Serwis iPhone 12 Pro

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 12 Pro!

Naprawa iPhone 12 Pro

Wymagająca naprawa iPhone 12 Pro? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Cennik Naprawa iPhone 12 Pro

Wymiana szybki iPhone 12 Pro

Zbita szybka to przykra usterka stawiająca wielu pragnących zaoszczędzić użytkowników przed trudnym wyborem – naprawić czy zostawić?

AppleFix maksymalnie ułatwia tę decyzję, dając stanowczą i jednoznaczną odpowiedź: przekaż telefon do naprawy, ponieważ oszczędzisz w ten sposób znacznie więcej.

Wymiana szybki iPhone 12 Pro jest w pełni wykonalna w AppleFix, a do tego kolosalnie zmniejsza koszt naprawy. Jedyny warunek to uszkodzenie samej osłony. Aby regeneracja panelu z oryginalnym ekranem Retina była możliwa, wyświetlacz i dotyk Twojego urządzenia muszą być sprawne.

Do refabrykacji wykorzystywane są sprawdzone i znane tylko najlepszym technikom metody separacji poszczególnych warstw, dzięki czemu efekt naprawy jest nienaganny i trwały.

Po wieloetapowym procesie przygotowywania oraz testowania pracy ekranu nowa szybka z powłoką polaryzacyjną zostaje idealnie nałożona, poddana laminacji oraz finalnemu łączeniu w autoklawie.

Wymiana szybki iPhone 12 Pro przywraca skuteczną ochronę wyświetlacza i jednocześnie pozwala zachować urządzeniu doskonałą szczelność.

Wymiana Szybki iPhone 12 Pro

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro w AppleFix wykonywana jest wyłącznie w oparciu o stuprocentowo oryginalne podzespoły od dostawcy Apple, co pozwala zachować doskonałą jakość obrazu i płynną pracę dotyku.

Objęta półroczną gwarancją wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro zawiera nałożenie nowej szybki oraz programowanie kluczowych funkcji wyświetlacza.

Nie musisz wydawać ani grosza na dodatkowe usługi ani zamawiać ich w formularzu. Kompletny serwis przywracający gotowe do pracy urządzenie w AppleFix jest standardem.

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro

Wymiana ekranu iPhone 12 Pro

Wymiana ekranu iPhone 12 Pro powinna zostać zalecona przez serwis tylko wtedy, gdy diagnostyka wykaże uszkodzenie samej matrycy telefonu. Jeżeli ekran i dotyk działają, godny zaufania i doświadczony punkt zaproponuje tańszą regenerację szybki.

Wadliwy wyświetlacz w AppleFix na szczęście wymienisz na sprawny i w pełni oryginalny moduł w dobrej cenie, co pozwoli zaoszczędzić na niespodziewanej naprawie.

Wymiana ekranu iPhone 12 Pro połączona jest z bezpłatnym ponownym programowaniem funkcji panelu. Polega na wstawieniu w miejsce uszkodzonego ekranu oryginalnego kompletnego modułu wraz z digitizerem wyposażonego również w szybkę.

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro

Wymiana baterii iPhone 12 Pro

Słaba bateria coraz bardziej irytuje, ale zwlekasz z wymianą, by oszczędzić środki? Wymiana baterii iPhone 12 Pro wykonana w rzetelnym, dbającym o klientów serwisie sama w sobie jest wyjątkowo ekonomiczną naprawą. Nie daj się skusić propozycjom montażu po kosztach zamiennika, którego jakości w żaden sposób nie można sprawdzić.

Wymiana baterii iPhone 12 Pro w AppleFix jest bezpieczna i warta inwestycji. Renoma i skuteczność naszego serwisu opiera się na współpracy wyłącznie ze sprawdzonymi bezpośrednimi dostawcami baterii dla Apple.

Dokładna selekcja dystrybutorów sprawia, że wymiana baterii iPhone 12 Pro każdorazowo obejmowana jest rekordową – aż półrocznągwarancją.

Jest to możliwe, ponieważ wszystkie montowane akumulatory poddajemy testom oceniającym ich indywidualną jakość i pojemność, a po wymianie dokładnie sprawdzamy także pobór mocy na płycie.

Staranny proces realizacji usługi pozwala po naprawie przekazać w Twoje ręce sprawne i bezpieczne urządzenie, które na długo zapewni Ci świetny czas pracy wolny od zacinania się systemu.

Wymiana baterii iPhone 12 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Serwis iPhone 12 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana Mikrofonu iPhone 12 Pro

Wymiana obudowy iPhone 12 Pro

Wymiana obudowy iPhone 12 Pro to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 12 Pro nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Wymiana Obudowy iPhone 12 Pro

Wymiana aparatu iPhone 12 Pro

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 12 Pro jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 12 Pro wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Serwis iPhone 12 Pro

Wymiana gniazda ładowania iPhone 12 Pro

Wymiana gniazda ładowania iPhone 12 Pro przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 12 Pro polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 12 Pro

Zalany iPhone 12 Pro

Zalany iPhone 12 Pro bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 12 Pro przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Zalany iPhone 12 Pro

Brak sieci iPhone 12 Pro

Brak sieci iPhone 12 Pro to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 12 Pro to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

Nie Czyta Karty SIM iPhone 12 Pro

Naprawa Face ID iPhone 12 Pro

Specyfika budowy mechanizmu rozpoznawania twarzy iPhone sprawia, że wymiana części nie pomoże, jeśli Face ID  iPhone 12 Pro nie działa.

Moduły tworzące mapę głębi twarzy („Romeo”) oraz kamery odpowiedzialne za odczyt danych biometrycznych („Julia”) są do siebie nierozerwalnie przypisane.

Jedyną opcją naprawy, gdy Face ID iPhone 12 Pro nie działa, jest zlokalizowanie źródła problemu i serwis bądź wymiana uszkodzonej taśmy dotkniętego usterką modułu w sytuacji, gdy naprawa tego elementu będzie możliwa.

Wymiana Face ID iPhone 12 Pro

Wymiana przycisków iPhone 12 Pro

Wymiana przycisków iPhone 12 Pro może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 12 Pro skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Serwis iPhone 12 Pro

Naprawa układu U2-IC iPhone 12 Pro

Naprawa układu U2-IC iPhone 12 Pro to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 12 Pro polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Serwis iPhone 12 Pro

Masz problem z inną usterką iPhone 12 Pro?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro wyposażono w ekran większy od o rok starszego poprzednika, zamieniając matrycę Super Retina XDR o przekątnej 5,8 cala na analogiczny ekran o przekątnej 6,1 cala. Po raz pierwszy zastosowano w wariancie Pro wyświetlacz o tej samej przekątnej, jak w modelu podstawowym.

W urządzeniu zastosowano już także technologię 5G gwarantującą lepszą łączność oraz szybszą transmisję danych – wcześniejszy  iPhone 11 Pro działał w oparciu o sieć 4G.

Zamontowano w nim także aparat składający się z szerokokątnego, ultraszerokokątnego oraz teleobiektywu (nieobecnego w modelu bazowym), które pozwalają na nagrywanie filmów HDR w jakości Dolby Vision z maksymalną rozdzielczością 4K oraz 60 klatkami na sekundę (w iPhone 12 wartość ta wynosi 30 kl./s). Soczewki te umożliwiają także 4-krotny zoom optyczny (w podstawowej wersji iPhone 12 powiększenie optyczne jest jedynie podwójne). Aparat posiada także skaner LiDAR odpowiadający za znacznie lepszą realizację zdjęć w trybie nocnym.

iPhone 12 Pro wyposażono w procesor Apple A14 Bionic oraz 6 GB pamięci RAM. Zamontowano w nim tę samą baterię, co w iPhonie 12, czyli akumulator o pojemności 2815 mAh.

Dostępne wersje pamięci wewnętrznej to 128 oraz 512 GB.

Model występuje w wersji srebrnej, grafitowej, złotej oraz pacyficznej. Tył obudowy wykonano z chirurgicznej stali nierdzewnej, zastępującej aluminium wykorzystane w iPhonie 12 i 12 Mini.

Podzespoły

Procesor
A14 Bionic 64-bit

Pamięć RAM
6GB

Pamięć NAND
128GB, 256GB, 512GB

Bateria
2815mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
6,1 cala Super Retina XDR OLED

Rozdzielczość ekranu
1170×2532

Typ ekranu
OLED

Jasność maks.
800 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw ultraszerokokątny, teleobiektyw

Zoom cyfrowy
10x

Aparat przód
12 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR, retina flash

Komunikacja 

Sieć komórkowa
5G

Wi-Fi
Wi-Fi 6 802.11ax z technologią MIMO

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.0, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Październik 2020

Dostępne kolory
Silver, Graphite, Gold, Pacific Blue

Dostępne modele
A2341, A2406, A2407, A2408

Slogan
It’s a leap year.

System i funkcje

System
iOS 15 (Wsparcie do iOS 15 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP67

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button