Serwis iPhone SE 2020

  Najchętniej polecany

  Serwis iPhone SE 2020!

  Naprawa iPhone SE 2020

  Wymagająca naprawa iPhone SE 2020? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

   darmową diagnostykę,
   atrakcyjny rabat,
   
  ekspresową realizację,
   
  najdłuższą gwarancję.

  Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

   ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
  bezpłatnego kuriera do serwisu,
  odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

  Cennik Naprawa iPhone SE 2020

  Wymiana szybki iPhone SE 2020

  Wymiana szybki iPhone SE 2020 to znacznie cięższe zadanie, niż mógłby sugerować niejeden sieciowy tutorial. Do sprawnej realizacji proces wymaga nie tylko kompletu łatwo dostępnych, ale  jednak niedostatecznie precyzyjnych narzędzi oraz poglądowej wiedzy zdobytej na podstawie kilku filmików. Zadowalające rezultaty w postaci trwałości oraz idealnego spasowania po ponownym złożeniu daje tylko specjalistyczny serwis.

  Stosowana przez AppleFix metoda regeneracji sprawnego wyświetlacza z rozbitym przednim panelem pozwala ochronić oryginalny ekran przed koniecznością wymiany na nowy.

  Wymiana szybki iPhone SE 2020 wykonywana jest od ręki, a wykorzystanie specjalnej żyłki, gilotyny oraz odpowiednich rozpuszczalników w połączeniu z pracą w komorze bezpyłowej gwarantują idealną jakość realizacji naprawy. Dzięki temu serwis udziela aż sześciu miesięcy gwarancji na wykonaną usługę, po której nie widać śladów przeprowadzanych napraw. 

  Wymiana Szybki iPhone SE 2020

  Wymiana wyświetlacza iPhone SE 2020

  Wymiana wyświetlacza iPhone SE 2020 to perspektywa, która Jeszcze nie tak dawno temu mogła brzmieć jak koszmar. Często ceny takiej usługi bywały zaporowe, a jedyną alternatywę mogła stanowić mało skuteczna próba samodzielnej naprawy.

  AppleFix wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując atrakcyjne ceny naprawy, w skład której wchodzi również nowa szybka ochronna bez dodatkowej opłaty.

  Standardowa opcja to wymiana wyświetlacza iPhone SE 2020 na sprawny panel pozyskany od bezpośredniego dostawcy Apple albo pochodzący z demontażu innego urządzenia. Rozwiązanie w jeszcze niższej cenie także zawierające nową szybkę to montaż zamiennika z zaufanego źródła, gwarantujący pełną funkcjonalność. 

  Serwis iPhone SE 2020

  Wymiana ekranu iPhone SE 2020

  Wymiana ekranu iPhone SE 2020 jest jedyną formą przywrócenia sprawności urządzenia po uszkodzeniu wyświetlacza. Nie ma, niestety, możliwości naprawy matrycy pokazującej artefakty czy z wadliwym przetwarzaniem dotyku.

  Na szczęście serwis iPhone SE 2020 w serwisie AppleFix nie nadwyręży domowego budżetu. Rozumiemy, że nigdy nie jest to spodziewany wydatek. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy dwa warianty naprawy zróżnicowane pod względem ceny. Dostępne opcje to wymiana ekranu iPhone SE 2020 na oryginalny panel OEM od bezpośredniego dostawcy Apple, z demontażu bądź wybór wysokiej jakości zamiennika na życzenie klienta.

  Serwis iPhone SE 2020

  Wymiana baterii iPhone SE 2020

  Niewielka masa i kompaktowe wymiary iPhone’a SE 2020 sprawiają, że w tym segmencie ciężko o bezpośredniego cenowego konkurenta. Model ten pozwala na komfortową codzienną pracę i gwarantue długoterminową ciągłość otrzymywania najnowszych aktualizacji systemu iOS.

  Te wyjątkowe właściwości tego telefonu sprawiają, że wymiana baterii iPhone SE 2020 to świetna inwestycja umożliwiająca skuteczną regenerację w bardzo niskiej cenie. Aby naprawa była warta poniesionych kosztów, wymiana baterii iPhone SE 2020 powinna jednak zostać wykonana w serwisie.

  W AppleFix ten wybór oznacza pewne pochodzenie stuprocentowo oryginalnej baterii, której parametry można łatwo zweryfikować. Wszystkie montowane akumulatory przedstawiają rzeczywistą pojemność danego ogniwa i gwarantują prawidłowy pobór mocy potwierdzony wyczerpującymi testami.

  Baterie OEM umożliwiają długą i wydajną pracę z dala od ładowarki. Każdy akumulator wymieniany w AppleFix objęty jest aż 6-cio miesięcznym okresem gwarancji. Przekłada się to na naprawdę długoterminową inwestycję w niezawodne działanie oraz zauważalną poprawę wydajności urządzenia.

  Serwis iPhone SE 2020

  Wymiana głośnika rozmów iPhone SE 2020

  Wymiana głośnika rozmów iPhone SE 2020 skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

  Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone SE 2020 wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

  Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

  Serwis iPhone SE 2020

  Wymiana mikrofonu iPhone SE 2020

  Wymiana mikrofonu iPhone SE 2020 wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

  Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

  Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

  Wymiana mikrofonu iPhone SE 2020 oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

  Wymiana Mikrofonu iPhone SE2

  Wymiana obudowy iPhone SE 2020

  Wymiana obudowy iPhone SE 2020 to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

  Wymiana obudowy iPhone SE 2020 nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

  W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

  Serwis iPhone SE 2020

  Wymiana aparatu iPhone SE 2020

  Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone SE 2020 jest konieczna.

  Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

  Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone SE 2020 wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

  Serwis iPhone SE 2020

  Wymiana gniazda ładowania iPhone SE 2020

  Wymiana gniazda ładowania iPhone SE 2020 przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone SE 2020 polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

  W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

  Serwis iPhone SE 2020

  Zalany iPhone SE 2020

  Zalany iPhone SE 2020 bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

  Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

  Zalany iPhone SE 2020 przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

  Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

  Serwis iPhone SE 2020

  Brak sieci iPhone SE 2020

  Brak sieci iPhone SE 2020 to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

  W praktyce brak sieci iPhone SE 2020 to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

  Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

  Serwis iPhone SE 2020

  Naprawa Touch ID iPhone SE 2020

  Naprawa Touch ID iPhone SE 2020 jest skomplikowana i obarczona ryzykiem niepowodzenia. Powód to indywidualne przypisanie każdego czytnika linii papilarnych do płyty głównej danego egzemplarza.

  Naprawa Touch ID iPhone SE 2020 w każdym egzemplarzu oznacza różne szanse na skuteczność i opłacalność usługi. Podstawę wyceny stanowi indywidualna diagnostyka przypadku.

  Tańsza i przynosząca pożądane efekty alternatywa to serwis przycisku Home bez przywracania funkcji czytnika. Odzyskujesz pełen zakres korzystania z telefonu i otrzymujesz długą gwarancję prawidłowego działania.

  Serwis iPhone SE 2020

  Wymiana przycisków iPhone SE 2020

  Wymiana przycisków iPhone SE 2020 może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

  Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

  Wymiana przycisków iPhone SE 2020 skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

  Serwis iPhone SE 2020

  Naprawa układu U2-IC iPhone SE 2020

  Naprawa układu U2-IC iPhone SE 2020 to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

  Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

  Naprawa układu U2-IC iPhone SE 2020 polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

  Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

  Serwis iPhone SE 2020

  Masz problem z inną usterką iPhone SE 2020?

  Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

  MASZ PYTANIA?

  Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z infolinii lub naszego LiveChat

  DARMOWY KURIER

  Podjąłeś decyzję o naprawie wysyłkowej. Zamów kuriera w 5 minut...

  Specyfikacja iPhone SE 2020

   

  iPhone SE 2020 to model, w którym dla uzyskania świetnych parametrów oraz niższych kosztów produkcji Apple wykorzystało nieco leciwą, ale sprawdzoną i odporną bryłę iPhone’a 8. To zarazem jeden z ostatnich modeli, w których zastosowano dzięki temu przycisk Home wyposażony w czytnik Touch ID. Nie posiada za to systemu Face ID.

  Niższą cenę, niewielką masę oraz pożądaną przez wielu kompaktowość zapewnił także powrót do wyświetlacza Retina o przekątnej 4,7 cala oraz zastosowanie w związku z tym proporcjonalnie mniejszej baterii, czyli ogniwa o pojemności 1821 mAh.

  Wydajniejsze podzespoły w postaci high-endowego procesora Apple A13 Bionic, 3 GB pamięci RAM zoptymalizowanych pod iOS 13 przełożyły się jednak na dłuższy czas pracy względem identycznie zbudowanego iPhone’a 8.

  W modelu tym postawiono na pojedynczą 12-megapikselową kamerę z optyczną stabilizacją obrazu oraz obsługą zdjęć panoramicznych i trybu HDR.

  Urządzenie występuje w wersjach białej, czarnej oraz (PRODUCT) RED – wszystkie trzy warianty posiadają jednakże czarny front pomagający ukryć obecność ramek w trybie wygaszonego ekranu.

  Dostępne opcje pamięci wewnętrznej to 64, 128 oraz 256 GB.

  Podzespoły

  Procesor
  A13 Bionic 64-bit

  Pamięć RAM
  3GB

  Pamięć NAND
  64GB, 128GB, 256GB

  Bateria
  1821mAh

  Wyświetlacz

  Przekątna ekranu
  4,7 cala Retina HD LCD IPS

  Rozdzielczość ekranu
  750×1334

  Typ ekranu
  IPS

  Jasność maks.
  625 cd/m2 

  Kamera i aparat

  Kamera tył
  12 MP obiektyw szerokokątny

  Zoom cyfrowy
  5x

  Aparat przód
  7 MP

  Dodatkowe
  autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR

  Komunikacja 

  Sieć komórkowa
  4G

  Wi-Fi
  6 802.11ax z technologią MIMO

  Technologie bezprzewodowe
  Bluetooth 5.0, NFC

  Złącza
  Lightning

  Inne

  Premiera
  Kwiecień 2020

  Dostępne kolory
  Black, White, (PRODUCT) RED

  Dostępne modele
  A2275, A2296, A2298

  Slogan
  Lots to love. Less to spend.

  System i funkcje

  System
  iOS 11 (Wsparcie do iOS 13.4 i dłużej)

  Czujniki
  Touch ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

  Wodoszczelność
  IP67

  AppleFix

  FAQ

  Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

  Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

  Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

  Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

  Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

  Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

  Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

  Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

  Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

  Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

  Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

  Co to jest naprawa wysyłkowa?

  W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

  Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

  Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

  Call Now Button