• 0

Wymiana Wyświetlacza iPhone

W trakcie wymiana ekranu iPhone korzystamy z oryginalnych wyświetlaczy Retina! Każda wymiana wyświetlacza iPhone objęta jest 6 miesięczną gwarancję! Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy od ręki...

Wymiana Ekranu iPhone

W trakcie wymiana ekranu iPhone korzystamy z oryginalnych wyświetlaczy Retina! Każda wymiana wyświetlacza iPhone objęta jest 6 miesięczną gwarancję! Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy od ręki...

Wymiana wyświetlacza iPhone

Ile Kosztuje Wymiana Wyświetlacza w iPhone?

Masz problem z inną usterką w iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

CHCESZ POROZMAWIAĆ!

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź rodzaj usterki.

INNA USTERKA?

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Wymiana Wyświetlacza iPhone korzystniej niż myślisz ...

Bogate doświadczenie łączymy z najnowocześniejszym sprzętem do refabrykacji paneli oraz staranie wyselekcjonowaną grupą dostawców. Dzięki temu na każdą wymianę szybki w iPhone oferujemy 6 miesięczną gwarancję oraz bardzo atrakcyjne ceny. Niemożliwe... poznaj nasze sekrety:

Ile kosztuje naprawa zbita Szybka iPhone
Uszkodzony wyświetlacz iPhone. Na czym polega montaż refabrykowanego paneul w iPhone?

Uszkodzony wyświetlacz w iPhone jest usterką rzadszą od zbitej szybki w iPhone. Co robić gdy uszkodzeniu ulegnie matryca LCD?  Bez obaw… w trakcie wymiany uszkodzonego wyświetlacza Retina oferujemy montaż kompletnego panelu. Dzięki zastosowaniu oryginalnego wyświetlacz Retina oraz wysokiej jakości szybki, iPhone po naprawie nie różni się od nowego telefonu.

Refabrykacja ekranu to inaczej wymiana uszkodzonego szkła ochronnego przy zachowaniu oryginalnego panelu. W przypadku zbitego ekranu nie ma potrzeby wymiany całego wyświetlacza. Taka opcja naprawy w przypadku:

 • Serwisów Autoryzowanych jest znacznie droższa (może stanowić do 50% wartości urządzenia);
 • Serwisów Nieautoryzowanych wiąże się z ryzykiem montażu zamienika (Apple nie dystrybuuje części).

Tylko nieliczne Serwisy oferują refabrykację polegająca na rozłożeniu panelu na warstwy oraz wymianie wyłącznie zbitej szybki. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze oraz pozwala zachować oryginalny wyświetlacz.

Jak rozpoznać uszkodzony wyświetlacz w iPhone?

Większość naszych przyszłych Klientów nie wie o możliwości wymiany samej szybki w iPhone. W związku z tym pyta nas o możliwość wymiany całego ekranu w iPhone. Warto wiedzieć, że wymiana ekranu w iPhone jest konieczna, jeżeli spełniony jest jeden z poniższych warunków:

 • ekran w iPhone nie wyświetla pełnego obrazu (występują paski na ekranie);
 • warstwa dotykowa nie jest sprawna (telefon nie reaguje na dotyk);
 • wyświetlacz Retina ma widoczne defekty (najczęściej przebarwienia lub plamki);
 • uszkodzony wyświetlacz iPhone nie jest oryginalny (wyświetlacz podczas wcześniejszej naprawy został wymieniony na nieoryginalny).

Specyfika wymiany wyświetlacza w iPhone. Na czym polega wymiana ekranu iPhone?

 

Budowa oryginalnej szybki w iPhone

W trakcie wymiany wyświetlacza iPhone demontujemy cały ekran z telefonu w tym:

– kamera przednia;
– czytnik linii papilarnych;
– mikrofon;
– tylna osłona wyświetlacza.

Podczas wymiany wyświetlacza montujemy gotowy panel składający się z:

– nowego polaryzator;
– ramki wyświetlacza;
– oryginalne wyświetlacza Retina;
– oraz podświetlenie ekranu.

W trakcie naprawy korzystamy z oryginalnych wyświetlaczy Retina!

Masz uszkodzony tylko szybkę? Nic straconego…  Możemy zregenerować Twój ekran dzięki czemu zachowasz swój oryginalny LCD . Pamiętaj na każdą naprawę udzielamy 4 miesięczną gwarancję. Jesteś zainteresowany wymiana szybki iPhone zadzwoń 507 605 473 lub wypełnij formularz.

Czy warto wymieniać samą szybkę w iPhone?

Dobrze wykonana refabrykacja ogranicza ryzyko wystąpienia niedoskonałości oraz bąbelków powietrza na wyświetlaczu. Zregenerowany panel przed zamontowaniem jest sprawdzany przy użyciu testera pod kątem odwzorowania kolorów oraz sprawności warstwy dotykowej

Po zakończeniu testów zrefabrykowany panel zostaje przekazany do złożenia. Elementy zdemontowane przed wymianą zbitej szybki zostają powtórnie zamontowane m.in.: taśma proximity, czytnik touch id oraz tylna osłona wyświetlacza. Po zakończonej wymianie szybki iPhone zostaje poddany ostatnim testom, które mają wykluczyć inne usterki.

Wymiana zbitej szybki w iPhone jest metodą naprawy znacznie tańszą niż wymiana całego wyświetlacza w iPhone. W przypadku wyspecjalizowanych Serwisów pozwala również zaoszczędzić czas – w AppleFix naprawa jest realizowana praktycznie od ręki. Dodatkowo zaletą jest również zachowanie oryginalnego wyświetlacza, co ma kluczowe znaczenie w przypadku przyjemności korzystania z urządzenia (m.in. odwzorowanie kolorów oraz responsywność).

Mój wyświetlacz jest sprawy! Co robić?

Jeżeli Twój iPhone nie spełnia powyższych kryteriów to znak, że wymiana LCD nie jest konieczna! Możliwa jest regeneracja zbitej szybki w iPhone. Jako jedni z pierwszych wymieniany samą szybkę w iPhone! Dowiedz się dlaczego warto regenerować panel.

Twoi Znajomi... Nasi Klienci.

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

  5 star review  Niosą ratunek w trudnych sytuacjach, w trybie ekspresowym. Zuch ekipa.

  thumb Mateusz Kaufhold
  3/22/2017

  5 star review  Profesjonalna obsługa. Państwo ożywili mojego zdechłego iPada (potłuczony ekran), który teraz wyglada jak nowy i działa bez zarzutów. Świetna jakość wykonania usługi, bezproblemowy kontakt. Przesyłka zwrotna była doskonale zabezpieczona i sprzęt nie ucierpiał w transporcie. Świetny stosunek jakości do ceny. Polecam tych cudotwórców!

  thumb Marta Py
  3/31/2017

  5 star review  Bardzo polecam! Wszystko w idealnym porządku!

  thumb Igor Walilko
  3/17/2016

  5 star review  Serwis, który potrafi naprawiać sprzęt, a nie tylko wymieniać akumulatory, wyświetlacze czy obudowy. iPad leżał w naprawie dość długo, ale poradzili sobie. Inne serwisy nie chciały nawet do niego zaglądać. Do poprawki tylko tekst z warunkami naprawy w zleceniu, bo bzdury tam się zdarzają.

  thumb Marcin Mytych
  1/05/2017

  1 star review  Brak podstawowego pojęcia o obsłudze klienta. Czekałam kilka miesięcy na diagnozę po to, żeby się dowiedzieć, ze panowie zamontują mi uszkodzoną płytę główną, uszkodzą track pada i wiele innych rzeczy. Przy każdej możliwej okazji byłam oszukiwana i zwodzona co do informacji dot. postępów naprawy. Brak kontaktu ze strony serwisu. Nikt nic nie wie. obiecują, ze zadzwonią - nikt nie dzwoni przez 3 tyg. do momentu aż sama tego nie zrobiłam. Jednym słowem tragedia. Nikomu nie polecam tego serwisu (chyba, że ktoś ma pół roku na to, żeby czekać na wyminę płyty głównej gdzie normalnie robi się to kilka dni w profesjonalnym serwisie)

  thumb Aleksandra Turner
  1/30/2018

  5 star review  Najlepszy serwis apple we Wrocławiu! Oddałam do nich moje jabuszko i jeszcze tego samego dnia odebrałam naprawione. Bardzo szybko, miło i naprawdę mega profesjonalnie. #apple, #serwisapple, #najlepszyserwisapple.

  thumb Jadwiga Mizera
  4/03/2017

  5 star review  Szybko, sprawnie, konkretnie. Konkurencyjna cena. Macbook Pro 13'. Polecam!

  thumb Paweł Pietruszewski
  4/03/2017

  5 star review  Co tu dużo mówić, było po prostu fantastycznie. A bateria do dzisiaj ciągle trzyma się na poziomie 100%, bez ładowania. Szczególne podziękowania dla Pana Operatora Szymona, kręci śrubkami lepiej niż winylami.

  thumb Patryk Pozowski
  8/20/2017

  5 star review  Dobra robota ! Wymieniony przycisk blokady jak nóweczka 🙂 polecam !!

  thumb Aleksander Bojda
  12/29/2015