Serwis iPhone SE 2020

Serwis iPhone
SE 2020

Po wielu latach miłośnicy serii SE doczekali się drugiej generacji. iPhone SE swoim wyglądem nawiązuje do iPhone’a 8. Do dyspozycji użytkownika jest wyświetlacz 4,7-calowy oraz czytnik linii papilarnych Touch ID.

Podzespoły iPhone SE 2020 zostały jednak zaczerpnięte z serii 11, przez co iPhone SE jest niezwykle mocnym telefonem. Cena tego modelu kusi wielu użytkowników, którzy chcą wejść do świata Apple. 

Ile Kosztuje Naprawa iPhone SE 2020?

iPhone SE 2020 – dlaczego warto inwestować w naprawy?

Druga edycja kultowego iPhone SE to jeden z najdłużej i najmocniej wyczekiwanych smartfonów od Apple. iPhone SE 2020 to telefon mały, ale wyposażony w potężne podzespoły. Dla fanów kompaktowych urządzeń to inwestycja na wiele lat. Mało który model może pochwalić się tym, że zyskuje nowych właścicieli pomimo designu z 2014 roku. 

Apple mogło śmiało pozwolić sobie na taki ruch z pewnością sukcesu swojego urządzenia. Zamontowany w iPhone SE 2020 procesor Apple Bionic A13 zmiata wszystko na swojej drodze, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Jeśli nie potrzebne Ci 15 obiektywów, a filmy oglądasz na telewizorze, to Apple w wariancie „mały, ale wariat” jest strzałem w dziesiątkę.

To telefon, do którego raczej się przywiążesz na dłużej, chociażby dlatego, że… nie ma alternatyw.

Kluczową rolę odgrywa też cena – iPhone SE 2020 to topowy produkt Apple, który kosztuje porównywalnie tyle samo, co smartfon z Androidem ze średniej półki. Do tego SE 2020 przez lata będzie mógł liczyć na aktualizacje oprogramowania.

Możliwości iPhone SE 2020 i jego bezkonkurencyjność tak w przedziale cenowym, jak i gabarytowym sprawiają, że warto w niego inwestować i dosłownie – czyli wtedy, gdy z powodu uszkodzeń trzeba będzie zdecydować się na serwis dla swojego iPhone.

Serwis iPhone – o jakich usługach i naprawach warto pomyśleć?

iPhone SE 2020 wymiana baterii

Wymiana baterii w iPhone SE 2020 to standardowa usługa polecana każdemu, kto chce w komforcie pracować z jednym urządzeniem przez kilka lat. Tylko wtedy można mieć pewność, że telefon działa niezawodnie przez cały okres użytkowania. Cena takiej usługi jest niewielka, a satysfakcja ogromna. Zwłaszcza, jeśli wybierzesz serwis iPhone, który do realizacji usług wykorzystuje tylko oryginalne komponenty firmy Apple i daje na nie solidną gwarancję

Niezależnie od tego, czy konieczna będzie wymiana akumulatora, szybki, ekranu LCD, czy nawet przycisku home – warto się na ten krok zdecydować. Jedyne godne zastępstwo dla iPhone SE 2020 to drugi iPhone SE 2020. Serwis to jedyne rozsądne rozwiązanie.

Wymiana szybki lub wyświetlacza LCD iPhone SE 2020

Pęknięta szybka czy rozlanie ekranu iPhone SE 2020 to rzadziej spotykany kłopot w drugiej generacji. Dostatecznie niefortunny upadek na twardy grunt zdoła dokonać przykrych szkód mimo zastosowania szkła Gorilla Glass czy noszenia telefonu w etui.

Uszkodzenia szybki lub plecków mają to do siebie, że chociaż są najlżejsze w konsekwencjach, to jednocześnie są to najbardziej denerwujące uszkodzenia, ponieważ pęknięta szybka jest po prostu brzydka. Pokutuje mit, że wymiana szybki musi kosztować krocie. Nie jest to prawda. U nas wymiana na oryginalną to koszt 399 złotych.

Ale jak poznać, czy źródłem usterki jest szybka, czy też jest to kwestia wyświetlacza?

Jeżeli wszystkie elementy ekranu wyświetlają się poprawnie i działa panel dotykowy, to uszkodzona została szybka. Wymagający naprawy ekran pokaże Ci usterki – linie lub plamy na wyświetlaczu. To może też oznaczać całkowity brak obrazu w iPhone. Dotyk nie działa prawidłowo lub wcale.

Szybka to naprawa opcjonalna. Wymianę można odłożyć na później. Zepsuty ekran uniemożliwia normalne użytkowanie.

Jak wygląda naprawa u Nas?

Wstawimy ekran firmy spełniającej wszystkie standardy Apple lub oryginał. Zależnie od wybranej opcji cena usługi wynosi odpowiednio 449 lub 349 złotych. Wstawiony przez nas komponent posiada jakość obrazu zgodną z oryginałem, objęty jest gwarancją i nie powoduje ryzyka uszkodzenia innych podzespołów iPhone SE 2020.

Mój iPhone SE 2020 został zalany – co teraz?

Apple gwarantuje odporność smartfona na działanie wody. Wartości nominalne czasem rozmijają się z prozą życia. Zalanie z pozoru błahe może doprowadzić do przedostania się wilgoci wewnątrz telefonu.

Stare i sprawdzone metody z suszarką bądź ryżem dają złudzenie rozwiązania problemu. Nie chronią one podzespołów, które już doznały uszkodzeń. Tutaj może pomóc tylko szybka reakcja i naprawa w serwisie.

W wypadku zalania niemożliwe jest ocenienie stanu urządzenia „na oko”. Serwisy dające zapewnienia na miejscu często później nie wywiązują się z obietnicy naprawy lub ostatecznej jej ceny. Nasz serwis przeprowadza złożoną diagnozę zalanego iPhone SE 2020 zanim zostanie rozpoczęta naprawa. Proces ten może trwać do 3 dni, lecz tylko on pozwala ocenić realną kondycję telefonu i zweryfikować możliwość zrealizowania serwisu. 

Wysłanie do nas telefonu przez kuriera i przeprowadzenie diagnozy jest całkowicie darmowe. Jeśli zalanie spowodowało, że naprawa Twojego iPhone SE jest niemożliwa bądź nieopłacalna, ponosisz jedynie koszt zwrotnej przesyłki kurierskiej.

iPhone SE 2020 – wymiana i naprawa innych elementów

Telefon z niesprawnym przyciskiem power, głośnikiem, mikrofonem lub gniazdem ładowania z miejsca przestaje spełniać swoją najbardziej podstawową funkcję. Podejmując się tego rodzaju usługi zawsze przeprowadzamy wstępną diagnozę

Może się na przykład okazać, że źródłem problemu nie jest port Lightning, ale układ U2 odpowiedzialny za ładowanie Twojego smartfonu Apple. Nie musisz się martwić przedłużającym się czasem naprawy – większość działań serwisowych zrealizujemy ekspresowo, gdyż mamy niezbędne części na miejscu.

Naprawy przycisku Home i Touch ID iPhone SE 2020

Niektóre uszkodzenia widoczne będą na pierwszy rzut oka lub dotyk palca. Trzeba mieć na uwadze, że iPhone SE 2020 to ostatni model iPhone posiadający przycisk Home wyposażony w sensor ID Touch. Nie jest to zwykły przycisk, który można wymienić ot, tak lub zastąpić innym. To złożony element, który w razie usterki może wymienić tylko profesjonalny serwis Apple.

W naszym serwisie zrealizujesz kilka wariantów naprawy. Ich cena warunkuje zakres odzyskanej funkcjonalności. Możemy ograniczyć się do próby naprawy Twojego przycisku. Możemy wymienić ten element na nowy, byś mógł korzystać z funkcji Home. 

W wersji najbardziej zaawansowanej wymienimy przycisk i zaprogramujemy go tak, by działał również jako Touch ID. Do Ciebie należy decyzja co do tego, którą z usług wybierzesz.

Ale dlaczego mam skorzystać właśnie z waszych usług napraw?

Czy każdy serwis Apple jest taki sam?

Zgadza się – niejeden jest na rynku serwis iPhone. Być może nawet niedaleko Ciebie znajduje się jeden z takich serwisów. Skuteczna naprawa iPhone SE 2020 zapewne także w każdym zostanie Ci obiecana. Czar pryska, gdy pojawiają się takie drobiazgi, jak cena  usługi lub pisemna długoterminowa gwarancja na realizowaną wymianę czy naprawę w owym serwisie.

Co proponuje Ci nasz serwis?

Naprawa zrealizowana właśnie u nas to dla Ciebie kilka istotnych zalet, których w pakiecie nie uświadczysz nigdzie indziej. Tylko my możemy zaoferować:

  • bezpłatnego kuriera;
  • darmową diagnozę problemu zanim zdecydujesz się na serwis;
  • komponenty wyłącznie oryginalne bądź posiadające certyfikaty zgodności z Apple;
  • najdłuższą gwarancję na rynku;
  • naprawę, która nie tylko będzie szybka, lecz również nie obciąży Twojego portfela.

Zadzwoń lub skontaktuj się za pośrednictwem naszej strony. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Złożenie zamówienia na serwis jest szybkie i proste. Cały zakres realizowanych przez nas usług dotyczących iPhone SE 2020 znajdziesz w zakładce Cennik.

Serwis zadzwoni do Ciebie, by przekazać Ci koszt oraz termin naprawy. Nie wahaj się nam zaufać – nie zrobimy nic bez Twojej wiedzy. Po co więc zwlekać? Ani się obejrzysz, a Twój iPhone będzie już po profesjonalnej naprawie.

Inna usterka?  Skorzystaj z bezpłatnej wyceny iPhone SE 2020!

Masz problem z inną usterką iPhone SE 2020?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z infolinii lub naszego LiveChat

DARMOWY KURIER

Podjąłeś decyzję o naprawie wysyłkowej. Zamów kuriera w 5 minut...

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link