Wymiana Wyświetlacza iPhone

W trakcie wymiana ekranu iPhone korzystamy z oryginalnych wyświetlaczy Retina! Każda wymiana wyświetlacza iPhone objęta jest 6 miesięczną gwarancją! Naprawę uszkodzonego wyświetlacza w Serwis iPhone wykonujemy od ręki…

Wymiana Ekranu iPhone

W trakcie wymiana ekranu iPhone korzystamy z oryginalnych wyświetlaczy Retina! Każda wymiana wyświetlacza iPhone objęta jest 6 miesięczną gwarancję! Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy od ręki...

Wymiana wyświetlacza iPhone

Ile Kosztuje Wymiana Wyświetlacza w iPhone?

Masz problem z inną usterką iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Wymiana Wyświetlacza iPhone korzystniej niż myślisz

Bogate doświadczenie łączymy z najnowocześniejszym sprzętem do refabrykacji paneli oraz staranie wyselekcjonowaną grupą dostawców. Dzięki temu na każdą wymianę szybki w iPhone oferujemy 6 miesięczną gwarancję oraz bardzo atrakcyjne ceny. Niemożliwe... poznaj nasze sekrety:

Ile kosztuje naprawa zbita Szybka iPhone
Uszkodzony wyświetlacz iPhone. Na czym polega montaż refabrykowanego panelu w iPhone?

Uszkodzony wyświetlacz w iPhone jest usterką rzadszą od zbitej szybki w iPhone. Co robić gdy uszkodzeniu ulegnie matryca LCD?  Bez obaw… w trakcie wymiany uszkodzonego wyświetlacza Retina oferujemy montaż kompletnego panelu. Dzięki zastosowaniu oryginalnego wyświetlacz Retina oraz wysokiej jakości szybki, iPhone po naprawie nie różni się od nowego telefonu.

Refabrykacja ekranu to inaczej wymiana uszkodzonego szkła ochronnego przy zachowaniu oryginalnego panelu. W przypadku zbitego ekranu nie ma potrzeby wymiany całego wyświetlacza. Taka opcja naprawy w przypadku:

  • Serwisów Autoryzowanych jest znacznie droższa (może stanowić do 50% wartości urządzenia);
  • Serwisów Nieautoryzowanych wiąże się z ryzykiem montażu zamienika (Apple nie dystrybuuje części).

Tylko nieliczne Serwisy oferują refabrykację polegająca na rozłożeniu panelu na warstwy oraz wymianie wyłącznie zbitej szybki. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze oraz pozwala zachować oryginalny wyświetlacz.

Jak rozpoznać uszkodzony wyświetlacz w iPhone?

Większość naszych przyszłych Klientów nie wie o możliwości wymiany samej szybki w iPhone. W związku z tym pyta nas o możliwość wymiany całego ekranu w iPhone. Warto wiedzieć, że wymiana ekranu w iPhone jest konieczna, jeżeli spełniony jest jeden z poniższych warunków:

  • ekran w iPhone nie wyświetla pełnego obrazu (występują paski na ekranie);
  • warstwa dotykowa nie jest sprawna (telefon nie reaguje na dotyk);
  • wyświetlacz Retina ma widoczne defekty (najczęściej przebarwienia lub plamki);
  • uszkodzony wyświetlacz iPhone nie jest oryginalny (wyświetlacz podczas wcześniejszej naprawy został wymieniony na nieoryginalny).

Specyfika wymiany wyświetlacza w iPhone. Na czym polega wymiana ekranu iPhone?

 

Budowa oryginalnej szybki w iPhone

W trakcie wymiany wyświetlacza iPhone demontujemy cały ekran z telefonu w tym:

– kamera przednia;
– czytnik linii papilarnych;
– mikrofon;
– tylna osłona wyświetlacza.

Podczas wymiany wyświetlacza montujemy gotowy panel składający się z:

– nowego polaryzator;
– ramki wyświetlacza;
– oryginalne wyświetlacza Retina;
– oraz podświetlenie ekranu.

W trakcie naprawy korzystamy z oryginalnych wyświetlaczy Retina!

Masz uszkodzony tylko szybkę? Nic straconego…  Możemy zregenerować Twój ekran dzięki czemu zachowasz swój oryginalny LCD . Pamiętaj na każdą naprawę udzielamy 4 miesięczną gwarancję. Jesteś zainteresowany wymiana szybki iPhone zadzwoń 507 605 473 lub wypełnij formularz.

Czy warto wymieniać samą szybkę w iPhone?

Dobrze wykonana refabrykacja ogranicza ryzyko wystąpienia niedoskonałości oraz bąbelków powietrza na wyświetlaczu. Zregenerowany panel przed zamontowaniem jest sprawdzany przy użyciu testera pod kątem odwzorowania kolorów oraz sprawności warstwy dotykowej

Po zakończeniu testów zrefabrykowany panel zostaje przekazany do złożenia. Elementy zdemontowane przed wymianą zbitej szybki zostają powtórnie zamontowane m.in.: taśma proximity, czytnik touch id oraz tylna osłona wyświetlacza. Po zakończonej wymianie szybki iPhone zostaje poddany ostatnim testom, które mają wykluczyć inne usterki.

Wymiana zbitej szybki w iPhone jest metodą naprawy znacznie tańszą niż wymiana całego wyświetlacza w iPhone. W przypadku wyspecjalizowanych Serwisów pozwala również zaoszczędzić czas – w AppleFix naprawa jest realizowana praktycznie od ręki. Dodatkowo zaletą jest również zachowanie oryginalnego wyświetlacza, co ma kluczowe znaczenie w przypadku przyjemności korzystania z urządzenia (m.in. odwzorowanie kolorów oraz responsywność).

Mój wyświetlacz jest sprawny!
Co robić ze zbitą szybką?

Jeżeli Twój iPhone nie spełnia powyższych kryteriów to znak, że wymiana LCD nie jest konieczna! Możliwa jest regeneracja zbitej szybki w iPhone. Jako jedni z pierwszych wymieniany samą szybkę w iPhone! Dowiedz się dlaczego warto regenerować panel.

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Jak długo potrwa wymiana wyświetlacza w iPhone?

Wymiana ekranu wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Czy wymiana wyświetlacza w iPhone objęta jest gwarancją?

Usługa wymiany wyświetlacza w iPhone objęta jest 6-cio miesięczną gwarancją.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w iPhone?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Czym się różni wymiana szybki od wymiany wyświetlacza w iPhonie?

Wymianę szybki, czyli osłony wyświetlacza, wykonuje się, gdy ekran jest sprawny. Wymiana ekranu to wstawienie nowego podzespołu oraz nowej szybki.

Nie działa mi dotyk w iPhone. Konieczna jest wymiana szybki czy wyświetlacza?

Problemy z wyświetlaniem obrazu lub responsywnością dotyku oznaczają konieczność wymiany ekranu.

Czy warto wymienić wyświetlacz w iPhone?

Wymiana ekranu jest niezbędna do przywrócenia pełnej funkcjonalności urządzenia. Uszkodzony wyświetlacz nie pokazuje obrazu prawidłowo (lub wcale), a także uniemożliwia pełną obsługę dotyku.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Call Now Button