Serwis iPhone 6

iPhone 6 został zaprezentowany podczas konferencji Apple 9 września 2014 r., wspólnie z iPhone 6 Plus i Apple Watch.

Linia iPhone 6 zapoczątkowała zmianę przekątnej ekranu w całej serii iPhone’a. Poprzednia seria iPhone 5 była wyposażona w ekrany o przekątnej 4 cali.

Serwis iPhone 6

Cennik Naprawa iPhone 6

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 6?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Dlaczego warto zdecydować się na serwis iPhone 6?

iPhone 6 to obecnie budżetowy i kompaktowy telefon, który z powodzeniem może realizować podstawowe funkcje. Warunkiem jest konsekwencja w dbaniu o właściwy stan urządzenia. 

W niektórych aspektach tylko sprawdzony serwis iPhone może zapewnić iPhone’owi 6 optymalne działanie. Najlepsi fachowcy, których specjalnością jest naprawa iPhone w dodatku zaproponują dobre ceny i długą gwarancję na swoje usługi.

Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci przywrócić iPhone 6 do dawnej świetności.

Naprawa iPhone 6 – najczęściej wykonywane usługi

Wymiana baterii iPhone 6

Bateria iPhone 6 zużywa się po około 500 cyklach ładowania, co przekłada się na spadek pojemności akumulatora do około 80%. Po tym czasie wskazana jest wymiana akumulatora na nowy, aby uniknąć usterek w działaniu urządzenia oraz przedłużyć czas pracy na jednym ładowaniu.

Nasz serwis iPhone wykorzystuje oryginalne baterie. Nie wstawiamy niesprawdzonych tanich zamienników, gdyż nie możemy ręczyć za ich parametry oraz bezpieczeństwo.

Wstawiona do iPhone 6 nowa bateria jest ponownie sprawdzana przed przekazaniem telefonu w Twoje ręce. Na tę naprawę udzielamy półrocznej gwarancji.

iPhone 6 – serwis gniazda ładowania lub układu U2

Są jednakże problemy związane z ładowaniem, które nie wynikają ze złego stanu baterii. Mogą je powodować usterki dotyczące układu bądź samego gniazda ładowania w Twoim iPhone 6. Nasi serwisanci zdiagnozują i usuną problem, wymieniając wadliwe elementy na nowe. 

Naprawa iPhone 6 po zalaniu

Bardzo często możliwa jest naprawa iPhone 6 po zalaniu, jeżeli zareagujesz natychmiast. Odłącz urządzenie od zasilania, wyłącz je, umieść w ryżu i niezwłocznie zamów serwis. Zwiększa to szanse na powodzenie naprawy.

Nasz serwis ma zaawansowane zaplecze sprzętowe, które pozwala na usunięcie nawet takich uszkodzeń, jakie inne serwisy uznałyby za niemożliwe do naprawienia.

Wymiana szybki, tyłu obudowy oraz kompletna refabrykacja iPhone 6

iPhone 6 po upadku może doznać różnego rodzaju uszkodzeń, które nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka lub wydają się błahe. Z czasem przeważnie doprowadzają one do istotnych problemów z prawidłowym działaniem urządzenia.

Zbita szybka iPhone 6 nie tylko psuje wygląd telefonu, Ten stan grozi skaleczeniem się użytkownika. Zagrożeniem dla telefonu jest nacisk zbitej szybki na ekran, co może w konsekwencji doprowadzić do jego uszkodzenia i konieczności przeprowadzenia droższej naprawy. Wymiana szybki iPhone 6 to znaczna oszczędność pod tym względem.

Zbity tył iPhone 6 może zacząć powodować kłopoty z zasięgiem. Z kolei uszkodzony korpus powoduje efekt naprężeń zdolny nawet do rozklejenia ekranu. Rozwiązaniem dla tych problemów będzie (w zależności od stopnia uszkodzeń) wymiana tyłu lub refabrykacja polegająca na przeniesieniu wszystkich podzespołów do nowego korpusu.

Wymiana ekranu iPhone 6

Uszkodzenie wyświetlacza iPhone 6 to najbardziej widoczne i najszybciej odczuwane uszkodzenie. Ekran pokazuje plamy bądź linie, do tego pojawiają się także problemy z prawidłowym działaniem dotyku.

W tej sytuacji wymiana ekranu iPhone 6 jest niezbędna do korzystania z urządzenia. Naprawę tę wykonujemy z użyciem oryginalnych części lub wysokiej jakości zamienników. W ramach tej usługi wymieniamy i wyświetlacz LCD i osłaniającą go szybkę.

Serwis podzespołów audio iPhone 6

Nasz serwis przed naprawą dokonuje diagnozy problemów związanych z obsługą dźwięku. Po ustaleniu ich źródła uszkodzone części lub wadliwe układy wymieniamy na nowe, posiadające identyczne parametry techniczne.

Inne naprawy iPhone 6

Realizujemy szeroki zakres napraw iPhone 6. Jeśli na naszej liście nie widzisz usterki swojego urządzenia, skontaktuj się z nami. Wspólnie rozwiążemy ten problem.

Dlaczego powierzyć serwis iPhone 6 właśnie nam?

Jesteśmy serwisem Apple wyspecjalizowanym w takich sferach, jak naprawa iPad, serwis MacBook i oczywiście, naprawa iPhone starszych oraz nowszych generacji.

Mając na miejscu niezbędne do napraw części i narzędzia, jesteśmy w stanie zaoferować szybki czas naprawy. Silna pozycja na rynku pozwala nam proponować atrakcyjne ceny, a pewność używanych do napraw części przekłada się na najdłuższy czas gwarancji na wykonywane usługi.

Prowadzimy także naprawę wysyłkową dla klientów z całej Polski. Bezpłatnie nadajemy kuriera pod wskazany adres. Opcja ta nie wymaga od Ciebie nawet drukowania etykiety wysyłkowej.

Skontaktuj się z nami, by jak najszybciej cieszyć się iPhone 6 jak nowym.

Masz problem z inną usterką iPhone 6?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 6

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Wrzesień 2017
2,675mAh
64, 256 GB
Gwiezdna Szarość, Złoty, Srebrny, RED
iPhone 10,1
A1863, A1905, A1906, A1907
A11 (2.4 GHz) 64-bit
4,7 cala HD Retina
Aparat 12-megapikselowy
A new generation of iPhone.

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link