fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Wymiana Głośnika iPhone

Wymiana głośnika iPhone jest niezbędna jeżeli podczas rozmowy przez iPhone słabo słychać rozmówcę. Podczas naprawy montujemy oryginaly głośnik, jak również wymieniamy układy dolotowe. Wymiana głośnika w Serwis iPhone zajmuje do 30 minut…

iPhone Cichy Głośnik Rozmów

Jeżeli w trakcie rozmowy przez iPhone słabo słychać rozmówcę oznacza to konieczność wymiany głośnika. Podczas naprawy montujemy oryginaly głośnik, jak również naprawiamy układy dolotowe. Każda wymiana głośnika iPhone jest objęta 6 miesięczną gwarancją...

Wymiana głośnika iPhone

Masz problem z inną usterką iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Nasze doświadczenie w naprawach Phone wskazuje, że problem z cichym głośnikiem dotyczy nawet co dziesiątego użytkownika. Główną przyczyną problemu z głośnikiem są brud, nieczystości oraz wilgoć, które prowadzą do zapchania układów dolotowych głośnika. Brak szybkiej reakcji może prowadzić do uszkodzenia membrany głośnika w iPhone i konieczności jego wymiany.

Jak rozpoznać uszkodzony głośnik w iPhone?

W przypadku problemu z cichym głośnikiem w pierwszej kolejności należy podjąć próbę zwiększenia głośnik poprzez skorzystanie z przycisku głośności  lub ustawień systemowych. Problem z głośnością może być związany z uszkodzeniem fizycznych przycisków bocznych.

iPhone Cichy Glosnik

Jeżeli pomimo ustawienia maksymalnej głośności nie słyszysz swojego rozmówcy lub słyszysz metaliczny dźwięk to znak, że Twój głośnik nadaję się do wymiany. Sprawdź pozostałe objawy uszkodzonego głośnika:

 • górny głośnik rozmów w iPhone nie działa;
 • w trakcie rozmowy słychać szumy oraz metaliczny dźwięk ;
 • podczas rozmowy słabo słychać rozmówcę;
 • głośnik podczas rozmów trzeszczy.
Dlaczego w iPhone słabo słychać rozmówcę?

Większość naszych Klientów nie zdaje sobie sprawy z uszkodzonego głośnika, ponieważ usterka ta postępuje w czasie. Początkowo zatkaniu ulega układ dolotowy głośnika. Dopiero dalsze nagromadzenie się nieczystości prowadzi do uszkodzenia membrany głośnika. W rezultacie większość osób przyzwyczaja się do co raz słabiej działającego głośnika i nie odczuwa diametralnej różnicy w jego działaniu. Dopiero po wymianie głośnika w iPhone, odczuwalna jest diametralna poprawa komfortu rozmowy przez telefon.

iPhone Słabo Słychać Rozmówcę

Co zrobić gdy w iPhonie nie działa głośnik i mikrofon?

Co raz więcej użytkowników iPhone 7/7 Plus oraz iPhone 8/8 Plus kontaktuje się z nami z jedną z poniższych usterek:

 • problem z dźwiękiem podczas połączeń;
 • wyszarzone notatki głosowe oraz tryb głośnomówiący (opcje są nieaktywne);
 • telefon bardzo długo się włącza (utknął na ekranie z logo Apple);
 • ekran dotykowy reaguje z b. dużym opóźnieniem.

Jeżeli zauważyłeś jedną z poniższych usterek w swoim telefonie to znak, że najprawdopodobniej uszkodzeniu uległ układ Audio IC. Problem z Audio IC to usterka na płycie głównej, stąd wymiana samego głośnika nie rozwiąże tego problemu.  Dowiedz się więcej o usterce Audio IC z naszego artykuł.

Na czym polega wymiana głośnika w iPhone?

Usterka głośnika górnego jest częstą usterką dotyczącą wielu użytkowników iPhone.  Specyfika naprawy polega na zdemontowaniu przedniego panelu oraz wymianie uszkodzonego głośnika, który znajduje się na wyświetlaczu. Ze względu na konieczność demontażu wyświetlacza oraz taśmy proximity naprawę należy wykonywać z dużą ostrożnością. Istnieje wysokie ryzyko uszkodzenia poszczególnych elementów w przypadku niedoświadczonego technika. Wyspecjalizowanym technikom z AppleFix wymiana głośnika w iPhone zajmuje do 30 minut.

Nie działa dolny głośnik w iPhone… Co robić?

Podczas rozmowy  w trybie głośnomówiącym nie działa głośnik? Twój iPhone nie chcę dzwonić tylko wibruję? Najprawdopodobniej przyczyną usterki jest problem z głośnikiem dolnym.  Dowiedz się więcej o tej usterce…

Twoi Znajomi… Nasi Klienci.

Do każdej usterki w iPhone podchodzimy indywidualnie. Z myślą o potrzebach naszych Klientów jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę głośnika iPhone od ręki. Większość napraw iPhone realizujemy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze w tym samym dniu odbierzesz iPhone po naprawie ze sprawnym głośnikiem. Sprawdź co piszą o nas Klienci:

  5 star review  Po tym jak zaserwowałam swojemu Iphonowi kąpiel w umywalce, straciłam nadzieję, że kiedykolwiek znów zadziała. Do tego serwisu trafiłam z polecenia i to nie jednego 😉 po dwóch dniach odebrałam naprawiony telefon! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością serwowanych usług! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, wiedza i precyzja 😉 widać, że Panowie znają się na tym, co robią. Czuję się jakbym miała zupełnie odnowiony telefon 😉 Serdecznie polecam!

  thumb Klaudia Kijas
  2/22/2018

  5 star review  Oddałem mojego zamulonego Aira do czyszczenia bebechów i systemu. Szybka akcja, w dodatku udało im się naprawić dzwięk, który według innego serwisu bez nowej karty dzwiekowej by nigdy nie działał. Co oszczedziło mi $$$$$$. Rzetelna i szybka robota. Polecam !

  thumb Szymon Koprowski
  8/02/2016

  5 star review  Dobra robota ! Wymieniony przycisk blokady jak nóweczka 🙂 polecam !!

  thumb Aleksander Bojda
  12/29/2015

  5 star review  Świetny serwis! Doprowadzili mój telefon do porządku mimo bardzo obszernych uszkodzeń - iPhone leżał w wodzie kilkanaście sekund, do AppleFix trafił dopiero 5 dni po zdarzeniu, a i tak dali radę 🙂 Byłam na bieżąco informowana o postępie prac i możliwościach. Wyjątkowo konkretna obsługa, cenowo też bardzo atrakcyjnie. Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem, zwłaszcza że autoryzowany serwis Apple rozłożył ręce i nie podjął się nawet próby ściągnięcia danych z telefonu. Skorzystałam z naprawy wysyłkowej, Panowie błyskawicznie zamówili kuriera i odesłali naprawiony sprzęt. Polecam!

  thumb Justyna Wielgus
  7/31/2018

  5 star review  Dwa razy korzystałem z usług AppleFix, dwa razy uratowali mój iPhone. Najlepszy serwis Apple na terenie całego dolnego śląska. Miła obsługa, bardzo szybki serwis, zadowalające ceny. Polecam gorąco każdemu użytkownikowi sprzętu z nadgryzionym jabłkiem 😉

  thumb Kamil Mak
  7/17/2017

  5 star review  Najwyższa klasa mistrzowska międzynarodowa � gorąco polecam wszystkim ��

  thumb Kay Jay
  11/29/2017

  5 star review  Zalany MacBook Air trafił do AppleFix w poniedziałek, a już w środę był znowu ze mną . Szybka diagnoza, szybka naprawa oraz miła i znająca się na rzeczy obsługa . Polecam w 100% !

  thumb Jakub Jankowski
  1/05/2017

  5 star review  sympatyczni i uczciwi 🙂 z czystym sumieniem można polecić! zasłużone 5 gwiazdek

  thumb Maja Kobierska
  11/08/2017

  5 star review  Szybka i profesjonalna obsługa, odratowali mojego iP 5, który nie chciał się obudzić podczas ładowania, polecam i pozdrawiam.

  thumb Arkadiusz Morawski
  5/09/2016
Call Now Button