenia kosztów naprawy. Możesz zdecydować się na nowy oryginalny ekran Retina, ale masz do wyboru także oryginalny panel z demontażu lub wysokiej klasy zamiennik.

W ramach każdej opcji przysługuje Ci pół roku gwarancji oraz nieodpłatnie zostanie dla Ciebie zamontowana nowa odporna szybka.

Wymiana Wyświetlacza iPhone 6 Plus

Wymiana ekranu iPhone 6 Plus

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus, mimo zamówienia wymiany szybki, czasem jest koniecznością. 

Montaż nowego ekranu to jedyne rozwiązanie, jeśli dotyk nie działa, a wyświetlacz pokazuje artefakty. Wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus w AppleFix daje jednak możliwość ograniczenia kosztów naprawy. Możesz zdecydować się na nowy oryginalny ekran Retina, ale masz do wyboru także oryginalny panel z demontażu lub wysokiej klasy zamiennik.

W ramach każdej opcji przysługuje Ci pół roku gwarancji oraz nieodpłatnie zostanie dla Ciebie zamontowana nowa odporna szybka.

Wymiana Wyświetlacza iPhone 6 Plus

Wymiana baterii iPhone 6 Plus

Wymiana baterii iPhone 6 Plus wymaga powierzenia naprawy profesjonalnemu serwisowi, ponieważ trzeba bardzo ostrożnie odłączyć wrażliwy na uszkodzenia wyświetlacz, aby dostać się do akumulatora.

Słaba bateria powoduje nie tylko krótki czas działania, lecz również zacinanie się systemu, a nawet resetowanie urządzenia i brak możliwości korzystania z niektórych funkcji telefonu.

Wymiana baterii iPhone 6 Plus eliminuje problemy z wydajnością, pozwalając Ci na powrót cieszyć się telefonem, który od wewnątrz pracuje jak nowy.

Zlecenie wykonania usługi serwisowi daje całkowitą gwarancję zamontowania sprawdzonej, oryginalnej baterii dedykowanej do Twojego urządzenia. Oznacza to parametry zgodne z nominalnym i spokój na co najmniej następne 500 cykli ładowania (czyli całkowitego rozładowania i maksymalnego naładowania urządzenia).

Naprawa jest wykonywana od ręki, ale z najwyższą starannością, dzięki czemu po serwisie nie ma żadnych śladów ingerencji w telefon.

Zawsze nowe ogniwo poddawane jest wyczerpującym testom poboru mocy i objęte półroczną gwarancją.

Wymiana Baterii iPhone 6 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6 Plus skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6 Plus wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Serwis iPhone 6 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 6 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 6 Plus wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 6 Plus oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Serwis iPhone 6 Plus

Wymiana obudowy iPhone 6 Plus

Wymiana obudowy iPhone 6 Plus to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 6 Plus nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Serwis iPhone 6 Plus

Wymiana aparatu iPhone 6 Plus

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 6 Plus jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 6 Plus wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Serwis iPhone 6 Plus

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6 Plus

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6 Plus przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6 Plus polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Serwis iPhone 6 Plus

Zalany iPhone 6 Plus

Zalany iPhone 6 Plus bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 6 Plus przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Serwis iPhone 6 Plus

Brak sieci iPhone 6 Plus

Brak sieci iPhone 6 Plus to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 6 Plus to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone 6 Plus nie czyta karty SIM

Naprawa Touch ID iPhone 6 Plus

Naprawa Touch ID iPhone 6 Plus jest skomplikowana i obarczona ryzykiem niepowodzenia. Powód to indywidualne przypisanie każdego czytnika linii papilarnych do płyty głównej danego egzemplarza.

Naprawa Touch ID 6 Plus w każdym egzemplarzu oznacza różne szanse na skuteczność i opłacalność usługi. Podstawę wyceny stanowi indywidualna diagnostyka przypadku.

Tańsza i przynosząca pożądane efekty alternatywa to serwis przycisku Home bez przywracania funkcji czytnika. Odzyskujesz pełen zakres korzystania z telefonu i otrzymujesz długą gwarancję prawidłowego działania.

Serwis iPhone 6 Plus

Wymiana przycisków iPhone 6 Plus

Wymiana przycisków iPhone 6 Plus może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 6 Plus skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Serwis iPhone 6 Plus

Układ dotyku touch IC iPhone 6 Plus

Układ dotyku Touch IC iPhone 6 Plus to jeden z dwóch zamontowanych w iPhone’ach serii 5 i 6 (nie dotyczy 6s!) modułów odpowiedzialnych za przetwarzanie sygnałów dotykowych.

Uszkodzenie powodujące problemy z działaniem dotyku w tych modelach może występować pomimo sprawnego wyświetlacza, gdy układ dotyku touch IC iPhone 76 Plus odłączy się od płyty. 

Wymiana podzespołu jest możliwa i znacznie tańsza od wymiany kompletnego wyświetlacza z digitizerem, a rozwiązuje problemy z dotykiem równie skutecznie.

Serwis iPhone 6 Plus

Naprawa układu U2-IC iPhone 6 Plus

Naprawa układu U2-IC iPhone 6 Plus to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 6 Plus polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Serwis iPhone 6 Plus

Masz problem z inną usterką iPhone 6 Plus?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 6 Plus

 

Od modelu podstawowego linii z 2014 roku – czyli iPhone 6 – debiutujący w tym samym okresie iPhone 6 Plus różni się przede wszystkim rozmiarami. W iPhone 6 Plus Apple zdecydowało się zamontować w miejsce matrycy 4,7 calowej ekran o szokującej wówczas przekątnej 5,5 cala, przez co urządzenie można było z powodzeniem zaklasyfikować jako phablet – hybrydę smartfona oraz tabletu.

Większy wyświetlacz posiada również wyższą gęstość pikseli na cal, wynoszącą w tym przypadku 401 ppi (zamiast dotychczasowej wartości 326 ppi). Aby ułatwić obsługę tak dużego panelu, wprowadzono także dla ekranu funkcję zoom.

Główny aparat  iPhone’a 6 Plus posiada optyczną stabilizację obrazu, podczas gdy w iPhone 6 nie zastosowano takiego rozwiązania. Istotną z perspektywy użytkownika różnicę stanowi też bateria, której pojemność zwiększono do 2915 mAh. Spore gabaryty wpłynęły ostatecznie na wymiary i masę urządzenia – iPhone 6 Plus waży 172 g i jest grubszy o 0,2 mm.

Podzespoły

Procesor
A8 64-bit

Pamięć RAM
1GB

Pamięć NAND
16GB, 64GB

Bateria
2750mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
5,5 cala Retina HD

Rozdzielczość ekranu
1920×1080

Typ ekranu
IPS

Jasność maks.
500 nitów

Kamera i aparat

Kamera tył
8 MP obiektyw szerokokątny

Zoom cyfrowy
5x

Aparat przód
1,2 MP

Dodatkowe
autofokus, HDR, video w rozdzielczości FHD, Optyczna stabilizacja obrazu

Komunikacja 

Sieć komórkowa
4G, 3G

Wi-Fi
802.11 a/b/g/n/ac

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 4.2, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2014

Dostępne kolory
Silver, Gold, Space Gray

Dostępne modele
A1549, A1586, A1524, A1522

Slogan
Bigger than bigger.

System i funkcje

System
iOS 8 (Wsparcie do iOS 12.5.3)

Czujniki
Touch ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
Brak

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button