Serwis iMac Wrocław.

Najczęściej polecany Serwis iMac.

W Serwis iMac naprawiamy wszystkie modele iMac, które powstałe od 2005 roku. Dzięki specjalizacji w naprawach wyłącznie sprzętu Apple, uzyskujemy efekty nieosiągalne dla innych. Zakurzone matryce LCD, pęknięte wyświetlacze, niedziałające moduły wifi lub mało wydajne dyski HDD są dla nas codziennością. Pomimo doświadczenia zdobywanego od 2008 r – każdą naprawę iMaca traktujemy indywidualnie jak własnego urządzenia (prywatnie uwielbiamy tę serię). W ciągu minionych lat swój entuzjazm do sprzętu Apple przekuliśmy w doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym jesteśmy jednym z największych pogwarancyjnych serwisów Apple.

Od wielu lat pozostajemy wierni swojej filozofii naprawiając wyłącznie sprzętu Apple. Dzięki temu większość napraw iMac kończy się sukcesem. Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim urządzeniem odwiedź nasz Serwis iMac. Z przyjemnością rozwiążemy Twój problem. Niezależnie od tego czy chcesz zmodernizować dysk SSD, przeczyścić wnętrze iMaca czy też wymienić układ graficzny (GPU) na płycie głównej. Doradzimy w każdej kwestii związanej z Twoim ulubionym urządzeniem.

1. FORMULARZ

Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

2. WYSYŁKA

Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

3. NAPRAWA

Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

Serwis iMac: przekonaj się dlaczego nas polecają.

Wiedza. Pasja. Specjalizacja.

Naprawa MacBook Wrocław

Pracujemy ze wszystkimi modelami iMac – G3 ,G4 ,G5 , iMac 21, iMac 27 oraz iMac Retina. Skontaktuj się ze specjalistami! Nie ryzykuj współpracy z amatorskim serwisami, które nie mają siedziby, a większość napraw Apple wykonują „na kolanie”! Zamontowane w ten sposób szyby odklejają się po krótki czasie od komputera, powodując ogromne straty. Nieoryginalne części oferowane przez niedoświadczone serwisy psują się po kilku miesiącach lub wpływają na spadek wydajności Twojego ulubionego komputera.! W AppleFix używamy wyłącznie modułów najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy 90-cio dniowej gwarancji serwisowej!

Naszym Klientom pomagamy w sprawach związanych z oprogramowaniem, jak również z uszkodzeniami podzespołów iMac. Jeżeli Twój komputer wymaga naprawy w wyniku uszkodzenia mechanicznego, dobrze trafiłeś AppleFix podejmuję się najcięższych napraw. Specjalizujemy się w serwisie pogwarancyjnym sprzętu Apple. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz kontaktom z producentami oryginalnych części Apple naprawimy każde uszkodzenie.

Zweryfikuj koszt Serwisu iMac bez wychodzenia z domu!

Nie jesteś pewien odnośnie usterki iMaca? Skorzystaj z LiveChat.

SZYBKA WYCENA!

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy od ręki.

CHCESZ POROZMAWIAĆ!

Nie jesteś pewien usterki…
Skorzystaj z infolinii.

Wiedza. Dzielimy się nią!
Zobacz poradnik.

Obowiązkowe źródło informacje dla wszystkich posiadaczy iPhone.
Zarówno mniej doświadczonych, jak również tych zaawansowanych.

Doradztwo przy rozbudowie komputera,
Instalacja nowego procesora,
Wymiana wiatraków, zasilania oraz zawiasów,
Wymiana napędu optycznego DVD,
Wymiana matrycy LCD,
Naprawa głośników,
Wymiana układu graficznego.

Comments are closed.

Call Now Button
DARMOWY KURIER

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link