Wymiana Wyświetlacza iPhone

W trakcie wymiana ekranu iPhone korzystamy z oryginalnych wyświetlaczy Retina! Każda wymiana wyświetlacza iPhone objęta jest 6 miesięczną gwarancją! Naprawę uszkodzonego wyświetlacza w Serwis iPhone wykonujemy od ręki…

Wymiana Ekranu iPhone

W trakcie wymiana ekranu iPhone korzystamy z oryginalnych wyświetlaczy Retina! Każda wymiana wyświetlacza iPhone objęta jest 6 miesięczną gwarancję! Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy od ręki...

Wymiana wyświetlacza iPhone

Ile Kosztuje Wymiana Wyświetlacza w iPhone?

Masz problem z inną usterką iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Wymiana Wyświetlacza iPhone korzystniej niż myślisz

Bogate doświadczenie łączymy z najnowocześniejszym sprzętem do refabrykacji paneli oraz staranie wyselekcjonowaną grupą dostawców. Dzięki temu na każdą wymianę szybki w iPhone oferujemy 6 miesięczną gwarancję oraz bardzo atrakcyjne ceny. Niemożliwe... poznaj nasze sekrety:

Ile kosztuje naprawa zbita Szybka iPhone
Jak rozpoznać uszkodzony wyświetlacz w iPhone?

Większość naszych przyszłych Klientów nie wie o możliwości wymiany samej szybki w iPhone. W związku z tym pyta nas o możliwość wymiany całego ekranu w iPhone. Warto wiedzieć, że wymiana ekranu w iPhone jest konieczna, jeżeli spełniony jest jeden z poniższych warunków:

  • ekran w iPhone nie wyświetla pełnego obrazu (występują paski na ekranie);
  • warstwa dotykowa nie jest sprawna (telefon nie reaguje na dotyk);
  • wyświetlacz Retina ma widoczne defekty (najczęściej przebarwienia lub plamki);
  • uszkodzony wyświetlacz iPhone nie jest oryginalny (wyświetlacz podczas wcześniejszej naprawy został wymieniony na nieoryginalny).
Specyfika wymiany wyświetlacza w iPhone. Na czym polega wymiana ekranu iPhone?

 

Budowa oryginalnej szybki w iPhone

W trakcie wymiany wyświetlacza iPhone demontujemy cały ekran z telefonu w tym:

– kamera przednia;
– czytnik linii papilarnych;
– mikrofon;
– tylna osłona wyświetlacza.

Podczas wymiany wyświetlacza montujemy gotowy panel składający się z:

– nowego polaryzator;
– ramki wyświetlacza;
– oryginalne wyświetlacza Retina;
– oraz podświetlenie ekranu.

W trakcie naprawy korzystamy z oryginalnych wyświetlaczy Retina!

Masz uszkodzony tylko szybkę? Nic straconego…  Możemy zregenerować Twój ekran dzięki czemu zachowasz swój oryginalny LCD . Pamiętaj na każdą naprawę udzielamy 4 miesięczną gwarancję. Jesteś zainteresowany wymiana szybki iPhone zadzwoń 507 605 473 lub wypełnij formularz.

Czy warto wymieniać samą szybkę w iPhone?

Dobrze wykonana refabrykacja ogranicza ryzyko wystąpienia niedoskonałości oraz bąbelków powietrza na wyświetlaczu. Zregenerowany panel przed zamontowaniem jest sprawdzany przy użyciu testera pod kątem odwzorowania kolorów oraz sprawności warstwy dotykowej

Po zakończeniu testów zrefabrykowany panel zostaje przekazany do złożenia. Elementy zdemontowane przed wymianą zbitej szybki zostają powtórnie zamontowane m.in.: taśma proximity, czytnik touch id oraz tylna osłona wyświetlacza. Po zakończonej wymianie szybki iPhone zostaje poddany ostatnim testom, które mają wykluczyć inne usterki.

Wymiana zbitej szybki w iPhone jest metodą naprawy znacznie tańszą niż wymiana całego wyświetlacza w iPhone. W przypadku wyspecjalizowanych Serwisów pozwala również zaoszczędzić czas – w AppleFix naprawa jest realizowana praktycznie od ręki. Dodatkowo zaletą jest również zachowanie oryginalnego wyświetlacza, co ma kluczowe znaczenie w przypadku przyjemności korzystania z urządzenia (m.in. odwzorowanie kolorów oraz responsywność).

W jakich sytuacjach wymiana ekranu iPhone jest niezbędna?

Wymiana wyświetlacza iPhone jest podstawową naprawą, która konieczna jest do wykonania w dwóch przypadkach. Pierwszym z nich jest sytuacja uszkodzenia matrycy lub zintegrowanego z nią modułu przetwarzania dotyku. Usterka przeważnie idzie w parze ze zbiciem szybki, jednak nie można postawić automatycznie znaku równości pomiędzy tymi dwoma problemami.

Pęknięcie samej szybki ochronnej, bez uszkodzenia wyświetlacza objawiającego się plamami, liniami lub niedziałającym dotykiem, w większości przypadków oznacza, że wymiana ekranu iPhone nie jest konieczna.  Możliwa jest wówczas naprawa wyświetlacza iPhone polegająca na jego refabrykacji i nałożeniu nowej szybki.

Jeżeli matryca daje objawy uszkodzenia lub stanowi nieoryginalny zamiennik (nawet sprawny), to jedyna możliwa naprawa ekranu iPhone polega na wymianie całego podzespołu.

Wymiana Wyświetlacza iPhone

Wymiana ekranu iPhone – w jakich modelach realizowana jest naprawa?

Usługę taką zrealizować możemy dla każdego modelu, niezależnie od generacji. Serwisujemy legendarne modele, takie jak iPhone 6, iPhone 8, iPhone SE czy iPhone 11, świeżą jeszcze serię iPhone 12, a także starsze perełki, takie jak iPhone 5S, iPhone 5, a nawet iPhone 5C. Rzecz jasna, oferta dotyczy także wszystkich serii pomiędzy, włącznie z przedstawicielami serii Plus oraz Pro.

Wymiana Wyświetlacza iPhone 6

Ile kosztuje wymiana ekranu iPhone?

Tak zróżnicowana oferta sprawia jednak, że nie sposób jednym słowem odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje naprawa ekranu iPhone. Cena serwisu uzależniona jest od posiadanego modelu iPhone, a także od wybranej przez Ciebie opcji wymiany wyświetlacza iPhone. Koszt jest wyższy, jeśli zdecydujesz się na montaż oryginalnego panelu OEM. Możesz także wybrać tańszy montaż wysokiej klasy zamiennika. Pamiętaj jednak, że wybór zamiennika uniemożliwi później refabrykację w przypadku zbicia szybki.

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Mini
Mój wyświetlacz jest sprawny!
Co robić ze zbitą szybką?

Jeżeli Twój iPhone nie spełnia powyższych kryteriów to znak, że wymiana LCD nie jest konieczna! Możliwa jest regeneracja zbitej szybki w iPhone. Jako jedni z pierwszych wymieniany samą szybkę w iPhone! Dowiedz się dlaczego warto regenerować panel.

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Jak długo potrwa wymiana wyświetlacza w iPhone?

Wymiana ekranu wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Czy wymiana wyświetlacza w iPhone objęta jest gwarancją?

Usługa wymiany wyświetlacza w iPhone objęta jest 6-cio miesięczną gwarancją.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w iPhone?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Czym się różni wymiana szybki od wymiany wyświetlacza w iPhonie?

Wymianę szybki, czyli osłony wyświetlacza, wykonuje się, gdy ekran jest sprawny. Wymiana ekranu to wstawienie nowego podzespołu oraz nowej szybki.

Nie działa mi dotyk w iPhone. Konieczna jest wymiana szybki czy wyświetlacza?

Problemy z wyświetlaniem obrazu lub responsywnością dotyku oznaczają konieczność wymiany ekranu.

Czy warto wymienić wyświetlacz w iPhone?

Wymiana ekranu jest niezbędna do przywrócenia pełnej funkcjonalności urządzenia. Uszkodzony wyświetlacz nie pokazuje obrazu prawidłowo (lub wcale), a także uniemożliwia pełną obsługę dotyku.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Masz problem z inną usterką w iPhone?

Sprawdź ile kosztuje serwis iPhone bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

INDYWIDUALNA WYCENA.

Nie znalazłeś usterki w cenniku? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Call Now Button