fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Naprawa płyty głównej iPad

Naprawa płyty głównej iPad

W naszym serwisie łączymy doświadczenie naszych techników z najnowocześniejszym sprzętem do napraw. Naprawą płyt głównych trudni się u nas zespół techników, którzy zajmują się naprawą wyłącznie iPadów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój iPad zostanie naprawiony przez osoby znające tablety Apple od podszewki. Ponadto udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na naprawę. Sprawdź inne naprawy w Serwis iPhone.

Naprawa płyty głównej iPad

W naszym serwisie łączymy doświadczenie naszych techników z najnowocześniejszym sprzętem do napraw. Wymianą wyświetlaczy LCD trudni się u nas zespół techników, którzy zajmują się naprawą wyłącznie iPadów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój iPad zostanie naprawiony przez osoby znające tablety Apple od podszewki. Ponadto udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na naprawę. Sprawdź inne naprawy w Serwis iPhone.

Naprawa płyty głównej iPad

Ile kosztuje naprawa płyty głównej iPad?

Masz problem z inną usterką iPad?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY.

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź.

INNA USTERKA?

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Usterki płyty głównej w iPad można podzielić na kilka rodzajów: na te związane z obrazem, dźwiękiem, działaniem systemu i samego komputera, działaniem portów i baterią. Ważne jednak, by przed przystąpieniem do diagnostyki płyty głównej sprawdzić uprzednio inne podzespoły iPada: pamięć RAM, procesor, dysk twardy.

Usterka ekranu LCD iPad
Usterki obrazu
 • Obraz jest słabo widoczny, nawet jasność ekranu jest ustawiona na maksymalny poziom
 • Ekran miga
 • Ekran ma zmienione, nietypowe barwy
 • Na ekranie widać paski, kwadraty, prostokąty
 • Na części ekranu nic się nie wyświetla
 • Ekran się włącza, ale nie ma żadnego obrazu
 • Ekran w ogóle się nie włącza
Usterki systemu
 • Resetowanie się podczas włączania
 • Zawieszanie się
 • Powolne działanie
 • Tablet w ogóle się nie włącza mimo naładowanej baterii
Inne usterki

DŹWIĘK

 • iPad wydaje dziwne dźwięki, czasem kilka naraz

BATERIA

 • Tablet nie chce się ładować

ZŁĄCZA

 • Nie działa większość lub wszystkie porty (np. Lightning czy gniazdo słuchawkowe)
Zalany iPad

Nasz serwis może także naprawić zalanego iPada. Taki tablet zostanie wówczas poddany szczegółowej diagnostyce pod mikroskopem. Dzięki niej możliwe będzie ocenienie, które podzespoły tabletu zostały zalane (płyta główna, dysk twardy itd.) a następnie osuszenie wnętrza iPada i naprawa.

Twoi Znajomi... Nasi Klienci 🙂

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

  5 star review  Świetna ekipa, znająca się na rzeczy- cena bardzo ok 🙂 Polecam!

  thumb Bartosz Snoch
  11/27/2017

  5 star review  Polecam ten serwis, zalałem Maca 3 miesiące sie nim cieszyłem, najwyższy model, obdzwoniłem chyba wszystkie serwisy we Wrocławiu, nie które to do tej pory dzwonią, inne zaś zasypały mnie emailami z warunkami jakie u nich panują przed i po oddaniu komputera, dzwonili i namawiali dlaczego oddać komputer właśnie do nich, bo konkurencja to .... tamto ... coś Panu ukradną... itp... nie słuchajcie bzdur zanieście kompa do Applefix naprawdę polecam ...

  thumb Adam Dowhopoluk
  3/29/2018

  5 star review  Pomocni, szybcy i bardzo dokładni 🙂

  thumb Monika Blok
  12/08/2014

  5 star review  Najlepszy serwis sprzętu elektronicznego z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia! 🙂 Zalany colą MacBook został naprawiony w ciągu jednego dnia (!), bez utraty jakichkolwiek danych. Nie było również problemu z wymianą stłuczonej szybki obiektywu aparatu w iPhonie 7, omijając przy tym konieczność wymiany pękniętej w rogu szybki ekranu. Wymiana kabla w ładowarce MagSafe, czy pojedynczego klawisza wyrwanego podczas nieumiejętnego czyszczenia (oczywiście mojego, nie AppleFix :)) klawiatury to również formalność... Wszelkie naprawy po zalaniach, upadkach itd. bezproblemowe (z opinii znajomych), tutaj również bez zaskoczenia 🙂 Baardzo miła obsługa, ceny rozsądne, o przebiegu wszystkich większych napraw byłem informowany na bieżąco. Jak widać z serwisem miałem styczność wieloktronie, jednak za każdym razem wychodząc z wielkim bananem na twarzy 🙂 GORĄCO POLECAM!

  thumb Kuba Osada
  10/25/2018

  5 star review  nice store, highly recommend!

  thumb Li Pin
  4/07/2017

  5 star review  Profesjonalna usługa, przyjemna atmosfera, fajni ludzie- super cena! POLECAM IP6 jak nowy 🙂

  thumb Marcin Kasprzak
  6/22/2016

  5 star review  Jestem mistrzynią w psuciu iphonow (7razy w różnych sprawach) i odwiedziłam już chyba wszystkich MacDoctorow w mieście mogę wkońcu głośno powiedzieć, że tak profesjonalnej obsługi nie spotkałam nigdy. Tym razem moja kamera nie działała, lampa błyskowa również, ekran był z dziurą, głośnik nie wydawał dzwięków, przycisk home absolutnie wcale nie reagował. Zatem mój telefon na prawdę przestał działać. I teraz uwaga ! Telefon zanioslam we wtorek ok godziny 19 a nastepnego dnia odebrałam zrobiony i działa jak nowy!:) Zapewne interesuje was cena, ktora w porownaniu z innymi serwisami jest bardzo atrakcyjna. Zatem jesli chcesz by Twoj sprzet dzialal jak nowy, szukasz szybkiej profesjonalnej obslugi i nie chcesz wydac wszystkich pieniedzy z portfela to applefix jest najlepszym rozwiazaniem dla Ciebie. A teraz do Panstwa: Bardzo dziękuję! Zawsze bede polecać tylko was 🙂 Pozdrawiam!!!!! Dziekuje!!!

  thumb Patrycja Wodzisławska
  1/14/2016

  4 star review  Profesjonalizm-kultura- terminowość. Dodatkowo- zniewalająca elokwencja szefa. Ci z Cupertino mogą się na Pugeta wiele nauczyć

  thumb Elzbieta Targonska
  7/06/2018

  5 star review  Rewelacja, iPad 3 - stłuczona szyba, naprawiony w kilka godzin. Wizyta umówiona dzień wcześniej i jak obiecali tak naprawili. SUUUUPER 🙂

  thumb Marcin Klekotko
  7/06/2018
Call Now Button