Serwis iPhone SE 2020

Serwis iPhone
SE 2020

Po wielu latach miłośnicy serii SE doczekali się drugiej generacji. iPhone SE swoim wyglądem nawiązuje do iPhone’a 8. Do dyspozycji użytkownika jest wyświetlacz 4,7-calowy oraz czytnik linii papilarnych Touch ID.

Podzespoły iPhone SE 2020 zostały jednak zaczerpnięte z serii 11, przez co iPhone SE jest niezwykle mocnym telefonem. Cena tego modelu kusi wielu użytkowników, którzy chcą wejść do świata Apple. 

Wymiana szybki iPhone SE 2020

Wymiana szybki iPhone SE 2020 to znacznie cięższe zadanie, niż mógłby sugerować niejeden sieciowy tutorial. Do sprawnej realizacji proces wymaga nie tylko kompletu łatwo dostępnych, ale  jednak niedostatecznie precyzyjnych narzędzi oraz poglądowej wiedzy zdobytej na podstawie kilku filmików. Zadowalające rezultaty w postaci trwałości oraz idealnego spasowania po ponownym złożeniu daje tylko specjalistyczny serwis.

Stosowana przez AppleFix metoda regeneracji sprawnego wyświetlacza z rozbitym przednim panelem pozwala ochronić oryginalny ekran przed koniecznością wymiany na nowy.

Wymiana szybki iPhone SE 2020 wykonywana jest od ręki, a wykorzystanie specjalnej żyłki, gilotyny oraz odpowiednich rozpuszczalników w połączeniu z pracą w komorze bezpyłowej gwarantują idealną jakość realizacji naprawy. Dzięki temu serwis udziela aż sześciu miesięcy gwarancji na wykonaną usługę, po której nie widać śladów przeprowadzanych napraw. 

Wymiana Szybki iPhone SE 2020

Wymiana wyświetlacza iPhone SE 2020

Wymiana wyświetlacza iPhone SE 2020 to perspektywa, która Jeszcze nie tak dawno temu mogła brzmieć jak koszmar. Często ceny takiej usługi bywały zaporowe, a jedyną alternatywę mogła stanowić mało skuteczna próba samodzielnej naprawy.

AppleFix wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując atrakcyjne ceny naprawy, w skład której wchodzi również nowa szybka ochronna bez dodatkowej opłaty.

Standardowa opcja to wymiana wyświetlacza iPhone SE 2020 na sprawny panel pozyskany od bezpośredniego dostawcy Apple albo pochodzący z demontażu innego urządzenia. Rozwiązanie w jeszcze niższej cenie także zawierające nową szybkę to montaż zamiennika z zaufanego źródła, gwarantujący pełną funkcjonalność. 

Serwis iPhone SE 2020

Wymiana ekranu iPhone SE 2020

Wymiana ekranu iPhone SE 2020 jest jedyną formą przywrócenia sprawności urządzenia po uszkodzeniu wyświetlacza. Nie ma, niestety, możliwości naprawy matrycy pokazującej artefakty czy z wadliwym przetwarzaniem dotyku.

Na szczęście wymiana ekranu iPhone SE 2020 w serwisie AppleFix nie nadwyręży domowego budżetu. Rozumiemy, że nigdy nie jest to spodziewany wydatek. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy dwa warianty naprawy zróżnicowane pod względem ceny. Dostępne opcje to wymiana ekranu iPhone SE 2020 na oryginalny panel OEM od bezpośredniego dostawcy Apple, z demontażu bądź wybór wysokiej jakości zamiennika na życzenie klienta.

Serwis iPhone SE 2020

Wymiana baterii iPhone SE 2020

Niewielka masa i kompaktowe wymiary iPhone’a SE 2020 sprawiają, że w tym segmencie ciężko o bezpośredniego cenowego konkurenta. Model ten pozwala na komfortową codzienną pracę i gwarantue długoterminową ciągłość otrzymywania najnowszych aktualizacji systemu iOS.

Te wyjątkowe właściwości tego telefonu sprawiają, że wymiana baterii iPhone SE 2020 to świetna inwestycja umożliwiająca skuteczną regenerację w bardzo niskiej cenie. Aby naprawa była warta poniesionych kosztów, wymiana baterii iPhone SE 2020 powinna jednak zostać wykonana w serwisie.

W AppleFix ten wybór oznacza pewne pochodzenie stuprocentowo oryginalnej baterii, której parametry można łatwo zweryfikować. Wszystkie montowane akumulatory przedstawiają rzeczywistą pojemność danego ogniwa i gwarantują prawidłowy pobór mocy potwierdzony wyczerpującymi testami.

Baterie OEM umożliwiają długą i wydajną pracę z dala od ładowarki. Każdy akumulator wymieniany w AppleFix objęty jest aż 6-cio miesięcznym okresem gwarancji. Przekłada się to na naprawdę długoterminową inwestycję w niezawodne działanie oraz zauważalną poprawę wydajności urządzenia.

Serwis iPhone SE 2020

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE 2020

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE 2020 skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE 2020 wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Serwis iPhone SE 2020

Wymiana mikrofonu iPhone SE 2020

Wymiana mikrofonu iPhone SE 2020 wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone SE 2020 oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana Mikrofonu iPhone SE2

Wymiana obudowy iPhone SE 2020

Wymiana obudowy iPhone SE 2020 to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone SE 2020 nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Serwis iPhone SE 2020

Wymiana aparatu iPhone SE 2020

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone SE 2020 jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone SE 2020 wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Serwis iPhone SE 2020

Wymiana gniazda ładowania iPhone SE 2020

Wymiana gniazda ładowania iPhone SE 2020 przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone SE 2020 polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Serwis iPhone SE 2020

Zalany iPhone SE 2020

Zalany iPhone SE 2020 bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone SE 2020 przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Serwis iPhone SE 2020

Brak sieci iPhone SE 2020

Brak sieci iPhone SE 2020 to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone SE 2020 to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

Serwis iPhone SE 2020

Naprawa Touch ID iPhone SE 2020

Naprawa Touch ID iPhone SE 2020 jest skomplikowana i obarczona ryzykiem niepowodzenia. Powód to indywidualne przypisanie każdego czytnika linii papilarnych do płyty głównej danego egzemplarza.

Naprawa Touch ID iPhone SE 2020 w każdym egzemplarzu oznacza różne szanse na skuteczność i opłacalność usługi. Podstawę wyceny stanowi indywidualna diagnostyka przypadku.

Tańsza i przynosząca pożądane efekty alternatywa to serwis przycisku Home bez przywracania funkcji czytnika. Odzyskujesz pełen zakres korzystania z telefonu i otrzymujesz długą gwarancję prawidłowego działania.

Serwis iPhone SE 2020

Wymiana przycisków iPhone SE 2020

Wymiana przycisków iPhone SE 2020 może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone SE 2020 skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Serwis iPhone SE 2020

Naprawa układu U2-IC iPhone SE 2020

Naprawa układu U2-IC iPhone SE 2020 to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone SE 2020 polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Serwis iPhone SE 2020

Masz problem z inną usterką iPhone SE 2020?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z infolinii lub naszego LiveChat

DARMOWY KURIER

Podjąłeś decyzję o naprawie wysyłkowej. Zamów kuriera w 5 minut...

Specyfikacja iPhone SE 2020

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Kwiecień 2020
1821 mAh
64,128, 256 GB
Czarny, Biały, Product RED
iPhone 9,3
A2275, A2296, A2298
A13 Bionic (2 x 2.66 GHz + 4 x 1.82 GHz) 64-bit
4,7 cala HD Retina
Aparat 12-megapikselowy
Lots to love. Less to spend.

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Call Now Button