Serwis iPhone X

Najchętniej polecany

Serwis iPhone X!

Naprawa iPhone X

Wymagająca naprawa iPhone X? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Ile Kosztuje Naprawa iPhone X?

Wymiana szybki iPhone X

Oryginalna szybka ochronna iPhone X w zdecydowanej większości przypadków stanowi dostateczną ochronę ekranu. Upadek na bardzo twardą powierzchnię, szczególnie z dużej wysokości, często jednak skutkuje co najmniej pęknięciem osłony.

Na szczęście, skuteczna i niedroga regeneracja zbitego panelu w AppleFix jest zapewniona, jeśli ekran oraz dotyk Twojego telefonu pozostały nieuszkodzone.

Wymiana szybki iPhone X to oszczędna i praktyczna alternatywa dla wymiany ekranu OLED ze zintegrowanym digitizerem, umożliwiająca zachowanie oryginalnego podzespołu ze wszystkimi jego zaletami.

Zadanie serwisantów polega na usunięciu uszkodzonych warstw z użyciem separatora kriogenicznego, dokładnym zgilotynowaniu polaryzatora i wieloetapowym czyszczeniu ekranu specjalnymi rozpuszczalnikami.

Precyzja techników, wykorzystanie laminatora oraz specjalnej prasy o idealnym nacisku sprawiają, że wymiana szybki iPhone X daje efekt wizualnie nowego telefonu

Profesjonalna naprawa gwarantuje doskonałe połączenie elementów oraz estetyczny front wolny od jakichkolwiek niedoskonałości pomiędzy poszczególnymi warstwami zregenerowanego panelu.

Wymiana szybki w iPhonie X

Wymiana wyświetlacza iPhone X

Jeśli perfekcyjnie oddane barwy i maksymalna ostrość szczegółów są dla Ciebie kluczowym aspektem naprawy uszkodzonego ekranu, to wymiana wyświetlacza iPhone X na stuprocentowo oryginalną matrycę OLED Super Retina jest opcją stworzoną dla Ciebie.

Zamontowana matryca OEM pochodzi od bezpośredniego wykonawcy części dla Apple. W ramach jednej usługi bez dodatkowych kosztów otrzymujesz  ekran z nową szybką, objęty półroczną gwarancją.

Drugą sprawdzoną i przywracającą pełną funkcjonalność opcją jest przystępna cenowo wymiana wyświetlacza iPhone X na wytrzymały, wyposażony w nowe szkło ochronne zamiennik ze zweryfikowanego źródła.

Wymiana wyświetlacza iPhone X

Wymiana ekranu iPhone X

Uderzenie po którym urządzenie nie reaguje na dotyk, a matryca pokazuje przebarwienia, pozbawione obrazu plamy lub pionowe linie, niestety, powoduje brak możliwości regeneracji oryginalnego wyświetlacza.

Wymiana ekranu iPhone X na pozbawiony artefaktów i usterek podzespół jest wówczas jedyną drogą eliminacji problemu i przywrócenia telefonu do używalności.

Przeprowadzona w AppleFix wymiana ekranu iPhone X z półroczną gwarancją i nową szybką pozwala Ci samodzielnie wybrać dogodny wariant naprawy. W ofercie znajduje się montaż oryginalnego panelu OLED Super Retina lub wysokiej jakości zamiennika w opcji ekonomicznej.

Wymiana wyświetlacza iPhone X

Wymiana baterii iPhone X

Słaba bateria powoduje szybkie rozładowanie, spowolnione i awaryjne działanie iPhone’a w niekorzystnych temperaturach. Ekspresowa, a zarazem niedroga, wymiana baterii iPhone X w AppleFix sprawi, że zapomnisz o takich niedogodnościach.

Praktycznie od ręki – w przeciągu jednego dnia roboczego – zużyta część zostanie dla Ciebie wymieniona na niezawodne ogniwo z gwarancją oryginalności.

Wymiana baterii iPhone X pozwala na przeprowadzić niskim nakładem finansowym bezpieczną i długotrwałą refabrykację, dzięki której nawet kilkuletni telefon będzie działać jak nowy.

Naprawa polega na fachowym ostrożnym demontażu wyświetlacza, wyjęciu zużytego akumulatora i wstawieniu oryginalnego, sprawdzonego pod każdym kątem ogniwa wyprodukowanego przez dostawcę Apple.

Serwis zakończony jest ponownym złożeniem urządzenia oraz dokładnymi testami działania telefonu z nową baterią i pomiarem poboru mocy na płycie. Weryfikują one bezpieczeństwo oraz jakość każdego indywidualnego akumulatora OEM, pozwalając na objęcie go półrocznym okresem gwarancji.

Wymiana Baterii iPhone X

Wymiana głośnika rozmów iPhone X

Wymiana głośnika rozmów iPhone X skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone X wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Wymiana głośnika iPhone X

Wymiana mikrofonu iPhone X

Wymiana mikrofonu iPhone X wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone X oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana mikrofonu iPhone XR

Wymiana obudowy iPhone X

Wymiana obudowy iPhone X to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone X nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Wymiana tylnej obudowy iPhone X

Wymiana aparatu iPhone X

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone X jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone X wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Wymiana tylnego aparatu iPhone X

Wymiana gniazda ładowania iPhone X

Wymiana gniazda ładowania iPhone X przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone X polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Wymiana gniazda ladowania iPhone X

Zalany iPhone X

Zalany iPhone X bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone X przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Zalany iPhone X

Brak sieci iPhone X

Brak sieci iPhone X to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone X to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone X nie czyta karty SIM

Naprawa Face ID iPhone X

Specyfika budowy mechanizmu rozpoznawania twarzy iPhone sprawia, że wymiana części nie pomoże, jeśli Face ID  iPhone X nie działa.

Moduły tworzące mapę głębi twarzy („Romeo”) oraz kamery odpowiedzialne za odczyt danych biometrycznych („Julia”) są do siebie nierozerwalnie przypisane.

Jedyną opcją naprawy, gdy Face ID iPhone X nie działa, jest zlokalizowanie źródła problemu i serwis bądź wymiana uszkodzonej taśmy dotkniętego usterką modułu w sytuacji, gdy naprawa tego elementu będzie możliwa.

Wymiana Face ID iPhone X

Wymiana przycisków iPhone X

Wymiana przycisków iPhone X może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone X skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

nie działa przycisk blokady iPhone X

Naprawa układu U2-IC iPhone X

Naprawa układu U2-IC iPhone X to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone X polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

U2 iPhone X

Masz problem z inną usterką iPhone X?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone X

 

iPhone X został zaprezentowany w 2017 roku. Był to pierwszy telefon w ofercie Apple, który dysponował technologią odblokowywania twarzy Face ID. Urządzenie otrzymało również pozbawiony ramek 5,8-calowy wyświetlacz OLED, charakteryzujący się świetnym odwzorowaniem kolorów, jak i ostrością. Mocną stroną tego modelu była również nowa wodoodporna obudowa oraz podwójny aparat.

Podzespoły

Procesor
A11 Bionic (2 x2.39 GHz + 4 x 1.42 GHz) 64-bit

Pamięć RAM
3GB

Pamięć NAND
64GB, 256GB

Bateria
2716mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
5,85 cala Super Retina HD AMOLED

Rozdzielczość ekranu
1125×2436

Typ ekranu
OLED

Jasność maks.
625 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw szerokokątny i teleobiektyw

Zoom cyfrowy
10x

Aparat przód
7 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR

Komunikacja 

Sieć komórkowa
4G, 3G

Wi-Fi
802.11 a/b/g/n/ac

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.0, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Październik 2017

Dostępne kolory
Silver, Space Gray

Dostępne modele
A1865, A1901, A1902

Slogan
Say hello to the future.

System i funkcje

System
iOS 11 (Wsparcie do iOS 14 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr. Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz. Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP67

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button