Wymiana Szybki iPad

Zbita szybka iPad jest jedną z najpopularniejszych usterek. Skorzystaj z błyskawicznej naprawy iogranicz ryzyko uszkodzenia wyświetlacza. Przed naprawą warto pamiętać, że:

montujemy oryginalne szklane panele,
w trakcie naprawy prostujemy obudowę,
wymieniamy gdy inni twierdzą, że to niemożliwe!

Wymiana Szybki iPad
AppleFix

Jakie są dostępne opcje wymiany zbitej szybki w iPad?

Zbita szybka iPad to jedna z najczęstszych napraw, z którymi spotykamy się w naszym serwisie. Jeśli nie doszło do uszkodzenia panelu LCD, który się pod nią znajduje, możemy dokonać procesu refabrykacji czyli wymiany samej szybki przy zachowaniu oryginalnego wyświetlacza.

Czym jest refabrykacja?

Refabrykacja ekranu iPad polega na wymianie samej szybki ochronnej i zachowaniu oryginalnego panelu LCD.

 • Autoryzowane serwisy Apple nie wykonują napraw iPadów, a jedynie oferują wymianę tabletu (może to być nawet 75% ceny nowego urządzenia).
 • W przypadku serwisów nieautoryzowanych istnieje z kolei ryzyko montażu zamiennika (Apple nie prowadzi dystrybucji części zamiennych).

W naszym serwisie przeprowadzamy refabrykację polegająca na rozłożeniu panelu na warstwy oraz wymianie wyłącznie zbitej szybki. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze oraz pozwala zachowaćoryginalnywyświetlacz.

Jak wygląda proces refabrykacji?

Ze względu na specyfikę budowy iPadów (prawie wszystkie podzespoły są przyklejane a nie skręcane), refabrykacja wymaga specjalistycznych narzędzi i taśm montażowych.

Sam proces refabrykacji składa się z sześciu czynności:

 • usunięcie resztek kleju spajającego szybkę z panelem LCD;
 • ścięcie gilotyną polaryzatora, który znajduje się na wyświetlaczu;
 • czyszczenie rozpuszczalnikiem wyświetlacza bez warstwy polaryzacyjnej;
 • oczyszczenie wyświetlacza w komorze bezpyłowej celem przygotowania do laminacji;
 • montaż panelu wraz z warstwą polaryzacyjną;
 • powtórne złożenie wszystkich elementów takich jak np. taśma proximity czy tylna osłona wyświetlacza.

Zregenerowany panel jest następnie sprawdzany przy użyciu testera pod kątem odwzorowania kolorów oraz sprawności warstwy dotykowej.

Jakie korzyści płyną z refabrykacji?

Dobrze wykonana refabrykacja ogranicza ryzyko wystąpienianiedoskonałości oraz bąbelków powietrza na wyświetlaczu.

Metoda ta pozwala ponadto zachować oryginalny wyświetlacz, dzięki czemu odwzorowanie kolorów oraz reakcja na dotyk są na takim samym poziomie jak przed zbiciem szybki.

Refabrykacja jest także znacznie tańsza niż wymiana całego ekranu.

Wymiana szybki iPad

Doświadczenie, które procentuje…

Łączymy doświadczenie naszych techników z najnowocześniejszym sprzętem do napraw. Wymianą szybek trudni się u nas zespół techników, którzy zajmują się naprawą wyłącznie iPadów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój iPad zostanie naprawiony przez osoby znające tablety Apple od podszewki. Ponadto udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na naprawę. Sprawdź inne naprawy w Serwis iPad.

Zbita szybka w iPad jest bardzo popularną usterką. W szczególności od momentu kiedy iPad stał popularny wśród najmłodszych użytkowników. Takie usterki jak zbita szybka iPad lub pęknięty ekran są bardzo częstymi naprawami w Serwis iPad. Z myślą o wymagających klientach podczas naprawy montujemy nowe, oryginalne dotyki OEM.

Podczas naprawy iPad prostujemy również rogi obudowy, dzięki temu mamy pewność że panel przedni nie rozklei się od obudowy. Stosowanie szklanego panelu dotykowego w iPad sprawia, żę urządzenie wygląda i zachowywał się jak nowy tablet.

Masz problem z inną usterką w iPad?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Wymiana szybki iPad

Nie znalazłeś swojego iPada?

Skorzystaj z indywidualnej wyceny…

  [/one_half_last]
  [/one_half]
  [/one_half_last]

  Call Now Button
  DARMOWY KURIER

  Naprawa bez
  wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  close-link