fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Serwis MacBook.

Najbardziej polecany Serwis MacBook.

W Serwis MacBook specjalizujemy się w naprawach wszystkich komputerów Apple. Naprawiamy MacBooki niezależnie od modelu oraz roku produkcji. Pomożemy w każdej sytuacji niezależnie od tego czy posiadasz pierwszego MacBook Pro, ultracienkiego MacBook Air czy też najnowszy MacBook Pro Retina. Zajmujemy się naprawą sprzętową tj.: naprawa zalany MacBook Pro Retina, wymiana uszkodzonej matrycy MacBook Air, jak również wszystkimi modernizacjami takimi jak wymiana dysk SSD w MacBook Pro lub dołożenie pamięci RAM.

Wierni swojej filozofii specjalizujemy się wyłącznie w naprawach sprzętu Apple. To nasza recepta na sukces, dzięki której zawdzięczamy wysoką skuteczność napraw. Jeżeli masz problem z MacBook taki jak: zwarcie na płycie głównej, niedziałająca klawiatury, uszkodzona matryca LCD czy usterka GPU nie ryzykuj i powierz swój komputer specjalistom.

Pomimo długoletniego doświadczenia w naprawach sprzętu spod znaku „nadgryzionego jabłka” – każdą naprawę traktujemy indywidualnie. W ciągu minionych lat swój entuzjazm do sprzętu Apple przekuliśmy w doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym jesteśmy jednym z największych pogwarancyjnych serwisów Apple.

1. FORMULARZ

Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

2. WYSYŁKA

Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

3. NAPRAWA

Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

Poznaj koszt naprawy MacBooka bez wychodzenia z domu!

Chcesz porozmawiać na żywo? Skorzystaj z LiveChat.

SZYBKA WYCENA!

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy od ręki.

CHCESZ POROZMAWIAĆ!

Nie jesteś pewien usterki…
Skorzystaj z infolinii.

Dlaczego warto naprawiać w Serwis MacBook Wrocław?

Inteligentna specjalizacja. Doświadczeni specjaliści. Sprawdź nas!

Pracujemy ze wszystkimi modelami MacBooka. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu w naprawach MacBook. Nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka korzystając z usług niedoświadczonych komisów, które naprawy Apple wykonują „na kolanie”! Nieumiejętna naprawa Apple może doprowadzić do uszkodzenia płyty głównej nawet kilka miesięcy później! W naszym Serwis MacBook używamy wyłącznie modułów najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy wielomiesięczną gwarancję serwisową!

Naszym Klientom pomagamy w sprawach związanych z oprogramowaniem, jak również z uszkodzeniami podzespołów MacBooka. Jeżeli Twój laptop wymaga naprawy w wyniku uszkodzenia mechanicznego, dobrze trafiłeś AppleFix podejmuję się najcięższych napraw. Specjalizujemy się w serwisie pogwarancyjnym sprzętu Apple. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz kontaktom z producentami oryginalnych części Apple naprawimy każde uszkodzenie. Zapraszamy do najbardziej polecanego Serwis MacBook Wrocław.

MacBook Pro wymiana dysku na SSD.

Szybko. Bardzo szybko. Poczuj moc z SSD.