Najczęściej polecany

  Serwis Apple Wrocław!

  Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetowe. Tworzymy Serwis Apple we Wrocławiu, w którym sami chcielibyśmy naprawić sprzęt. Nasi klienci otrzymują od nas:

  ✓  Serwis od ręki z pomocą oryginalnych części,
  ✓  Najdłuższą gwarancję na rynku,
    Naprawę po zaakceptowaniu bezpłatnej wyceny,
   Bezpłatną wysyłkę na terenie kraju.

  Twój Serwis Apple Wrocław

  Wybierz urządzenie do naprawy. My zajmiemy się resztą!

  Częste Naprawy Apple

  Poznaj specyfikę napraw w Serwis Apple. Sprawdź jak szybko działamy!

  Zachowaj oryginalny
  wyświetlacz.

  Serwis Apple Wrocław

  Potrzebujesz doładowania?
  Zacznij od całego dnia na nowej baterii.

  Serwis Apple Wrocław

  Oszczędność czasu…
  wszystkie części na miejscu!

  Serwis Apple Wrocław

  Nowy ekran…
  nie trać czasu na zamienniki!

  Serwis Apple Wrocław

  Nic nie słychać…
  czas to zmienić!

  Serwis Apple Wrocław

  Nie trać nadziei…
  zaufaj specjalistom!

  Serwis Apple Wrocław

  Twój Serwis Apple Wrocław, do zadań specjalnych!

  Tylko u nas naprawisz każdy sprzęt Apple!

  Serwis Apple Wrocław

  Cechuje nas prawdziwe zamiłowanie do sprzętów marki Apple. Każda naprawa iPhone, iPad, MacBook, iMac jest przez nas wykonywana z największą dokładnością. Celem powstania naszego serwisu Apple we Wrocławiu było stworzenie miejsca do profesjonalnej, pogwarancyjnej naprawy urządzeń z jabłkiem. Wciąż się rozwijamy, szukamy nowych rozwiązań i nie poddajemy się. Dzięki temu osiągamy wysoką skuteczność niedostępną nawet dla wielu autoryzowanych serwisów.

  Jako najlepsi specjaliści w Polsce nasz serwis Apple Wrocław pomaga w cięższych naprawach innym serwisom. Dzielimy się wiedzą! 

  Dzięki oferowaniu najwyższej jakości usług, jesteśmy jednym z największych i najbardziej doświadczonych serwisów Apple we Wrocławiu. Nasza filozofia skupia się wyłącznie na naprawie sprzętu z jabłkiem. Dzięki temu osiągnęliśmy tak niezwykłą skuteczność. 

  Słuchamy naszych klientów, dzięki temu wciąż ewoluujemy i dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów. Wyznaczamy wysokie standardy wśród innych Serwisów: bezpłatna diagnoza, darmowy kuriera, sprzęt zastępczy czy naprawa od ręki.

  Standardowe naprawy wykonujemy od ręki jeszcze tego samego dnia. Szanujemy czas naszych zabieganych klientów. Korzystając z naszej wiedzy doświadczenia jesteśmy w stanie natychmiast określić rodzaj usterki. Dzielimy się wiedzą, dlatego wspieramy inne serwisy Apple podczas realizacji nawet najcięższych napraw.

  Sprawdź, jakie są najczęstsze naprawy wykonywane przez nasz serwis Apple Wrocław!

  Nie jesteś pewien usterki?

  Skorzystaj z naszej pomocy. Poznaj koszt serwisu Apple bez wychodzenia z domu.

  MASZ PYTANIA?

  Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

  INDYWIDULANA WYCENA.

  Nie znalazłeś usterki w cenniku. Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

  AppleFix
  Serwis Apple Wrocław nasze wyjątkowe podejście…

  W pracy opieramy się na zrozumieniu potrzeb naszych klientów. Jako pierwszy Serwis Apple Wrocław wprowadziliśmy naprawy od ręki oraz wysyłkę na terenie całego kraju. Realizowane przez nas naprawy w większości kończą się sukcesem jeszcze tego samego dnia! Dzięki temu  możesz cieszyć się naprawionym urządzeniem Apple bez zbędnej rozłąki. Czy to możliwe? Poznaj nasze sekrety:

  Szybko, szybciej... AppleFix!

  Cenimy sobie Twój czas. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dla Ciebie sprzęt Apple, dlatego ponad 80,00% napraw wykonujemy od ręki! Wierzymy, że dobre planowanie jest gwarancją realizacji naprawy Apple w terminie. Dzięki posiadaniu wszystkich części na miejscu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się wyserwisowanym urządzeniem Apple.

  Naprawa Apple od ręki

  Najdłuższa gwarancja w Polsce!

  Udzielamy gwarancję na wszystkie usługi, w tym również na najcięższe naprawy płyt głównych. Nasza gwarancja jest dwukrotnie dłuższa w porównaniu do Serwisów Autoryzowanych, które na naprawy pogwarancyjne udzielają 3 miesięczne wsparcie. Dzięki połączeniu doświadczenia ze staranie wyselekcjonowanej grupą dostawców nie musisz się martwić, że usterka Apple powróci w najmniej oczekiwanym momencie.

  Pogwarancyjny Serwis Apple

  Najpierw darmowa diagnostyka.

  Szanujemy Twój budżet przeznaczony na naprawę, dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy pełną diagnostykę urządzenia. Dopiero na tej podstawie informujemy o przyczynie usterki oraz kosztach naprawy. Diagnostyka jest bezpłatna za wyjątkiem urządzeń zalany oraz skomplikowanych napraw płyty głównej. Dopiero po akceptacji kosztów przystępujemy do naprawy Apple.

  Diagnostyka Serwis Apple

  Naprawa bez wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie możesz odwiedzić naszego punktu? Nic straconego… opracowaliśmy idealne rozwiązanie! Nie jesteś już zdany wyłącznie na lokalny serwis Apple. Skorzystaj z systemu napraw wysyłkowych, który dostępny jest w dni robocze na terenie całego kraju. Chcąc naprawić Apple wybierz jakość oraz wygodę! Wystarczy wypełnić formularz, my zajmiemy się resztą!  Kurier jest bezpłatny w jedną stronę.

  Serwis Apple Wrocław

  Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

  Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

  1. FORMULARZ

  Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

  2. WYSYŁKA

  Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najwcześniej następnego dnia roboczego.

  3. NAPRAWA

  Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

  Odwiedź najczęściej polecany
  Serwis Apple Wrocław!


  Zapraszamy od pn. do pt.: 10:00 – 19:15 oraz w sob.: 10:00 – 16:00 (dyżury)
  do naszych punktów:

  Serwis Apple Wrocław na wyciągnięcie ręki- dla Ciebie!

  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów nieustannie się rozwijamy i rozbudowujemy, by być wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz. Już teraz Serwis Apple Wrocław odnajdziesz w każdej części miasta. Dzięki czemu nie musisz wyrabiać kilometrów i niepotrzebnie marnować czasu. Do tego masz pewność, że skorzystasz z najlepszej oferty naprawy w Polsce.

  Z profesjonalną pomocą przyjdzie Ci jeden z czterech punktów napraw oferujących serwis Apple Wrocław na najwyższym poziomie.

  Punkt przy ul. Pugeta 10

  Lokal znajdujący się przy ulicy Pugeta to najstarsza siedziba AppleFix. Jest on swoistym macierzem przeznaczonym do ratowania najcięższych przypadków uszkodzenia iPhone’ów, iPadów oraz MacBooków. To tutaj trafia sprzęt z całego kraju. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by ze swoim problemem zawędrować osobiście – tym bardziej, że malownicza okolica wyspy to najlepsze we Wrocławiu miejsce na relaksujący spacer. W pobliżu punktu znajduje się ogród japoński oraz zoo. Możesz więc poznać świat podczas oczekiwania na powrót urządzenia z ekspresowej naprawy.

  Punkt przy ul. Hubskiej 82

  Serwis Apple Wrocław zlokalizowany przy ulicy Hubskiej to drugi salon, który powstał z myślą o realizacji szybkich i wygodnych napraw. Zrealizujesz tutaj bez zbędnego oczekiwania wymianę baterii, szybki lub ekranu w swoim sprzęcie Apple. Możesz także na miejscu wybierać akcesoria z szerokiej gamy podnoszących ochronę dodatków – zarówno oryginalnych, jak i pochodzących od innych sprawdzonych producentów. Znajdziesz nas w bliskiej odległości od galerii Wroclavia oraz dworca głównego. Dodatkowo dysponujemy bezpłatnym parkingiem! 

  Punkt przy ul. Legnickiej 62

  Punkt przy ulicy Legnickiej oferuje ogromne ułatwienie zarówno dla fanów dwóch jak i czterech kółek wymagających dogodnego, bliskiego parkingu. Poza tym nasz salon jest przyjazny dla osób, które na co dzień korzystają z komunikacji miejskiej. Serwis Apple Wrocław Legnicka jest świetnie skomunikowany, dzięki czemu z łatwością dostaniesz się do punktu z dowolnej lokalizacji. W okolicy znajduje się m.i. galeria Magnolia Park, sklep Kaufland oraz Business Garden. Bliska odległość od rynku również jest ukłonem w stronę naszych zapracowanych klientów. Naprawisz tutaj każdy sprzęt spod marki Apple. Klienci są witani przez uśmiechniętych i pomocnych techników. To oni są najlepszym źródłem informacji! 

  Punkt przy ul. Jedności Narodowej 174

  Czwarty i za razem najświeższy lokal serwis Apple Wrocław przy ulicy Jedności Narodowej łączy dogodną komunikację ze sprzyjającym miłym spacerom krajobrazem. Tuż obok znajdują się Browary Wrocławskie, malownicza Stara Odra, a także przepiękny park – wszystko to, czego potrzebujesz, by znaleźć chwilę oddechu podczas realizacji naprawy. Dosłownie kilka przystanków dzieli Cię od Wrocławskiego rynku oraz ostrowa Tumskiego. Idealna okolica na spacery! Nasz punkt specjalizuje się zarówno w szybkich naprawach iPhone jak i specjalistycznych płytowych usterkach. 

  Bezpłatna rezerwacja naprawy- nie trać czasu na kolejki!

  Wizytę w każdym z punktów możesz umówić z wyprzedzeniem. Wybierz odpowiednią dla Ciebie godzinę, by uniknąć tracenia czasu na kolejki. Pracujemy aż do 19.15, dzięki czemu późny powrót z uczelni lub pracy nie stanie Ci na przeszkodzie w skorzystaniu z usług w ciągu tygodnia.

  iPhone uszkodził Ci się akurat przed weekendem? To nie stanowi problemu! Główny punkt AppleFix pracuje w każdą sobotę, a lokale przy Legnickiej, Hubskiej i Jedności realizują są sobotnie dyżury – skontaktuj się z punktami lub sprawdź godziny otwarcia na mapach google by poznać najbliższe terminy dyżurów.

  Serwis Apple Wrocław w zasięgu ręki – zawsze tam, gdzie Ty!

  Nieustannie rozwijamy się i rozbudowujemy, by być wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz. Serwis Apple Wrocław po drodze znajdziesz w każdej części miasta, dzięki czemu nie musisz dodawać kilometrów i zbędnego czasu do swojej trasy, by mieć pewność, że skorzystasz z najlepszej oferty naprawy.

  Z profesjonalną pomocą przyjdzie Ci jeden z czterech punktów napraw oferujących serwis Apple Wrocław na najwyższym poziomie.

  Lokal znajdujący się przy ulicy Pugeta to swoista macierz naszej działalności – najstarsza siedziba AppleFix, przeznaczona do ratowania najcięższych przypadków uszkodzenia iPhone’ów, iPadów oraz MacBooków. To tutaj trafia sprzęt z całego kraju. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by ze swoim problemem zawędrować osobiście – tym bardziej, że malownicza okolica wyspy to najlepsze we Wrocławiu miejsce na relaksujący spacer. W pobliżu punktu znajduje się ogród japoński oraz zoo. Możesz więc poznać świat podczas oczekiwania na powrót urządzenia z ekspresowej naprawy.

  Serwis Apple Wrocław zlokalizowany przy ulicy Hubskiej to drugi salon, który powstał z myślą o realizacji szybkich i wygodnych napraw. Zrealizujesz tutaj bez zbędnego oczekiwania wymianę baterii, szybki lub ekranu w swoim sprzęcie Apple. Możesz także na miejscu wybierać akcesoria z szerokiej gamy podnoszących ochronę dodatków – zarówno oryginalnych, jak i pochodzących od innych sprawdzonych producentów.

  Punkt napraw przy ulicy Legnickiej oferuje ogromne ułatwienie dla fanów dwóch i czterech kółek wymagających dogodnego, bliskiego parkingu oraz dla osób, które na co dzień korzystają z komunikacji miejskiej. Serwis Apple Wrocław Legnicka jest świetnie skomunikowany, dzięki czemu z łatwością dostaniesz się do punktu z dowolnej lokalizacji.

  Najnowszy lokal przy ulicy Jedności Narodowej łączy dogodną komunikację ze sprzyjającym miłym spacerom krajobrazem. Tuż obok znajdują się Browary Wrocławskie, malownicza Stara Odra, a także przepiękny park – wszystko to, czego potrzebujesz, by znaleźć chwilę oddechu podczas realizacji naprawy.

  Wizytę w każdym z punktów możesz umówić z wyprzedzeniem o odpowiadającej Ci godzinie, by uniknąć tracenia czasu na kolejki. Pracujemy aż do 19.15, dzięki czemu późny powrót z uczelni lub pracy nie stanie Ci na przeszkodzie w skorzystaniu z usług w ciągu tygodnia.

  iPhone uszkodził Ci się akurat przed weekendem? To nie musi być dodatkowy problem! Główny punkt AppleFix pracuje w każdą sobotę, a przy Legnickiej i Hubskiej realizowane są sobotnie dyżury – skontaktuj się z punktami, by poznać najbliższe terminy dyżurów.

  Twoja Naprawa Apple.

  AppleFix

  FAQ

  Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

  Poznaj naszą filozofię. Dołącz do grona Klientów!

  Jakie urządzenia Apple naprawiacie?

  Naprawiamy wszystkie urządzenia z serii iPhone, iPad, MacBook oraz iMac. Najczęściej naprawiane modele znajdziesz na naszej stronie. Skontaktuj się z nami, jeśli nie widzisz swojego urządzenia.

  Gdzie znajdują się serwisy AppleFix w Polsce?

  Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82.

  Czy można wysłać do Was sprzęt Apple do naprawy?

  Tak. Specjalizujemy się w naprawie wysyłkowej dla klientów z całej Polski. Kurier odbiera urządzenie bezpłatnie, a przesyłki objęte są ubezpieczeniem.

  Czy naprawy sprzętu Apple są objęte gwarancją?

  Tak. Długość okresu gwarancji uzależniona jest od typu naprawy. Maksymalnie jest to okres 12 miesięcy.

  Co to jest naprawa wysyłkowa?

  W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

  Czy do wysyłanego urządzenia dołączyć akcesoria?

  Jeśli nie ma podejrzenia awarii akcesoriów, nie ma potrzeby umieszczania ich w przesyłce.

  Jak zapłacę na wykonaną naprawę?

  Płatności za naprawę oraz wysyłkę zwrotną można dokonać przy odbiorze paczki od kuriera. Przygotuj gotówkę, ponieważ nie każdy kurier wyposażony jest w terminal kart płatniczych. Możesz również zgłosić chęć zrealizowania płatności poprzez przedpłatę na konto. Poinformuj o tym podczas składania zamówienia. 

  Jaka firma transportuje paczki?

  Korzystamy z usług kurierów DHL. Na specjalne życzenie możemy też zamówić kuriera DPD.

  DARMOWY KURIER 

  Naprawa bez
  wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Naprawa
  Call Now Button