Serwis iPhone 6

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 6!

Naprawa iPhone 6

Wymagająca naprawa iPhone 6? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 6?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Wymiana szybki iPhone 6

Wymiana szybki iPhone 6 zalecana jest przypadku zachowania sprawnego wyświetlacza po uszkodzeniu – czyli gdy zbita została jedynie zewnętrzna osłona ekranu. Usługa znacznie ogranicza koszt naprawy i skutecznie zapobiega uszkodzeniu wyświetlacza na skutek kontaktu ze zbitą szybką. Przywraca też elegancki wygląd i podnosi wartość rynkową Twojego telefonu.

Dlaczego powinna zostać powierzona serwisantom?

Wymiana szybki iPhone 6 wymaga demontażu przedniego panelu i ścięcia pękniętej powłoki drutem molibdenowym, oczyszczania go specjalnym rozpuszczalnikiem oraz fachowego usunięcia starego polaryzatora.

Ponowny montaż i laminację wykonuje się w komorze bezpyłowej – dzięki tej metodzie unikniesz zabrudzeń i pęcherzyków powietrza pomiędzy szybką i ekranem. Całość zespala profesjonalny autoklaw, zapewniający idealne przyleganie komponentów i zachowanie szczelności.

Na koniec wykonywane są testy stanowiące podstawę do udzielenia półrocznej gwarancji na wykonaną wymianę szybki – taką jakość i trwałość zapewni tylko profesjonalny serwis.

Wymiana Szybki iPhone 6

Wymiana wyświetlacza iPhone 6

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 ekspresowo i w pełni bezpiecznie? Tylko, gdy powierzysz ją doświadczonym profesjonalistom.

Przy zamawianiu naprawy możesz wybrać wysokiej klasy zamiennik lub jeden z atrakcyjnych cenowo wariantów montażu oryginalnego ekranu Retina, co pozwoli Ci cieszyć się niezwykle żywymi barwami, z których słyną ekrany iPhone.

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 zawiera usługę montażu nowej wytrzymałej szybki skutecznie chroniącej nowy ekran. W cenie jednej naprawy otrzymujesz zatem dwie kluczowe usługi objęte łączną aż półroczną gwarancją

Wymiana Wyświetlacza iPhone 6

Wymiana ekranu iPhone 6

Wymiana ekranu iPhone 6 to usługa, na którą składa się kilka etapów wymagających maksymalnej precyzji. Mimo to, zaprawieni w bojach serwisanci tę delikatną naprawę starannie zrealizują od ręki.

AppleFix daje Ci wybór najlepszej dla siebie opcji – wymiana ekranu iPhone 6, po zweryfikowaniu dostawcy (LG, Sharp, Toshiba), może zostać wykonana w oparciu o nowy oryginalny wyświetlacz, panel Retina z demontażu lub – na życzenie – sprawdzony i bezpieczny zamiennik.

Wszystkie wyświetlacze otrzymują nową szybkę i przechodzą rygorystyczne testy, dzięki czemu wymiana ekranu iPhone 6 zawsze objęta jest aż 6-cio miesięczną gwarancją.

Wymiana Wyświetlacza iPhone 6

Wymiana baterii iPhone 6

Wymiana ekranu iPhone 6 to usługa, na którą składa się kilka etapów wymagających maksymalnej precyzji. Mimo to, zaprawieni w bojach serwisanci tę delikatną naprawę starannie zrealizują od ręki.

AppleFix daje Ci wybór najlepszej dla siebie opcji – wymiana ekranu iPhone 6, po zweryfikowaniu dostawcy (LG, Sharp, Toshiba), może zostać wykonana w oparciu o nowy oryginalny wyświetlacz, panel Retina z demontażu lub – na życzenie – sprawdzony i bezpieczny zamiennik.

Wszystkie wyświetlacze otrzymują nową szybkę i przechodzą rygorystyczne testy, dzięki czemu wymiana ekranu iPhone 6 zawsze objęta jest aż 6-cio miesięczną gwarancją.

Wymiana Baterii iPhone 6

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6 skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6 wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjnie nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Serwis iPhone 6

Wymiana mikrofonu iPhone 6

Wymiana mikrofonu iPhone 6 wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 6 oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Serwis iPhone 6

Wymiana obudowy iPhone 6

Wymiana obudowy iPhone 6 to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 6 nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Serwis iPhone 6

Wymiana aparatu iPhone 6

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 6 jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 6 wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Serwis iPhone 6

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6 przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6 polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Serwis iPhone 6

Zalany iPhone 6

Zalany iPhone 6 bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 6 przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Serwis iPhone 6

Brak sieci iPhone 6

Brak sieci iPhone 6 to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 6 to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone 6 nie czyta karty SIM

Naprawa Touch ID iPhone 6

Naprawa Touch ID iPhone 6 jest skomplikowana i obarczona ryzykiem niepowodzenia. Powód to indywidualne przypisanie każdego czytnika linii papilarnych do płyty głównej danego egzemplarza.

Naprawa Touch ID iPhone 6 w każdym egzemplarzu oznacza różne szanse na skuteczność i opłacalność usługi. Podstawę wyceny stanowi indywidualna diagnostyka przypadku.

Tańsza i przynosząca pożądane efekty alternatywa to serwis przycisku Home bez przywracania funkcji czytnika. Odzyskujesz pełen zakres korzystania z telefonu i otrzymujesz długą gwarancję prawidłowego działania.

Serwis iPhone 6

Wymiana przycisków iPhone 6

Wymiana przycisków iPhone 6 może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 6 skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Serwis iPhone 6

Układ dotyku touch IC iPhone 6

Układ dotyku Touch IC iPhone 6 to jeden z dwóch zamontowanych w iPhone’ach serii 5 i 6 (nie dotyczy 6s!) modułów odpowiedzialnych za przetwarzanie sygnałów dotykowych.

Uszkodzenie powodujące problemy z działaniem dotyku w tych modelach może występować pomimo sprawnego wyświetlacza, gdy układ dotyku touch IC iPhone 6 odłączy się od płyty. 

Wymiana podzespołu jest możliwa i znacznie tańsza od wymiany kompletnego wyświetlacza z digitizerem, a rozwiązuje problemy z dotykiem równie skutecznie.

Wymiana układu Touch IC iPhone 7

Naprawa układu U2-IC iPhone 6

Naprawa układu U2-IC iPhone 6 to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 6 polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Serwis iPhone 6

Masz problem z inną usterką iPhone 6?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 6

iPhone 6 to legendarny model zaprezentowany jesienią 2014 roku wraz z większym iPhonem 6 Plus oraz pierwszą generacją Apple Watch. Do tej pory iPhone 6 zajmuje miejsce najlepiej sprzedającego się smartfona wszech czasów.

To pierwszy iPhone, w którym zamontowano ekran Retina o przekątnej 4,7 cala, zwiększając tym samym powierzchnię roboczą o prawie cal względem poprzednika. To również pierwszy smartfon Apple z 64-bitowym procesorem (dwurdzeniowy Apple A8 o taktowaniu 1.4 GHz), co przełożyło się się na nowy poziom wydajności.

iPhone 6 wyposażono w moduł NFC oraz szkło Corning Gorilla Glass pokryte oleofobowa powłoką. Pojemność baterii zwiększono do 1810 mAh, aby zachować optymalny czas pracy przy powiększonym wyświetlaczu wymagającym większego poboru energii.

Główna kamera iPhone 6 umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów w rozdzielczości FHD, z autofokusem i filtrem HDR. W modelu zaimplementowano również funkcję wykonywania zdjęć panoramicznych.

Urządzenie wydane zostało w trzech wariantach kolorystycznych: srebrnym, złotym oraz szarym. Dostępne do wyboru pojemności pamięci wewnętrznej iPhone 6 to 16, 32, 64 oraz aż 128 GB. 

Podzespoły

Procesor
A8 64-bit

Pamięć RAM
1GB

Pamięć NAND
16GB, 32GB, 64GB

Bateria
1810mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
4,7 cala Retina HD

Rozdzielczość ekranu
1334×750

Typ ekranu
IPS

Jasność maks.
500 nitów

Kamera i aparat

Kamera tył
8 MP obiektyw szerokokątny

Zoom cyfrowy
5x

Aparat przód
1,2 MP

Dodatkowe
autofokus, HDR, nagrywanie video w rozdzielczości FHD

Komunikacja 

Sieć komórkowa
4G, 3G

Wi-Fi
802.11 a/b/g/n/ac

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 4.2, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2014

Dostępne kolory
Silver, Gold, Space Gray

Dostępne modele
A1549, A1586, A1524, A1522

Slogan
Bigger than bigger.

System i funkcje

System
iOS 8 (Wsparcie do iOS 12.5.3)

Czujniki
Touch ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
Brak

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button