Serwis iPhone Kraków

Najczęściej polecany

Serwis iPhone
Kraków!

Naprawa iPhone

Oferujemy konkurencyjne ceny, szybką i skuteczną naprawę, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Serwis iPhone Kraków zapewnia najlepszą jakość naprawy. Daj nam szansę i przekonaj się, że naprawa iPhone’a może być łatwa i przyjemna.
przygotowaliśmy dla Ciebie:

 Diagnostykę GRATIS!
 Darmowego Kuriera
  Najdłużej obowiązującą gwarancje na rynku
 Naprawę dopiero po zaakceptowaniu kosztów!

Najczęstsze naprawy iPhone.

Jeśli posiadasz iPhone’a, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że mimo ich wysokiej jakości i niezawodności, wciąż mogą wystąpić różnego rodzaju problemy. Nasz serwis iPhone Kraków rozwiązuje problemy z iPhone nawet w godzinę. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu zapewniamy szybką i skuteczną naprawę Twojego urządzenia. Sprawdź zakres napraw serwis iPhone Kraków: 

Zachowaj oryginalny
wyświetlacz.

Wymiana Szybki iPhone

Potrzebujesz doładowania?
Zacznij od całego dnia na nowej baterii.

Serwis iPhone Kraków

Oszczędność czasu...
wszystkie części na miejscu!

iPhone nie chce się ładować

Siła przyzwyczajenia...
nie trać czasu na zamienniki!

Wymiana wyświetlacza iPhone

Zwiększ szansę naprawy...
zaufaj specjalistom.

Zalany iPhone

Głośniej, ciszej...
idealnie.

iPhone-nie działają boczne przyciski

Nic nie słychać...
czas to zmienić!

Wymiana głośnika iPhone

Uszkodzona obudowa...
to nie problem.

Wymiana obudowy iPhone

Siła przyzwyczajenia...
nie trać czasu na zamienniki!

Serwis iPhone Kraków

Wymiana szybki iPhone Kraków

Jeśli Twoja szybka ekranu iPhone została zbita lub uszkodzona w inny sposób, niezwłocznie zgłoś się do naszego serwisu iPhone w Krakowie. Oferujemy profesjonalną wymianę szybki iPhone dla wszystkich modeli.

Nasi wykwalifikowani technicy dokładnie i sprawnie przeprowadzą wymianę szybki iPhone, zapewniając klientom szybką i bezpieczną naprawę. Dzięki szerokiemu wyborowi oryginalnych części do iPhone’a, możemy zapewnić wysoką jakość naszych usług. Wymiana szybki iPhone to jedna z najczęstszych napraw, jakie przeprowadzamy w naszym serwisie. Zbita szybka to problem, z którym boryka się wiele osób, ale nie warto ryzykować samodzielnej wymiany, ponieważ może to zakończyć się pogorszeniem stanu urządzenia.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej wymiany szybki iPhone Kraków, skontaktuj się z nami. Nasz serwis oferuje szybką, fachową i przyjazną obsługę, a ceny naszych usług są konkurencyjne na rynku.

Wymiana szybki iPhone Kraków

Wymiana wyświetlacza iPhone Kraków

Jeśli Twój iPhone ma uszkodzony ekran lub wyświetlacz, to warto skorzystać z naszych usług. Jesteśmy doświadczonym serwisem iPhone w Krakowie, oferującym wymianę wyświetlacza iPhone dla wszystkich modeli.

Nasi wykwalifikowani technicy przeprowadzą naprawę Twojego iPhone’a z dokładnością i starannością, a do naprawy użyjemy tylko oryginalnych części do iPhone’a. W ten sposób możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i trwałość naprawy.

Wymiana ekranu iPhone to jedna z najpopularniejszych napraw, jakie wykonujemy w naszym serwisie. Uszkodzenia ekranów i wyświetlaczy to powszechny problem, z którym boryka się wielu użytkowników iPhone’ów, jednak nasz serwis jest w stanie skutecznie rozwiązać ten problem. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej naprawy, skontaktuj się z naszym serwisem iPhone w Krakowie. Oferujemy szybką i przyjazną obsługę, a ceny naszych usług są konkurencyjne na rynku.

Wymiana wyświetlacza iPhone Kraków

Wymiana baterii iPhone Kraków

Jeśli potrzebujesz pomocy z naprawą iPhone w Krakowie, AppleFix to miejsce dla Ciebie. Wymiana baterii iPhone to jedna z najpopularniejszych napraw. Jeśli chcesz wymienić baterię swojego iPhone, możesz skorzystać z usług wyspecjalizowanego serwisu, oferujemy szybką i bezproblemową wymianę baterii. Wymiana akumulatora iPhone’a może być również potrzebna, jeśli Twój telefon jest już starszy i bateria nie trzyma już tak długo, jak powinna.

Jeśli Twój iPhone ma inne problemy, takie jak uszkodzony ekran, problemy z ładowaniem, problemy z przyciskami czy złączem ładowania, serwis iPhone w Krakowie posiada korzystną ofertę naprawy tych problemów. Zazwyczaj w takich przypadkach konieczna jest diagnoza telefonu przed naprawą, aby określić dokładną przyczynę problemów.

Nie ważne, jakie problemy napotykasz z iPhone, w Krakowie znajdziesz serwis, który oferują profesjonalną i skuteczną naprawę. Wyspecjalizowaliśmy się w naprawie Apple, dzięki temu poza oryginalnymi częściami oferujemy również pół roku gwarancji! 

Wymiana baterii iPhone Kraków

Wymiana głośnika iPhone Kraków

Głośnik w iPhone jest jednym z najważniejszych elementów urządzenia, dzięki któremu możemy cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem podczas rozmów telefonicznych, odtwarzania muzyki czy oglądania filmów. Jeśli zauważysz, że głośnik w Twoim iPhone nie działa poprawnie, warto zastanowić się nad jego lub wymianą.

Wymiana głośnika w iPhone polega na zdemontowaniu starego głośnika i zainstalowaniu nowego. Naprawa ta jest stosunkowo prosta i powinna zająć około 30 minut. Jeśli jednak głośnik nie działa poprawnie z powodu problemów z oprogramowaniem, konieczna może być naprawa oprogramowania lub reinstalacja systemu operacyjnego. Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicach, możesz skorzystać z usług serwisu iPhone w Krakowie. W serwisie iPhone Kraków można naprawić wiele problemów, takich jak uszkodzenia ekranu, problemy z baterią lub problem z funkcją ładowania.

Jeśli potrzebujesz wymiany lub naprawy głośnika w swoim iPhone lub szukasz profesjonalnego serwisu iPhone w Krakowie, warto skorzystać z usług zaufanego serwisu AppleFix. Posiadamy doświadczenie w naprawie urządzeń Apple. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twój telefon zostanie naprawiony przez najlepszych specjalistów, którzy użyją tylko oryginalnych części i narzędzi.

Wymiana głośnika iPhone Kraków

Wymiana przedniej kamery iPhone Kraków

Jeśli masz problem z przednią kamerą w swoim iPhone, istnieje wiele opcji naprawy. Jedną z najczęstszych jest wymiana kamery iPhone na nową i oryginalną. Wymiana przedniej kamery iPhone polega na zdemontowaniu starej kamery i zainstalowaniu nowej. Naprawa dla doświadczonego technika to kwestia godziny. Wymiana ta obejmuje również wymianę innych elementów, takich jak czujniki oraz mikrofony, ze względu na umieszczenie tych elementów na jednej taśmie.

Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicach, możesz skorzystać z usług serwisu iPhone w Krakowie. Wiele firm oferuje kompleksowe usługi naprawy dla urządzeń Apple, w tym wymianę przedniej kamery. W serwisie iPhone w Krakowie zwykle można naprawić wiele problemów, takich jak uszkodzenia ekranu, problemy z baterią lub problem z funkcją ładowania.

Jeśli potrzebujesz wymiany przedniej kamery iPhone lub szukasz profesjonalnego serwisu iPhone w Krakowie, warto sprawdzić AppleFix. Zaufaną firmę, która ma doświadczenie w naprawie urządzeń Apple. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twój telefon zostanie naprawiony przez specjalistów, którzy korzystają tylko z oryginalnych części, a dodatkowo otrzymasz 6 miesięcy gwarancji.

Wymiana przedniej kamery iPhone Kraków

Wymiana mikrofonu iPhone Kraków

Jeśli szukasz serwisu, który oferuje naprawę mikrofonu iPhone w Krakowie, koniecznie odwiedź nasz serwis iPhone Kraków. Wymiana mikrofonu iPhone to często spotykany problem urządzeniach marki Apple. Jeśli Twój iPhone ma problemy z mikrofonem, możesz zauważyć, że nie działa on podczas rozmów telefonicznych, nagrywania wideo lub audio, lub że dźwięk jest zniekształcony. Wymiana mikrofonu iPhone może być w takim przypadku konieczna, aby przywrócić jego właściwe działanie.

Serwis iPhone w Krakowie oferuje szeroki zakres napraw, w tym wymianę mikrofonu iPhone lub czyszczenie mikrofonu iPhone. Przed naprawą, specjaliści przeprowadzą diagnozę urządzenia, aby określić przyczynę problemów z mikrofonem.

Nie ważne, jakie problemy napotykasz z mikrofonem iPhone’a, w Krakowie. Wystarczy odwiedzić AppleFix, oferujemy skuteczną naprawę. Jako jeden z nielicznych serwisów iPhone Kraków oferujemy skuteczną naprawę w korzystnej cenie. Dodatkowo otrzymasz od nas pół roku gwarancji! 

Wymiana mikrofonu iPhone Kraków

Naprawa układu U2/Hydra iPhone Kraków

Jeżeli mimo wymiany gniazda ładowania i baterii iPhone nagrzewa się i rozładowuje. To może świadczyć o usterce układu zasilania U2/Hydra (różne nazwy w zależności od generacji iPhone). Naprawa układu ładowania to od lat jedna z najczęstszych usterek na płycie głównej.

Objawy zwarcia układu są podobne do zużytej baterii oraz niesprawnego gniazda ładowania. Popsuty chip odpowiada za połączenie płyty głównej ze złączem ładowania. Przeprowadzając diagnostykę rozszerzoną sprawdzamy pobór prądu na płycie głównej i stwierdzamy usterkę układu. Naprawy na płycie głównej przeprowadzamy korzystając z mikroskopu- polega to na wylutowaniu problematycznego chipu tristar i zainstalowanie nowego

Użytkowanie nieoryginalnych akcesoriów do ładowania bez certyfikatu MFI albo korzystanie z ładowarki samochodowej w czasie zapłonu silnika należy do najczęstszych przyczyn tej usterki. Twórcy części zamiennych nie instalują w nich chipów, które ochroniłby przed rezultatami skoków napięcia, prowadzi to do uszkodzenia układu zasilania. Na naprawę otrzymasz cztery miesiące gwarancji. Zawsze korzystaj z  certyfikowanych przewodów- chroń swoje urządzenie!

Naprawa układu U2/ Hydra iPhone Kraków

Wymiana gniazda ładowania iPhone Kraków

Oferujemy usługi związane z wymianą oraz naprawą gniazda ładowania iPhone w naszym serwisie w Krakowie. Nasi doświadczeni technicy są w stanie szybko i sprawnie zdiagnozować problem z ładowaniem Twojego iPhone’a oraz zaproponować najbardziej skuteczną metodę naprawy.

Jeśli Twój iPhone nie ładuje się poprawnie, może to oznaczać uszkodzenie gniazda ładowania. W takim przypadku warto zgłosić się do naszej firmy, gdzie wykonamy profesjonalną naprawę lub wymianę tego elementu.

Nasz serwis iPhone w Krakowie oferuje również wiele innych usług związanych z naprawą urządzeń Apple, takich jak wymiana baterii, naprawa ekranów czy usuwanie usterek związanych z oprogramowaniem. Każda wymiana gniazda ładowania iPhone jest objęta aż pół roczną gwarancją. Jesteśmy pewni, że znajdziemy rozwiązanie dla Twojego problemu, dlatego zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. 

Wymiana gniazda ładowania iPhone Kraków

Naprawa Face ID iPhone Kraków

Jeśli potrzebujesz wymienić lub naprawić Face ID na swoim iPhone, to dobrym pomysłem będzie skorzystanie z usług serwisu iPhone w Krakowie. W serwisie iPhone Kraków znajdziesz doświadczonych specjalistów, którzy szybko i sprawnie wykonają naprawę Face ID na Twoim urządzeniu.

Bez względu na to, czy potrzebujesz wymienić uszkodzony czujnik Face ID, czy też rozwiązania problemu z oprogramowaniem, serwis iPhone Kraków jest w stanie Ci pomóc. Dzięki temu szybko wrócisz do korzystania z pełnej funkcjonalności swojego iPhone’a. Jeśli szukasz usług związanych z wymianą lub naprawą Face ID na iPhone, to warto skorzystać z usług serwisu iPhone w Krakowie.

Niezależnie od tego, czy masz problem z czytnikiem twarzy, z ekranem, czy z innymi częściami telefonu, nasz serwis iPhone w Krakowie może Ci pomóc. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na naprawę lub uzyskać więcej informacji.

Naprawa Face ID iPhone Kraków

Wymiana tylnego aparatu iPhone Kraków

Zepsuty tylny aparat to irytująca usterka którą w naszym serwisie iPhone naprawiamy praktycznie od ręki. Zazwyczaj przyczyną problemów z aparatem są: wstrząsy, upadki lub kontakt z cieczą. Jeśli kamera zostanie uszkodzona, Twoje zdjęcia będą nieostre (problem z focusem lub stabilizacją obrazu), pojawią się artefakty (widoczne na zdjęciach plamy i kropki) lub aparat nie będzie działać (tak jak latarka). 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są dobrej jakości zdjęcia i jak wielkim atutem iPhone jest jego aparat. Przed rozpoczęciem naprawy diagnozujemy przyczynę problemu. W przypadku widocznych na zdjęciach artefaktów czasem wystarczy wyczyścić soczewki kamery lub wymienić szkiełko aparatu (element tylnej obudowy). Takie rozwiązanie znacznie ograniczy koszt naprawy!

Podczas naprawy nie korzystamy z tanich zamienników, które jakościowo znacznie odbiegają od oryginału. Jakość i wytrzymałość nowego wyświetlacza jest identyczna z fabrycznie zamontowanym modułem w Twoim iPhone. Na naprawę przysługuje 6 miesięczna gwarancja.

Wymiana tylnego aparatu iPhone Kraków

Wymiana bocznych przycisków iPhone Kraków

Jeśli masz problem z bocznymi przyciskami swojego iPhone’a, takimi jak przyciski głośności lub przycisk blokowania, możesz skorzystać z usługi wymiany przycisków bocznych iPhone. Jest to proces, który polega na wymianie uszkodzonych przycisków na nowe, co pozwala na przywrócenie pełnej funkcjonalności urządzenia.

Wymiana przycisków jest szczególnie ważna, ponieważ te przyciski są jednymi z najczęściej używanych na telefonie. Użytkownicy często korzystają z przycisków głośności, aby dostosować poziom dźwięku podczas odtwarzania muzyki lub oglądania filmów, a przycisk blokowania służy do wyłączania i włączania urządzenia oraz blokowania ekranu.

Wymiana przycisków iPhone może być potrzebna z różnych powodów. Mogą one ulec uszkodzeniu w wyniku upadku urządzenia, intensywnego użytkowania lub po prostu z powodu naturalnego zużycia. Naprawę tę, zaleca się wykonać za pośrednictwem specjalistycznego serwisu iPhone Kraków. Dzięki temu unikniesz dodatkowych problemów związanych z urządzeniem. Serwis iPhone Kraków oferuje szybką naprawę i najkorzystniejsze ceny w porównaniu innych serwisów z branży. Wymiana przycisków w serwisie iPhone Kraków jest objęta aż pół roczną gwarancją! 

Wymiana bocznych przycisków iPhone Kraków

Brak sieci iPhone Kraków

Serwis iPhone w Krakowie to miejsce, gdzie specjaliści zajmujący się naprawą i serwisem urządzeń Apple są w stanie szybko i skutecznie rozwiązać problemy związane z brakiem sieci na Twoim iPhone. Jednym z najczęstszych przyczyn braku sieci jest uszkodzenie modułu baseband, który odpowiada za połączenia sieciowe w Twoim telefonie.

W przypadku awarii modułu baseband, Twój iPhone może wykazywać wiele różnych objawów, takich jak brak zasięgu, brak połączenia z siecią, problemy z łącznością Bluetooth, a nawet problemy z GPS. Jeśli zauważasz te objawy na swoim iPhone, warto udać się do serwisu iPhone w Krakowie, gdzie doświadczeni specjaliści zweryfikują i naprawią usterkę.

Naprawa baseband w iPhone wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, które posiadają tylko wykwalifikowani technicy. Dlatego warto zwrócić się o pomoc do serwisu iPhone w Krakowie. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom, Twój iPhone zostanie naprawiony w sposób skuteczny i profesjonalny, a Ty będziesz mógł cieszyć się pełnymi możliwościami swojego urządzenia. Po naprawie otrzymasz cztero miesięczną gwarancję!

Brak sieci iPhone Kraków

Wymiana tyłu iPhone Kraków

Jesteś zainteresowany naprawą swojego iPhone’a w Krakowie? Nasz serwis oferuje wymianę obudowy i tylnej szybki dla różnych modeli iPhone’a. Niezależnie od tego, czy masz uszkodzoną obudowę lub pękniętą tylą szybkę, nasi wykwalifikowani technicy dokładnie i sprawnie przeprowadzą naprawę Twojego urządzenia.

Wymiana tyłu iPhone Kraków to dobry wybór, jeśli chcesz odświeżyć wygląd swojego urządzenia lub zastąpić uszkodzoną obudowę. Nasz serwis oferuje szeroki wybór oryginalnych części do iPhone’a, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość naprawy.

Wymiana tylnej szybki iPhone to natomiast opcja dla osób, które mają pękniętą tylą szybkę, ale nie chcą wymieniać całej obudowy. Nasz serwis oferuje szybką i bezpieczną wymianę tylnej obudowy dla różnych modeli iPhone’a. Jeśli szukasz sprawdzonego serwisu iPhone Kraków, skontaktuj się z nami już dziś. Nasz zespół chętnie udzieli Ci informacji na temat dostępnych usług i cennika napraw.

Wymiana tyłu iPhone Kraków

Zalany iPhone Kraków

Jeśli Twój iPhone został zalany, nie trać czasu i zgłoś się do naszego serwisu iPhone w Krakowie. Zajmujemy się naprawą zalanych urządzeń Apple, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i uniknąć konieczności zakupu nowego telefonu.

Nasz zespół wykwalifikowanych techników posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby skutecznie naprawić zalany iPhone. W pierwszej kolejności dokładnie diagnozujemy urządzenie, aby określić zakres uszkodzeń. Następnie stosujemy specjalistyczne metody i narzędzia, aby usunąć wodę i wilgoć z wnętrza telefonu, co pozwala na minimalizację szkód i przywrócenie urządzenia do pełnej funkcjonalności.

W serwisie iPhone Kraków oferujemy także kompleksową naprawę innych uszkodzeń urządzeń Apple, takich jak np. uszkodzone ekrany, baterie, klawiatury, aparaty czy głośniki. Jeśli potrzebujesz naprawy swojego iPhone’a, nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś. Nasz serwis oferuje szybką, fachową i przyjazną obsługę, a ceny naszych usług są konkurencyjne na rynku.

Zalany iPhone Kraków

Dlaczego serwis iPhone…
tylko w AppleFix.pl

Korzystanie z iPhone’a to nie tylko styl życia, ale także narzędzie pracy i rozrywki. Jednakże, nawet najlepsze urządzenia czasami wymagają naprawy. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy związanej z naprawą swojego iPhone’a, warto skorzystać z usług serwisu iPhone w Krakowie.

Korzystając z usług serwisu iPhone w Krakowie, możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie zostanie naprawione w sposób skuteczny i bezpieczny. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt oraz specjalistyczne narzędzia, co pozwala na szybką i skuteczną diagnozę oraz naprawę Twojego iPhone’a. W dodatku, nasi specjaliści zawsze doradzą w sprawie profilaktyki, aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości.

Jednym z największych atutów serwisu AppleFix Kraków jest fakt, że zawsze wykorzystujemy oryginalne części. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że naprawa Twojego urządzenia będzie trwała i niezawodna. Szybka i profesjonalna obsługa to dla nas standard. Wiele napraw może być przeprowadzonych w ciągu kilku godzin, co pozwoli Ci na szybkie odzyskanie pełnej funkcjonalności Twojego urządzenia.

Serwis iPhone Kraków

Serwis iPhone w Krakowie to miejsce, w którym znajdziesz wykwalifikowanych techników, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w naprawie urządzeń Apple. Naprawiamy urządzenia zarówno pod kątem uszkodzeń sprzętowych, jak i programowych.

Masz problem z inną usterką w iPhone?

Sprawdź ile kosztuje serwis iPhone bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

INDYWIDUALNA WYCENA.

Nie znalazłeś usterki w cenniku? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Zaufaj specjalistom w serwis iPhone!

Bez względu na to, jakie problemy napotkasz z Twoim iPhone, nasi wykwalifikowani technicy są w stanie przeprowadzić skuteczną naprawę. Posiadamy nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także specjalistyczne narzędzia, które pozwalają na szybką diagnozę i naprawę urządzeń Apple. Kładziemy duży nacisk na jakość naszych usług, dlatego korzystamy tylko z oryginalnych części. Przekonaj się o najwyższej jakości serwis iPhone Kraków!

SZYBKO LUB B. SZYBKO

Większość napraw iPhone realizujemy od ręki. Doświadczeni technicy są gwarancją szybkiej diagnozy. Magazyn ze wszystkimi częściami zapewnia komfort w trakcie błyskawicznych napraw iPhone. Inteligentny system serwisowy to pewność, że każda naprawa jest priorytetowa

ATRAKCYJNE RABATY

Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz zrealizować kilka napraw Apple lub zostałeś fanem AppleFix.pl na Facebook? A może dostałeś atrakcyjniejszą ofertę na Serwis iPhone? Niezależnie od odpowiedzi koniecznie zapytaj o specjalny rabat na naprawę iPhone.

URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę Klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest iPhone. Z myślą o wymagających użytkownikach Apple przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

ORYG. CZĘŚCI

Podczas napraw iPhone korzystamy z części najwyższej jakości. Montowane podzespoły są wcześniej testowane przez techników. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania najdłuższej na rynku gwarancji serwisowej!

Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

2. WYSYŁKA

Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

3. NAPRAWA

Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

Zakres napraw w Serwis iPhone!

 

W naszym serwisie oferujemy kompleksową obsługę i szeroki zakres napraw, które pozwalają na szybkie i skuteczne rozwiązanie problemów z urządzeniem. Nasze usługi obejmują zarówno drobne naprawy np. wymiana ekranu iPhone, wymiana baterii iPhone, jak i poważniejsze awarie np. naprawy płytowe iPhone. Oferujemy także naprawy związane z oprogramowaniem iOS, w tym przywracanie ustawień fabrycznych, usuwanie błędów systemowych, a także aktualizacje systemu operacyjnego.

Serwis iPhone Kraków
serwis iPhone

Sprawdź jak wiele możemy naprawić...

Usterka systemowa...
iPhone.

  • Instalacja aktualnie najnowszego mobilnego systemu iOS,
  • Instalacja najnowszego Jailbreak,
  • Optymalizacja działania iPhone,
  • Konfiguracja iPhone ze wszystkim dostępnymi usługami,
  • Zdjęcie blokady simlock z iPhone,
  • Odzyskanie danych, zdjęć i kontaktów oraz przesłanie ich do chmury.

Chcesz odwiedzić nasz Serwis iPhone Kraków?

Niestety musimy Cię zmartwić. Nasz serwis dopiero powstaje. Dla wszystkich naszych Klientów z Krakowa przygotowaliśmy specjalną promocję w postaci darmowego kuriera w obydwie strony na hasło:

#applefixkrakow

Call Now Button