Serwis iPhone 6S

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 6S!

Naprawa iPhone 6S

Wymagająca naprawa iPhone 6S? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 6S?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Wymiana szybki iPhone 6S

Wymiana szybki iPhone 6S wykonana w domu i przeprowadzona w serwisie to dwa zupełnie różne światy. W pierwszym przypadku nieznacznie zmniejszasz koszt naprawy, ale zawsze ponosisz ryzyko, które może doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń telefonu.

Drugi scenariusz to nieco wyższa, ale wciąż atrakcyjna cena, na jaką składa się wykorzystanie niezwykle precyzyjnych narzędzi oraz staranna praca doświadczonych techników. Jeżeli wybierzesz tę opcję, to efekt zawsze będzie doskonały.

Specjalna żyłka molibdenowa i gilotyna bezbłędnie usuwają pękniętą szybkę i stary polaryzator, a odpowiednie rozpuszczalniki pozbywają się kleju i zanieczyszczeń. Ponowne złożenie urządzenia i nałożenie nowej osłony w komorze bezpyłowej umożliwia idealne spasowanie elementów i chroni przed rozszczelnieniem urządzenia.

Wymiana szybki iPhone 6S realizowana tą metodą pozwala zachować dotychczasowy wyświetlacz Retina i jednocześnie znacznie redukuje koszt usługi w porównaniu do wymiany ekranu.

Na tę naprawę udzielana jest aż 6-cio miesięczna gwarancja.

Serwis iPhone 6S

Wymiana wyświetlacza iPhone 6S

Wymiana wyświetlacza iPhone 6S przeprowadzana jest, gdy uszkodzenie przedniego panelu jest na tyle poważne, że nie działa dotyk, a ekran nie wyświetla obrazu prawidłowo. Samo nałożenie nowej osłony nie naprawi w tej sytuacji urządzenia mimo szczerych chęci serwisantów.

Wymiana wyświetlacza iPhone 6S jest równoznaczna z wstawieniem oryginalnego panelu Retina ze zintegrowanym modułem dotykowym. W cenie usługi otrzymasz także nową szybkę – nie tracisz pieniędzy na oddzielną naprawę.

Dodatkową oszczędność przynosi oferowany przez AppleFix wybór: Ty decydujesz czy wstawiony zostanie nowy oryginalny ekran Retina, czy też panel OEM z demontażu.

Wymiana Wyświetlacza iPhone 8

Wymiana ekranu iPhone 6S

W serwisowej praktyce często okazuje się, że niezbędna jest wymiana ekranu iPhone 6S mimo zamówienia refabrykacji pękniętej szybki.

Jeśli darmowa diagnostyka potwierdzi, że uszkodzeniu uległ znajdujący się pod szybką ekran z wbudowanym modułem dotyku, to wymiana ekranu iPhone 6S stanowi jedyną drogę naprawy.

AppleFix daje Ci możliwość wyboru wariantu cenowego dostosowanego do Ciebie. Usługa zawsze obejmuje nałożenie nowej szybki oraz pół roku gwarancji.

Uszkodzony wyświetlacz Retina można z powodzeniem zastąpić sprawnym, również  oryginalnym, pochodzącym z demontażu. Na życzenie wykonywane jest także wstawienie sprawdzonego zamiennika.

Wymiana Wyświetlacza iPhone 8

Wymiana baterii iPhone 6S

Wymiana baterii iPhone 6S stanowi niedrogą, ale skuteczną metodę regeneracji urządzenia. Akumulator odpowiada za dostarczanie mocy niezbędnej do realizacji wszystkich zadań systemu.

Sprawia to, że zużyta bateria negatywnie wpływa na płynność i stabilność działania iOS, a skrócony czas pracy bez podłączania do zasilania to tylko najbardziej widoczny objaw zużycia ogniwa.

Chemiczne starzenie się akumulatora to naturalny, nieodwracalny proces. Wymiana baterii iPhone 6S uwolni Cię od ograniczeń i utrapień związanych z coraz gorszym i krótszym działaniem.

Warunek to realizacja tej pozornie prostej usługi w serwisie. Brak znajomości budowy urządzenia oraz użycie zbyt dużej siły często kończy się uszkodzeniem ekranu podczas amatorskiej wymiany.

Kolejny problem to bateria z nieznanego źródła mogąca uszkodzić zasilanie, a w najgorszym wypadku spowodować pożar.

W AppleFix otrzymujesz ostrożny montaż bezpiecznej oryginalnej baterii poddanej rygorystycznym testom i objętej najdłuższą gwarancją na rynku.

Wymiana Baterii iPhone 6S Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6S

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6S skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6S wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Serwis iPhone 6S

Wymiana mikrofonu iPhone 6S

Wymiana mikrofonu iPhone 6S wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 6S oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Serwis iPhone 6S

Wymiana obudowy iPhone 6S

Wymiana obudowy iPhone 6S to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 6S nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Serwis iPhone 6S

Wymiana aparatu iPhone 6S

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 6S jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 6S wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Serwis iPhone 6S

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6S

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6S przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6S polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Serwis iPhone 6S

Zalany iPhone 6S

Zalany iPhone 6S bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 6S przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Serwis iPhone 6S

Brak sieci iPhone 6S

Brak sieci iPhone 6S to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 6S to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone 6S nie czyta karty SIM

Naprawa Touch ID iPhone 6S

Naprawa Touch ID iPhone 6S jest skomplikowana i obarczona ryzykiem niepowodzenia. Powód to indywidualne przypisanie każdego czytnika linii papilarnych do płyty głównej danego egzemplarza.

Naprawa Touch ID iPhone 6S w każdym egzemplarzu oznacza różne szanse na skuteczność i opłacalność usługi. Podstawę wyceny stanowi indywidualna diagnostyka przypadku.

Tańsza i przynosząca pożądane efekty alternatywa to serwis przycisku Home bez przywracania funkcji czytnika. Odzyskujesz pełen zakres korzystania z telefonu i otrzymujesz długą gwarancję prawidłowego działania.

Serwis iPhone 6S

Wymiana przycisków iPhone 6S

Wymiana przycisków iPhone 6S może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 6S skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Serwis iPhone 6S

Naprawa układu U2-IC iPhone 6S

Naprawa układu U2-IC iPhone 6S to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 6S polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Serwis iPhone 6S

Masz problem z inną usterką iPhone 6S?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 6s

 

Jedną z kluczowych wydanego w 2015 roku iPhone’a 6S względem poprzednika była zmiana materiału i konstrukcji obudowy w celu usunięcia problemów, jakie pojawiały się w niektórych egzemplarzach iPhone 6. W modelu 6S zastosowano wzmocnione aluminium, dzięki czemu bryła stała się odpowiednio sztywna i tym samym mniej narażona na odkształcenia. Kolejny dobrze odebrany akcent to rozszerzenie dostępnej palety kolorów korpusu o wariant Rose Gold.

W iPhone 6S wprowadzono technologię 3D Touch odpowiadającą za rozpoznawanie siły nacisku na ekran, co pozwoliło na zaimplementowanie nowych praktycznych funkcji. Dodatkowy moduł nieznacznie zwiększył masę oraz objętość telefonu – bryła jest o 14 g cięższa i minimalnie grubsza: różnica w tym przypadku wynosi 0,2 mm. 

W urządzeniu zamontowano nowy procesor Apple A9, a kamera główna otrzymała upgrade w postaci opcji nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Poprawiono także wydajność baterii, choć w tym modelu jest ona nieco mniejsza – ogniwo 1810 mAh zamieniono na akumulator o pojemności 1715 mAh.

Na uwagę zasługuje również zwiększenie pamięci RAM z 1 do 2 GB, co w połączeniu z CPU nowszej generacji przełożyło się no zauważalne podniesienie ogólnej wydajności.

Podzespoły

Procesor
A9 64-bit

Pamięć RAM
2GB

Pamięć NAND
16GB, 32GB, 64GB, 128GB

Bateria
1715mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
4,7 cala Retina HD z 3D Touch

Rozdzielczość ekranu
1334×750

Typ ekranu
IPS 

Jasność maks.
500 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP

Zoom cyfrowy
5x

Aparat przód
5 MP

Dodatkowe
Nagrywanie 4K 30 kl./s, Flesz True Tone, HDR

Komunikacja 

Sieć komórkowa
4G, 3G

Wi-Fi
802.11 ac MIMO

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 4.2, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2015

Dostępne kolory
Silver, Space Gray, Gold, Rose Gold

Dostępne modele
A1663, A1668 

Slogan
The only thing that’s changed is everything

System i funkcje

System
iOS 9 (Wsparcie do iOS 15.6 i dłużej)

Czujniki
Barometr. Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
Brak

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button