Serwis iPhone X

iPhone X został zaprezentowany w 2017 roku. Był to pierwszy telefon w ofercie Apple, który dysponował technologią odblokowywania twarzy Face ID.

Urządzenie otrzymało również pozbawiony ramek 5,8-calowy wyświetlacz OLED, charakteryzujący się świetnym odwzorowaniem kolorów, jak i ostrością. Mocną stroną tego modelu była również nowa wodoodporna obudowa oraz podwójny aparat. Sprawdź cennik napraw iPhone.

Serwis iPhone X

Cennik Naprawa iPhone X

Ile Kosztuje Naprawa iPhone X?

Czy warto serwisować iPhone X?

iPhone X wyróżniają wyświetlacz OLED HDR Super Retina o przekątnej 5,8 cala i wydajne podzespoły zamknięte w kompaktowym korpusie ze stali nierdzewnej. To telefon, który warto naprawiać, a nie wymieniać na inny. W swojej kategorii model ten wciąż nie ma bowiem w pełni adekwatnej alternatywy – nawet wśród smartfonów Apple.

Jakie usługi nasz serwis Apple może zrealizować dla Twojego iPhone X?

Bateria iPhone x – wymiana

Podstawowa naprawa iPhone X to wymiana baterii. W iPhone X naprawa ta jest zalecana po przekroczeniu 500 cykli ładowania. Przeważnie system wskazuje na tym etapie pojemność baterii iPhone’a w okolicach 80%, a wydajność urządzenia zaczyna spadać.

W iPhone X kondycja akumulatora i wydajność urządzenia są ze sobą ściśle powiązane. Zużyta bateria iPhone’a oznacza krótszy czas pracy, przypadkowe wyłączanie, przegrzewanie się i gorszą pracę aplikacji. Może również skutkować spadkiem głośności lub mocy podświetlenia. Nawet aparat może przestać działać prawidłowo.

Naprawa telefonu w serwisie w tym wypadku polega na wstawieniu nowej, oryginalnej baterii do iPhone X. Usługa zrealizowana przez nas pozwala szybko przywrócić iPhone’a X do fabrycznych osiągów. Cena za taką naprawę z użyciem oryginalnych części jest niewielka. Gwarancja na tę usługę wynosi 6 miesięcy.

Wymiana szybki lub wyświetlacza iPhone X

Problemy dotyczące ekranu telefonu lub jego osłony – szybki – to kolejny kłopot użytkowników iPhone X. Wyjątkowo niefortunne uderzenie może spowodować znaczne uszkodzenia, przed którymi nie uchroni nawet stalowa obudowa. Naprawa iPhone’a będzie wtedy nieunikniona. Ekran, który nie działa, to w praktyce iPhone nie do użytku.

iPhone X – naprawa ekranu czy zbita szybka? 

Poznasz to po objawach usterki. Jeśli ekran Twojego telefonu działa normalnie – zarówno wyświetlany obraz, jak i praca panelu dotykowego są bez zarzutu, to oznacza to, że wystarczy jedynie wymiana szybki, a sam ekran iPhone X nie uległ uszkodzeniu.

Nowa szybka sprawi, że cena Twojego urządzenia przy sprzedaży będzie dla Ciebie korzystniejsza. Co ważniejsze – naprawa przedniej osłony ekranu chroni przed doprowadzeniem do uszkodzenia wyświetlacza.

Konieczność naprawy ekranu iPhone X poznasz po tym, że dotyk oraz Face ID nie pracują właściwie, a wyświetlacz pokazuje artefakty świadczące o uszkodzeniach ekranu iPhone’a. Skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu Apple jest wówczas niezbędne do dalszego używania urządzenia. Gwarancja na tak naprawiony telefon trwa 6 miesięcy. Naprawa ekranu przez nasz serwis to atrakcyjna cena i gwarancja zastosowania oryginalnych części.

iPhone X – dlaczego warto zdecydować się na na nową obudowę

Podniszczona obudowa iPhone’a to nie tylko kwestia estetyczna, która zmniejsza wartość rynkową Twojego urządzenia Apple. Powodowany przez zbytnie spasowanie oraz przegrzewanie części efekt naprężeń może doprowadzić do rozklejenia się wyświetlacza Twojego iPhone’a.

Korzystając z usług naszego serwisu, obudowę wymienisz na oryginalną. Naprawę tę przeprowadzimy z zastosowaniem pełnej refabrykacji. Serwis przełoży wszystkie części do zupełnie nowego korpusu Apple. Otrzymujesz 6 miesięcy gwarancji po przeprowadzeniu naprawy.

Naprawa iPhone X po zalaniu

Nasz serwis iPhone podejmie się kompleksowej diagnozy iPhone X po zalaniu. Naprawa zostanie rozpoczęta dopiero po zaakceptowaniu przez Ciebie kosztów. Jeśli iPhone’a nie da się naprawić, pokrywasz jedynie koszt kuriera zwrotnego oraz diagnozy. Decydując się na serwis (gdy jest on możliwy), cena przeprowadzonej diagnostyki zawarta zostanie w koszcie naprawy.

Posiadamy oryginalne części i profesjonalne narzędzia przeznaczone do napraw sprzętu Apple. Sprawia to, że możemy pochwalić się możliwością zrealizowania naprawy, której nie podjąłby się inny serwis. Nawet na tę usługę udzielimy Ci gwarancji.

Inne usługi dla iPhone X

Oferujemy szeroki zakres usług naprawy dla telefonów Apple. Wykonujemy takie naprawy, jak wymiana przedniej kamery. Wstawimy też nowy aparat, głośnik lub mikrofon.  Rozwiążemy problemy z  Face ID, NAND, a także wymienimy układ lub gniazdo ładowania w Twoim iPhone X. Koszt każdej z tych napraw poznasz, sprawdzając zakładkę cennik napraw iPhone.

Nasz serwis iPhone X – korzyści z przeprowadzenia naprawy właśnie u Nas

Naprawiamy nie tylko iPhone. iPad, Macbook i iMac to serie sprzętu Apple, które z powodzeniem serwisujemy od lat. Naprawimy dowolny model, a każda usługa objęta jest gwarancją.

Przeprowadzona naprawa wykonana zostanie z zachowaniem oryginalnych części oraz najwyższej jakości narzędzi. Gwarancja na wykonane usługi wynosi do sześciu miesięcy – więcej, niż w autoryzowanym punkcie naprawy Apple. W cenie każdej naprawy i wymiany zawiera się nadanie bezpłatnego kuriera pod Twój adres oraz kompleksowa diagnoza stanu iPhone X.

Prawie każda naprawa  realizowana jest od ręki. Serwis uszkodzeń wymagających złożonej diagnostyki, profesjonalnego czyszczenia elementów lub złożonych napraw może potrwać dłużej. Masz jednak dzięki temu pewność, że Twój iPhone X po powrocie działa należycie.

Masz problem z inną usterką iPhone X?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

AppleFix

iPhone wymiana szybki praktycznie od ręki...

Bogate doświadczenie łączymy z najnowocześniejszym sprzętem do refabrykacji paneli oraz staranie wyselekcjonowaną grupą dostawców. Dzięki temu na każdą wymianę szybki w iPhone oferujemy 6 miesięczną gwarancję oraz bardzo atrakcyjne ceny. Niemożliwe... poznaj nasze sekrety:

Ile kosztuje naprawa zbita Szybka iPhone

Dystrybucja

Model ten sprzedawany jest w krajach Unii Europejskiej, USA, Kanadzie i wielu innych krajach świata. W oficjalnej dystrybucji nie można go nabyć w Australii, Nowej Zelandii, Chin, Hongkongu, Japonii i Indii.

Obsługa pasm

Model iPhone X A1901 jest zgodny z pasmami FDD-LTE 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 30 oraz 66 oraz pasmami TD-LTE 34, 38, 39, 40 i 41.

Ekran

Wszystkie wersje iPhone X mają dotykowy wyświetlacz o przekątnej 5,8 cala wykonany w technologii OLED HDR Super Retina. Jego rozdzielczość wynosi 2436 x 1125 pikseli, co przekłada się na gęstość rzędu 458 pikseli na cal (ppi). Ekran iPhone X wyposażono w technologię 3D Touch. Wyświetlacz zajmuje 81,1% powierzchni frontu urządzenia.

Przedni Aparat

Ukryty we wcięciu (notch) aparat TrueDepth umożliwia robienie zdjęć o rozdzielczości 7 megapikseli oraz kręcenia filmów w jakości 1080p. Służy też do odblokowywania zdjęć na podstawie rozpoznania twarzy użytkownika – Face ID. Jasność przysłony to f/2.2. Aparat jest wyposażony ponadto m.in. w dedykowany tryb portretowy z kilkoma efektami oświetlenia, optyczną stabilizację obrazu i automatyczny HDR.

Tylna Kamera

Z tyłu iPhone X jest wyposażony w szerokokątny obiektyw z przysłoną o jasności f/1.8 oraz teleobiektyw o jasności f/2.4. Oba obiektywy mają rozdzielczość 12 megapikseli i umożliwiają tworzenie filmów w jakości 4K. Aparat tylny obsługuje ponadto optyczną stabilizację obrazu. W oprogramowaniu zaimplementowano także tryb portretowy z różnymi efektami doświetlenia.

Wykonanie

Obudowa iPhone X  wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wierzchnią warstwę (zarówno przód i tył), w całości wypełnia szkło. Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – srebrnym oraz Space Grey.

Certyfikaty

Smartfon ten jest odporny na zachlapanie, wodę i kurz zgodnie ze standardem IP67. Oznacza to, że nie jest odporny na pełne zanurzenie.

Procesor

iPhone X wyposażony jest w 64-bitowy procesor Apple A11 z i sześcioma rdzeniami. Dwa z nich to rdzenie o niskiej wydajności, pozostałe cztery to rdzenie o wysokiej wydajności.

Pamięć

Model posiada 3 GB pamięci operacyjne RAM. Do wyboru są dostępne trzy wersje pamięci na dane (ROM) –  64 GB lub 256 GB.

Moduły łączności

iPhone 8 Plus obsługuje sieć Wi-Fi w standardzie 802.11ac z MIMO. Ponadto Bluetooth 5.0, LTE 4G oraz NFC dla płatności Apple Pay. Model ten obsługuje jedną kartę nano SIM.

Czas pracy

Apple szacuje, że iPhone 8 Plus zapewnia do 60 godzin odtwarzania dźwięku, 21 godzin rozmów, 12 godzin korzystania z Internetu i 13 godzin bezprzewodowego odtwarzania wideo.

Standardy ładowania

Szklany tył urządzenia umożliwia ładowanie bezprzewodowe przy pomocy ładowarki indukcyjnej, która obsługuje standard Qi.

Cena

– 64 GB – około 3850 zł

– 256 GB – około 4420 zł

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link