Serwis iPhone 8

iPhone 8 został zaprezentowany na konferencji w dniu 12 września 2017 roku, wspólnie z iPhone X i iPhone 8 Plus. Ósemka w porównaniu do iPhone 7 wprowadza bezprzewodowe ładowanie w standardzie Qi oraz funkcję True Tone dostosowującą obraz wyświetlacza do otoczenia.

Z perspektywy czasu iPhone 8 to jeden z ostatnich modeli wyposażonych w przycisk Home. Sprawdź inne naprawy iPhone.

Serwis iPhone 8

Cennik Naprawa iPhone 8

Ile Kosztuje Serwis iPhone 8?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Naprawa iPhone 8 – czy warto?

iPhone 8 to telefon, który w dalszym ciągu cieszy się sporą popularnością i nadal zyskuje nowych nabywców. Podzespoły zamontowane w tym modelu Apple znacznie przewyższają możliwości iPhone 7.

To sprzęt najwyższej jakości, który za niewielką cenę pozwala na płynną i komfortową pracę na co dzień. Warto zainwestować w ten model nawet, jeżeli wymaga on wymiany części. 

Decydując się na naprawę w prowadzonym przez nas serwisie, masz gwarancję atrakcyjnej ceny i prawidłowo zrealizowanej usługi.

Naprawy iPhone 8 – oferta naszego serwisu

Wymiana baterii iPhone 8

Wymiana baterii iPhone 8 jest wskazana, jeśli planujemy długie użytkowanie telefonu i zależy nam na tym, by jego działanie przez cały ten okres było niezawodne.

W iPhone 8 praca podzespołów oraz iOS jest ściśle powiązana z kondycją baterii. Jeśli ta nie jest gotowa na pełen pobór mocy, iPhone działa wolniej i jakość pracy pogarsza się. Może to skutkować zacinaniem się aplikacji, zmniejszeniem głośności, a nawet nagłymi wyłączeniami urządzenia.

Wymiana baterii iPhone 8 u nas opiera się na wstawianiu oryginalnych części oraz poserwisowej diagnostyce zamontowanego ogniwa.

Nie stosujemy tanich zamienników wątpliwego pochodzenia, gdyż nie możemy ręczyć za ich parametry i bezpieczeństwo.

Wymiana przeprowadzona przez nasz serwis iPhone objęta jest sześciomiesięcznym okresem gwarancji – znacznie dłuższym, niż oferowany przez autoryzowany serwis.

Naprawa ładowania iPhone 8

Jeżeli iPhone 8 nie ładuje się, wcale nie oznacza to najprawdopodobniej, że potrzebna jest wymiana akumulatora. Nawet szybkie rozładowywanie baterii nie musi być powodowane jej złym stanem – szczególnie, jeśli telefon jednocześnie bardzo się nagrzewa.

W takich przypadkach najczęściej naprawy wymagają inne części, które nie działają prawidłowo wskutek doznanych uszkodzeń – gniazdo lub układ ładowania U2 Twojego iPhone 8.

Wymiana chipu U2 poprzedzona jest oceną faktycznego poboru mocy urządzenia. Po naprawie każde z urządzeń sprawdzamy dokładnie pod względem działania zarówno układu ładowania, jak i baterii.

Wymiana wyświetlacza iPhone 8

Wymiana wyświetlacza w iPhone 8 to naprawa konieczna, gdy dotyk nie działa, a wyświetlacz pokazuje plamy, linie lub w ogóle pozbawiony jest obrazu.

Dzięki zastosowaniu oryginalnego elementu wyświetlacz iPhone 8 posiada jakość identyczną z fabrycznie zamontowanym.

Telefon wiernie odzwierciedla treści i barwy i równie płynnie reaguje na dotyk. Naprawa ta zawiera również wymianę szybki na nową.

Sprawdź nasz cennik napraw iPhone i przekonaj się, jak niewiele kosztuje profesjonalna wymiana. Gwarancja na naprawę ekranu u nas wynosi aż sześć miesięcy.

Wymiana obudowy iPhone 8

Wymiana obudowy iPhone 8 chroni przed koniecznością zrealizowania znacznie droższych napraw.

Zbita obudowa iPhone 8 może powodować problemy z zasięgiem, ładowaniem indukcyjnym, a nawet doprowadzić do rozklejenia ekranu z powodu efektu naprężeń.

Nasz serwis bezpiecznie przeniesie wszystkie podzespoły do nowego korpusu. Możliwa jest też wymiana tylko tylnej obudowy iPhone 8.

Wymiana obudowy na nową u nas jest równoznaczna z zastosowaniem korpusu bądź tyłu o identycznych właściwościach z tym zastosowanym fabrycznie przez Apple. 

Naprawa iPhone 8 po zalaniu

W większości przypadków naprawa iPhone 8 po zalaniu jest możliwa. Im szybciej dokonasz zamówienia serwisu online oraz odetniesz iPhone od zasilania i wyłączysz go, tym większe szanse na powodzenie naprawy.

Zanim rozpoczniemy pracę, przeprowadzamy kompleksową diagnostykę usterek, aby ocenić możliwość naprawy Twojego iPhone.

Cena ze strony jest kosztem diagnostyki – jeśli serwis jest możliwy i wyrazisz zgodę na jego koszt, etap ten zostanie wliczony w całkowitą cenę naprawy.

Jeżeli jednak nie ma możliwości naprawy Twojego urządzenia lub nie zaakceptujesz warunków serwisu, ponosisz jedynie opłatę za wykonaną diagnostykę i kuriera zwrotnego, jeśli usługa zamówiona została online.

Inne naprawy do zrealizowania w naszym serwisie

U nas możliwa jest wymiana praktycznie każdego wadliwego podzespołu w iPhone 8. Bez względu na to, czy jest to uszkodzony przycisk, głośnik, mikrofon, czy aparat, taka naprawa iPhone zostanie dla Ciebie wykonana.

W telefonach Apple rozwiązujemy też problemy z łącznością, błędem odczytu karty SIM oraz usterkami pamięci NAND.

Skontaktuj się z nami nawet, jeśli Twoja usterka nie widnieje na naszej liście lub jeśli nie wiesz, co w Twoim iPhone 8 nie działa. Zweryfikujemy możliwość naprawy każdego problemu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie i posługujemy się jedynie profesjonalnym sprzętem. Zapewniamy najwyższą jakość naprawy Apple pod każdym względem. Serwis Apple prowadzimy też wysyłkowo.

Większość części mamy na miejscu, dzięki czemu naprawa u nas jest szybka, a ty możesz w krótkim czasie cieszyć się naprawionym iPhone 8.

Wymiana u nas to gwarancja oryginalnych i sprawdzonych podzespołów oraz zamienników, których jakość potwierdzona jest certyfikatem zgodności Apple.

Kolejne atuty naszej oferty to niska cena i długa gwarancja na każdą z wykonanych napraw – aż do pół roku.

Masz problem z inną usterką iPhone 8?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 8

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Wrzesień 2017
2,675mAh
64, 256 GB
Gwiezdna Szarość, Złoty, Srebrny, RED
iPhone 10,1
A1863, A1905, A1906, A1907
A11 (2.4 GHz) 64-bit
4,7 cala HD Retina
Aparat 12-megapikselowy
A new generation of iPhone.

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

AppleFix Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ