Wymiana Głośnika iPhone

Wymiana głośnika iPhone jest niezbędna jeżeli podczas rozmowy przez iPhone słabo słychać rozmówcę. Podczas naprawy montujemy oryginaly głośnik, jak również wymieniamy układy dolotowe. Wymiana głośnika w Serwis iPhone zajmuje do 30 minut…

iPhone Cichy Głośnik Rozmów

Jeżeli w trakcie rozmowy przez iPhone słabo słychać rozmówcę oznacza to konieczność wymiany głośnika. Podczas naprawy montujemy oryginaly głośnik, jak również naprawiamy układy dolotowe. Każda wymiana głośnika iPhone jest objęta 6 miesięczną gwarancją...

Wymiana głośnika iPhone

Ile Kosztuje Wymiana Głośnika w iPhone?

Masz problem z inną usterką iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Jak rozpoznać uszkodzony głośnik w iPhone?

W przypadku problemu z cichym głośnikiem w pierwszej kolejności należy podjąć próbę zwiększenia głośnik poprzez skorzystanie z przycisku głośności  lub ustawień systemowych. Problem z głośnością może być związany z uszkodzeniem fizycznych przycisków bocznych.

iPhone Cichy Glosnik

Jeżeli pomimo ustawienia maksymalnej głośności nie słyszysz swojego rozmówcy lub słyszysz metaliczny dźwięk to znak, że Twój głośnik nadaję się do wymiany. Sprawdź pozostałe objawy uszkodzonego głośnika:

  • górny głośnik rozmów w iPhone nie działa;
  • w trakcie rozmowy słychać szumy oraz metaliczny dźwięk ;
  • podczas rozmowy słabo słychać rozmówcę;
  • głośnik podczas rozmów trzeszczy.

Dlaczego w iPhone słabo słychać rozmówcę?

Większość naszych Klientów nie zdaje sobie sprawy z uszkodzonego głośnika, ponieważ usterka ta postępuje w czasie. Początkowo zatkaniu ulega układ dolotowy głośnika. Dopiero dalsze nagromadzenie się nieczystości prowadzi do uszkodzenia membrany głośnika. W rezultacie większość osób przyzwyczaja się do co raz słabiej działającego głośnika i nie odczuwa diametralnej różnicy w jego działaniu. Dopiero po wymianie głośnika w iPhone, odczuwalna jest diametralna poprawa komfortu rozmowy przez telefon.

iPhone Słabo Słychać Rozmówcę

Co zrobić gdy w iPhonie nie działa głośnik i mikrofon?

Co raz więcej użytkowników iPhone 7/7 Plus oraz iPhone 8/8 Plus kontaktuje się z nami z jedną z poniższych usterek:

  • problem z dźwiękiem podczas połączeń;
  • wyszarzone notatki głosowe oraz tryb głośnomówiący (opcje są nieaktywne);
  • telefon bardzo długo się włącza (utknął na ekranie z logo Apple);
  • ekran dotykowy reaguje z b. dużym opóźnieniem.

Jeżeli zauważyłeś jedną z poniższych usterek w swoim telefonie to znak, że najprawdopodobniej uszkodzeniu uległ układ Audio IC. Problem z Audio IC to usterka na płycie głównej, stąd wymiana samego głośnika nie rozwiąże tego problemu.  Dowiedz się więcej o usterce Audio IC z naszego artykuł.

Na czym polega wymiana głośnika w iPhone?

Usterka głośnika górnego jest częstą usterką dotyczącą wielu użytkowników iPhone.  Specyfika naprawy polega na zdemontowaniu przedniego panelu oraz wymianie uszkodzonego głośnika, który znajduje się na wyświetlaczu. Ze względu na konieczność demontażu wyświetlacza oraz taśmy proximity naprawę należy wykonywać z dużą ostrożnością. Istnieje wysokie ryzyko uszkodzenia poszczególnych elementów w przypadku niedoświadczonego technika. Wyspecjalizowanym technikom z AppleFix wymiana głośnika w iPhone zajmuje do 30 minut.

AppleFix

Nasze doświadczenie w naprawach Phone wskazuje, że problem z cichym głośnikiem dotyczy nawet co dziesiątego użytkownika. Główną przyczyną problemu z głośnikiem są brud, nieczystości oraz wilgoć, które prowadzą do zapchania układów dolotowych głośnika. Brak szybkiej reakcji może prowadzić do uszkodzenia membrany głośnika w iPhone i konieczności jego wymiany.

Nie działa dolny głośnik w iPhone… Co robić?

Podczas rozmowy  w trybie głośnomówiącym nie działa głośnik? Twój iPhone nie chcę dzwonić tylko wibruję? Najprawdopodobniej przyczyną usterki jest problem z głośnikiem dolnym.

Twoi Znajomi… Nasi Klienci.

Do każdej usterki w iPhone podchodzimy indywidualnie. Z myślą o potrzebach naszych Klientów jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę głośnika iPhone od ręki. Większość napraw iPhone realizujemy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze w tym samym dniu odbierzesz iPhone po naprawie ze sprawnym głośnikiem.

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Jak sprawdzić, który głośnik iPhone został uszkodzony?

Telefony iPhone wyposażone są w dwa głośniki: dolny oraz górny. Dolny głośnik umiejscowiono obok gniazda ładowania. Jest on odpowiedzialny za odtwarzanie multimediów, dźwięk dzwonka i tryb głośnomówiący. Uszkodzenia objawiają się niską głośnością i zniekształconym dźwiękiem.
Głośnik górny służy do rozmów. Znajduje się obok przedniego aparatu. Psuje się częściej niż dolny. O wadach świadczą szumy, charczenie i niska głośność.

Jak długo potrwa wymiana głośnika w iPhone?

Wymiana głośnika w iPhone trwa około 30 minut.

Czy wymiana głośnika w iPhone objęta jest gwarancją?

Wymiana głośnika w iPhone objęta jest 6-cio miesięczną gwarancją.

Ile kosztuje wymiana głośnika w iPhone?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Czy warto wymienić zepsuty głośnik w iPhone?

Warto wymienić zepsuty głośnik, bo tylko sprawna część umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji iPhone’a, takich jak wykonywanie rozmów, odtwarzanie multimediów z dźwiękiem czy obsługa Siri.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera, który zajmie się także drukowaniem i naklejeniem etykiety wysyłkowej. Po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Call Now Button