fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Wymiana Głośnika iPhone

Wymiana głośnika iPhone jest niezbędna jeżeli podczas rozmowy przez iPhone słabo słychać rozmówcę. Podczas naprawy montujemy oryginaly głośnik, jak również wymieniamy układy dolotowe. Wymiana głośnika w Serwis iPhone zajmuje do 30 minut…

iPhone Cichy Głośnik Rozmów

Jeżeli w trakcie rozmowy przez iPhone słabo słychać rozmówcę oznacza to konieczność wymiany głośnika. Podczas naprawy montujemy oryginaly głośnik, jak również naprawiamy układy dolotowe. Każda wymiana głośnika iPhone jest objęta 6 miesięczną gwarancją...

Wymiana głośnika iPhone

Masz problem z inną usterką iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Nasze doświadczenie w naprawach Phone wskazuje, że problem z cichym głośnikiem dotyczy nawet co dziesiątego użytkownika. Główną przyczyną problemu z głośnikiem są brud, nieczystości oraz wilgoć, które prowadzą do zapchania układów dolotowych głośnika. Brak szybkiej reakcji może prowadzić do uszkodzenia membrany głośnika w iPhone i konieczności jego wymiany.

Jak rozpoznać uszkodzony głośnik w iPhone?

W przypadku problemu z cichym głośnikiem w pierwszej kolejności należy podjąć próbę zwiększenia głośnik poprzez skorzystanie z przycisku głośności  lub ustawień systemowych. Problem z głośnością może być związany z uszkodzeniem fizycznych przycisków bocznych.

iPhone Cichy Glosnik

Jeżeli pomimo ustawienia maksymalnej głośności nie słyszysz swojego rozmówcy lub słyszysz metaliczny dźwięk to znak, że Twój głośnik nadaję się do wymiany. Sprawdź pozostałe objawy uszkodzonego głośnika:

 • górny głośnik rozmów w iPhone nie działa;
 • w trakcie rozmowy słychać szumy oraz metaliczny dźwięk ;
 • podczas rozmowy słabo słychać rozmówcę;
 • głośnik podczas rozmów trzeszczy.
Dlaczego w iPhone słabo słychać rozmówcę?

Większość naszych Klientów nie zdaje sobie sprawy z uszkodzonego głośnika, ponieważ usterka ta postępuje w czasie. Początkowo zatkaniu ulega układ dolotowy głośnika. Dopiero dalsze nagromadzenie się nieczystości prowadzi do uszkodzenia membrany głośnika. W rezultacie większość osób przyzwyczaja się do co raz słabiej działającego głośnika i nie odczuwa diametralnej różnicy w jego działaniu. Dopiero po wymianie głośnika w iPhone, odczuwalna jest diametralna poprawa komfortu rozmowy przez telefon.

iPhone Słabo Słychać Rozmówcę

Co zrobić gdy w iPhonie nie działa głośnik i mikrofon?

Co raz więcej użytkowników iPhone 7/7 Plus oraz iPhone 8/8 Plus kontaktuje się z nami z jedną z poniższych usterek:

 • problem z dźwiękiem podczas połączeń;
 • wyszarzone notatki głosowe oraz tryb głośnomówiący (opcje są nieaktywne);
 • telefon bardzo długo się włącza (utknął na ekranie z logo Apple);
 • ekran dotykowy reaguje z b. dużym opóźnieniem.

Jeżeli zauważyłeś jedną z poniższych usterek w swoim telefonie to znak, że najprawdopodobniej uszkodzeniu uległ układ Audio IC. Problem z Audio IC to usterka na płycie głównej, stąd wymiana samego głośnika nie rozwiąże tego problemu.  Dowiedz się więcej o usterce Audio IC z naszego artykuł.

Na czym polega wymiana głośnika w iPhone?

Usterka głośnika górnego jest częstą usterką dotyczącą wielu użytkowników iPhone.  Specyfika naprawy polega na zdemontowaniu przedniego panelu oraz wymianie uszkodzonego głośnika, który znajduje się na wyświetlaczu. Ze względu na konieczność demontażu wyświetlacza oraz taśmy proximity naprawę należy wykonywać z dużą ostrożnością. Istnieje wysokie ryzyko uszkodzenia poszczególnych elementów w przypadku niedoświadczonego technika. Wyspecjalizowanym technikom z AppleFix wymiana głośnika w iPhone zajmuje do 30 minut.

Nie działa dolny głośnik w iPhone… Co robić?

Podczas rozmowy  w trybie głośnomówiącym nie działa głośnik? Twój iPhone nie chcę dzwonić tylko wibruję? Najprawdopodobniej przyczyną usterki jest problem z głośnikiem dolnym.  Dowiedz się więcej o tej usterce…

Twoi Znajomi… Nasi Klienci.

Do każdej usterki w iPhone podchodzimy indywidualnie. Z myślą o potrzebach naszych Klientów jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę głośnika iPhone od ręki. Większość napraw iPhone realizujemy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze w tym samym dniu odbierzesz iPhone po naprawie ze sprawnym głośnikiem. Sprawdź co piszą o nas Klienci:

  5 star review  Bardzo miła i kompetentna obsługa. Mój McBook Air z 2011 r. dostał nową baterię i śmiga jak młodziak 🙂 dodatkowe wyrazy uznania za pomoc na miejscu w zresetowaniu utraconego hasła do pęku kluczy, z czym nie mógł wcześniej sobie poradzić serwis ISpot. Szczerze polecam!

  thumb Magda Tomoń
  2/18/2018

  5 star review  Firma bardzo solidna, usługa wykonana bardzo sprawnie, tanio! 🙂 Polecam wszystkim!

  thumb Matylda Dembek
  4/23/2016

  5 star review  Polecam gorąco! Bardzo miła i przyjazna obsługa, a także szybka naprawa i w przypadku zbitej szybki i wymiany baterii. Możliwość skorzystania z fajnych rabacików dla stałych klientów.

  thumb Ania Dyszy
  7/07/2016

  5 star review  Iphone przyjęty do serwisu i naprawiony jednego dnia, usterka systemowa usunięta. Rewelacyjny kontakt i obsługa!

  thumb Michał Lang
  11/04/2015

  5 star review  Firma apple fix w bardzo szybki sposób naprawiła mój telefon , myślałam że nikt mi go nie naprawi i do tego w tak niskich pieniądach .. a na dodatek bardzo miła oraz szybka obsługa

  thumb Justyna Karolina Murias
  12/14/2015

  5 star review  Po tym jak zaserwowałam swojemu Iphonowi kąpiel w umywalce, straciłam nadzieję, że kiedykolwiek znów zadziała. Do tego serwisu trafiłam z polecenia i to nie jednego 😉 po dwóch dniach odebrałam naprawiony telefon! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością serwowanych usług! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, wiedza i precyzja 😉 widać, że Panowie znają się na tym, co robią. Czuję się jakbym miała zupełnie odnowiony telefon 😉 Serdecznie polecam!

  thumb Klaudia Kijas
  2/22/2018

  5 star review  Super serwis Polecam! Naprawili mojego iPhone 6s w niecałą godzinę. Obsługa na najwyższym poziomie. Oddałem telefon o godzinie 12.00 a informacje ze jest gotowy do odbioru otrzymałem o 12:50. Super szybko i kompetentnie. Gorąco polecam! Mistrzowie w naprawie sprzetu apple.

  thumb Tomasz Tumilewicz
  12/08/2014

  5 star review  Polecam. Sprawnie i o dziwo niedrogo naprawili mi zalanego iPhone 6. Działa jak nowy.

  thumb Patryk Ciechanowskim
  7/26/2018

  5 star review  Najlepszy serwis apple we Wrocławiu! Oddałam do nich moje jabuszko i jeszcze tego samego dnia odebrałam naprawione. Bardzo szybko, miło i naprawdę mega profesjonalnie. #apple, #serwisapple, #najlepszyserwisapple.

  thumb Jadwiga Mizera
  4/03/2017
Call Now Button