fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Wymiana szybki iPad

W naszym serwisie łączymy doświadczenie naszych techników z najnowocześniejszym sprzętem do napraw. Wymianą szybek trudni się u nas zespół techników, którzy zajmują się naprawą wyłącznie iPadów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój iPad zostanie naprawiony przez osoby znające tablety Apple od podszewki. Ponadto udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na naprawę. Sprawdź inne naprawy w Serwis iPhone.

Wymiana szybki iPad

W naszym serwisie łączymy doświadczenie naszych techników z najnowocześniejszym sprzętem do napraw. Wymianą szybek trudni się u nas zespół techników, którzy zajmują się naprawą wyłącznie iPadów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój iPad zostanie naprawiony przez osoby znające tablety Apple od podszewki. Ponadto udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na naprawę.

Wymiana szybki iPad

Ile kosztuje wymiana zbitej szybki iPad?

Masz problem z inną usterką iPad?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY.

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź.

INNA USTERKA?

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Zbita szybka iPad to jedna z najczęstszych napraw, z którymi spotykamy się w naszym serwisie. Jeśli nie doszło do uszkodzenia panelu LCD, który się pod nią znajduje, możemy dokonać procesu refabrykacji czyli wymiany samej szybki przy zachowaniu oryginalnego wyświetlacza.

Wymiana szybki iPad
Czym jest refabrykacja?

Refabrykacja ekranu iPad polega na wymianie samej szybki ochronnej i zachowaniu oryginalnego panelu LCD.

 • Autoryzowane serwisy Apple nie wykonują napraw iPadów, a jedynie oferują wymianę tabletu (może to być nawet 75% ceny nowego urządzenia).
 • W przypadku serwisów nieautoryzowanych istnieje z kolei ryzyko montażu zamiennika (Apple nie prowadzi dystrybucji części zamiennych).

W naszym serwisie przeprowadzamy refabrykację polegająca na rozłożeniu panelu na warstwy oraz wymianie wyłącznie zbitej szybki. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze oraz pozwala zachować oryginalny wyświetlacz.

Jak wygląda proces refabrykacji?

Ze względu na specyfikę budowy iPadów (prawie wszystkie podzespoły są przyklejane a nie skręcane), refabrykacja wymaga specjalistycznych narzędzi i taśm montażowych.

Sam proces refabrykacji składa się z sześciu czynności:

 • usunięcie resztek kleju spajającego szybkę z panelem LCD;
 • ścięcie gilotyną polaryzatora, który znajduje się na wyświetlaczu;
 • czyszczenie rozpuszczalnikiem wyświetlacza bez warstwy polaryzacyjnej;
 • oczyszczenie wyświetlacza w komorze bezpyłowej celem przygotowania do laminacji;
 • montaż panelu wraz z warstwą polaryzacyjną;
 • powtórne złożenie wszystkich elementów takich jak np. taśma proximity czy tylna osłona wyświetlacza.

Zregenerowany panel jest następnie sprawdzany przy użyciu testera pod kątem odwzorowania kolorów oraz sprawności warstwy dotykowej.

Jakie korzyści płyną z refabrykacji?

Dobrze wykonana refabrykacja ogranicza ryzyko wystąpienia niedoskonałości oraz bąbelków powietrza na wyświetlaczu.

Metoda ta pozwala ponadto zachować oryginalny wyświetlacz, dzięki czemu odwzorowanie kolorów oraz reakcja na dotyk są na takim samym poziomie jak przed zbiciem szybki.

Refabrykacja jest także znacznie tańsza niż wymiana całego ekranu.

Twoi Znajomi... Nasi Klienci 🙂

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

  5 star review  Jestem stałą klientka AppleFix. Zarówno mój iPhon5, jak i macbookpro został wyciągnięty z beznadziejnego stanu. Dziękuję! 🙂 Obsługa miła, fachowa i szybka. Ceny b.dobre 🙂

  thumb Kasia Lemańska
  5/21/2016

  5 star review  Naprawa sprawna i skuteczna, miła i profesjonalna obsługa, czego chcieć więcej 🙂 Dzięki wielkie!!

  thumb Emilia Kozdrowska
  4/04/2016

  5 star review  Bardzo dobry kontak, miła obsługa oraz wiedza personelu rozwiewa wszystkie watpliwosci � Szczerze polecam �

  thumb Tobiasz Przybylski
  12/07/2017

  5 star review  Pełen profesjonalizm! Bardzo miła i kompetentna obsługa, potrafiąca rozwiać wszelkie wątpliwości. No i ceny duuuuużo atrakcyjniejsze niż u konkurencji. Polecam !

  thumb Michał Junik
  1/28/2017

  5 star review  Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta, bez żadnych zastrzeżeń. Wyszły małe problemy po wymianie rozbitego ekranu, ale uporali się. Wizytówka schowana głęboko, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie się nie przyda 😉

  thumb Karol Korczyński
  12/09/2016

  5 star review  Bardzo sprawnie wymienili mi napuchniętą baterię w iphone. Kompetentna i sympatyczna obsługa. I niedrogo.

  thumb Krzysztof Kopeć
  9/29/2015

  5 star review  Szybko, sprawnie, komfortowo, niedrogo i co najważniejsze - profesjonalnie! Naprawa ciężkich do zlokalizowania usterek związanych z przelutowaniem układu scalonego to nic w porównaniu z inwidualnym podejściem do klienta i jakością obsługi! Zdecydowanie gorąco polecam 🙂

  thumb P.K. Sapp
  1/08/2018

  positive review  W AppleFix.pl wymieniałam zbitą szybkę w moim iPhonie.Kurier odebrał telefon w piątek,a we wtorek miałam go z powrotem.Nowa szybka,założone nowe szkło ochronne,mój iPhonik wygląda jak nowy.Bardzo profesjonalna,działająca jak błyskawica firma,szybko odpowiadająca na moje maile z pytaniami,bardzo przystępne ceny.Gorąco polecam.??

  thumb Grażyna Łapińska
  8/15/2018

  5 star review  Jak najbardziej mogę polecić ten Serwis! Mega kontakt z Państwem (co rzadko się w dzisiejszych czasach zdarza), a co najważniejsze została zrobiona fachowa robota! Chcąc nie chcąc mam nadzieję, że jeszcze kiedyś przyjdzie mi zwrócić się do Państwa o pomoc! Wielki plus 😉

  thumb Albert Chruściński
  11/28/2017
Call Now Button