fbpx
 • 0

Wymiana Głośnika iPhone

Wymiana głośnika iPhone jest niezbędna jeżeli podczas rozmowy przez iPhone słabo słychać rozmówcę. Podczas naprawy montujemy oryginaly głośnik, jak również wymieniamy układy dolotowe. Wymiana głośnika w Serwis iPhone zajmuje do 30 minut…

iPhone Cichy Głośnik Rozmów

Jeżeli w trakcie rozmowy przez iPhone słabo słychać rozmówcę oznacza to konieczność wymiany głośnika. Podczas naprawy montujemy oryginaly głośnik, jak również naprawiamy układy dolotowe. Każda wymiana głośnika iPhone jest objęta 6 miesięczną gwarancją...

Wymiana głośnika iPhone

Ile Kosztuje Wymiana Głośnika w iPhone?

Masz problem z inną usterką w iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien…
Zadzwoń i potwierdź rodzaj usterki.

INNA USTERKA?

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Czy wymiana głośnika w iPhone jest popularną usterką?

Nasze doświadczenie w naprawach Phone wskazuje, że problem z cichym głośnikiem dotyczy nawet co dziesiątego użytkownika. Główną przyczyną problemu z głośnikiem są brud, nieczystości oraz wilgoć, które prowadzą do zapchania układów dolotowych głośnika. Brak szybkiej reakcji może prowadzić do uszkodzenia membrany głośnika w iPhone i konieczności jego wymiany.

Jak rozpoznać uszkodzony głośnik w iPhone?

W przypadku problemu z cichym głośnikiem w pierwszej kolejności należy podjąć próbę zwiększenia głośnik poprzez skorzystanie z przycisku głośności  lub ustawień systemowych. Problem z głośnością może być związany z uszkodzeniem fizycznych przycisków bocznych.

iPhone Cichy Glosnik

Jeżeli pomimo ustawienia maksymalnej głośności nie słyszysz swojego rozmówcy lub słyszysz metaliczny dźwięk to znak, że Twój głośnik nadaję się do wymiany. Sprawdź pozostałe objawy uszkodzonego głośnika:

 • górny głośnik rozmów w iPhone nie działa;
 • w trakcie rozmowy słychać szumy oraz metaliczny dźwięk ;
 • podczas rozmowy słabo słychać rozmówcę;
 • głośnik podczas rozmów trzeszczy.

Dlaczego w iPhone słabo słychać rozmówcę?

Większość naszych Klientów nie zdaje sobie sprawy z uszkodzonego głośnika, ponieważ usterka ta postępuje w czasie. Początkowo zatkaniu ulega układ dolotowy głośnika. Dopiero dalsze nagromadzenie się nieczystości prowadzi do uszkodzenia membrany głośnika. W rezultacie większość osób przyzwyczaja się do co raz słabiej działającego głośnika i nie odczuwa diametralnej różnicy w jego działaniu. Dopiero po wymianie głośnika w iPhone, odczuwalna jest diametralna poprawa komfortu rozmowy przez telefon.

iPhone Słabo Słychać Rozmówcę

Co zrobić gdy w iPhonie nie działa głośnik i mikrofon?

Co raz więcej użytkowników iPhone 7/7 Plus oraz iPhone 8/8 Plus kontaktuje się z nami z jedną z poniższych usterek:

 • problem z dźwiękiem podczas połączeń;
 • wyszarzone notatki głosowe oraz tryb głośnomówiący (opcje są nieaktywne);
 • telefon bardzo długo się włącza (utknął na ekranie z logo Apple);
 • ekran dotykowy reaguje z b. dużym opóźnieniem.

Jeżeli zauważyłeś jedną z poniższych usterek w swoim telefonie to znak, że najprawdopodobniej uszkodzeniu uległ układ Audio IC. Problem z Audio IC to usterka na płycie głównej, stąd wymiana samego głośnika nie rozwiąże tego problemu.  Dowiedz się więcej o usterce Audio IC z naszego artykuł.

Na czym polega wymiana głośnika w iPhone?

Usterka głośnika górnego jest częstą usterką dotyczącą wielu użytkowników iPhone.  Specyfika naprawy polega na zdemontowaniu przedniego panelu oraz wymianie uszkodzonego głośnika, który znajduje się na wyświetlaczu. Ze względu na konieczność demontażu wyświetlacza oraz taśmy proximity naprawę należy wykonywać z dużą ostrożnością. Istnieje wysokie ryzyko uszkodzenia poszczególnych elementów w przypadku niedoświadczonego technika. Wyspecjalizowanym technikom z AppleFix wymiana głośnika w iPhone zajmuje do 30 minut.

Dolny głośnik jest uszkodzony... Co robić?

Podczas rozmowy  w trybie głośnomówiącym nie działa głośnik? Twój iPhone nie chcę dzwonić tylko wibruję? Najprawdopodobniej przyczyną usterki jest problem z głośnikiem dolnym.  Dowiedz się więcej o tej usterce…

Twoi Znajomi... Nasi Klienci.

Do każdej usterki w iPhone podchodzimy indywidualnie. Z myślą o potrzebach naszych Klientów jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę głośnika iPhone od ręki. Większość napraw iPhone realizujemy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze w tym samym dniu odbierzesz iPhone po naprawie ze sprawnym głośnikiem. Sprawdź co piszą o nas Klienci:

  5 star review  fajne podejście, bardzo profesjonalna robota, polecam

  thumb Janek Szynal
  3/10/2016

  5 star review  Pełen profesjonalizm! Bardzo miła i kompetentna obsługa, potrafiąca rozwiać wszelkie wątpliwości. No i ceny duuuuużo atrakcyjniejsze niż u konkurencji. Polecam !

  thumb Michał Junik
  1/28/2017

  5 star review  Polecam serwis Applefix! Zrewitalizowali imaca Wolnych Konopi z 2008 roku, na którym powstało gro projektów jakie mogliście przez te lata widzieć. Dzięki tym chłopakom znów możemy go używać, a to ważna dla nas jak i dla was sprawa! Moc pozdrowień od Wolnych Konopi !

  thumb Jakub Marcin Gajewski
  4/12/2016

  5 star review  Wszystko szybko, sprawnie poszło. Ekran wymieniony idealnie. Polecam!

  thumb Katarzyna Niemyjska
  7/20/2015

  5 star review  Najwyższa klasa mistrzowska międzynarodowa � gorąco polecam wszystkim ��

  thumb Kay Jay
  11/29/2017

  W AppleFix.pl wymieniałam zbitą szybkę w moim iPhonie.Kurier odebrał telefon w piątek,a we wtorek miałam go z powrotem.Nowa szybka,założone nowe szkło ochronne,mój iPhonik wygląda jak nowy.Bardzo profesjonalna,działająca jak błyskawica firma,szybko odpowiadająca na moje maile z pytaniami,bardzo przystępne ceny.Gorąco polecam.??

  thumb Grażyna Łapińska
  8/15/2018

  5 star review  Bardzo miła i dobra obsługa bardzo polecam

  thumb Rafal Sawajda
  8/25/2016

  5 star review  Profesjonalna naprawa. Macbook jak nowy po wymianie baterii i wyświetlacza.

  thumb Tomek Gajewski
  7/12/2017

  5 star review  Zdecydowanie polecam. Szybko, miło i na temat. Postawili na nogi zalana 6! 🙂

  thumb Wojciech Walkowicz
  11/24/2016