Serwis iPhone Kraków

  Najczęściej polecany

  Serwis iPhone
  Kraków!

  Naprawa iPhone

  Wykonujemy wszystkie, nawet najtrudniejsze naprawy iPhone. Twoja satysfakcja z naprawy jest dla nas najważniejsza! Dla Ciebie jako pierwszy serwis iPhone Kraków wdrożyliśmy:

   Diagnostykę GRATIS!
   Darmowego Kuriera
    Najdłużej obowiązującą gwarancje na rynku
   Naprawę dopiero po zaakceptowaniu kosztów!

  Najczęstsze naprawy iPhone.

  Już od początku działania, tj. 2012 roku zajęliśmy się wyłącznie naprawą iPhone. Niezależnie od usterki oraz modelu- serwisujemy wszystkie telefony Apple. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego większość napraw telefonów Apple wykonujemy od ręki. Najczęstsze usterki w serwis iPhone Kraków to:

  Zachowaj oryginalny
  wyświetlacz.

  Wymiana Szybki iPhone

  Potrzebujesz doładowania?
  Zacznij od całego dnia na nowej baterii.

  Serwis iPhone Kraków

  Oszczędność czasu...
  wszystkie części na miejscu!

  iPhone nie chce się ładować

  Siła przyzwyczajenia...
  nie trać czasu na zamienniki!

  Wymiana wyświetlacza iPhone

  Zwiększ szansę naprawy...
  zaufaj specjalistom.

  Zalany iPhone

  Głośniej, ciszej...
  idealnie.

  iPhone-nie działają boczne przyciski

  Nic nie słychać...
  czas to zmienić!

  Wymiana głośnika iPhone

  Uszkodzona obudowa...
  to nie problem.

  Wymiana obudowy iPhone

  Siła przyzwyczajenia...
  nie trać czasu na zamienniki!

  Serwis iPhone Kraków

  Wymiana szybki iPhone Kraków

  Zbita szybka w iPhone należy do najpopularniejszych napraw w naszym serwisie. Spełniając oczekiwania klientów wymyśliliśmy metodę ułatwiającą wyłącznie wymianę zbitej szybki w iPhone. Nasza technologia nie tylko pozwala na zachowanie oryginalnego LCD w iPhone, ale również mocno zmniejsza koszt naprawy!

  Dzięki ekspresowej regeneracji pękniętego LCD naprawa odbywa się praktycznie od ręki- wykorzystujemy oryginalne matryce Retina. Wymiana szybki w iPhone daje pewność idealnej jakości wyświetlacza oraz ogranicza koszt naprawy. Każda naprawa zbitej szybki w iPhone jest objęta gwarancją, obowiązującą we wszystkich naszych placówkach.

  Mamy nadzieję, że obrany przez nas kierunek stanie się standardem dla wszystkich serwisów, nie tylko w Krakowie. Wciąż opracowywana technologia regeneracji  daje możliwość pozostawienia oryginalnego wyświetlacza, zmniejsza koszt naprawy iPhone ale również pozytywnie wpływa na środowisko! Jeżeli Twój ekran nie nadaje się do regeneracji, wybierz montaż oryginalnego wyświetlacza.

  Wymiana szybki iPhone Kraków

  Wymiana wyświetlacza iPhone Kraków

  Wymiana zbitej szybki niestety nie zawsze jest możliwa. W trakcie przyjęcia telefonu sprawdzamy stan wyświetlacza pod kątem możliwości regeneracji. W przypadku usterki LCD (objawy: pasy/plamy, brak podświetlenia lub niedziałający dotyk) proponujemy wymianę całego wyświetlacza. Wymieniając ekran w iPhone używamy wyłącznie  oryginalnych wyświetlaczy Retina.

  W trakcie naprawy proponujemy trzy rodzaje ekranów: Original New POP (oryginalny ekrany z fabryki), Original Pulled (oryginalny ekran z demontażu) oraz Original Parts (oryginalny ekran składany przez podmioty trzecie). Dzięki sieci zaufanych dostawców europejskich oraz refabrykacji ekranów (we własnym) zakresie spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników Apple. Na specjalnie życzenie możemy zamontować wysokiej jakości zamienniki (niskie stany magazynowe).

  Zanim zaczniemy naprawę skrupulatnie kontrolujemy dostawcę ekranu (LG, Sharp lub Toshiba). W ten sposób jesteśmy pewni, że ekran będzie funkcjonował prawidłowo “responsywność dotyku”. Jako jeden z nielicznych serwisów w Krakowie programujemy nowy wyświetlacz (zachowanie funkcji True Tone). Kończąc naprawę elementy ze starego ekranu m.in. czytnik Touch ID lub Face ID przekładamy do nowego wyświetlacza (działają zawsze tak samo jak przed naprawą).  

  Wymiana wyświetlacza iPhone Kraków

  Wymiana baterii iPhone Kraków

  Najczęściej wykonywaną naprawą w naszym serwisie jest montaż nowej baterii w iPhone. Bateria, która trzyma bardzo krótko to przypadłość wielu telefonów. Użytkownicy skarżą się na samoistnie wyłączający się telefon na mrozie, nie ładującą się do końca baterię oraz, że iPhone nie chce się włączyć po rozładowaniu.  Zazwyczaj jedynym rozwiązaniem jest instalacja nowej baterii w iPhone.

  Na początku weryfikujemy stan starej baterii oraz pobory mocy na płycie głównej. W ten sposób wykluczamy inne usterki posiadające podobne objawy do słabej baterii np. usterkę układu U2). Po montażu nowej baterii w iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe. Dopiero po ich pozytywny wynik daje nam 100% pewność, że iPhone będzie działał dłużej bez potrzeby ładowania. Na każdą zainstalowaną baterie udzielamy gwarancje.

  W trakcie serwisowania iPhone stosujemy wyłącznie baterie OEM. Wykorzystywane przez nas baterie posiadają oryginalne podzespoły i są one produkowane w tych samych fabrykach, co baterie fabrycznie montowane w nowym telefonie. Wersja OEM wyróżnia się od oryginalnych baterii: brakiem logo producenta, oraz brakiem jednakowych testów po produkcji. Wszystkie instalowane przez nasz serwis baterie wyświetlają swoją kondycję (Ustawienia => Bateria). 

  Wymiana baterii iPhone Kraków

  Wymiana tyłu iPhone Kraków

  Tylne szkło obudowy mimo zastosowania przez Apple bardzo wytrzymałych materiałów nadal jest podatne na zbicie oraz zarysowanie.  Zbita obudowa w iPhone jest bardzo popularną naprawą w naszym serwisie iPhone Kraków. Poza walorami estetycznymi szklana umożliwia ładowanie indukcyjne oraz zabezpiecza wnętrze telefonu.

  Wymiana całej obudowy jest niestety kosztowną i nie ekologiczną metodą. Właśnie dlatego opracowaliśmy własną technikę wymiany zbitej tylnej szybki w iPhone przy użyciu niebieskiego lub białego lasera. Proces technologiczny wymiany pękniętej szybki obudowy nie jest prosty ale daje świetny efekt!  Laserem wypalamy stare szkło, usuwamy jego fragmenty pomijając aparaty, cewkę indukcyjną oraz mikrofon. Później dopieramy odpowiednie szkło do Twojego modelu, nakładamy klej  i utwardzamy go światłem UV. Dzięki temu szkło trzyma się świetnie a jego trwałość jest znakomita! 

  Nasze doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć perfekcję w wymianie zbitej obudowy. Po naprawie funkcja ładowania indukcyjnego oraz płatności Apple Pay zostanie w pełni zachowana. Zależnie od modelu iPhone w trakcie naprawy istnieje opcja zmiany koloru szkła obudowy. Nasz serwis precyzję łączy z błyskawicznym czasem realizacji oraz najwyższą jakością!

  Wymiana tyłu iPhone Kraków

  Zalany iPhone Kraków

  Płyta główna jest w iPhone najbardziej wrażliwym na zalanie elementem. Zalany iPhone to bardzo trudna i niezwykle popularna usterka. W trakcie diagnostyki poświęcamy jej najwięcej uwagi. Najbardziej skomplikowane usterki elektroniki płyty głównej naprawiamy pod mikroskopem. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz nowoczesnemu sprzętowi serwisowemu i dostępowi do schematów jesteśmy liderami w naprawach iPhone po zalaniu. Z naszą pomocą klienci dostają pewność, że wybrali najbardziej doświadczony Serwis iPhone.

  Po zalaniu iPhone sugerujemy nie włączać i nie ładować urządzenia, ważne jest również jak najszybsze odpięcie baterii. Dzięki temu szansę bezproblemowej naprawy rosną. Zalany iPhone może ujawnić problemy dopiero po kilku dniach – najczęściej przez zwarcie na płycie głównej.

  Otrzymując zalanego iPhone zawsze wykonujemy pełną diagnozę. Zaraz po wysuszeniu wnętrza i weryfikacji wszystkich komponentów powiadamiamy o skali usterek oraz planie naprawy. Naszym klientom odradzamy korzystanie z usług niewyspecjalizowanych serwisów GSM w przypadku zalania iPhone.

  Zalany iPhone Kraków

  Wymiana głośnika iPhone Kraków

  Jeżeli odczuwasz dyskomfort podczas rozmowy to sygnał, że głośnik w Twoim telefonie uległ uszkodzeniu. Wymiana głośnika iPhone to popularna naprawa wykonywana w naszym serwisie iPhone Kraków. Bardzo popularne objawy uszkodzonego głośnika to: obniżona głośność, szumy, trzaski oraz bardzo cichy dzwonek. 

  Każdy iPhone posiada co najmniej dwa głośniki. Głośnik dolny nazwany głośnikiem multimediów znajduje się przy gnieździe ładowania. Odpowiada za dźwięk multimediów, dzwonek telefonu oraz tryb głośnomówiący. Jego uszkodzenie objawia się problemami z odtwarzanym dźwiękiem m. in. muzyki i filmów lub problemem z dzwonkiem telefonów jak i podczas rozmowy w trybie głośnomówiącym. Górny głośnik służy do rozmów telefonicznych. Mieści się obok przedniej kamery. Z reguły górny głośnik psuje się częściej niż dolny. Częstymi symptomami tej usterki szumy, charczenie i niski poziom głośności podczas rozmowy. Wymiana głośnika iPhone to popularna przypadłość telefonów naprawianych w naszym serwisie Apple.

  Usterka głośnika w iPhone niestety ma charakter postępujący. Z czasem co raz bardziej przyzwyczajamy się do narastającego problemu, dlatego po jakimś czasie nie zwracamy na niego uwagi. Taki charakter usterki ma szczególny wpływ na wygodę korzystania z iPhone. Często dopiero w trakcie weryfikacji innych usterek zwracamy uwagę na problem z pracą głośników. Na jej podstawie Klienci dostają informację na temat opcji wykonania dodatkowej naprawy. Na naprawę głośnika iPhone udzielamy sześciomiesięczną gwarancję. 

  Wymiana głośnika iPhone Kraków

  Wymiana gniazda ładowania iPhone Kraków

  Usterka gniazda ładowania iPhone to jedna z najpopularniejszych napraw w naszym serwisie. Jej źródło może mieć podłoże eksploatacyjne lub być rezultatem przepięcia, zalania lub fizycznego uszkodzenia pinów złącza. Najczęściej uszkodzenie “złącza dock”objawia się  przerywaniem ładowania, problemem z przesyłaniem danych (przez iTunes) i brakiem możliwości ładowania telefonu. 

  Objawy uszkodzonego gniazda ładowania mogą być podobne do problemów z  baterią lub układem ładowania U2/Hydra (połączenie pomiędzy gniazdem ładowania i płytą główną) to znaczy, że w skrajnych sytuacjach iPhone nie będzie chciał się włączyć. Przed naprawą sprawdzamy pobory prądu na płycie głównej, kondycję baterii oraz kondycję portu ładowania. Dopiero na tej podstawie weryfikujemy i pozbywamy się usterki.  

  Jeżeli potwierdzimy usterkę gniazda ładowania, wymianie podlega cały moduł – taśma, na której osadzone są gniazdo, mikrofon oraz port jack (w starszych generacjach iPhone). Na miejscu uszkodzonego modułu montujemy sprawny element. Na naprawę klient otrzymuje 6 miesięczną gwarancję.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone Kraków

  Wymiana tylnego aparatu iPhone Kraków

  Zepsuty tylny aparat to irytująca usterka którą w naszym serwisie iPhone naprawiamy praktycznie od ręki. Zazwyczaj przyczyną problemów z aparatem są: wstrząsy, upadki lub kontakt z cieczą. Jeśli kamera zostanie uszkodzona, Twoje zdjęcia będą nieostre (problem z focusem lub stabilizacją obrazu), pojawią się artefakty (widoczne na zdjęciach plamy i kropki) lub aparat nie będzie działać (tak jak latarka). 

  Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są dobrej jakości zdjęcia i jak wielkim atutem iPhone jest jego aparat. Przed rozpoczęciem naprawy diagnozujemy przyczynę problemu. W przypadku widocznych na zdjęciach artefaktów czasem wystarczy wyczyścić soczewki kamery lub wymienić szkiełko aparatu (element tylnej obudowy). Takie rozwiązanie znacznie ograniczy koszt naprawy!

  Podczas naprawy nie korzystamy z tanich zamienników, które jakościowo znacznie odbiegają od oryginału. Jakość i wytrzymałość nowego wyświetlacza jest identyczna z fabrycznie zamontowanym modułem w Twoim iPhone. Na naprawę przysługuje 6 miesięczna gwarancja.

  Wymiana tylnego aparatu iPhone Kraków

  Wymiana przedniej kamery iPhone Kraków

  Usterka przedniej kamery dotyka telefonów po upadku (zbita szybka w okolicy kamery) lub po zalaniu. Objawia się: niską jakością zdjęć (rozmyta fotografia), artefaktami (plamy oraz kropki) oraz brakiem możliwości nagrywania filmów. Kamera jest częścią modułu odpowiadającego za szereg niezwykle ważnych funkcji iPhone.

  Kamera selfie znajduje się na taśmie flex przy czujniku światła (autoregulacja jasności ekranu), czujniku zbliżeniowym proximity (wygaszanie ekranu w trakcie rozmowy) oraz obok mikrofonu (trybu głośnomówiący i FaceTime). Do taśmy przypięty jest również głośnik rozmów. W modelach z Face ID na taśmie wlutowany jest flood iluminator odpowiedzialny za skanowanie twarzy. 

  W przypadku wystąpienia tylko jednej usterki zwykle wymianie podlega cała taśma flex proximity! W iPhone z funkcją rozpoznawania twarzy w czasie naprawy należy dodatkowo przelutować na nową taśmę: flood iluminatora/proxy (Face ID) i sensor światła (True Tone). Wymiana taśmy łączy się z przymusem mikro lutowania. Na naprawę dajemy 4 miesięczną gwarancję.

  Wymiana przedniej kamery iPhone Kraków

  Brak sieci iPhone Kraków

  Problem dotyczący układu Baseband odpowiadającego za komunikację GSM objawia się zwykle komunikatem“Brak sieci” i “szukam” lub błędem aktywacji. Zwykle jest mylony z uszkodzeniem anteny lub karty SIM. Ta usterka to częsta przypadłość w iPhone. Niestety nie może być lekceważona! 

  Powody wystąpienia tej usterki są różne, zwykle jest to upadek z wysokości albo zalanie cieczą. Skutkiem może być uszkodzenie połączeń lutowniczych pomiędzy płytą głównąmodułem odpowiadającym za obsługę sieci GSM lub jego zasilania. Dla potwierdzenia diagnozy wystarczy w telefonie wybrać numer *#06#. Nie otrzymanie informacji systemowej z unikalnym numerem IMEI, może potwierdzić usterkę baseband.  

  Szansę naprawy tego modułu wynoszą 80,00% ponieważ baseband jest unikalnie połączony z płytą główną. Naprawy nie da się wykonać, jeżeli doszło do fizycznego przerwania wewnątrz układu. W takim momencie oferujemy wymianę całej płyty głównej. Na naprawę udzielamy cztero miesięczną gwarancję.

  Brak sieci iPhone Kraków

  Naprawa układu U2/Hydra iPhone Kraków

  Jeżeli mimo wymiany gniazda ładowania i baterii iPhone nagrzewa się i rozładowuje. To może świadczyć o usterce układu zasilania U2/Hydra (różne nazwy w zależności od generacji iPhone). Naprawa układu ładowania to od lat jedna z najczęstszych usterek na płycie głównej.

  Objawy zwarcia układu są podobne do zużytej baterii oraz niesprawnego gniazda ładowania. Popsuty chip odpowiada za połączenie płyty głównej ze złączem ładowania. Przeprowadzając diagnostykę rozszerzoną sprawdzamy pobór prądu na płycie głównej i stwierdzamy usterkę układu. Naprawy na płycie głównej przeprowadzamy korzystając z mikroskopu- polega to na wylutowaniu problematycznego chipu tristar i zainstalowanie nowego

  Użytkowanie nieoryginalnych akcesoriów do ładowania bez certyfikatu MFI albo korzystanie z ładowarki samochodowej w czasie zapłonu silnika należy do najczęstszych przyczyn tej usterki. Twórcy części zamiennych nie instalują w nich chipów, które ochroniłby przed rezultatami skoków napięcia, prowadzi to do uszkodzenia układu zasilania. Na naprawę otrzymasz cztery miesiące gwarancji. Zawsze korzystaj z  certyfikowanych przewodów- chroń swoje urządzenie!

  Naprawa układu U2/ Hydra iPhone Kraków

  Wymiana bocznych przycisków iPhone Kraków

  Boczne klawisze rzadko ulegają zniszczeniu, jednak ich uszkodzenie jest niezwykle uciążliwą usterką. Najczęstszą przyczyną jest nadmierna eksploatacja klawiszy głośności. Dalsze użytkowanie zepsutych przycisków może skutkować ich samoczynnym zapadnięciem się w obudowie

  Niezależnie, czy uszkodzeniu uległy wszystkie, czy może tylko jeden przycisk. Zmiana przycisków głośności w iPhone równa się konieczności wymiany całej taśmy flex (głośniej, ciszej i wycisz). Jedynym odstępstwem od reguły jest zacinający się przycisk wyciszenia (mute)  – zazwyczaj tę usterkę da się zlikwidować bez konieczności wymiany całej taśmy. 

  W iPhone klawisze boczne są zainstalowane na wspólnej taśmie. Właśnie ta część odpowiada za obowiązek wymiany całości. Tych elementów nie można rozdzielić. W koszt naprawy wlicza się wymiana całości podzespołu na oryginalny i działający, składający się z przycisków regulacji głośności, wyciszania oraz zasilania/wybudzania. Na naprawę w serwis iPhone Kraków otrzymasz sześciomiesięczną gwarancję.

  Wymiana bocznych przycisków iPhone Kraków

  Wymiana mikrofonu iPhone Kraków

  Wymiana mikrofonu iPhone jest niezbędna w  przypadku zalania a nawet zabrudzenia go. Na początku o problemie usłyszysz od swoich rozmówcówUsterka mikrofonu to dość popularna naprawa. Każdy iPhone zawiera trzy mikrofony.

  Na początku za pomocą testów diagnostycznych weryfikujemy źródło defektu.  Zwykle objawia się to: niewystarczającym poziomem głośności zbieranego dźwięku lub trudnością w jego przetwarzaniu i przekazywaniu 

  Problem tyczy się rozmów telefonicznych, trybu głośnomówiącego i notatek głosowych – to znaczy, że problem leży po stronie mikrofonu znajdującego się na taśmie portu Lightning. Jeśli problem tyczy się  nagrywania filmów z dźwiękiem poprzez przednią kamerę, rozmów FaceTime oraz posługiwania się Siri problem leży po stronie mikrofonu scalonego na przedniej kamerze. Ostatni mikrofon jest na taśmie klawiszy głośności, blokady i mute. Ma za zadanie nagrywać dźwięk podczas korzystania z tylnej kamery. Na naprawę udzielamy 6 miesięcy gwarancji.

  Wymiana mikrofonu iPhone Kraków

  Naprawa Face ID iPhone Kraków

  Naprawa Face ID wciąż zyskuje na popularności. Usterka jest zwykle  efektem mechanicznego uszkodzenia (zbita szybka przy “notch”), niezdarny demontaż ekranu (przerwanie taśmy Face ID) lub zalania cieczą. Technologia rozpoznawania twarzy została zbudowana z dwóch modułów flex. Pierwszy– Dot Projector nakłada ponad 30 tys. punktów na skanowaną twarz – projektanci nazwali go Romeo. Drugi moduł (Julia) to komplet kamer, które odczytują wcześniej nałożone na twarz kropki. Oba moduły nie są w stanie bez siebie żyć działać, ponieważ są ze sobą unikalnie powiązane .     

  Zwykle szwankuje moduł “Julia”– Flood Iluminator / proximity sensor (odczyt punktów z twarzy), głośnik i czujnik światła (funkcja True Tone). Drugą część modułu flex stanowi zespół kamer – Dot Projektor + kamera podczerwieni oraz selfie. 

  Jeżeli dojdzie do zerwania taśmy Flood Iluminator mamy dwie opcje naprawy: przelutowanie Flood Iluminator /proximity sensor na starej taśmie (stara taśma działa poprawnie) lub przelutowanie tych elementów na nową taśmę (jeśli stara taśma jest uszkodzona). W drugiej opcji naprawy na nową taśmę przelutowujemy również czujnik światła (zachowania funkcji True Tone).

  Naprawa Face ID iPhone Kraków

  Dlaczego serwis iPhone…
  tylko w AppleFix.pl

  Doświadczenie w serwisowaniu sprzętu Apple zdobywamy już od 2008 r, czyli rok po premierze pierwszego telefonu Apple. Przede wszystkim specjalizujemy się w naprawach iPhone. Mimo długiej historii każdą naprawę iPhone traktujemy indywidualnie – naprawimy jak dla siebie…“.

  Naprawy takie jak: wymiana baterii w iPhone, wymiana gniazda ładowania oraz wymiana szybki w iPhone są dla nas codziennością, wykonywaną od ręki. Wyspecjalizowaliśmy się również w naprawach płyt głównych w tym: wymiana układu U2-IC/Hydra, wymiana pamięci NAND oraz zalanych iPhone.

  Łącząc ogromne doświadczenie z  najlepszym sprzętem serwisowym oraz niespotykaną pasją do napraw. Jesteśmy o wiele skuteczniejsi od innych serwisów iPhone. Pomagamy innym punktom w realizacji najbardziej skomplikowanych napraw- kochamy wyzwania!

  Serwis iPhone Kraków

  Zamiłowanie do sprzętu Apple jesteśmy w stanie przekuć w doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym jesteśmy jednym z najpopularniejszych pogwarancyjnych serwisów Apple w Polsce. Wybierając nasz Serwis iPhone Kraków otrzymujesz gwarancję sukcesu.

  Masz problem z inną usterką w iPhone?

  Sprawdź ile kosztuje serwis iPhone bez wychodzenia z domu!

  MASZ PYTANIA?

  Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

  INDYWIDUALNA WYCENA.

  Nie znalazłeś usterki w cenniku? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

  Zaufaj specjalistom od serwis iPhone!

  Naprawiamy wszystkie modele iPhone. W trakcie serwisowania telefonów Apple korzystamy wyłącznie z  części najwyższej jakości! Dzięki temu nawet na najbardziej skomplikowane naprawy nasi klienci otrzymują kilkumiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się serwisie płyt głównych, których nie podejmują się inne serwisy iPhone.

  SZYBKO LUB B. SZYBKO

  Większość napraw iPhone realizujemy od ręki. Doświadczeni technicy są gwarancją szybkiej diagnozy. Magazyn ze wszystkimi częściami zapewnia komfort w trakcie błyskawicznych napraw iPhone. Inteligentny system serwisowy to pewność, że każda naprawa jest priorytetowa

  ATRAKCYJNE RABATY

  Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz zrealizować kilka napraw Apple lub zostałeś fanem AppleFix.pl na Facebook? A może dostałeś atrakcyjniejszą ofertę na Serwis iPhone? Niezależnie od odpowiedzi koniecznie zapytaj o specjalny rabat na naprawę iPhone.

  URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

  Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę Klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest iPhone. Z myślą o wymagających użytkownikach Apple przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

  ORYG. CZĘŚCI

  Podczas napraw iPhone korzystamy z części najwyższej jakości. Montowane podzespoły są wcześniej testowane przez techników. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania najdłuższej na rynku gwarancji serwisowej!

  Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

  Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

  1. FORMULARZ

  Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

  2. WYSYŁKA

  Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

  3. NAPRAWA

  Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

  Zakres napraw w Serwis iPhone!

   

  Jesteśmy pomocni zarówno w sprawach związanych z oprogramowaniem iOS, jak również z usterkami mechanicznymi. Naprawiamy wszystkie modele iPhone. Wyspecjalizowaliśmy się w najcięższych naprawach uszkodzeń na płycie głównej, których inne serwisy iPhone nie chcą się podejmować. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej sieci zagranicznych dostawców  jesteśmy w stanie naprawić większość telefonów marki Apple.

  Serwis iPhone Kraków
  Serwis iPhone

  Sprawdź jak wiele możemy naprawić...

  Usterka systemowa...
  iPhone.

  • Instalacja aktualnie najnowszego mobilnego systemu iOS,
  • Instalacja najnowszego Jailbreak,
  • Optymalizacja działania iPhone,
  • Konfiguracja iPhone ze wszystkim dostępnymi usługami,
  • Zdjęcie blokady simlock z iPhone,
  • Odzyskanie danych, zdjęć i kontaktów oraz przesłanie ich do chmury.

  Chcesz odwiedzić nasz Serwis iPhone Kraków?

  Niestety musimy Cię zmartwić. Nasz serwis dopiero powstaje. Dla wszystkich naszych Klientów z Krakowa przygotowaliśmy specjalną promocję w postaci darmowego kuriera w obydwie strony na hasło:

  #applefixkrakow

  DARMOWY KURIER 

  Naprawa bez
  wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Call Now Button