Serwis iPhone 8

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 8!

Naprawa iPhone 8

Wymagająca naprawa iPhone 8? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Ile Kosztuje Serwis iPhone 8?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Wymiana szybki iPhone 8

Kiedyś Twoja szczęśliwa ósemka aż promieniała, ale teraz promieniują jedynie linie pęknięć na osłonie? Jeśli każde dotknięcie panelu jest nieprzyjemne w kontakcie z pogłębiającymi się rysami, to wymiana szybki iPhone 8 uzdrowi Twój telefon z kłopotów.

Przedłużanie tego stanu nie sprawi, że problem zniknie. Może jedynie sprawić, że w końcu uszkodzi się też wyświetlacz.

Stosowana w AppleFix regeneracja zbitego panelu jest możliwa wówczas, gdy matryca i dotyk są sprawne i działają prawidłowo. W takim przypadku wystarczy jedynie niedroga wymiana szybki iPhone 8 – po uszkodzeniu nie pozostanie ani śladu.

Zaawansowany sprzęt pozwala dokładnie oddzielić zbitą osłonę i polaryzator od wyświetlacza, a następnie nałożyć nową szybkę ochronną bez żadnych denerwujących niedoskonałości w postaci pozostałości kleju, pęcherzyków powietrza, zabrudzeń bądź złego spasowania elementów.

Po fachowym montażu nowej wytrzymałej szybki objętej półroczną gwarancją iPhone 8 odzyska świetny wygląd, a Ty odzyskasz utracony komfort.

Wymiana szybki iPhone 8

Wymiana wyświetlacza iPhone 8

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 absolutnie się opłaca, jeśli zostanie przeprowadzona profesjonalnym serwisie, charakteryzującym się chirurgiczną precyzją w działaniu. Tylko wtedy przynosi satysfakcjonujące,  estetyczne i trwałe rezultaty.

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 wymaga zastosowania dedykowanego sprzętu pozwalającego uniknąć przypadkowych uszkodzeń podzespołów. Naprawa realizowana jest w dwóch atrakcyjnych cenowo wariantach. Opcja premium polega na montażu oryginalnego panelu Retina. Lżejsze dla budżetu rozwiązanie to montaż na życzenie sprawdzonego zamiennika.

Wymiana wyswietlacza iPhone 7

Wymiana ekranu iPhone 8

Wymiana ekranu iPhone 8 w AppleFix gwarantuje pełne powodzenie naprawy, brak widocznych śladów ingerencji w telefon oraz dostosowaną do indywidualnego zapotrzebowania klienta atrakcyjną cenę usługi. Montaż zawsze zawiera w komplecie bezpłatną idealnie dopasowaną szybkę.

Podstawowy wariant to wymiana ekranu iPhone 8 na identyczny z uszkodzonym modułem oryginalny LCD Retina od tego samego producenta. Budżetowa wersja niespodziewanego wydatku realizowana na życzenie to wymiana uszkodzonego ekranu na wysokiej jakości zamiennik.

Wymiana wyswietlacza iPhone 7

Wymiana baterii iPhone 8

Wymiana baterii iPhone 8 stanowi przewidywalny wydatek wskazany do realizacji co około 500 cykli ładowania (polegających na całkowitym rozładowaniu i ponownym naładowaniu akumulatora). To podstawowy element konserwacji wynikający z naturalnego chemicznego starzenia się litowo-jonowych ogniw.

Warto więc zainwestować w te naprawę, aby jak najdłużej cieszyć się z jej owoców. Z tego powodu rekomendowana jest wymiana baterii iPhone 8 w dedykowanym serwisie – wówczas jakość usługi jest maksymalnie adekwatna do jej ceny.

Regeneracja zużytej baterii w AppleFix daje gwarancję montażu oryginalnej baterii OEM wyprodukowanej bezpośrednio u dostawcy Apple. Pozwala to na sprawdzenie parametrów akumulatora i jego realnej pojemności.

Cechy te decydują o jakości baterii, zapewnieniu długiego czasu pracy bez ponownego ładowania, kompatybilności z układem zasilania, absolutnego bezpieczeństwa oraz rzeczywistej poprawie funkcjonowania pracy systemu iOS.

Produkowane po kosztach tanie zamienniki nie dają żadnej z tych gwarancji, a ich parametry nie pokrywają się z obietnicami nieznanych producentów.

Wymiana Baterii iPhone 8

Wymiana głośnika rozmów iPhone 8

Wymiana głośnika rozmów iPhone 8 skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 8 wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Wymiana mikrofonu iPhone 8

Wymiana mikrofonu iPhone 8

Wymiana mikrofonu iPhone 8 wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 8 oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7

Wymiana obudowy iPhone 8

Wymiana obudowy iPhone 8 to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 8 nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Wymiana obudowy iPhone 8

Wymiana aparatu iPhone 8

Zamów darmową diagnostykę, zanim zostanie zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 8 jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 8 wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Wymiana tylnego aparatu iPhone 8

Wymiana gniazda ładowania iPhone 8

Wymiana gniazda ładowania iPhone 8 przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 8 polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7

Zalany iPhone 8

Zalany iPhone 8 bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 8 przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Zalany iPhone 8

Brak sieci iPhone 8

Brak sieci iPhone 8 to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 8 to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone 8 nie czyta karty SIM

Naprawa Touch ID iPhone 8

Naprawa Touch ID iPhone 8 jest skomplikowana i obarczona ryzykiem niepowodzenia. Powód to indywidualne przypisanie każdego czytnika linii papilarnych do płyty głównej danego egzemplarza.

Naprawa Touch ID iPhone 8 w każdym egzemplarzu oznacza różne szanse na skuteczność i opłacalność usługi. Podstawę wyceny stanowi indywidualna diagnostyka przypadku.

Tańsza i przynosząca pożądane efekty alternatywa to serwis przycisku Home bez przywracania funkcji czytnika. Odzyskujesz pełen zakres korzystania z telefonu i otrzymujesz długą gwarancję prawidłowego działania.

Serwis iPhone 8

Wymiana przycisków iPhone 8

Wymiana przycisków iPhone 8 może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 8 skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Serwis iPhone 8

Naprawa układu U2-IC iPhone 8

Naprawa układu U2-IC iPhone 8 to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 8 polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Wymiana U2 iPhone 8

Masz problem z inną usterką iPhone 8?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 8

 

Zaprezentowany we wrześniu 2017 roku iPhone 8 nie miał łatwego startu, gdyż obok niego przedstawiono nie tylko większy model iPhone 8 Plus, lecz także rewolucyjny pod względem designu iPhone X. Mimo to, iPhone 8 uznać można za jeden z ulubionych telefonów publiczności, a jego konstrukcja w dalszym ciągu wykorzystywana jest w serii SE.

W iPhone 8 wprowadzono opcję TrueTone pozwalają na płynne dopasowywanie się trybu wyświetlania barw do bieżących warunków oświetleniowych. To także pierwszy model wykorzystujący ładowanie bezprzewodowe Qi. Zastosowanie tego rozwiązania wpłynęło na materiały wykorzystywane w projekcie obudowy – aluminium ustąpiło miejsca szklanemu tylnemu panelowi. To ostatni model oferujący front w białym kolorze (w wersji złotej i srebrnej). Czarny przód zastosowano za to w wariancie kosmicznej szarości oraz (PRODUCT) RED.

iPhone 8 napędzany jest przez procesor Apple A11 Bionic, 2 GB pamięci RAM oraz baterię o pojemności 1821 mAh. Za wyświetlanie obrazu odpowiada ekran Retina o rozdzielczości 4,7 cala. Do nagrywania filmów i robienia zdjęć wykorzystano moduły o rozdzielczości 12 megapiskeli z przysłoną f 1/8 (tył) oraz 7 megapikseli z przysłoną f 2/2 (przód).

Podzespoły

Procesor
A11 Bionic (2 x2.39 GHz + 4 x 1.42 GHz) 64-bit

Pamięć RAM
2GB

Pamięć NAND
32GB, 128GB, 256GB

Bateria
1821mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
4,7 cala Super Retina HD LCD

Rozdzielczość ekranu
1334×750

Typ ekranu
IPS

Jasność maks.
625 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw szerokokątny

Zoom cyfrowy
5x

Aparat przód
7 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR

Komunikacja

Sieć komórkowa
4G

Wi-Fi

802.11ac z technologią MIMO

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.0, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2017

Dostępne kolory

Space Grey, Gold, Silver, Product RED

Dostępne modele
A1863, A1905, A1906, A1907

Slogan
A new generation of iPhone.

System i funkcje

System
iOS 11 (Wsparcie do iOS 15 i dłużej)

Czujniki
Touch ID, Barometr. Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP67

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button