Naprawa iPhone 5S

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 5S!

Naprawa iPhone 5S

Wymagająca naprawa iPhone 5S? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 5S?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Wymiana szybki iPhone 5S

Wymiana szybki iPhone 5S może być ekspresowa i w pełni bezpieczna, jeśli zostanie wykonana w profesjonalnym serwisie za pomocą specjalistycznych narzędzi.

Metoda stosowana w AppleFix oszczędza sprawny oryginalny wyświetlacz, pozostawiając go w nienaruszonym stanie i tym samym oszczędza Twój portfel. Przywraca zarazem maksymalną ochronę ekranowi, a frontowi urządzenia nienaganny wygląd.

Pierwszy krok to sprawdzenie, czy telefon kwalifikuje się do refabrykacji (testowany jest ekran i dotyk). Po pozytywnej ocenie i demontażu panelu przedniego rozpoczyna się właściwa wymiana szybki iPhone 5S.

Zbitą osłonę ścina się specjalną żyłką molibdenową, a następnie oczyszcza panel przed usunięciem gilotyną starego polaryzatora.

Następnie, po oczyszczeniu panelu alkoholem w komorze bezpyłowej, wykonuje się ponowny montaż do korpusu i nakłada oryginalną nową szybkę z powłoką polaryzacyjną.

Na koniec wszystkie elementy urządzenia zostają idealnie połączone w dedykowanym autoklawie.

Ukoronowanie naprawy stanowią testy pracy ekranu i dotyku, dzięki którym uzyskuje się pewność nienagannego działania.

Wymiana Szybki iPhone 5S

Wymiana wyświetlacza iPhone 5S

Wymiana wyświetlacza iPhone 5S jest niezbędna, gdy ekran i dotyk uległy uszkodzeniu. Naprawa wymaga odłączenia czytnika linii papilarnych, kamery przedniej, mikrofonu oraz tylnej ochrony ekranu w celu demontażu wyświetlacza, dlatego lepiej zaufać ekspertom. Dla nich wymiana wyświetlacza iPhone 5S na oryginalny panel Retina bez szkód i nerwów to kwestia chwili.

W ramach naprawy w cenie nakładana jest nowa szybkanie musisz zamawiać dodatkowej usługi i martwić się na zapas. Na wymianę przysługuje Ci aż pół roku gwarancji.

Wymiana Wyświetlacza iPhone 5S

Wymiana ekranu iPhone 5S

Wymiana ekranu iPhone 5S to jedyna opcja naprawy, jeśli refabrykacja jest niemożliwa – czyli po stwierdzeniu wadliwego działania wyświetlacza i modułu dotykowego.

Wymiana ekranu iPhone 5S nie powinna być wykonywana amatorsko – proces wiąże się z koniecznością odłączenia wyświetlacza od innych podzespołów, dlatego wymaga znajomości topografii Apple.

Jedynie montaż ekranu w AppleFix daje pewność powodzenia, zachowania estetyki i zastosowania oryginalnego LCD Retina z gwarancją satysfakcjonującej ceny, która zawiera również montaż nowej szybki bez dodatkowej opłaty.

Wymiana Wyświetlacza iPhone 5S

Wymiana baterii iPhone 5S

Wymiana baterii iPhone 5S to skuteczna metoda znacznego przyspieszenia pracy telefonu. Zużyta bateria nie jest w stanie w pełni odpowiedzieć na zapotrzebowanie energetyczne iOS, co spowalnia działanie systemu, w skrajnym stadium ograniczając jego funkcjonalność.

Słaba bateria szybko rozładowuje się podczas podstawowych operacji – to efekt naturalnego starzenia się akumulatora. Wymiana baterii iPhone 5S wyeliminuje wszystkie te problemy i przywróci pierwotną wydajność.

Pozornie prosta usługa wymaga powierzenia technikom, ponieważ nieumiejętne działanie często prowadzi do kosztownych błędów w trakcie demontażu. Dostępne w internecie narzędzia, w połączeniu z użyciem nieadekwatnej siły, mogą nieodwracalnie uszkodzić ekran.

Wybierając serwis, masz pewność otrzymania oryginalnej nowej baterii o prawidłowej pojemności i właściwym poborze mocy – każdorazowo weryfikowanymi po wymianie.

Nowy akumulator będzie gotowy na wszystkie stawiane przed nim zadania, a korzystanie z tego ikonicznego urządzenia znów stanie się dla Ciebie synonimem komfortu.

Wymiana Baterii iPhone 5S

Wymiana głośnika rozmów iPhone 5S

Wymiana głośnika rozmów iPhone 5S skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 5S wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Wymiana głośnika rozmów iPhone 5s

Wymiana mikrofonu iPhone 5S

Wymiana mikrofonu iPhone 5S wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 5S oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana mikrofonu iPhone 5S

Wymiana obudowy iPhone 5S

Wymiana obudowy iPhone 5S to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 5S nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Wymiana Obudowa iPhone 5S

Wymiana aparatu iPhone 5S

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 5S jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 5S wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Wymiana aparatu iPhone 5s

Wymiana gniazda ładowania iPhone 5S

Wymiana gniazda ładowania iPhone 5S przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 5S polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 5s

Zalany iPhone 5S

Zalany iPhone 5S bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 5S przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Zalany iPhone 5S

Brak sieci iPhone 5S

Brak sieci iPhone 5S to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 5S to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone 5S nie czyta karty SIM

Naprawa Touch ID iPhone 5S

Naprawa Touch ID iPhone 5S jest skomplikowana i obarczona ryzykiem niepowodzenia. Powód to indywidualne przypisanie każdego czytnika linii papilarnych do płyty głównej danego egzemplarza.

Naprawa Touch ID iPhone 5S w każdym egzemplarzu oznacza różne szanse na skuteczność i opłacalność usługi. Podstawę wyceny stanowi indywidualna diagnostyka przypadku.

Tańsza i przynosząca pożądane efekty alternatywa to serwis przycisku Home bez przywracania funkcji czytnika. Odzyskujesz pełen zakres korzystania z telefonu i otrzymujesz długą gwarancję prawidłowego działania.

Naprawa Touch ID iPhone 5s

Wymiana przycisków iPhone 5S

Wymiana przycisków iPhone 5S może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 5S skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Wymiana przycisków iPhone 5S

Układ dotyku touch IC iPhone 5S

Układ dotyku Touch IC iPhone 5S to jeden z dwóch zamontowanych w iPhone’ach serii 5 i 6 (nie dotyczy 6s!) modułów odpowiedzialnych za przetwarzanie sygnałów dotykowych.

Uszkodzenie powodujące problemy z działaniem dotyku w tych modelach może występować pomimo sprawnego wyświetlacza, gdy układ dotyku touch IC iPhone 5S odłączy się od płyty. 

Wymiana podzespołu jest możliwa i znacznie tańsza od wymiany kompletnego wyświetlacza z digitizerem, a rozwiązuje problemy z dotykiem równie skutecznie.

Wymiana układu Touch IC iPhone 5S

Naprawa układu U2-IC iPhone 5S

Naprawa układu U2-IC iPhone 5S to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 5S polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Wymiana układu U2 iPhone 5S

Masz problem z inną usterką iPhone 5S?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 5s

iPhone 5S z 2013 roku na pierwszy rzut oka praktycznie niczym nie różni się od modelu z roku poprzedniego –  z frontu znikł zaokrąglony kwadracik, za to pojawił się złoty kolor aluminiowych boków i tylnej obudowy. Mimo identycznej bryły i większości podstawowych parametrów, wprowadzone w iPhonie 5S zmiany to więcej niż drobny lifting. To pierwszy iPhone wykorzystujący technologię zabezpieczeń biometrycznych Touch IDczytnik linii papilarnych iPhone’a zintegrowano z przyciskiem Home.

Na pokładzie smartfona znalazł się nowy procesor A7 znacznie zwiększający moc obliczeniową urządzenia. Tylna kamera otrzymała dodatkową diodę doświetlającą, dzięki czemu oferowała lepszą jakość działania w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Wprowadzono także tryb zdjęć seryjnych.

Zwiększona została również pojemność baterii z 1400 na 1560 mAh, co w przypadku tak kompaktowego i zdecydowanie wydajniejszego telefonu przełożyło się na kilka godzin dłuższą pracę bez ładowania.

Podzespoły

Procesor
A7 (1.3 GHz) 64-bit

Pamięć RAM
1GB

Pamięć NAND
16 GB, 32 GB, 64 GB

Bateria
1570 mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
4,0 cala Retina

Rozdzielczość ekranu
640×1136

Typ ekranu
IPS

Jasność maks.
500 cd/m2

Kamera i aparat

Kamera tył
8 MP

Zoom cyfrowy
3x

Aparat przód
1,2 MP

Dodatkowe
HDR

Komunikacja 

Sieć komórkowa
3G, LTE

Wi-Fi
802.11 a/b/g/n/

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 4.0,

Złącza
Lightning, Jack 3,5 mm

Inne

Premiera
Wrzesień 2013

Dostępne kolory
Silver, Space Gray, Gold

Dostępne modele
A1453, A1457, A1518, A1530, A1533

Slogan
You’re more powerful than you think.

System i funkcje

System
iOS 7 (Wsparcie do iOS 12.5.5)

Czujniki
Touch ID, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
Brak

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button