Naprawa Systemowa MacOS

System w Twoim urządzeniu Mac kompletnie się posypał? W AppleFix naprawa systemowa MacOS to codzienność, już teraz skorzystaj z naszych usług  a my dopasujemy najkorzystniejszą opcję naprawy specjalnie dla Ciebie:

Najwyższa jakość wykonania 
Szybka naprawa systemu
Darmowa Wysyłka urządzenia
Bezpłatna diagnostyka systemu

W AppleFix naprawiamy nawet, gdy inni rezygnują…

Naprawa Systemowa MacOS
Naprawa Systemowa MacOS

Masz problem z usterką systemową MacOS?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

Poznaj koszt naprawy!

Bezpłatna diagnoza.
Szybkie wykonanie.

AppleFix

Naprawa systemowa Mac (MacOS) 

Nawet tak niezawodny system jak MacOS ma swoje bolączki. Zwlekanie z aktualizacjami, mocno zapełniona pamięć i mijający czas mogą wywołać niespodziewane awarie systemu. Nasz serwis najczęściej wykonuje usługę czyszczenia systemu ze zbędnych danych, przywracania do ustawień fabrycznych oraz stawiania systemu na nowo. 

Postawienie nowego systemu jest zwykle konieczne, gdy przy starcie urządzenia pojawi się folder ze znakiem zapytania. Nadmierne zwlekanie z aktualizacjami również może doprowadzić do ręcznego wymuszenia ich poprzez program serwisowy. Naprawa systemowa Mac jest konieczna również, jeżeli system ma problem z ładowaniem stron internetowych lub łączeniem się z siecią wi-fi. 

Awarie systemowe są niezwykle uciążliwe dla użytkownika. Serwis AppleFix na każdą z nich ma swój sposób. Szybka weryfikacja usterki, najlepsza ekipa specjalistów i co najważniejsze- skuteczne rozwiązanie problemu. 

Na czym polega naprawa systemowa MacOS?

Naprawy systemowe Mac mają różne pochodzenie, jednak ich naprawa zazwyczaj wygląda podobnie. Nasi technicy podłączają dysk z wgranym oprogramowaniem serwisowym do naprawianego urządzenia. W ten sposób jesteśmy w stanie usunąć błędy MacOS’a, wgrać nowy system, wyzerować komputer lub przeprowadzić zaległe aktualizacje systemu. 

Od czego zależy koszt naprawy systemowej Mac (MacOS)?

Cena naprawy systemowej Mac jest zależna od wielu czynników. Przede wszystkim znaczenie ma tutaj model oraz zaawansowanie naprawy. Szybkie operacje, które wykonujemy od ręki będą tańsze od tych na które technik musi poświęcić znacznie więcej czasu. 

Ile czasu trwa naprawa systemowa Mac (MacOS)?

W zależności od usterki to może być 30 minut lub maksymalnie cały dzień. O czasie wykonania naprawy systemowej Mac klient jest powiadamiany już na etapie przyjęcia urządzenia, jeżeli czas się wydłuży- również o tym informujemy. 

Co jeżeli naprawa systemowa MacOS nie rozwiąże problemu? 

W takim wypadku za zgodą klienta szukamy dalej, zwykle wymagana będzie diagnostyka rozszerzona. Dzięki niej jesteśmy w stanie wykryć nawet najbardziej zaawansowaną usterkę oraz wycenić naprawę. Zawsze stosujemy opcję najbardziej korzystną dla klienta. 

Naprawa Systemowa MacOS
AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Jak długo potrwa naprawa systemowa MacOS

Naprawa trwa od 30 minut do jednego dnia roboczego. Dokładny czas poznasz podczas przyjęcia sprzętu. W przypadku wydłużenia czasu naprawy zawsze informujemy o tym klienta.

Ile kosztuje naprawa systemowa Mac (MacOS)?

Koszt naprawy systemowej MacOS jest zależny od rodzaju usterki oraz jej skomplikowania. Szybkie i mniej skomplikowane operacje są tańsze w wykonaniu od tych bardziej zaawansowanych. Aby poznać koszt naprawy odwiedź jeden z naszych punktów, lub skorzystaj z formularza wyceny.

Jakie naprawy systemowe MacOs są najczęstsze?

Zdecydowanie nasz serwis Apple najczęściej wykonuje usługę czyszczenia systemu oraz stawiania go na nowo, wymuszenia mocno zaległych aktualizacji, oraz naprawy różnych drobnych awarii np. problemu z ładowaniem stron internetowych.

W jakich urządzeniach od Apple występuje system MacOS?

Z systemem MacOs mamy do czynienia w przypadku MacBook’a, iMac’a, Mac’a oraz Mac’a mini.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera, który zajmie się także drukowaniem i naklejeniem etykiety wysyłkowej. Po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Call Now Button