• 0

Zalany MacBook

[custom_headline type=”center” level=”h1″ looks_like=”h5″ id=”” class=”” style=””]

Zalany MacBook Air / Pro
Napraw na płycie. Niska cena. Wymiana płyty.
Zadzwoń: 507 605 473 

[/custom_headline]
[visibility type=”visible-desktop” id=”” class=”” style=””][gap size=”3.313em” id=”” class=”” style=””][/visibility][image type=”none” float=”none” src=”6088″ alt=”” href=”” title=”” info_content=”” lightbox_caption=”” id=”” class=”” style=””]
[gap size=”3.313em” id=”” class=”” style=””][text_output]

[dropcap]Zalany[/dropcap] MacBook Pro/Air to jedna z najbardziej skomplikowanych usterek z którą spotykamy się w Serwis MacBook. Jeżeli dojdzie do zalania MacBook’a ważne jest jak najszybsze odpięcie baterii. Po zalaniu komputera Apple nie należy go: włączać i podłączać do ładowania. W przypadku zalaniu MacBook’a usterka może się pojawić nawet kilka tygodni później – najczęściej w skutek pojawienia się elektrokorozji na płycie głównej, która doprowadza do zwarcia.

Po otrzymaniu MacBook’a technik przeprowadza kompleksową diagnozę. Diagnoza zalanych komputerów Apple jest płatna. Koszt diagnozy jest zaliczany na poczet przyszłej naprawy. Po osuszeniu wnętrza i sprawdzenia wszystkich podzespołów informujemy o możliwościach i kosztach naprawy. Dopiero po uzyskaniu akceptacji przystępujemy do naprawy. Większość zalanych MacBooków udaje nam się naprawić. W przypadku trwałego uszkodzenia płyty głównej oferujemy montaż nowej, oryginalnej płyty głównej. Jeżeli zalałeś swojego MacBook’a nie czekaj zadzwoń 507 605 473 lub wypełnij formularz.
[/text_output]
[text_output]

DARMOWA WYCENA

wypełnij formularz i poznaj koszty naprawy.

[/text_output]
[gap size=”10pix”]
[button shape=”square” size=”regular” float=”none” block=”true” info=”none” info_place=”top” info_trigger=”hover” href=”www.applefix.pl/formularz”]

Darmowa Wycena

[/button]
[text_output]

DLACZEGO APPLEFIX?

[/text_output]
[text_output]

1. JAKOŚĆ

Precyzja oraz dbałością o najmniejsze detale wyznaczają charakter naszych napraw. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania 90-dniowej gwarancji serwisowej!

[/text_output]
[text_output]Szybka naprawa Apple Fix

2. SZYBKO LUB B. SZYBKO

Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! Posiadanie wszystkich części serwisowych na miejscu oraz korzystaniu z  inteligentnego systemu serwisowego = koniec z długimi naprawami Apple.

[/text_output]
[text_output]

3. BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Z myślą o Twoim komforcie oraz prywatnym czasie opracowaliśmy usługę: zdalna naprawa. Niezależnie czy mieszkasz w Gdańsku, Krakowie czy Warszawie wyślemy do Ciebie darmowego kuriera.

[/text_output]
[text_output]AppleFix Wroclaw

4. ATRAKCYJNE RABATY

Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz wykonać jednocześnie kilka napraw? A może zostałeś naszym fanem na Facebooku? Zapytaj o specjalny rabat podczas zdawania Apple w naszym biurze.

[/text_output]
[text_output]Pełne wsparcie AppleFix Wroclaw

5. PEŁNE WSPARCIE

Świadomi swoich umiejętności, jako jedna z nielicznych firm udzielamy 90-dniowej gwarancji serwisowej! Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie merytoryczne w sprawach związanych z Apple.

[/text_output]
[text_output]

6. URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie urządzenie Apple. W razie potrzeby  przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

[/text_output]

Close Cart