Serwis iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus został przedstawiony światu w trakcie konferencji Apple 9 września 2014 r., wspólnie z iPhone 6 i Apple Watch.

Linia iPhone 6 Plus wprowadziła znaczącą zmianę wielkości ekranu dla kolejnych generacji iPhone’a. Poprzednia seria była wyposażona w ekrany o przekątnej 4 cali.

Serwis iPhone 6 Plus

Cennik Naprawa iPhone 6 Plus

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 6 Plus?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Serwis iPhone 6 Plus – dlaczego warto?

Jeżeli zależy Ci na tym, by móc wciąż komfortowo pracować na swoim iPhone 6 Plus, rozważ jego serwis bądź refabrykację. Usługi napraw do tego modelu nie są drogie, a mogą znacznie podwyższyć jakość funkcjonowania urządzenia.

Nasz serwis posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług napraw przeznaczonych dla iPhone’a 6 Plus. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Naprawa iPhone 6 Plus – wykonywane u nas usługi

Wymiana baterii iPhone 6 Plus

Wymiana baterii w iPhone 6 Plus to jedna z najczęściej realizowanych napraw. To usługa wykonywana szybko, zapewniająca bardzo wysoki stosunek ceny do uzyskanej jakości. Z czasem wymiana ta jest koniecznością w każdym iPhonie – tym bardziej zatem w modelu z 2014 roku. Pojemność fabrycznego akumulatora uległa znacznej redukcji, skracając tym samym czas pracy i obniżając płynność działania telefonu.

Nasz serwis iPhone wykorzystuje oryginalne baterie o mierzalnych właściwościach i pełnym bezpieczeństwie. Na wykonaną naprawę dajemy 6 miesięcy gwarancji – więcej niż w firmowym serwisie Apple.

Naprawa gniazda lub układu ładowania iPhone 6 Plus

Może się zdarzyć, że za problemy z pracą na baterii nie wynikają z wady akumulatora. Jeśli po podłączeniu do zasilania iPhone 6 Plus nie ładuje się, oznacza to uszkodzenie gniazda ładowania lub odpowiadającego za ładowanie układu U2. 

Taką naprawę zamówisz w naszym serwisie. Dokładna diagnostyka przeprowadzona przez techników pozwoli ustalić źródło problemu. Serwis właściwy rozpoczynamy dopiero po przedstawieniu ustaleń i zaakceptowaniu przez Ciebie kosztu naprawy.

Pamiętaj, że gniazdo ładowania połączone jest z mikrofonem i dolnym głośnikiem. W takim wypadku wymienione na nowe zostaną wszystkie trzy elementy.

Wymiana szybki iPhone 6 Plus

Zbita szybka iPhone 6 Plus powoduje utratę znacznej części atutu tego modelu, jakim jest ekran o przekątnej 5,5 cala. Zbicie szybki nie musi automatycznie oznaczać uszkodzonego wyświetlacza. Z czasem może doprowadzić do usterek również i w tym podzespole. To z kolei oznacza znacznie droższą naprawę.

Dodatkowo, korzystanie z telefonu z pękniętą szybką nie należy do komfortowych czynności. Może wręcz spowodować skaleczenia.

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus

Wymiana ekranu iPhone 6 Plus przez serwis konieczna jest wtedy, gdy na wyświetlaczu pokazują się artefakty świadczące o uszkodzeniu oraz wadliwe działanie panelu dotykowego. Typowe objawy to plamy, linie oraz brak obsługi dotyku. Naprawa iPhone 6 Plus w tym wypadku polega na demontażu fabrycznego ekranu, zamianie na nową część oraz na nałożeniu spoiwa i zupełnie nowej szybki.

Udzielana przez nasz serwis Apple gwarancja na tę usługę trwa 6 miesięcy.

Inne wymieniane w iPhone 6 Plus części

Mamy na miejscu części oraz dedykowane narzędzia, które pozwalają nam rozwiązywać problemy ze wszystkimi wadliwymi podzespołami. Wymienisz u nas głośniki, mikrofon, aparaty (lub ich osłony), przycisk power, a nawet przycisk Home. Możemy również przeprowadzić refabrykację w postaci przełożenia wszystkich podzespołów w zupełnie nowy korpus iPhone 6 Plus.

Naprawa iPhone 6 Plus po zalaniu

Większość zalanych telefonów udaje się naprawić. Nasz serwis posiada odpowiednie zaplecze do realizacji takich napraw. Usługa poprzedzona jest kompleksową diagnostyką w celu oceny możliwości zlikwidowania usterek.

Pamiętaj, aby w tym wypadku nie włączać ani nie próbować ładować urządzenia. Bezzwłocznie zamów serwis, aby zwiększyć szanse na skuteczną naprawę.

Dlaczego warto naprawić iPhone 6 Plus u nas?

Posiadamy profesjonalne zaplecze serwisowe, które umożliwia nam oferowanie szerokiego zakresu napraw, a także pozwala na szybki czas realizacji. Do napraw wykorzystujemy oryginalne części oraz bezpieczne, sprawdzone zamienniki o identycznych parametrach.

Z powodzeniem wykonujemy również serwis iPad oraz serwis MacBook. Wszystkie nasze usługi cechuje atrakcyjna cena i satysfakcjonujący czas gwarancji.

Z naszych usług skorzystasz z każdego miejsca w Polsce – naszą specjalnością jest naprawa wysyłkowa, w ramach której nie płacisz za przesyłkę kurierską do naszego serwisu.

Masz problem z inną usterką iPhone 6 Plus?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 6 Plus

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Wrzesień 2014
16, 64, 128 GB
Gwiezdna Szarość, Złoty, Srebrny
iPhone 7,1
A1522, A1524, A1593
A8 (1.4 GHz) 64-bit
2915 mAh
5,5 cala HD Retina
Aparat 8-megapikselowy
Bigger than bigger

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

AppleFix Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ