Serwis iPhone Warszawa

  Najczęściej polecany

  Serwis iPhone
  Warszawa!

  Naprawa iPhone

  Wykonujemy wszystkie, nawet najcięższe naprawy iPhone. Twoja satysfakcja z naprawy jest dla nas priorytetem! Z myślą o Tobie jako pierwszy serwis iPhone Warszawa wprowadziliśmy:

    Pełną, darmową diagnostykę 
   Bezpłatnego kuiera!
  ✓  Gwarancję na naprawę
   Realizacja dopiero po zaakceptowaniu kosztów!

  Najczęstsze naprawy iPhone.

  Od samego początku naszej pracy, czyli od 2012 roku zajęliśmy się wyłącznie serwisem telefonów Apple. Niezależnie od usterki oraz modelu- naprawiamy wszystkie modele iPhone. Rozumiemy potrzeby naszych zabieganych klientów, dlatego większość napraw telefonów Apple wykonujemy od ręki. Do najpopularniejszych napraw w naszym serwisie iPhone Warszawa należą:

  Zachowaj oryginalny
  wyświetlacz.

  Wymiana Szybki iPhone

  Potrzebujesz doładowania?
  Zacznij od całego dnia na nowej baterii.

  Serwis iPhone Warszawa

  Oszczędność czasu...
  wszystkie części na miejscu!

  iPhone nie chce się ładować

  Siła przyzwyczajenia...
  nie trać czasu na zamienniki!

  Wymiana wyświetlacza iPhone

  Zwiększ szansę naprawy...
  zaufaj specjalistom.

  Zalany iPhone

  Głośniej, ciszej...
  idealnie.

  iPhone-nie działają boczne przyciski

  Nic nie słychać...
  czas to zmienić!

  Wymiana głośnika iPhone

  Uszkodzona obudowa...
  to nie problem.

  Wymiana obudowy iPhone

  Siła przyzwyczajenia...
  nie trać czasu na zamienniki!

  Serwis iPhone Warszawa

  Wymiana szybki iPhone Warszawa

  Wymiana zbitej szybki w iPhone jest jedną z najczęściej wykonywanych napraw w naszym serwisie! W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów opracowaliśmy metodę pozwalającą na wymianę jedynie zbitej szybki w iPhone. Nasza technika pozwala zachować oryginalny wyświetlacz w iPhone oraz  ogranicza koszt naprawy.

  Każdorazowo wymiana zbitej szybki w iPhone jest objęta gwarancją, która obowiązuje we wszystkich naszych placówkach. Ekspresowa regeneracja stłuczonego LCD zapewnia naprawę od ręki, przy wykorzystaniu oryginalnej matrycy Retina. Wymiana szybki w iPhone gwarantuje idealną jakość wyświetlacza oraz zmniejsza koszt naprawy.

  Nasz sposób regeneracji umożliwia pozostawienie oryginalnego wyświetlacza, znacznie ogranicza cenę naprawy iPhone ale ma również pozytywny wpływ na środowisko! Chcielibyśmy, aby wyznaczony kierunek stał się standardem działania dla wszystkich serwisów, nie tylko w Warszawie. Jeżeli Twój ekran nie nadaje się do regeneracji, skorzystaj z możliwości instalacji oryginalnego wyświetlacza.

  Wymiana szybki iPhone Warszawa

  Wymiana wyświetlacza iPhone Warszawa

  W trakcie przyjęcia urządzenia serwis iPhone Warszawa diagnozuje stan wyświetlacza w oparciu o możliwość regeneracji. Czasem uszkodzenia są na tyle poważne, że wymiana zbitej szybki nie załatwi sprawy. Usterka LCD (objawy: pasy/plamy, brak podświetlenia lub niedziałający dotyk) oznacza wymianę całego ekranu. Podczas wymiany wyświetlacza w iPhone korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy Retina.

  Pomagamy nawet najbardziej wymagającym klientom, dzięki sieci zaufanych europejskich dostawców oraz refabrykacji ekranów (we własnym) zakresie. Mamy w ofercie trzy rodzaje ekranów: Original New POP (oryginalny ekran z fabryki), Original Pulled (oryginalny ekran z demontażu) oraz Original Parts (oryginalny ekran złożony przez podmioty trzecie). Na specjalnie życzenie możemy zainstalować wysokiej jakości zamienniki (niska dostępność).

  Rozpoczynając naprawę dokładnie sprawdzamy dostawcę ekranu (LG, Sharp lub Toshiba). Dzięki jesteśmy w 100% pewni, że ekran będzie działał prawidłowo “reakcja na dotyk”. Również jako jeden z nielicznych serwisów iPhone Warszawa programujemy nowy wyświetlacz (zachowanie funkcji True Tone). Na zakończenie naprawy przenosimy ze starego ekranu takie elementy jak: czytnik Touch ID lub Face ID (zawsze działają tak samo jak przed serwisem).  

  Wymiana wyświetlacza iPhone Warszawa

  Wymiana baterii iPhone Warszawa

  Szybko padająca bateria to wada wielu telefonów.  Zdarza się, że telefon sam wyłącza się na mrozie, bateria nie chce się ładować do końca lub iPhone nie chce się uruchomić po rozładowaniu.  Zazwyczaj jedynym rozwiązaniem jest wymiana baterii na nową.

  Naprawiając iPhone używamy wyłącznie baterii OEM. Baterie z których korzystamy posiadają oryginalne podzespoły i są montowane w tych samych fabrykach, co baterie oryginale, montowane w nowych iPhone. Wersje OEM różni od oryginalnych  baterii jedynie: brakiem logo producenta oraz również brakiem identycznych testów po produkcji. Każda zmontowana przez nasz serwis iPhone bateria pokazuje swoją kondycję (Ustawienia => Bateria).

  Zawsze w pierwszej kolejności weryfikujemy kondycję starej baterii oraz pobór mocy na płycie głównej.  Tym sposobem eliminujemy inne uszkodzenia mające podobne objawy do słabej baterii (np. usterka portu ładowania). Po zamontowaniu nowej baterii iPhone wykonujemy testy wydajnościowe. Pozytywne zakończenie testów daje nam pewność, że telefon będzie działać przez dłuższy czas bez konieczności ładowania. Na każdą wymienioną baterie udzielamy pół roczną gwarancje.

  Wymiana baterii iPhone Warszawa

  Wymiana tyłu iPhone Warszawa

  Zbite tylne szkiełko obudowy w iPhone to jedna z najczęstszych napraw w naszym serwisie iPhone Warszawa. Szklana obudowa odgrywa kluczową rolę w trakcie ładowania indukcyjnego, poza tym świetnie wygląda i chroni wnętrze iPhone. Pomimo wykorzystania przez Apple trwałych materiałów, tylne szkło obudowy niestety dość często ulega zbiciu oraz zarysowaniu.

  Ponieważ wymiana całej obudowy jest niestety kosztowna i nieekologiczna. Stworzyliśmy naszą własną metodę wymiany zbitej tylnej szybki w iPhone. W tym celu używamy niebieskiego lub białego lasera. Proces technologiczny wymiany zbitej szybki obudowy jest dość skomplikowany, ale rezultaty są tego warte! Najpierw laser wypala stare szkło, następnie usuwamy jego fragmenty omijając aparaty, cewkę indukcyjną i mikrofon. Później dobieramy odpowiedni kolor szkła do Twojego iPhone, nakładamy klej  i utwardzamy go światłem UV. W efekcie szkło świetnie się trzyma a jego trwałość jest perfekcyjna! 

  Zależnie od modelu iPhone podczas naprawy można również zmienić kolor szkła obudowy. Profesjonalnie wykonana wymiania zbitego tyłu daje pewność, pełnej funkcjonalności ładowania indukcyjnego oraz płatności Apple Pay. Nasz serwis łączy precyzję wraz z  najwyższą starannością oraz ekspresową realizacją! 

  Wymiana tyłu iPhone Wrocław

  Zalany iPhone Warszawa

  Zalanie iPhone’a to bardzo popularna i jednocześnie jedna z najtrudniejszych napraw w serwis iPhone Warszawa. Najgorzej na zalanie reaguje płyta główna. Podczas diagnostyki iPhone to właśnie jej poświęcamy najwięcej uwagi. Uszkodzenia elektroniki płyty głównej są na tyle skomplikowane, że naprawiamy je pod mikroskopem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnemu sprzętowi serwisowemu oraz dostępowi do schematów jesteśmy liderem w naprawach iPhone po zalaniu. Korzystając z naszej pomocy, klienci mają 100% pewności, że wybrali najbardziej doświadczony Serwis iPhone.

  Naprawiamy większość zalanych urządzeń  Apple. W przypadku zalania iPhone informujemy, aby nie włączać i nie ładować telefonu. Ważne jest również ewentualne odpięcie baterii. Dzięki temu szansę na szybką naprawę rosną. Problem po zalaniu iPhone może się ujawnić dopiero po kilku dniach – najczęściej w skutek zwarcia na płycie głównej.

  Wszystkim naszym Klientom w przypadku zalania telefonu odradzamy korzystanie z usług niedoświadczonych serwisów GSM. Jeżeli otrzymujemy zalanego iPhone zawsze wykonujemy pełną diagnozę. Po oczyszczeniu wnętrza i weryfikacji wszystkich podzespołów informujemy o zakresie usterek oraz planie naprawy.

  Zalany iPhone Warszawa

  Wymiana głośnika iPhone Warszawa

  Wymiana głośnika iPhone to bardzo popularna usterka rejestrowana przez nasz serws iPhone Warszawa. Codziennie naprawiamy  przynajmniej kilka telefonów z tym problemem. Uszkodzony głośnik poznasz po: obniżonej głośności, szumach, trzaskach oraz bardzo cichym dzwonku. Jeżeli podczas rozmowy odczuwasz dyskomfort to znak, że problem z głośnikiem może dotyczyć również Twojego iPhone’a.

  Wszystkie modele iPhone wyposażone są w przynajmniej dwa głośniki. Dolny głośnik zwany głośnikiem multimediów znajduje się obok gniazda ładowania. Odpowiada za dźwięk multimediów, dzwonek telefonu oraz tryb głośnomówiący. Usterkę możesz  zauważyć mając kłopot z odtwarzanym dźwiękiem m. in. muzyką i filmami lub też problemem z dzwonkiem telefonów i podczas rozmowy w trybie głośnomówiącym. Głośnik górny jest przeznaczony do rozmów telefonicznych. Znajduje się przy przedniej kamerze. Z naszych obserwacji wynika, że częściej sprawia problemy niż dolny głośnik. Najczęstsze objawy tej usterki to: szumy, charczenie i niski poziom głośności  trakcie rozmowy. 

  Usterka z głośnika w iPhone szybko postępuje. Z biegiem czasu coraz bardziej przyzwyczajamy się do narastającego defektu, dlatego klienci często nie zwracają uwagi na ten problem. Zazwyczaj dopiero w trakcie diagnostyki innych uszkodzeń zauważamy problem z działaniem głośników. Dzięki temu klienci otrzymują ofertę wykonania dodatkowej naprawy. Uszkodzenie głośnika mocno wpływa na komfort użytkowania telefonu. Na wymianę głośnika iPhone udzielamy sześciomiesięczną gwarancję. 

  Wymiana głośnika iPhone Warszawa

  Wymiana gniazda ładowania iPhone Warszawa

  Usterka gniazda ładowania to bardzo częsta usługa wykonywana w naszym serwisie iPhone Warszawa. Objawy zepsutego “dock’a” to: przerywanie podczas ładowania, problem z przesyłem danych (przez iTunes) i problem z  ładowaniem iPhone. Usterka jest wynikiem eksploatacji, przepięcia, zalania lub fizycznego zniszczenia pinów złącza.

  Weryfikacja poborów prądu na płycie głównej, kondycji baterii oraz stanu portu ładowania są dla nas podstawą do rozpoczęcia naprawy. Dopiero diagnostyka pozwala nam dokładnie określić i usunąć usterkę. Usterka dock’a objawia się podobnie do baterii w kondycji serwis lub usterki układu ładowania U2/Hydra (komunikacja gniazda ładowania z płytą główną) w ostateczności iPhone może się nie włączać

  Jeśli diagnoza określi usterkę gniazda ładowania wymianie podlega cały moduł – taśma, na której zainstalowane są zarówno gniazdo, mikrofon jak i port jack (starsze generacje iPhone). Na miejsce uszkodzonego podzespołu montujemy nowy, sprawny komponent. Ta naprawa jest objęta 6 miesięczną gwarancję.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone Warszawa

  Wymiana tylnego aparatu iPhone Warszawa

  Aparat jest wielkim atutem iPhone, rozumiemy  jak ważne są dobre zdjęcia. Dlatego usterka tego modułu jest bardzo uciążliwa, na szczęście w naszym serwisie iPhone Warszawa tylny aparat naprawiamy od ręki. Zepsuta kamera sprawia, że zdjęcia są nieostre (problem z focusem lub stabilizacją obrazu), pojawiają się artefakty (widoczne na zdjęciach plamy i kropki) lub aparat nie działa (tak samo jak latarka). 

  Zwykle problemy z aparatem są spowodowane wielokrotnymi wstrząsami, upadkami lub kontaktem z cieczą. Zanim rozpoczniemy naprawę zawsze najpierw weryfikujemy źródło problemu. Artefakty widoczne na zdjęciach, czasem znikają po wyczyszczeniu soczewki kamery lub wymianie szkiełka aparatu (element tylnej obudowy). Taka opcja naprawy mocno zmniejsza koszt naprawy!

  W naszym serwisie iPhone nie korzystamy z kiepskiej jakości zamienników, które jakością znacznie odbiegają od oryginału. Jakość jak również trwałość nowej części jest taka sama jak modułu fabrycznie zamontowanego w Twoim telefonie. Na naprawę udzielamy 6 miesięczną gwarancję.

  Wymiana tylnego aparatu iPhone Warszawa

  Wymiana przedniej kamery iPhone Warszawa

  Przednia kamera iPhone’a jest ważnym elementem modułu odpowiedzialnego za szereg kluczowych funkcji iPhone. Problem z przednim aparatem do selfie dotyczy zwykle telefonów po upadku (zbita szybka przy kamerze) lub zalaniu. Częste objawy tej usterki to: niska jakość zdjęć (rozmyta fotografia), artefakty (plamy oraz kropki) oraz brak możliwości nagrywania filmów.

  Przednia kamera została zamontowana na taśmie flex tuż obok czujnika światła (autoregulacja jasności ekranu), czujnika zbliżeniowego proximity (wygaszanie ekranu w trakcie rozmowy) oraz mikrofonu (tryb głośnomówiący i FaceTime). Do taśmy wpięty został też głośnik rozmów. W modelach iPhone z Face ID na taśmie wlutowany jest flood iluminator, który odpowiada za skanowanie twarzy. 

  Nawet jeśli zostanie wykryta tylko jedna usterka- wymianie podlega cała taśma flex proximity. W telefonach z funkcją Face ID w trakcie naprawy należy dodatkowo przelutować na nową taśmę: flood iluminatora/proxy (Face ID) i czujnik światła (True Tone). Wymiana taśmy wiąże się z koniecznością mikro lutowania. Na naprawę udzielamy 4 miesięczną gwarancję.

  Wymiana przedniej kamery iPhone Warszawa

  Brak sieci iPhone Warszawa

  Usterka Baseband to częsta przypadłość iPhone. Niestety nie można jej ignorować! Problem z Baseband jest zwykle omyłkowo łączony z uszkodzeniem anteny lub karty SIM. Sam układ odpowiada za komunikację GSM. Znakiem, że występuje problem z tym układem to: “Brak sieci”, komunikat “szukam” lub błąd aktywacji. 

  Najczęściej usterka następuje w skutek upadku z wysokości lub zalania cieczą. W efekcie połączenia lutownicze pomiędzy płytą główną a modułem odpowiadającym za obsługę sieci GSM lub jego zasilanie ulegają uszkodzeniu. Aby potwierdzić usterkę wystarczy w telefonie wybrać numer *#06#. Jeśli nie otrzymasz informacji systemowej z unikalnym numerem IMEI, przyczyna jest jasna – problem z  baseband.  

  Moduł Baseband jest indywidualnie wpasowany w płytę główną, dlatego możliwości naprawy wynoszą 80,00%. Układ jest nie możliwy do naprawyjeśli doszło do mechanicznego uszkodzenia wewnątrz układu. W takiej sytuacji proponujemy montaż nowej płyty głównej. Na wykonaną naprawę udzielamy cztero miesięczną gwarancję.

  Brak sieci iPhone Warszawa

  Naprawa układu U2/Hydra iPhone Warszawa

  Wymiana układu ładowania to jedna z najczęściej wykonywanych przez nasz serwis iPhone Warszawa napraw na płycie głównej. Telefon nie ładuje się, nie chce się połączyć z komputerem, szybko się nagrzewa i rozładowuje – pomimo zmiany gniazda ładowania i baterii. To tylko część objawów usterki układu zasilania U2/Hydra (nomenklatura jest zależna od generacji iPhone).

  Zwykle przyczyną tej usterki jest: korzystanie z  nieoryginalnych akcesoriów ładujących nieposiadających certyfikat MFI lub używanie ładowarki  samochodowej podczas zapłonu silnika. Producenci zamienników nie montują w nich chipów chroniących iPhone przed skutkami skoków napięcia, które doprowadzają do uszkodzenia układu zasilania. Używaj certyfikowanych kabli, aby chronić swoje urządzenie!

  Zepsuty chip odpowiada za komunikację płyty głównej ze złączem ładowania  –  objawy są podobne do wysłużonej baterii (zwarcie układu) oraz usterki gniazda ładowania. W czasie diagnostyki rozszerzonej weryfikujemy pobór prądu płyty głównej i w ten sposób stwierdzamy usterkę tego układu. Naprawa na płycie głównej polega na wylutowaniu wadliwego chipu tristar i zastąpieniem go nowym cała operacja jest przeprowadzana pod mikroskopem. Na naprawę udzielamy cztery miesiące gwarancji.

  Naprawa układu U2/Hydra iPhone Warszawa

  Wymiana bocznych przycisków iPhone Warszawa

  Uszkodzone boczne przyciski to rzadka, ale niezwykle uciążliwa usterka. Nadmierne użytkowanie przycisków głośności najczęściej powoduje usterkę. Korzystanie z zepsutych przycisków doprowadza do ich samoistnego zapadnięcia się ich w obudowie

  W trakcie wymiany klawiszy głośności w iPhone konieczna jest wymiana całej taśmy flex (głośniej, ciszej i wycisz). Nie ważne, czy uszkodzone są wszystkie, czy tylko jeden przycisk. Jedynym wyjątkiem  jest zawieszanie się klawisza wyciszenia (mute)  – zazwyczaj udaje się go wymienić bez wymiany całej taśmy. 

  Przyciski boczne iPhone są zamontowane na tej samej taśmie i właśnie z dlatego konieczna jest zmiana całości. Tych elementów nie można rozdzielić. Naprawa polega na wymianie całego modułu na oryginalny i funkcjonalny, zawierający klawisze regulacji głośności, wyciszania oraz zasilania/wybudzania. Na tą naprawę nasi klienci otrzymują sześciomiesięczną gwarancję.

  Wymiana bocznych przycisków iPhone Warszawa

  Wymiana mikrofonu iPhone Warszawa

  Zwykle iPhone posiada trzy mikrofony, problem z tym modułem to dość popularna usterka. Wymiana mikrofonu iPhone jest niezbędna w przypadku zalania a nawet nadmiernego zabrudzenia. W pierwszej kolejności o problemie powiedzą Ci Twoi rozmówcy

  Zazwyczaj objawy uszkodzonego mikrofonu to: kiepski poziom głośności zbieranego dźwięku lub też błędne przetwarzanie i przekazywanie go. Najpierw dokładnie testujemy i diagnozujemy problem. Na tej podstawie identyfikujemy źródło usterki

  Uszkodzony mikrofon znajdujący się na taśmie portu Lightning sprawia problem podczas rozmów telefonicznych, trybu głośnomówiącego oraz głosowych notatek. Usterka leży po stronie mikrofonu zintegrowanego na przedniej kamerze jeśli masz trudności z nagrywaniem filmów z dźwiękiem przednią kamerą, rozmów na FaceTime oraz używaniem Siri. Ostatni mikrofon ma miejsce na taśmie klawiszy głośności, blokady i mute. Odpowiada za nagrywanie dźwięku podczas użytkowania tylnej kamery. Na wymianę udzielamy 6 miesięczną gwarancję.

  Wymiana mikrofonu iPhone Warszawa

  Naprawa Face ID iPhone Warszawa

  Skanowanie twarzy, czyli Face ID to przełomowa technologia wprowadzona przez Apple wraz z modelem iPhone X. Uszkodzenia mechaniczne (zbita szybka przy “notch”), nieodpowiedni demontaż ekranu (przerwana taśma Face ID) lub zalanie powodują jego usterkę. Naprawa tego modułu staje się coraz popularniejsza. Rozpoznawanie twarzy jest stworzone z dwóch podzespołów flex. Pierwszy– Dot Projector jest odpowiedzialny za nakładanie ponad 30 tys. punktów na skanowaną twarz – nazwany przez twórców Romeo. Drugi moduł (Julia) jest zbiorem kamer odpowiedzialnych za odczytanie wcześniej nałożonych na twarz kropek. Obydwa podzespoły są ze sobą w unikalny sposób połączone i nie mogą bez siebie żyć pracować.     

  Najczęściej usterka dotyczy modułu “Julia” – Flood Iluminator / proximity sensor (odczytywanie punktów z twarzy), głośnik i czujnik światła (funkcja True Tone). Drugą część komponentu flex tworzy zbiór kamer – Dot Projektor + kamera podczerwieni i kamera selfie. 

  W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśmy z Flood Iluminator oferujemy dwie opcje naprawy: przelutowanie Flood Iluminator /proximity sensor na nową taśmę, jeśli stara taśma uległa zniszczeniu. Jeśli jest sprawna- przelutowanie sensora odbywa się na starej taśmie. W pierwszym przypadku naprawy przelutowujemy na nową taśmę też czujnik światła (utrzymania funkcji True Tone).

  Dowiedz się więcej o naprawa Face ID iPhone >

  Wymiana mikrofonu iPhone Warszawa

  Dlaczego serwis iPhone…
  tylko w AppleFix.pl

  Przede wszystkim wyspecjalizowaliśmy się w serwisie iPhone. Doświadczenie w naprawianiu sprzętu Apple zdobywamy już od 2008 r  – tj. rok po premierze pierwszego telefonu spod symbolu „nadgryzionego jabłka”. Pomimo ogromnego doświadczenia, do każdej naprawy iPhone podchodzimy indywidualnie – naprawiamy jak dla siebie…“.

  Naprawy takie jak: wymiana baterii w iPhone, wymiana gniazda ładowania oraz wymiana szybki w iPhone są dla nas codziennością i są realizowane od ręki. Specjalizujemy się również w naprawach płyt głównych w tym m.in.: instalacja nowego układu U2-IC/Hydra, pamięci NAND oraz naprawie zalanych iPhone.

  Nasz serwis iPhone Warszawa łączy pozyskaną wiedzę z najnowocześniejszym sprzętem serwisowym oraz ogromną pasją do napraw. Dzięki tej mieszance osiągamy efektywność napraw nieosiągalną dla innych serwisów iPhone. Uwielbiamy wyzwania, dlatego wspomagamy inne punkty w realizacji najtrudniejszych napraw.

  Serwis iPhone Warszawa

  Swoją pasję do sprzętu Apple przekuliśmy w doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym jesteśmy jednym z największych pogwarancyjnych serwisów Apple w Polsce. Wybór naszego Serwisu iPhone gwarantuje sukces.

  Masz problem z inną usterką w iPhone?

  Sprawdź ile kosztuje serwis iPhone bez wychodzenia z domu!

  MASZ PYTANIA?

  Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

  INDYWIDUALNA WYCENA.

  Nie znalazłeś usterki w cenniku? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

  Zaufaj specjalistom od serwis iPhone!

  Serwisujemy wszystkie modele iPhone, począwszy od najstarszych modeli aż do tych najświeższych. Do napraw telefonów Apple używamy wyłącznie części najwyższej jakości! Dzięki temu nawet na najbardziej skomplikowane naprawy oferujemy kilkumiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się serwisie płyt głównych, których nie podejmują się inne serwisy iPhone.

  SZYBKO LUB B. SZYBKO

  Większość napraw iPhone realizujemy od ręki. Doświadczeni technicy są gwarancją szybkiej diagnozy. Magazyn ze wszystkimi częściami zapewnia komfort w trakcie błyskawicznych napraw iPhone. Inteligentny system serwisowy to pewność, że każda naprawa jest priorytetowa

  ATRAKCYJNE RABATY

  Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz zrealizować kilka napraw Apple lub zostałeś fanem AppleFix.pl na Facebook? A może dostałeś atrakcyjniejszą ofertę na Serwis iPhone? Niezależnie od odpowiedzi koniecznie zapytaj o specjalny rabat na naprawę iPhone.

  URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

  Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę Klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest iPhone. Z myślą o wymagających użytkownikach Apple przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

  ORYG. CZĘŚCI

  Podczas napraw iPhone korzystamy z części najwyższej jakości. Montowane podzespoły są wcześniej testowane przez techników. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania najdłuższej na rynku gwarancji serwisowej!

  Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

  Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

  1. FORMULARZ

  Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

  2. WYSYŁKA

  Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

  3. NAPRAWA

  Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

  Zakres napraw w Serwis iPhone!

   

  Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc zarówno w sprawach związanych z oprogramowaniem iOS, jak również z usterkami mechanicznymi. Naprawiamy wszystkie modele iPhone. Specjalizujemy się w najcięższych naprawach uszkodzeń na płycie głównej, których inne serwisy iPhone nie chcą się podejmować. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej sieci zagranicznych dostawców  jesteśmy w stanie naprawić większość telefonów marki Apple.

  Serwis iPhone Warszawa
  Serwis iPhone

  Sprawdź jak wiele możemy naprawić...

  Usterka systemowa...
  iPhone.

  • Instalacja aktualnie najnowszego mobilnego systemu iOS,
  • Instalacja najnowszego Jailbreak,
  • Optymalizacja działania iPhone,
  • Konfiguracja iPhone ze wszystkim dostępnymi usługami,
  • Zdjęcie blokady simlock z iPhone,
  • Odzyskanie danych, zdjęć i kontaktów oraz przesłanie ich do chmury.

  Chcesz odwiedzić nasz Serwis iPhone Warszawa?

  Niestety musimy Cię zmartwić. Nasz serwis dopiero powstaje. Dla wszystkich naszych Klientów z Warszawy przygotowaliśmy specjalną promocję w postaci darmowego kuriera w obydwie strony na hasło:

  #applefixwarszawa

  DARMOWY KURIER 

  Naprawa bez
  wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Call Now Button