Serwis iPhone 6S

iPhone 6s został zaprezentowany 9 września 2015 roku podczas konferencji prasowej o nazwie „Hej Siri, daj nam wskazówkę.”  

Główną różnicą w konstrukcji iPhone 6s i iPhone 6 jest wzmocniona obudowa z aluminium służąca poprawie sztywności telefonu. Nowy model 6S został również jako pierwszy wyposażony w technologię rozpoznającą siłę nacisku 3D Touch.  

Serwis iPhone 6S

Cennik Naprawa iPhone 6S

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 6S?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Serwis iPhone 6S – czy warto?

iPhone 6S może jeszcze przez znaczny czas posłużyć jako dobry telefon do podstawowych zadań lub zapasowy. Świadczy o tym fakt, że model ten doczeka się aktualizacji do iOS 15. Ważne jest, aby o kilkuletni iPhone 6S odpowiednio dbać i możliwie najszybciej usuwać pojawiające się usterki. To dziedzina, w której szybko i niedrogo pomoże Ci nasz serwis iPhone.

Naprawa iPhone 6S – nasze usługi

Wymiana obudowy iPhone 6S

Uszkodzona (przeważnie na skutek upadku) obudowa iPhone 6S nie tylko psuje estetykę urządzenia. Zbyt mocne spasowanie elementów iPhone 6S grozi rozklejeniem ekranu, problemami z zasięgiem, a nawet mikrouszkodzeniami płyty głównej.

Zależnie od stanu obudowy, można w naszym serwisie dokonać wymiany pękniętej tylnej osłony iPhone 6S lub dokonać kompletnej refabrykacji. Wszystkie części iPhone 6S są wówczas przenoszone do zupełnie nowego korpusu.

Wymiana ekranu iPhone 6S

Wymiana ekranu iPhone 6S konieczna jest wtedy, gdy na wyświetlaczu pojawiają się linie lub paski. Kolejnym objawem uszkodzonego ekranu jest niedziałający dotyk.

Naprawa iPhone 6S polega w tym wypadku na wymienieniu wyświetlacza LCD na oryginał lub w pełni zgodny zamiennik. W ramach tej usługi serwis wymienia również szybkę iPhone 6S na nową.

Wymiana baterii lub gniazda ładowania iPhone 6S

Wymiana baterii iPhone 6S to jedna z najczęściej wykonywanych i najważniejszych usług serwisowych. Fabryczna bateria po tak długim użytkowaniu straciła swoją nominalną pojemność.

Gorsza praca akumulatora to nie tylko krótsze działanie na jednym ładowaniu. To także mniej wydajna praca całego urządzenia. Wymiana baterii w iPhone 6S pozwala przywrócić fabryczne osiągi telefonu.

Kolejną usługą jest wymiana gniazda lub układu ładowania iPhone 6S. Naprawa ta wskazana jest wtedy, gdy bateria jest sprawna, ale telefon nie ładuje się.

Naprawa iPhone 6S po zalaniu

Większość przypadków zalanego iPhone 6S udaje się naprawić. Niezbędna jest w tym celu natychmiastowa reakcja i niezwłoczne odesłanie urządzenia do serwisu.

Serwisanci dokonują kompleksowej diagnozy, po której telefonicznie informują o możliwości i kosztach naprawy urządzenia.

Do pracy przystępujemy dopiero po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków serwisu. 

Inne usługi dla iPhone 6S

Nasz serwis rozwiązuje problemy z zasięgiem, zniekształceniami w obrębie dźwięku lub wadliwymi przyciskami. Jeśli nie widzisz swojego problemu na naszej liście usług, skontaktuj się z nami poprzez formularz.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

Realizujemy szybką i niedrogą naprawę wysyłkową, w ramach której nie musisz nawet drukować etykiety. Kuriera wysyłamy na Twój adres za darmo. Wybierając usługę u nas, masz pewność jej ceny jeszcze przed rozpoczęciem napraw.

Większość części mamy na stanie, w związku z czym jesteśmy w stanie zaoferować szybki czas realizacji napraw.

Mamy doświadczenie również w takich kwestiach, jak serwis MacBook oraz serwis iPad. U nas naprawa iPhone, naprawa MacBook oraz naprawa iPad realizowane są w oparciu o oryginalne części i profesjonalne narzędzia.

Oferujemy atrakcyjne ceny usług oraz najdłuższy okres gwarancji na rynku – dłuższy od proponowanego przez autoryzowany serwis Apple.

Masz problem z inną usterką iPhone 6S?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 6S

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Wrzesień 2015
16, 64, 128 GB
Gwiezdna Szarość, Złoty, Srebrny, Różowe Złoto
iPhone 8,1
A1633, A1688, A1691, A1700
A9 (1.8 GHz) 64-bit
1715 mAh
4,7 cala HD Retina
Aparat 12-megapikselowy
The only thing that’s changed is everything.

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

AppleFix Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ