Serwis iPhone Warszawa

Najczęściej polecany

Serwis iPhone
Warszawa!

Naprawa iPhone

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jako serwis iPhone Warszawa nie mamy sobie równych. Liczą się dla nas przede wszystkim usatysfakcjonowani klienci. Jako jeden z nielicznych pogwarancyjnych serwisów iPhone gwarantujemy: 

  Pełną, darmową diagnostykę 
 Bezpłatnego kuiera!
✓  Gwarancję na naprawę
 Realizacja dopiero po zaakceptowaniu kosztów!

Najczęstsze naprawy iPhone.

Aby zapewnić najlepszą jakość usług jako jedni z nielicznych wyspecjalizowaliśmy się wyłącznie w naprawie sprzętu spod marki Apple. Nasz serwis iPhone Warszawa oferuje szeroki zakres usług, począwszy od standardowych napraw np. wymiana szybki iPhone aż po zaawansowane naprawy płytowe wymagające mikrolutowania i specjalistycznych umiejętności serwisowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Zachowaj oryginalny
wyświetlacz.

Wymiana Szybki iPhone

Potrzebujesz doładowania?
Zacznij od całego dnia na nowej baterii.

Serwis iPhone Warszawa

Oszczędność czasu...
wszystkie części na miejscu!

iPhone nie chce się ładować

Siła przyzwyczajenia...
nie trać czasu na zamienniki!

Wymiana wyświetlacza iPhone

Zwiększ szansę naprawy...
zaufaj specjalistom.

Zalany iPhone

Głośniej, ciszej...
idealnie.

iPhone-nie działają boczne przyciski

Nic nie słychać...
czas to zmienić!

Wymiana głośnika iPhone

Uszkodzona obudowa...
to nie problem.

Wymiana obudowy iPhone

Siła przyzwyczajenia...
nie trać czasu na zamienniki!

Serwis iPhone Warszawa

Wymiana szybki iPhone Warszawa

Odpowiadając na oczekiwania klientów serwis Apple Warszawa wprowadziliśmy innowacyjną metodę wymiany samej zbitej szybki wyświetlacza. W ten sposób jesteśmy w stanie przywrócić ekran do stanu sprzed uszkodzenia, przy zachowaniu najlepszej jakości oraz korzystnej ceny. Wymiana szybki iPhone jest nawet o połowę tańsza od wymiany wyświetlacza!

Nasz serwis korzysta z szybek OEM, czyli części pochodzących z tożsamych fabryk. Jedyną rzeczą, która różni między sobą komponenty OEM oraz te montowane przez Apple jest brak logo oraz licencji. Wszystkie funkcje oraz odwzorowanie kolorów jest identyczne. W AppleFix nie korzystamy z tanich zamienników, stawiamy przede wszystkim na jakość. 

Dzięki wymianie szybki iPhone w Warszawie zaoszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również czas. Usługa trwa zaledwie dwie godziny, Twój telefon będzie gotowy do odbioru jeszcze tego samego dnia! Jeżeli nie masz do nas po drodze- skorzystaj z DARMOWEJ naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju. Oferujemy usługi największych firm dostawczych DHL oraz InPost. Dodatkowo na wymienioną szybkę iPhone otrzymasz od nas aż pół roku gwarancji! 

Wymiana szybki iPhone Warszawa

Wymiana baterii iPhone Warszawa

Wymiana baterii iPhone to naprawa, która prędzej czy później czeka każdego użytkownika Apple. Niestety akumulatory litowo- jonowe montowane w telefonach tej marki mają swoją ograniczoną żywotność. Czas na serwis występuje w momencie spadku jej kondycji poniżej 80%. W tym momencie telefon bardzo szybko się rozładowuje, może mieć problem z działaniem na mrozie, ładowaniem lub nagle się wyłączać.

Wymiana baterii iPhone zwraca komfort korzystania z urządzenia. Nasz serwis iPhone Warszawa przygotował specjalną ofertę promocyjną zarówno dla stałych klientów, jak i tych nowych. Sprawdź już teraz, czy Twój model iPhone znajduje się aktualnie na promocji. Naprawa trwa maksymalnie 2 godziny a po wszystkim otrzymasz od nas aż pół roku gwarancji.   

Nasz serwis Apple nie stosuje tanich zamienników, korzystamy z baterii OEM, czyli takich pochodzących z tych samych fabryk w których swoje baterie wytwarza Apple. Różnią się one wyłącznie brakiem licencji oraz logo. Zarówno ich pojemność jak i jakość działania jest identyczna. Nie bez powodu oferujemy aż 6 miesięcy gwarancji na tę usługę! 

Wymiana baterii iPhone Warszawa

Wymiana wyświetlacza iPhone Warszawa

Uszkodzony wyświetlacz iPhone wykazuje się przede wszystkim pasami,  plamami, brakiem dotyku lub kompletnym brakiem działania. Wymiana wyświetlacza iPhone różni się od wymiany szybki tym, że jest ona wymagana dopiero w momencie, gdy uszkodzone zostaną dalsze warstwy ekranu- w przypadku wymiany szybki usterka dotyka wyłącznie pierwszej warstwy komponentu. Nierzadko spotykamy się z przekonaniem, że wymiana wyświetlacza iPhone sumuje się z kosztem wymiany szybki. Ta naprawa obejmuje już cały komponent i nie wymaga dodatkowej wymiany szybki! 

Wymiana wyświetlacza iPhone odbywa się za pomocą części OEM. Komponenty te pochodzą z tej samej fabryki w której, produkuje Apple. Różni je między sobą jedynie brak logo oraz licencji. Dzięki temu nasz serwis Apple zapewnia najlepszej jakości usługi w korzystnej dla kieszeni cenie.

Na początku naprawy weryfikujemy czy wymiana wyświetlacza iPhone rzeczywiście rozwiąże problem. Dzięki temu naprawa w naszym serwisie iPhone Warszawa daje pewność rozwiązania problemu. Na koniec usługi zawsze testujemy ekran. Naprawa jest objęta aż pół roczną gwarancją, która liczy się we wszystkich naszych punktach. Okres gwarancyjny rozpoczyna się wraz z odbiorem sprzętu!

Wymiana wyświetlacza iPhone Warszawa

Wymiana tyłu iPhone Warszawa

Większość starszych modeli iPhone posiada aluminiową lub plastikową obudowę. Jeżeli tył w modelach poniżej iPhone 8 zostanie uszkodzony- jedyną opcją jest wymiana obudowy iPhone. Usterka obudowy poza walorami estetycznymi  wpływa również negatywnie na działanie urządzenia. Nie chroni ona już w odpowiedni sposób wnętrza telefonu a ewentualny upadek może skończyć się dużo gorzej zw względu na nieodpowiednie odprowadzenie siły uderzenia.

W przypadku iPhone od modelu 8 wzwyż Apple zaczęło stosować szklane plecki. Z tego względu nasz serwis rozszerzył opcję naprawy o wymianę samej tylnej szybki. Dzięki temu wymiana obudowy iPhone staje się o wiele tańsza. Naprawa odbywa się za pomocą lasera, który wypala stary klej spod szkiełka. Następnie technik zdejmuje stare szkiełko, czyści obudowę i nakleja nowe- zgodne z kolorem obudowy. Oczywiście ten proces jest przedstawiony w dużym skrócie, sam klej musi utwardzać się około 24 godziny. Stąd naprawa w tym wypadku trwa 3-4 dni robocze.

W przypadku wymiany obudowy iPhone nasz serwis czas naprawy określa na około 2 godziny. Po naprawie wszystkie dotychczasowe funkcje zostają zachowane a telefon wygląda jak nowy. Wymiana obudowy iPhone również posiada aż 6-cio miesięczną gwarancję a sama część jest oryginalna! 

Wymiana tyłu iPhone Wrocław

Wymiana głośnika iPhone Warszawa

Charczenie, cichy dźwięk i problem z porozumieniem się to standardowe objawy uszkodzonego głośnika. Ten komponent psuje się zwykle z powodów użytkowych lub poprzez zalanie. Nasz serwis iPhone Wrocław zajmuje się takimi naprawami na codzień. Wymiana głośnika iPhone to dla nas codzienność, dzięki współpracy z nami Twój telefon odzyska dźwięk!

Każdy iPhone ma dwa głośniki. Pierwszy z nich, głośnik multimediów znajduje się obok gniazda ładowania. Jego uszkodzenie zauważysz po problemie z odtwarzaniem dźwięku, muzyki, filmów, dzwonkiem oraz trybem głośnomówiącym. Drugi z nich znajduje się przy przedniej kamerze, jest to głośnik rozmów. Jego usterkę najszybciej rozpoznasz po trudności w usłyszeniu rozmówcy. Najczęściej występują w tym wypadku szumy oraz charczenie, lub kompletny brak dźwięku. 

Ze względu na charakterystykę usterki, wymiana głośnika iPhone zwykle odbywa się przy okazji innych napraw. Klienci przyzwyczajeni do problemu, często nie zwracają uwagi na powolnie pogarszającą się jakość dźwięku. Zauważamy to podczas bezpłatnej weryfikacji wstępnej, następnie oferujemy wymianę głośnika iPhone. Po naprawie automatycznie następuje poprawa komfortu korzystania z telefonu. Wymiana głośnika iPhone posiada aż 6 miesięcy gwarancji! 

Wymiana głośnika iPhone Warszawa

Zalany iPhone Warszawa

Zalanie telefonu dotyka wiele osób, niestety wypadki chodzą po ludziach a żaden model iPhone nie jest wodoodporny… Pomimo zastosowania przez Apple technologii zabezpieczającej telefon przed wodą oraz osiągnięcia przez iPhone klasy iP68, telefony tej marki nie są wodoodporne. Zalany iPhone nie może zostać poddany naprawie gwarancyjnej w serwisie autoryzowanym. Dodatkowo Apple przyznaje, że montowane uszczelki z czasem przestają spełniać swoją rolę.

Zalany iPhone to naprawa, która wymaga specjalnego podejścia. W takim wypadku nasz serwis iPhone Warszawa stosuje płatną diagnostykę rozszerzoną, aby dokładnie zweryfikować zakres uszkodzeń oraz wycenić naprawę. Zalany iPhone może spowodować najróżniejsze usterki, elektronika w połączeniu z cieczą wywołuje spięcia, zwarcia a przede wszystkim korozję. W trakcie diagnostyki technik dokładnie ogląda wnętrze telefonu pod mikroskopem, sprawdza napięcia i czyści elementy wewnątrz z korozji oraz resztek cieczy.

Po zaakceptowaniu wyceny koszt diagnostyczny nie obowiązuje, wliczamy go na poczet naprawy. Weryfikacja jest płatna jedynie przy rezygnacji z naprawy. Pamiętaj aby w żadnym wypadku nie włączać, ani nie ładować zalanego sprzętu. W ten sposób możesz jedynie bardziej zaszkodzić elektronice. Szybka reakcja również jest zalecana, pierwsze objawy mogą wystąpić dopiero po kilku dniach od zdarzenia, gdy zakres usterek będzie o wiele większy. Już teraz zamów naprawę zalanego iPhone przez naszą stronę!

Zalany iPhone Warszawa

Wymiana gniazda ładowania iPhone Warszawa

Z czego wynika uszkodzenie gniazda ładowania? Zwykle jest spowodowane mechanicznym działaniem np. siłowym uszkodzeniem pinów, nadmierną eksploatacją, przepięciem lub zalaniem. Usterkę rozpoznasz m.i. po przerywaniu w ładowaniu, nie ładowaniu iPhone’a, oraz problemem w połączeniu z komputerem. Wymiana gniazda ładowania iPhone rozwiązuje wszystkie te problemy.

Nasz serwis Apple stosuje wyłącznie oryginalne części sprowadzane od sprawdzonych, zagranicznych dostawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym klientom aż pół roku gwarancji na wymianę gniazda ładowania iPhone. Korzystając z usług naszego serwisu iPhone Warszawa masz pewność poprawnego i skutecznego rozwiązania problemu. Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek naprawy najpierw weryfikujemy urządzenie pod kątem innych usterek, jak chociażby uszkodzenia układu ładowania.m Wymiana gniazda ładowania iPhone gwarantuje najwyższą jakość.

Poza oryginalnością części nasz serwis wykonuje usługę wymiany gniazda ładowania iPhone w ekspresowym tempie, naprawa w naszym punkcie serwis iPhone Warszawa trwa niecałe dwie godziny. Jeżeli mieszkasz poza naszym okręgiem, oferujemy naprawę wysyłkową. W takim wypadku czas naprawy wynosi zaledwie 3 dni robocze!

Wymiana gniazda ładowania iPhone Warszawa

Wymiana przedniej kamery iPhone Warszawa

Uszkodzona przednia kamera powoduje między innymi spadek jakości zdjęć, pojawiają się artefakty a nagrywanie filmów staje się niemożliwe. Dzieje się to w skutek  mechanicznego uszkodzenia lub zalania telefonu. Wymiana przedniej kamery iPhone pozwala przywrócić ten ważny dla użytkowania urządzenia komponent do pełnej sprawności.

Wymiana przedniej kamery iPhone wymaga otwarcia telefonu. Zawsze przed przystąpieniem do naprawy wykonujemy wstępną weryfikację, która pozwala dokładnie określić źródło usterki oraz wykryć dodatkowe problemy. Kamera iPhone’a składa się z bardzo delikatnych elementów, które powinny być wymieniane przez fachowców. Ten element znajduje się na taśmie flex obok czujnika światła, proximity oraz mikrofonu. Dlatego nawet jeżeli tylko jeden element zostanie uszkodzony- wymianie podlega cała taśma!

Nasz serwis iPhone Warszawa udziela aż 6 miesięcy gwarancji na wymianę przedniej kamery iPhone. Wszystko dzięki zastosowaniu najwyższej jakości oryginalnych komponentów oraz zatrudnieniu wyspecjalizowanej, grupy techników których kompetencje są wciąż rozwijane. Nie zatrzymujemy się na obsłudze wyłącznie najbliższej okolicy serwis iPhone Warszawa. Już teraz możesz skorzystać z darmowego kuriera i wykonać wymianę przedniej kamery iPhone wygodnie na odległość! 

Wymiana przedniej kamery iPhone Warszawa

Wymiana tylnego aparatu iPhone Warszawa

Wymiana tylego aparatu iPhone polega na zmianie całego modułu. Jest wymagana w sytuacji, gdy podczas robienia zdjęć oraz nagrywania filmów zauważasz spadek jakości, pojawienie się artefaktów, brak ostrości, stabilizacji obrazu lub kompletne nie działanie aparatu wraz z latarką. Wszystkie te objawy uda nam się usunąć za pomocą szybkiej wymiany tylnego aparatu iPhone.

Czas naprawy to zaledwie dwie godziny, w tym czasie otrzymasz w pełni sprawne urządzenie a sam serwis jest o wiele tańszy niż w autoryzacji. Nasz serwis iPhone Warszawa z doświadczenia wie, że uszkodzenie aparatu następuje w skutek nadmiernych wstrząsów, upadku bądź zalania. Przed naprawą dokładnie weryfikujemy źródło usterki. Dzięki temu mamy pewność, że na pewno wymagana jest wymiana tylnego aparatu iPhone.

Osobną naprawą jest wymiana szkiełka aparatu. Jeżeli jest ono uszkodzone, to do wymiana tylnego aparatu iPhone dodajemy wymianę szkiełka aparatu. W takim wypadku czas naprawy wydłuża się do jednego dnia roboczego- nowy klej musi się utrwalić. Obie naprawy objęte są pół roczną gwarancją, która zaczyna się w momencie odbioru sprzętu! 

Wymiana tylnego aparatu iPhone Warszawa

Brak sieci iPhone Warszawa

Twój telefon wyświetla komunikat “szukam”, pokazuje “brak sieci” lub błąd aktywacji? Prawdopodobnie masz masz problem z usterką Baseband. Ten układ odpowiada za komunikację GSM, aby pozbyć się problemu najpierw nasi technicy muszą wykonać diagnostykę rozszerzoną. W ten sposób mamy pewność, że brak sieci iPhone jest spowodowany właśnie tą usterką a nie np. uszkodzeniem anteny bądź karty SIM.

Samoistnie można potwierdzić tę usterkę wybierając numer *#06#. W odpowiedzi powinno się otrzymać informację systemową z unikalnym numerem IMEI- jej brak oznacza usterkę baseband. Brak sieci iPhone powoduje zazwyczaj upadek lub zalanie. W  obu sytuacjach winowajcą staje się uszkodzenie połączeń lutowniczych pomiędzy płytą a modułem. Naprawa polega na mikrolutowaniu.

Brak sieci iPhone jest objęta 4 miesięczną gwarancją. Ze względu na indywidualne dopasowanie układu baseband do płyty głównej szanse powodzenia naprawy oceniamy na 80%. W sytuacji, gdy wnętrze układu zostało uszkodzone, naprawa jest niewykonalna- w takim wypadku oferujemy wymianę całej płyty głównej.

Brak sieci iPhone Warszawa

Wymiana bocznych przycisków iPhone Warszawa

Wymiana bocznych przycisków iPhone to naprawa, która pozwala przywrócić funkcjonowanie uszkodzonych guzików. Zwykle poprzez intensywne użytkowanie przyciski zapadają się w obudowie i przestają działać. W takim wypadku jedyną opcją staje się wymiana bocznych przycisków iPhone. 

Ze względu na umieszczenie wszystkich klawiszy głośności iPhone na jednej taśmie– wymianie podlegają wszystkie przyciski. Apple zaprojektowało ten moduł tak, że nie da się wymienić tylko jednego uszkodzonego guzika.

Wymiana przycisków bocznych iPhone w naszym serwisie iPhone Warszawa jest objęta aż pół roczną gwarancją. W ramach naprawy otrzymasz zarówno przyciski głośności i ściszania jak i zasilania. Wszystko nowe i oryginalne!

Wymiana bocznych przycisków iPhone Warszawa

Naprawa układu U2/Hydra iPhone Warszawa

Wymiana układu ładowania polega na lutowniczej wymianie uszkodzonego czipu tristar na nowy. Specjalista odpowiedzialny za naprawę pracuje pod mikroskopem. Całość naprawy poprzedza płatna diagnostyka rozszerzona, dzięki niej wykluczamy inne, podobne usterki.

Czip tristar pozwala na komunikację płyty głównej ze złączem ładowania. Jego usterka powoduje problemy z ładowaniem, szybkie rozładowywanie się telefonu lub nawet brak możliwości naładowania. Naprawa układu U2/Hydra iPhone pozwala przywrócić urządzenie do poprawnego funkcjonowania.

Usterka układu ładowania w autoryzowanym serwisie Apple oznacza wymianę płyty głównej lub wycenę na nowy telefon. Nasz serwis iPhone Warszawa przeprowadzi naprawę tego układu w dużo korzystniejszej cenie i na jasnych warunkach. Wycena następuje po weryfikacji, a naprawa odbywa się dopiero po zaakceptowaniu kosztów naprawy. Dodatkowo otrzymasz od nas aż 4 miesiące gwarancji!  

Naprawa układu U2/Hydra iPhone Warszawa

Naprawa Face ID iPhone Warszawa

Moduł Face ID jest autorskim wymyślonym przez Apple sposobem na zabezpieczenie telefonu. Samo działanie skanowania twarzy to zaawansowany system złożony z dwóch podzespołów- Dot Projectora oraz zbioru kamer. Każdorazowo uszkodzenie tej części musi zostać poprzedzone diagnostyką rozszerzoną, dzięki niej określamy dokładnie miejsce usterki i wyceniam naprawę. Niestety nie w każdej sytuacji da się naprawić Face ID.

Naprawie podlega uszkodzenie taśmy z Flood Iluminator. W tym wypadku mamy dwie możliwości naprawy:
przelutowanie Flood Iluminator /proximity sensor na starej taśmie ( taśma jest sprawna) lub przelutowanie wszystkich elementów na nową taśmę-(taśma jest uszkodzona). W przypadku usterki modułu Dot Projector (zestaw kamer). Naprawa polega na wymianie uszkodzonej taśmy Dot Projector na nową z zachowaniem tzw. kryształu.

W kilku wypadkach naprawa Face ID nie jest wykonalna, jeżeli uszkodzeniu uległ kryształ lub kamera podczerwieni oraz jeśli taśma Dot Projectora została przerwana. Jedyną opcją na przywrócenie funkcjonowania tego modułu w powyższych przypadkach jest montaż nowej płyty głównej ze sprawnym Face ID. W przypadku udanej naprawy otrzymasz od nas aż 4 miesiące gwarancji!

Dowiedz się więcej o naprawa Face ID iPhone >

Wymiana mikrofonu iPhone Warszawa

Wymiana mikrofonu iPhone Warszawa

Uszkodzony mikrofon nie pozwala na komfortowe użytkowanie telefonu. Przede wszystkim utrudnia on kontakt telefoniczny jak również uniemożliwia nagrywanie dźwięku. Usterkę wywołuje zwykle zalanie lub mocniejszy upadek. Wymiana mikrofonu iPhone rozwiązuje wyżej wymienione problemy! 

Moduł dolnego mikrofonu ten mieści się na taśmie portu Lightning, on odpowiada za zbieranie dźwięku podczas rozmów telefonicznych oraz notatek głosowych. Górny mikrofon znajduje się na taśmie wraz z przednią kamerą  i odpowiada za użytkowanie Siri, rozmowy przednią kamerą oraz nagrywanie dźwięku. Ostatni, trzeci mikrofon jest zamontowany na taśmie klawiszy głośności, blokady i mute Dzięki niemu możemy nagrywać dźwięk korzystając z tylnej kamery.

Nasz serwis iPhone Warszawa korzysta z oryginalnych komponentów, nie bez powodu wymiana mikrofonu iPhone jest objęta aż pół roczną gwarancją. Serwisanci z AppleFix przeprowadzą naprawę w przeciągu dwóch godzin. Dodatkowo stali klienci mogą liczyć na rabaty a osoby spoza naszego terenu mogą skorzystać z darmowej naprawy wysyłkowej! 

Wymiana mikrofonu iPhone Warszawa

Dlaczego serwis iPhone Warszawa…
AppleFix.pl

Skorzystasz z najlepiej doświadczonego serwisu iPhone Warszawa. Nasza popularność nie kończy się wyłącznie na najbliższej okolicy, dzięki naprawie wysyłkowej nasza jakość jest znana w całej Polsce. Oferujemy najlepszą jakość w korzystnej cenie. W ten sposób zdobywamy coraz to nowszych klientów.   

Wymiana szybki iPhone, wymiana wyświetlacza to tylko nieliczne naprawy, które nasz serwis iPhone Warszawa wykonuje od ręki. Poza tym nasze grono specjalistów doskonale radzi sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi naprawami płytowymi iPhone np. naprawa baseband.

Wiedza i doświadczenie– to nasze największe zalety. Pozwalają nam one na zwiększenie efektywności napraw i zminimalizowanie kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości. Mamy dostęp do oryginalnych części od sprawdzonych dostawców. Żadne wyzwania nie stanowią dla nas problemu. Naszym przepisem na sukces jest przede wszystkim zapewnienie najwyższej jakości napraw oraz korzystne dla klientów ceny.

Serwis iPhone Warszawa

Tworząc największy pogwarancyjny serwis iPhone w Polsce mamy zaufanie ogromnej ilości zadowolonych klientów, poparte pozytywnymi opiniami.

Masz problem z inną usterką w iPhone?

Sprawdź ile kosztuje serwis iPhone bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

INDYWIDUALNA WYCENA.

Nie znalazłeś usterki w cenniku? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Najlepsi specjaliści od naprawy iPhone!

Już teraz w Twojej okolicy serwis iPhone Warszawa zajmie się każdą możliwą usterką telefonu spod marki Apple. Zatrudniamy grupę najlepszych specjalistów, dla nas żadne naprawy nawet te najcięższe nie stanową problemu. Inny serwis Cię zawiódł? Zapraszamy do AppleFix, naprawa iPhone to dla nas codzienność! 

SZYBKO LUB B. SZYBKO

Większość napraw iPhone realizujemy od ręki. Doświadczeni technicy są gwarancją szybkiej diagnozy. Magazyn ze wszystkimi częściami zapewnia komfort w trakcie błyskawicznych napraw iPhone. Inteligentny system serwisowy to pewność, że każda naprawa jest priorytetowa

ATRAKCYJNE RABATY

Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz zrealizować kilka napraw Apple lub zostałeś fanem AppleFix.pl na Facebook? A może dostałeś atrakcyjniejszą ofertę na Serwis iPhone? Niezależnie od odpowiedzi koniecznie zapytaj o specjalny rabat na naprawę iPhone.

URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę Klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest iPhone. Z myślą o wymagających użytkownikach Apple przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

ORYG. CZĘŚCI

Podczas napraw iPhone korzystamy z części najwyższej jakości. Montowane podzespoły są wcześniej testowane przez techników. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania najdłuższej na rynku gwarancji serwisowej!

Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

2. WYSYŁKA

Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

3. NAPRAWA

Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

Poznaj ofertę Serwis iPhone Warszawa!

Korzystając z naszych usług, klienci mogą liczyć na najlepszej jakości naprawę iPhone. Zajmujemy się wszystkimi modelami począwszy od najstarszych z 2007 roku aż po najnowsze modele. Oferujemy zarówno podstawowe naprawy jak i specjalistyczne, dzięki temu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. W przeciwieństwie do autoryzacji przeprowadzamy naprawy modułowo. Dzięki temu nasi klienci otrzymują tak korzystne wyceny!

Serwis iPhone Warszawa
Serwis iPhone Warszawa

Sprawdź jak wiele możemy naprawić...

Usterka systemowa...
iPhone.

  • Instalacja aktualnego, najnowszego mobilnego systemu iOS,
  • Instalacja nowego Jailbreak,
  • Zoptymalizowanie działania iPhone,
  • Konfiguracja iPhone ze wszystkim dostępnymi usługami,
  • Zdjęcie blokady simlock z iPhone,
  • Odzyskanie danych, zdjęć i kontaktów oraz przesłanie ich do chmury.

Chcesz odwiedzić nasz Serwis iPhone Warszawa?

Niestety musimy Cię zmartwić. Nasz serwis dopiero powstaje. Dla wszystkich naszych Klientów z Warszawy przygotowaliśmy specjalną promocję w postaci darmowego kuriera w obydwie strony na hasło:

#applefixwwa

Call Now Button