• 0

Zalany MacBook Air / Pro
Naprawa na płycie. Niska cena. Wymiana płyty.

Zalany MacBook Pro Retina to jedna z częstszych usterek spotykanych w naszym Serwis MacBook. W przypadku zalania Maka bardzo ważne jest wyłączenie MacBook-a oraz odpięcie go od ładowarki MagSafe. Jeżeli to możliwe należy również wypiąć baterie Apple. Po zalaniu MacBooka nie należy próbować go włączać i podłączać do ładowania. Próba powtórnego uruchomienia może doprowadzić do pogłębienia się usterki. W przypadku zalaniu MacBook’a usterka może się pojawić nawet kilka tygodni później – najczęściej w skutek zwarcia będącego efektem elektrokorozji na płycie głównej.

Nasi technicy są wyspecjalizowani w naprawach zalanych sprzętów Apple. Po otrzymaniu zalanego MacBook’a rozpoczynamy kompleksową diagnozę. Po wymyciu płyty głównej w myjce ultradźwiękowej, osuszeniu wnętrza i sprawdzenia wszystkich podzespołów przedstawimy koszt naprawy naprawy zalanego MacBooka. Dopiero po uzyskaniu akceptacji przystępujemy do naprawy. Większość zalanych MacBooków udaje nam się naprawić. W przypadku trwałego uszkodzenia płyty głównej oferujemy montaż nowej, oryginalnej płyty głównej. Jeżeli zalałeś swojego MacBook’a nie czekaj zadzwoń lub dostarcz go do nas.

[text_output]

DARMOWA WYCENA

wypełnij formularz i poznaj koszty naprawy.

[/text_output]

[gap size=”10pix”]

[button shape=”square” size=”regular” float=”none” block=”true” info=”none” info_place=”top” info_trigger=”hover” href=”www.applefix.pl/formularz”]

Darmowa Wycena

[/button]

[text_output]

DLACZEGO APPLEFIX?

[/text_output]

[text_output]

1. JAKOŚĆ

Precyzja oraz dbałością o najmniejsze detale wyznaczają charakter naszych napraw. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania 90-dniowej gwarancji serwisowej!

[/text_output]

[text_output]Szybka naprawa Apple Fix

2. SZYBKO LUB B. SZYBKO

Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! Posiadanie wszystkich części serwisowych na miejscu oraz korzystaniu z  inteligentnego systemu serwisowego = koniec z długimi naprawami Apple.

[/text_output]

[text_output]

3. BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Z myślą o Twoim komforcie oraz prywatnym czasie opracowaliśmy usługę: zdalna naprawa. Niezależnie czy mieszkasz w Gdańsku, Krakowie czy Warszawie wyślemy do Ciebie darmowego kuriera.

[/text_output]

[text_output]AppleFix Wroclaw

4. ATRAKCYJNE RABATY

Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz wykonać jednocześnie kilka napraw? A może zostałeś naszym fanem na Facebooku? Zapytaj o specjalny rabat podczas zdawania Apple w naszym biurze.

[/text_output]

[text_output]Pełne wsparcie AppleFix Wroclaw

5. PEŁNE WSPARCIE

Świadomi swoich umiejętności, jako jedna z nielicznych firm udzielamy 90-dniowej gwarancji serwisowej! Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie merytoryczne w sprawach związanych z Apple.

[/text_output]

[text_output]

6. URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie urządzenie Apple. W razie potrzeby  przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

[/text_output]