Serwis iPhone 5S

iPhone 5S został zaprezentowany 20 września 2013 roku wspólnie z modelem iPhone 5C (odpowiednik ze średniej półki).

Model 5S w odróżnieniu do swojego poprzednika (iPhone 5) został wyposażony w 64-bitowy procesor Apple A7 oraz wbudowany czytnik linii papilarnych Touch ID.

Serwis iPhone 5S

Cennik Naprawa iPhone 5S

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 5S?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Naprawa iPhone 5S – czy warto?

iPhone 5S to jeden z nielicznych modeli telefonów, który naprawdę można nazwać kultowym. Wciąż chwalony jest za doskonały design, a jego wygląd zainspirował często pojawiające się dookoła wizualne przedstawienie smartfona jako urządzenia w ogóle.

Również jego podręczne wymiary i doskonałe wykonanie sprawiają, że iPhone 5S nie tylko wciąż posiada lojalnych właścicieli, lecz także zyskuje nowych.

Naprawa iPhone 5S to gra warta świeczki – pozwoli Ci niewielkim kosztem otrzymać solidny telefon lub umożliwi odsprzedaż z zyskiem.

Serwis iPhone 5S – nasze usługi

Wymiana baterii iPhone 5S

Wymiana baterii iPhone 5S to podstawowa kwestia, na którą należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Akumulator to część zużywająca się najszybciej i wymaga cyklicznej wymiany. Przywrócenie pełnej pojemności baterii iPhone 5S pozwala zarazem przywrócić fabryczne osiągi urządzenia.

Nasz serwis iPhone baterie wymienia na oryginalne części o weryfikowalnych parametrach. Po wymianie Twój iPhone 5S jest ponownie sprawdzany pod kątem działania nowego ogniwa.

Serwis układu i gniazda ładowania iPhone 5S

Problemy z naładowaniem iPhone 5S nie muszą być powodowane złą kondycją baterii. Może za nie odpowiadać uszkodzenie układu odpowiedzialnego za obsługę ładowania lub wada samego gniazda ładowania.

Nasz serwis rozwiąże z łatwością każdą z tych usterek, w pierwszej kolejności znajdując jej faktyczne źródło. Wymiana gniazda ładowania iPhone 5S wiąże się z koniecznością wymiany również głośnika i mikrofonu, gdyż części te są ze sobą połączone. 

Wymiana szybki iPhone 5S

Wymiana szybki iPhone 5S konieczna jest, gdy dotyk i ekran działają prawidłowo. To niedroga usługa, która chroni przed doprowadzeniem do znacznie droższych w serwisowaniu usterek, które może spowodować zbita szybka iPhone 5S.

W ramach tej naprawy fabryczny ekran pozostaje nienaruszony, zostaje jedynie oczyszczony i pokryty nową powłoką ochronną. 

Wymiana tyłu lub korpusu iPhone 5S

Zbita obudowa iPhone 5S to więcej niż problem estetyczny. Ściśnięte przez zbitą obudowę części nie są w stanie skutecznie odprowadzać ciepła, co grozi między innymi rozklejeniem ekranu iPhone 5S. Naprawę tę realizujemy w kilku wariantach – wybór zawsze należy do Ciebie.

Wymiana ekranu iPhone 5S

Wymiana ekranu iPhone 5S realizowana jest wtedy, gdy na wyświetlaczu pojawiają się plamy, linie lub inne artefakty oraz gdy nie działa dotyk.

Wymiana wyświetlacza iPhone 5S polega na wymianie części na oryginalny ekran o identycznych parametrach. Panel zostaje także wyposażony w zupełnie nową szybkę. Na wymianę ekranu iPhone 5S dajemy dłuższą gwarancję niż autoryzowany serwis Apple.

iPhone 5S po zalaniu – naprawa

Naprawa zalanego iPhone 5S ma największe szanse na powodzenie, gdy zareagujesz natychmiast. Nie włączaj ani nie ładuj urządzenia. Zamów naprawę i umieść je w ryżu do czasu przybycia kuriera.

Mamy narzędzia i umiejętności pozwalające na usunięcie nawet bardzo poważnych usterek spowodowanych zalaniem. Jednakże i w tym przypadku dla Twojego iPhone 5S czas jest na wagę złota.

Pierwszym etapem jest kompleksowa diagnostyka. Dopiero po jej przeprowadzeniu dzwonimy do Ciebie z ustaleniami i całościowym kosztem naprawy, jeśli okaże się możliwa do przeprowadzenia.

Inne usługi serwisowe dla iPhone 5S

Zajmujemy się także wymianą części powodujących problemy z dźwiękiem (układ audio, głośnik górny lub dolny oraz mikrofon), wymianą aparatów bądź ich osłon na nowe.

Realizujemy też serwis uszkodzonych przycisków oraz naprawę usterek dotyczących WiFi, Basebandu, pamięci NAND oraz błędów odczytu karty SIM iPhone 5S.

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, jeśli nie widzisz swojej usterki na naszej liście.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy wysoko wyspecjalizowanym serwisem Apple. U nas otrzymasz również profesjonalny serwis iPad oraz serwis MacBook. Na rynku jesteśmy już wiele lat i cieszymy się zaufaniem klientów z całej Polski.

Z powodzeniem prowadzimy wysyłkowy serwis iPhone. Kuriera pod Twój adres wyślemy bezpłatnie. Firma odpowiada również za wydrukowanie i naklejenie etykiety przewozowej, a przesyłka objęta jest ubezpieczeniem.

Korzystając z naszych usług otrzymujesz też najatrakcyjniejsze ceny napraw i najdłuższą na rynku gwarancję dla serwisu iPhone 5S.

Nie czekaj i umów się z nami na naprawę już dziś!

Masz problem z inną usterką iPhone 5S?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 5S

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Wrzesień 2013
16, 32, 64, GB
Gwiezdna Szarość, Złoty, Srebrny
iPhone 6,1 & 6,2
A1453, A1457, A1518, A1528, A1530, A1533
A7 (1.3 GHz) 64-bit
1570 mAh
4,0 cala HD Retina
Aparat 8-megapikselowy
Forward thinking

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

AppleFix Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ