Serwis iPhone SE 2022

Najchętniej polecany

Serwis iPhone SE 2022!

Naprawa iPhone SE 2022

Wymagająca naprawa iPhone SE 2022? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Cennik Naprawa iPhone SE 2022

Wymiana szybki iPhone SE 2022

Zbita szybka iPhone nie jest problemem, z którym musisz męczyć się do momentu wymiany telefonu na nowy tylko po to, by zaoszczędzić na kosztownej naprawie. W naszych punktach napraw wymiana szybki iPhone SE 2022 oferowana jest w niezwykle atrakcyjnej cenie, dzięki której nie nadszarpniesz swojego domowego budżetu.

Niska cena serwisu, bez kompromisów w sferze jakości, oferowana jest dzięki temu, że przez lata wypracowaliśmy świetne warunki współpracy z dostawcami części. Tym zyskiem dzielimy się z Tobą, by profesjonalna refabrykacja przodu i montaż nowej, oryginalnej szybki iPhone SE 2022, były wydatkiem, na który spokojnie możesz sobie pozwolić.

Oferowana przez nas usługa realizowana jest w trybie ekspresowym, ponieważ na miejscu dysponujemy wszelkim niezbędnym sprzętem i oryginalnymi częściami wymiennymi. Regeneracja wyświetlacza skutecznie przywraca nienaganny wygląd iPhone’a pracującego na oryginalnej, nieuszkodzonej matrycy. Po usunięciu wszystkich warstw starej osłony i nałożeniu nowych urządzenie jest wzorowo spasowane, zachowuje pożądaną szczelność i jest wolne od jakichkolwiek wad czy zanieczyszczeń na powierzchni matrycy.

Ta naprawa iPhone SE 2022 objęta jest sześcioma miesiącami gwarancji.

Zbita Szybka iPhone SE2022 min

Wymiana wyświetlacza iPhone SE 2022

Wymiana wyświetlacza iPhone SE 2022 to niedroga naprawa, jeśli rozpatruje się wszystkie okoliczności w szerszej perspektywie. Po uszkodzeniu matrycy jedyną metodą przywrócenia możliwości normalnego korzystania z urządzenia jest montaż nowego ekranu. Alternatywą jest wymiana telefonu na inny, jednak w przypadku smartfona o tak potężnych podzespołach, dających wydajność na lata, ruch taki po prostu się nie opłaca. Koszt zamiennika znacznie przekracza cenę serwisu.

Wymiana wyświetlacza iPhone SE 2022 w serwisie wykonywana jest od ręki, z wykorzystaniem oryginalnych, dokładnie przetestowanych części, dzięki czemu masz pewność skuteczności i opłacalności inwestycji. Usługa zawiera także programowanie matrycy i nową szybkę, za którą nie dopłacasz ani grosza.

Za niewielkie pieniądze ekspresowo dostajesz z powrotem urządzenie, które działa i wygląda jak nowe. Nie musisz rezygnować z dotychczasowego komfortu użytkowania tylko dlatego, że telefon upadł i nie działa wyświetlacz iPhone. Po naprawie swoim iPhone SE 2022 będziesz cieszyć się przez bardzo długi czas. Masz wątpliwości? Nie martw się! Tylko u nas otrzymujesz aż pół roku gwarancji na nowy wyświetlacz.

Wymiana Wyswietlacza iPhone SE2022

Wymiana ekranu iPhone SE 2022

Telefon upadł, a w efekcie iPhone SE 2022 ma zbity przód i nie wiesz, co robić dalej? Zastanawiasz się, jak odróżnić zbitą szybkę od uszkodzonego wyświetlacza? To, że konieczna będzie wymiana ekranu iPhone SE 2022 po uderzeniu rozpoznasz po tym, że w iPhone nie działa dotyk, a na ekranie widać pionowe linie lub ciemne plamy, przez które wyświetlacz wygląda, jakby był rozlany.

W takiej sytuacji montaż nowego, sprawnego wyświetlacza jest jedyną drogą ratunku dla urządzenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że to przykry i niespodziewany wydatek, dlatego też naprawę oferujemy w niezwykle atrakcyjnej cenie i realizujemy ją od A do Z, włączając w skład usługi również nieodpłatną nową szybkę oraz programowanie TrueTone w matrycy. Udzielamy także aż półrocznej gwarancji.

Serwis iPhone wykonujemy ekspresowo, działając na najnowocześniejszych narzędziach i zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami jakości. Naprawa w naszych punktach realizowana jest wyłącznie z wykorzystaniem dokładnie zweryfikowanych matryc – oryginalnych paneli OEM lub, na życzenie, najwyższej jakości zamienników w niższej cenie. Ty wybierasz, my działamy. Nie czekaj i przywróć swój telefon do życia!

Wymiana Wyswietlacza iPhone SE2022

Wymiana baterii iPhone SE 2022

Wymiana baterii iPhone SE 2022 średnio powinna być wykonywana co 500 pełnych cykli ładowania. Za jeden cykl przyjmuje się rozładowanie akumulatora i ponowne naładowanie go do 100%. Taki nawyk może wydawać się oszczędny zarówno dla Ciebie, jak i dla ogniwa, jednak to tylko pozory. Nowoczesne baterie różnią się pod tym względem od tych, które możesz pamiętać z dawnych telefonów. W rzeczywistości taka metoda skraca żywotność ogniwa, a w efekcie wymiana baterii iPhone SE 2022 okazuje się konieczna znacznie szybciej, niż zakładałeś!

Rozpoznasz to po tym, że iPhone szybko rozładowuje się, zawiesza, resetuje aplikacje działające w tle i generalnie staje się mniej responsywny. Jeśli pojemność baterii została zredukowana do poziomu 80% pojemności pierwotnej, montaż nowego akumulatora jest nieunikniony, by można było normalnie korzystać z urządzenia.

Naprawa w naszym serwisie jest ekspresowa i w pełni bezpieczna. Wykorzystujemy tylko dokładnie sprawdzone baterie OEM o mierzalnych parametrach. W niezwykle atrakcyjnej cenie i w niezwykle krótkim czasie otrzymujesz z powrotem telefon, który pod każdym względem działa jak nowy. Montaż nowej baterii iPhone SE 2022 przywraca bowiem podzespołom i systemowi możliwość działania z maksymalną wydajnością. To niewielka cena za niezawodność. Na ten serwis udzielamy aż sześciu miesięcy gwarancji.

Wymiana Baterii iPhone SE2022

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE 2022

Doskwiera Ci słaby dźwięk w iPhone SE 2022? Głos rozmówców jest mało wyraźny, zniekształcony, a poprawę przynosi jedynie przełączenie na tryb głośnomówiący? To objawy wskazujące na uszkodzenie dolnego głośnika urządzenia. Może do niego dojść wskutek uderzeń lub nawarstwiania się zanieczyszczeń na membranie.

Wymiana głośnika iPhone SE 2022 to naprawa, która od razu przekłada się na słyszalną różnicę i przywrócenie prawidłowych parametrów odbieranego dźwięku. Usługa polega na montażu nowego modułu docka, czyli podzespołu, na który składa się głośnik, mikrofon oraz gniazdo ładowania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie jednej usługi, na którą otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Wymiana Glosnika iPhone SE2022

Wymiana mikrofonu iPhone SE 2022

W Twoim iPhone SE 2022 nie działa dyktafon? Rozmówcy słyszą Cię niewyraźnie, jakby głos dochodził z tunelu lub nie słychać Cię wcale? Raz – dwa rozwiążemy ten problem na dobre! Ponadto, w ramach naprawy, jaką jest wymiana mikrofonu iPhone SE 2022 wyeliminujemy potencjalne usterki z działaniem gniazda ładowania oraz dolnego mikrofonu.

Usługa ta, z uwagi na specyficzną konstrukcję iPhone, wymaga montażu nowego modułu, w którym osadzone są nierozerwalnie mikrofon, gniazdo zasilania oraz dolny głośnik. Wybierając profesjonalny serwis, masz pewność zamontowania oryginalnego podzespołu, a do tego na wykonaną naprawę otrzymujesz aż pół roku gwarancji aż na trzy części.

Wymiana Mikrofonu iPhone SE2022

Wymiana obudowy iPhone SE 2022

Zbity tył iPhone SE 2022 psuje Ci przyjemność używania telefonu? A może zaczynasz dostrzegać niepokojąco mocne nagrzewanie się urządzenia? Wbrew pozorom, te dwie rzeczy mogą być ze sobą bezpośrednio powiązane. Odkształcenie obudowy w wyniku uderzenia powoduje, że ciepło nie ma możliwości skutecznego przedostania się na zewnątrz, a to z kolei stanowi realne zagrożenie dla działania zamkniętych w bryle podzespołów. Grozi to nawet rozklejeniem ekranu.

Wymiana obudowy iPhone SE 2022 eliminuje to ryzyko, a do tego przywraca urządzeniu nienaganny wygląd. Wszystkie podzespoły przenoszone są do nowego, oryginalnego korpusu i ponownie łączone, dając wzorowy wygląd nowego telefonu. Jeśli obudowa jest w dobrym stanie, a pękła jedynie szklana osłona tyłu, wymienimy ją na nową, a ty zaoszczędzisz na koszcie naprawy.

Wymiana Obudowy iPhone SE2022 min

Wymiana aparatu iPhone SE 2022

Aparat iPhone SE 2022 ma problemy ze złapaniem ostrości? Autofocus nie działa, a zdjęcia wychodzą niewyraźne bądź rozmazane? Zamów serwis już dziś i nie obawiaj się o cenę – może się okazać, że wymiana aparatu iPhone SE 2022 wcale nie będzie konieczna, a problemy rozwiąże profesjonalne czyszczenie, wymiana osłony matrycy lub eliminacja usterek systemowych.

Jeśli natomiast po otrzymaniu urządzenia przez techników okaże się, że naprawa polegająca na montażu nowego podzespołu jest konieczna, możesz liczyć na atrakcyjną cenę usługi, długą gwarancję i szybką realizację. Decydując się na nasz serwis dostajesz też całkowitą pewność, że zamontowany zostanie w pełni oryginalny i dokładnie przetestowany aparat pozwalający na wykonywanie idealnych zdjęć.

Wymiana Tylnego Aparatu iPhone SE2022

Wymiana gniazda ładowania iPhone SE 2022

Twój iPhone SE 2022 nie ładuje się, chociaż ładowarka jest sprawna? Najprawdopodobniej przyczyna problemu leży w uszkodzonym gnieździe ładowania. Zamów serwis z darmową diagnostyką, by ustalić źródło usterki i pozbyć się jej na dobre.

Wymiana gniazda ładowania iPhone SE 2022 to naprawa, w toku której wymieniony zostaje dock iPhone’a – czyli podzespół zawierający głośnik, mikrofon oraz gniazdo. Zamawiając jedną usługę, za jedną opłatą, otrzymujesz także jakość dźwięku jak w zupełnie nowym urządzeniu. Wybierz naprawę u profesjonalistów i miej pewność montażu oryginalnego, najwyżej jakości komponentu oraz spokój wynikający z aż półrocznej gwarancji.

Wymiana Gniazda Ładowania iPhone SE2022

Zalany iPhone SE 2022

Niechcący potrąciłeś swój zaufany kubek i stało się najgorsze? Zalany iPhone SE 2022 wcale nie musi oznaczać końca świata ani tym bardziej końca Twojego telefonu. Zaawansowany sprzęt w doświadczonych rękach to aż 80% szans na skuteczny ratunek dla Twojego urządzenia.

Każdy iPhone SE 2022 po zalaniu, po trafieniu do naszego serwisu, przechodzi indywidualną diagnostykę oraz wieloetapowe osuszanie i czyszczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie ocenić szanse powodzenia naprawy i wykonać ją, jeśli okazuje się możliwa.

Po zakończeniu etapu diagnostycznego zadzwonimy do Ciebie, aby poinformować o wynikach oraz przedstawić wycenę naprawy uszkodzeń. Decyzję o kontynuacji podejmujesz wiedząc, ile będzie kosztować naprawa iPhone i znając realne prognozy.

Jeśli zechcesz zrezygnować, zapłacisz jedynie za koszt usługi diagnostyki skutków zalania oraz za przesyłkę zwrotną. A jeśli chcesz dać swojemu urządzeniu szansę i zaakceptujesz kosztorys – diagnostykę wpiszemy na poczet naprawy iPhone SE 2022.

Zalany iPhone SE2022

Brak sieci iPhone SE 2022

Masz problemy z realizowaniem połączeń? Brak sieci iPhone SE 2022 to częsty objaw uszkodzenia basebandu. Jest to przylutowany do płyty głównej moduł, którego zadanie stanowi przetwarzanie sygnału sieci GSM. 

Jeśli przyczyna nie leży po stronie częstych usterek u operatora bądź przebywania na terenie ze słabym zasięgiem, warto zamówić usługę diagnostyki basebandu, by ułatwić sobie życie i mieć pewność, że urządzenie nie zawiedzie w awaryjnej sytuacji.

Indywidualna rozszerzona diagnostyka modułu pozwoli określić charakter uszkodzenia i przedstawić wycenę serwisu. Naprawa basebandu iPhone SE 2022 wymaga doświadczenia i wyspecjalizowanego zaplecza technicznego, ale jej realizacja w serwisie daje aż 80% szans na skuteczne usunięcie usterki.

Nie Czyta Karty SIM iPhone SE2022

Naprawa Touch ID iPhone SE 2022

Czytnik linii papilarnych Touch ID, wciąż obecny w iPhone SE 2022, dla wielu osób jest rozwiązaniem wygodniejszym od systemu rozpoznawania twarzy. Rozwiązanie to ma swoje plusy również w sytuacji, gdy Touch ID iPhone SE 2022 nie działa. Naprawa usterki daje szersze pole do manewru doświadczonym serwisantom. Trzeba jednak nadmienić, że i tutaj istnieją pewne ograniczenia techniczne.

Przywrócenie działania czytnika wiąże się z ryzykiem niepowodzenia, dlatego też usługa ta wykonywana jest tylko na wyraźne życzenie klienta. Uczciwie podchodzimy do tematu i zawsze w pierwszej kolejności zalecamy tańszą alternatywę, która polega na przywróceniu działania przycisku Początek. Naprawa przycisku Home z pełną skutecznością przywraca możliwość sterowania urządzeniem i na tę naprawę udzielamy aż pół roku gwarancji.

Touch ID iPhone SE 2022

Wymiana przycisków iPhone SE 2022

Klawisze w Twoim iPhone SE 2022 zacinają się? Błaha usterka może mieć spore konsekwencje w najmniej oczekiwanym momencie. Nie czekaj, aż przyciski przestaną działać w ogóle. Możliwość zresetowania lub natychmiastowego wyciszenia urządzenia przydaje się bardziej, niż myślisz.

Wymiana przycisków iPhone SE 2022 w serwisie to niedroga, ale w podbramkowej sytuacji bezcenna naprawa, a do tego ekspresowa w realizacji. W ramach usługi wadliwe klawisze wymienimy na komplet oryginalnych, nowych przycisków, na które otrzymasz aż półroczną gwarancję.

Nie Dziala Przycisk Boczny iPhone SE2022

Naprawa układu U2-IC iPhone SE 2022

Po czym możesz wstępnie rozpoznać objawy uszkodzenia układu zasilania w swoim urządzeniu? Pierwszy znak: Twój iPhone SE 2022 bardzo szybko rozładowuje się (w czasie od 3 do 6 godzin po pełnym naładowaniu przy dobrej kondycji baterii). Drugi charakterystyczny symptom awarii – telefon mocno nagrzewa się, szczególnie z prawej strony. Trzecim jest komunikat o treści „nieobsługiwane akcesorium”. 

Przyczyną z reguły są nagłe skoki napięcia w połączeniu z korzystaniem z nieoryginalnego przewodu, który nie daje ochrony przed skutkami takich zdarzeń. W takiej sytuacji naprawa układu U2-IC iPhone SE 2022 jest niezbędna, gdyż dalsza praca z wadliwym układem zarządzania energią może prowadzić do nienaprawialnych uszkodzeń.

Serwis układu U2-IC to pewność przedłużenia żywotności iPhone’a oraz pełnego bezpieczeństwa dalszego użytkowania. Ta naprawa iPhone SE 2022 w naszych punktach objęta jest czterema miesiącami gwarancji.

Układ U2 iPhone SE2022

Masz problem z inną usterką iPhone SE 2022?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone SE 2022

iPhone SE 2022, zwany często także iPhone SE 3, przedstawiony został oficjalnie w marcu 2022 roku. Wyglądem nie różni się od poprzednika serii, a w praktyce nieznacznie także względem iPhone’a 8. Jest to zarazem najprawdopodobniej zwieńczenie działania popularnego segmentu budżetowych flagowców od Apple.

W kwestii zastosowanych w modelu podzespołów można uznać, że koniec wieńczy dzieło – na pokładzie urządzenia znajdują się procesor A15 Bionic (ten sam, co w serii iPhone 13 i podstawowych wersjach iPhone 14) obsługiwany przez 4 GB pamięci RAM, a także wsparcie dla łączności 5G. Zwiększono także nie tylko wydajność, ale i pojemność akumulatora.

W iPhone SE 2022 bateria ma pojemność 2018 mAh (w poprzedniej generacji SE było to 1821 mAh). W codziennym użytkowaniu upgrade ten przekłada się na zauważalną poprawę długości czasu pracy na jednym ładowaniu.

W urządzeniu zastosowano pojedynczy aparat główny bez wsparcia trybu nocnego, jednak matryce aparatu przedniego i tylnego, wraz z rozwiązaniami software’owymi dopracowane zostały w najdrobniejszych szczegółach. To świetny model dla osób, które oczekują prostego w obsłudze, lecz solidnego aparatu z obsługą nagrywania w 4K oraz trybu HDR.

Obudowa iPhone SE 2022 posiada certyfikat IP67 i występuje w trzech kolorach: (PRODUCT) RED, księżycowa poświata, północ. W każdej z wersji front telefonu jest czarny, by w trybie zablokowanego ekranu wizualnie zamaskować obecność ramek nad i pod ekranem. W modelu ten zastosowano czytnik linii papilarnych, co wiąże się z brakiem Face ID.

Dostępne warianty pamięci wewnętrznej w iPhone SE 2022 to 64, 128 lub 256 GB.

Podzespoły

Procesor
A15 Bionic 64-bit

Pamięć RAM
4 GB

Pamięć NAND
64GB, 128GB, 256GB

Bateria
2018 mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
4,7 cala Retina LCD

Rozdzielczość ekranu
750×1334

Typ ekranu
IPS

Jasność maks.
625 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP

Zoom cyfrowy
5x

Aparat przód
12 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR, retina flash

Komunikacja 

Sieć komórkowa
5G

Wi-Fi
Wi-Fi 6 802.11ax z technologią MIMO

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.0, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Marzec 2022

Dostępne kolory
Midnight, Starlight, Red

Dostępne modele
A2784, A 2782,  A2785,  A2783, A2795

Slogan
Love the power. Love the price.

System i funkcje

System
iOS 15.4 (Wsparcie do iOS 16 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP67

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button